کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
yellow pages ایرانیان
Smile 
قابل توجه دوستان عزیز که عازم امریکا هستن از جمله خودمBig Grin
این سایت میتونه بهتون خیلی کمک کنه

http://www.08.net/
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: leili ، sousangerd ، arshkarshk ، reza22 ، matrix ، Monica ، sharooz ، laili ، samirapakzad ، MajidShirzadeh ، f.o
elham عزيز
از اين كه در كمك و راهنمايي ديگران پيشقدم هستي به نوبه خودم تشكر ميكنم.راستي رفتن شما به لوس آنجلس چه تاريخي بود؟تا جايي كه به خاطر دارم همين روزها رفتني هستي و بچه ها از راهنمايي شما محروم ميشوند.در ضمن گرچه جايش در اين تاپيك نيست ولي سوالي دارم و ان اين كه براي رفتن به لوس آنجلس از دبي چه پروازي را از تهران به دبي انتخاب كرده اي و چقدر بين دو پرواز در دبي فاصله وجود دارد
موفق باشي
تشکر کنندگان:
سلام تارا جون مگه من قراره بمیرم که دیگه تو سایت نیام؟؟؟؟Big Grin هاهاها ممکنه روزای اول که برسم امریکا درگیر باشم ولی جابجا که شدم میام با کلی اطلاعات از اونجا....Big Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: Monica ، sniffer ، hbita ، s..setare ، laili ، sousangerd
الهام عزيز
حالا كي گفت كه خدايي نكرده ميميري يا ديگه نيستي.به هر حال ما كه جواب سوالمان را نگرفتيم.
موفق باشي
تشکر کنندگان:
همه می گن برای شروع بهترین شهر لس آنجلسه. با همه ی گرونی هاش بخاطر حضور خارجی های زیاد (از جمله ایرانی های زیاد) خوبه.
تشکر کنندگان:
aAHSANT BAR SHOMA ELHAM KHANOOM
HATMAN RAFTID HAM ETTELAAT BEDID
تشکر کنندگان:
msnazi نوشته: همه می گن برای شروع بهترین شهر لس آنجلسه. با همه ی گرونی هاش بخاطر حضور خارجی های زیاد (از جمله ایرانی های زیاد) خوبه.

msnazi جان به ما که "همه" این رو نگفتن. اتفاقاً بیشتر توصیه ها به ما تگزاس بود. نه فقط به دلیل هزینه ها و مالیات، بلکه به دلیل ادما و فرهنگشون و دلایل دیگه. امریکا خیلی بزرگه و هر شهری از هر ایالتی شرایط خودش رو داره. به نظرم هر کسی بر اساس اینکه اونجا چه کار می خواد بکنه، چه محیطی رو انتظار داره و به چه چیزهایی نیاز داره باید محل زندگی رو تعیین کنه. این کار نیاز به تحقیق و بررسی زیاد داره و به هیچ وجه ساده نیست. ولی خب ایرانیها غالباً اموراتشون با فرهنگ شفاهی می گذره و غالباً همین "می گن" ها کار فرهنگ مکتوب رو انجام می دن. در نتیجه غالباً به یه نظر شفاهی می رسن. موبایل چی خوبه؟ نوکیا. ماشین با قیمت متوسط چی خوبه؟ پژو 405. ریسیور؟ سامسونگ. لبتاب؟ سونی. دوربین؟ کنون ...
معنیش این نیست که لزوماً نظرشون غلطه، منظور اینه که هیچ کدوم بررسی علمی و دقیق نشدن. در حالیکه مثلاً برای خرید دوربین دیجیتال به راحتی میشه رفت به سایت های انگلیسی مرور دوربین ها و نتیجة بررسی دقیق اونها رو خوند و بعد تصمیم گرفت. بر همین اساس ممکنه نظر شما برای خیلی ها درست باشه ولی واقعاً برای تعیین محل زندگی همین یه عامل کافیه؟
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
تشکر کنندگان: arshkarshk ، Monica ، s..setare ، farshidkhalafi
TARA نوشته: الهام عزيز
حالا كي گفت كه خدايي نكرده ميميري يا ديگه نيستي.به هر حال ما كه جواب سوالمان را نگرفتيم.
موفق باشي

سلام
پرواز امارات با حدود 1.30 ساعت توقف در دبی و حدود 16 ساعت پرواز تا لس آنجلس. قیمتش هم مهر ماه حدود 1.080.000 تومان.
تقریبا بهترین پرواز برای این مسیر
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان