کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2010
(2010-10-19 ساعت 18:47)Amir78 نوشته:  
(2010-10-19 ساعت 01:03)R.F نوشته:  . . . . . . . . . . . .*** زمان برگزاری گردهمایی : جمعه 30 مهر*** . . . . . . . . . . . .

*از دوستانی که از حضور خود در گردهمایی اطمینان دارند خواهش می کنم موافقت قطعی خود را با استفاده از دکمه تشکر اعلام کرده. ( البته به دوستانی که در پست های قبلی اعلام آمادگی کردند نیز اطلاع داده خواهد شد.)

**اطلاع رسانی ساعت و مکان گردهمایی تا چند روز دیگر با پیام خصوصی به دوستانی که اعلام آمادگی کردند انجام میگیرد.

*** از آنجایی که این گردهمایی, آخرین گردهمایی برندگان 2010 است, از برندگان 2011 تقاضا دارم اعلام آمادگی نفرمایند.

با سپاس
سلام و خسته نباشید
یعنی برندگان 2011 نمی توانند شرکت کنند؟
به نظر شخصی من اگر اخرین گرده همایی بچه های 2010 هست
می بایست بچه های 2011 هم باشند تا از تجارب دوستان قدیمی استفاده کنند
البته هر جور صلاح می دانید
بازم این جسارت منا ببخشید
و تاریخ میتینگ بچه های 2011 تهران را اعلام نمایید

امیر جان در این مورد قبلا هم صحبت شده بود.اما چون ابهامی نمونه دوباره در این مورد توضیح میدم.
چون تایم گردهمایی کم هست زمان کافی برای صحبت در مورد همه ی زمینه ها نمیشه. در حال حاضر چون پرونده ی 2010 بسته شده, موضوع گفتگو بیشتر در مورد سفر اول بچه ها , چگونگیش و اطلاعات دیگر در مورد این موضوع و ... هست. اما 2011 الان گستردگی زیادی داره در مورد مدارک, فرم 2, مصاحبه و ... . خودش تایم کاملی رو برای صحبت در مورد این موارد لازم داره. در نتیجه بهتر هست این گردهمایی فقط با حضور بچه های 2010 برگزار بشه.

اما مطمئن باشید در میتینگ های 2011 از بچه های 2010 کسانی که ایران باشند, حتما اعلام آمادگی خواهند کرد تا با حضورشون به بچه های 2011 کمک کنند.
موفق باشی
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: f.p ، Amir78 ، sanaz2010 ، saeed53 ، Shahryar ، Rasool ، success ، Eskandari ، indmehdi ، aadine ، sh-b ، بنيتا ، User
(2010-10-19 ساعت 19:21)R.F نوشته:  
(2010-10-19 ساعت 01:03)R.F نوشته:  . . . . . . . . . . . .*** زمان برگزاری گردهمایی : جمعه 30 مهر*** . . . . . . . . . . . .

*از دوستانی که از حضور خود در گردهمایی اطمینان دارند خواهش می کنم موافقت قطعی خود را با استفاده از دکمه تشکر اعلام کرده. ( البته به دوستانی که در پست های قبلی اعلام آمادگی کردند نیز اطلاع داده خواهد شد.)

**اطلاع رسانی ساعت و مکان گردهمایی تا چند روز دیگر با پیام خصوصی به دوستانی که اعلام آمادگی کردند انجام میگیرد.

*** از آنجایی که این گردهمایی, آخرین گردهمایی برندگان 2010 است, از برندگان 2011 تقاضا دارم اعلام آمادگی نفرمایند.

با سپاس
سلام و خسته نباشید

امیر جان در این مورد قبلا هم صحبت شده بود.اما چون ابهامی نمونه دوباره در این مورد توضیح میدم.
چون تایم گردهمایی کم هست زمان کافی برای صحبت در مورد همه ی زمینه ها نمیشه. در حال حضر چون پرونده ی 2010 بسته شده, موضوع گفتگو بیشتر در مورد سفر اول بچه ها , چگونگیش و اطلاعات دیگر در مورد این موضوع و ... هست. اما 2011 الان گستردگی زیادی داره در مورد مدارک, فرم 2, مصاحبه و ... . خودش تایم کاملی رو برای صحبت در مورد این موارد لازم داره. در نتیجه بهتر هست که فقط با حضور بچه های 2010 برگزار بشه.

اما مطمئن باشید در میتینگ های 2011 از بچه های 2010 کسانی که ایران باشند, حتما اعلام آمادگی خواهند کرد تا با حضورشون به بچه های 2011 کمک کنند.
موفق باشی

کاملا موافقم
به خصوص که ما 2010 اي ها سوالات زيادي در مورد اونور داريم و مسائل جديد پيش رو داريم
پاسخ
تشکر کنندگان: Amir78 ، sanaz2010 ، R.F ، بنيتا
(2010-10-19 ساعت 19:21)R.F نوشته:  

با سپاس
سلام و خسته نباشید

چون تایم گردهمایی کم هست زمان کافی برای صحبت در مورد همه ی زمینه ها نمیشه. در حال حضر چون پرونده ی 2010 بسته شده, موضوع گفتگو بیشتر در مورد سفر اول بچه ها , چگونگیش و اطلاعات دیگر در مورد این موضوع و ... هست. اما 2011 الان گستردگی زیادی داره در مورد مدارک, فرم 2, مصاحبه و ... . خودش تایم کاملی رو برای صحبت در مورد این موارد لازم داره. در نتیجه بهتر هست این گردهمایی فقط با حضور بچه های 2010 برگزار بشه.

موفق باشی

کاملا صحیح می فرمایید
من به شخصه در این 4 گرده همایی که در اصفهان برگذار کردم شاهد این بودم که چقدر وقت کم می اوردیم
فقط یک خواهشی که از طرفه اکثر برندگان 2011 تهران می باشد
یک تاریخی برای اواسط ابان همانند همان تاریخی را که پیش نهاد دادم در تاپیک گرده همایی حضوری برندگان 2011 و اگثرا موافق بودند ((18/8/89)) نیز برای دوستان 2011 ترتیب بدید که ان دوستان هم از این جلسات ما بهره ای ببرند
با تشکر از RF عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، Rasool ، success
با تشکر و تبریک مجدد به همه دوستان موفق در سال 2010 و نظر به اینکه حضور من یا رسول یا شاهو در این گردهمایی مثبت واقع نخواهد شد ( (((تایم گردهمایی کم هست زمان کافی برای صحبت در مورد همه ی زمینه ها نمیشه. در حال حاضر چون پرونده ی 2010 بسته شده, موضوع گفتگو بیشتر در مورد سفر اول بچه ها , چگونگیش و اطلاعات دیگر در مورد این موضوع و ... هست. ))) لذا با این پست از همه دوستان 2010 خداحافظی میکنم و ارزوی روزای خوب و پر از شادی برای همه دارم
خیلی دلم براتون تنگ میشه ولی دنیا ی ما هم بزرگه
شاید اینبار با 2012 بیایم که اگه اینطور شد که دیگه addmin جان باید جاشو بده به من
همه شاد وپیروز باشین

عضو جا مونده 2010
عضو جا مونده 2010

پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، Amir78 ، Rasool ، اليزا ، success ، ساشا ، f.p ، hasti_banoo ، Eskandari ، Shahoo52 ، sh-b ، بنيتا ، Hamid55
(2010-10-19 ساعت 20:29)saeed53 نوشته:  با تشکر و تبریک مجدد به همه دوستان موفق در سال 2010 و نظر به اینکه حضور من یا رسول یا شاهو در این گردهمایی مثبت واقع نخواهد شد ( (((تایم گردهمایی کم هست زمان کافی برای صحبت در مورد همه ی زمینه ها نمیشه. در حال حاضر چون پرونده ی 2010 بسته شده, موضوع گفتگو بیشتر در مورد سفر اول بچه ها , چگونگیش و اطلاعات دیگر در مورد این موضوع و ... هست. ))) لذا با این پست از همه دوستان 2010 خداحافظی میکنم و ارزوی روزای خوب و پر از شادی برای همه دارم
شاید اینبار با 2012 بیایم که اگه اینطور شد که دیگه addmin جان باید جاشو بده به من
همه شاد وپیروز باشین

عضو جا مونده 2010
عضو جا مونده 2010

سعید جان شما که جزو بچه های لاتاری 2010 هستید. چه جا مانده چه جا نمانده فرقی نمیکنه که. اون متن موضوع ها هم مقایسه با موضوعات دوستان 2011 بود.
هم شما, هم رسول و هم شاهوی عزیز دوستای خوب ما هستید, جزو بچه های 2010 هستید و تو این یه سال به خیلی از ماها کمک کردید. فکر نمی کردم شما اینجوری بخواید خداحافظی کنید و با توجه به اعلام آمادگیتون برای گردهمایی امیدوارم حتما روز جمعه شما دوستای خوب رو ببینیم.

به امید دیدارتون
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush ، Rasool ، اليزا ، f.p ، Eskandari ، sanaz2010 ، بنيتا ، Hamid55 ، sam_hash ، saeed53
با سلام،
R-f عزیز مرسی از زحمتت، لطفا با pm من رو هم در جریان جزئیات قرار دهید.
کیس نامبر : 29XXX
تاریخ کارنت شدن: بولتن August 2010
دریافت نامه دوم: 17 مرداد 89
تاریخ مصاحبه: 2سپتامبر 2010
سفارت: ابوظبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 15 سپتامبر (24 شهریور) پس از 13 روز
تاریخ دریافت ویزا: 30 سپتامبر 2010 یعنی آخرین روز و آخرین دقایق باقیمانده از DV 2010
مقیم دالاس از نوامبر 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، Rasool
(2010-10-19 ساعت 20:29)saeed53 نوشته:  با تشکر و تبریک مجدد به همه دوستان موفق در سال 2010 و نظر به اینکه حضور من یا رسول یا شاهو در این گردهمایی مثبت واقع نخواهد شد ( (((تایم گردهمایی کم هست زمان کافی برای صحبت در مورد همه ی زمینه ها نمیشه. در حال حاضر چون پرونده ی 2010 بسته شده, موضوع گفتگو بیشتر در مورد سفر اول بچه ها , چگونگیش و اطلاعات دیگر در مورد این موضوع و ... هست. ))) لذا با این پست از همه دوستان 2010 خداحافظی میکنم و ارزوی روزای خوب و پر از شادی برای همه دارم
همه شاد وپیروز باشین

عضو جا مونده 2010
عضو جا مونده 2010

سلام دوستان نازنین

منم با صحبتهای سعید عزیز کاملا موافقم.اومدن ما اونجا لطفی نداره.
میتینگ اصفهانم چون مشترک بود من رفتم.در هر حال منم به نوبه ی خودم از تمام بچه های گل 2010 تشکر و خداحافظی میکنم.امیدوارم که در تمام مراحل زندگیتون پیروز و سربلند باشید و همیشه و در هر شرایطی توکلتون به خدا باشه.

به امید موفقیت تمام بچه های دوست داشتنی مهاجرسرا

برنده ی خوش شانس DV2012 Tongue

رسول

معبودا !
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوجکی آنچه ندارم ناآرامم نکند.
پاسخ
تشکر کنندگان: success ، sevda88 ، Ashkan78 ، f.p ، hasti_banoo ، Eskandari ، sanaz2010 ، indmehdi ، Shahryar ، R.F ، Shahoo52 ، Ali Sepehr ، sh-b ، اليزا ، بنيتا ، ساشا ، Amir78 ، sam_hash ، saeed53
همه شاد وپیروز باشین

عضو جا مونده 2010
عضو جا مونده 2010

سلام به همه مخصوصا saeed53
saeedجان من مطمعن هستم زمانی شما هم در کنار همه بچه های مهاجر سرا در امریکا خواهی بود
ما که تو بهتر می دونی نیستیم پس به جای ما شرکت کن و سلام ما را هم برسون ما تو شهر ترنس هستیم سوالی اکر بود در خدمت همه بچه ها هستم
کیس نامبر:2010as000004**
تاریخ دریافت نامه قبولی:11/4/2009
ارسال فرمهای سری اول:23/1/2010
تاریخ محاسبه:06/07/2010
دریافت کلیرنس:23/9/2010
ورود به امریکا:15/10/2010
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، R.F ، Eskandari ، Rasool ، Shahoo52 ، sh-b ، بنيتا ، saeed53
[quote='saeed53' pid='82084' dateline='1287503945']
با تشکر و تبریک مجدد به همه دوستان موفق در سال 2010 و نظر به اینکه حضور من یا رسول یا شاهو در این گردهمایی مثبت واقع نخواهد شد ( (((تایم گردهمایی کم هست زمان کافی برای صحبت در مورد همه ی زمینه ها نمیشه. در حال حاضر چون پرونده ی 2010 بسته شده, موضوع گفتگو بیشتر در مورد سفر اول بچه ها , چگونگیش و اطلاعات دیگر در مورد این موضوع و ... هست. ))) لذا با این پست از همه دوستان 2010 خداحافظی میکنم و ارزوی روزای خوب و پر از شادی برای همه دارم
همه شاد وپیروز باشین

عضو جا مونده 2010
عضو جا مونده 2010

[/quote

خوشيمون با ناراحتي نيومدن شما دوستان خوب کم رنگ شد ...
اميدوارم هميشه و هميشه موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahoo52 ، saeed53 ، Rasool
دوستان من سلام
ازاینکه منم مثل سعید ورسول نمی تونم بیام عذر میخوام .شاید باورش هنوز واسمون خیلی سخت وسنگینه وحال وروز خوشی نداریم میدونم که همتون لطف دارید چون در این مدت یک سال ونیم مانند یک خانواده صمیمی کنار هم بودیم ودوستتان دارم
کوچک همه شما شاهو
شماره کیس: 2010AS6500
تاریخ دریافت نامه قبولی: -2009June18
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:-2009June 30
تاریخ کارنت شدن کیس:-2009-5sep
تاریخ دریافت نامه دوم:12des-2009
تاریخ مصاحبه:21des-2009
تاریخ دریافت کلیرنس:کلیر نشدیم در نهایت.
جمع تقریبی هزینه ها:12هزار دلار
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، kianoush ، sh-b ، WIKIMAN ، اليزا ، بنيتا ، N.D ، ساشا ، f.p ، Eskandari ، hasti_banoo ، sam_hash ، saeed53 ، hamed_gh ، Rasool ، sanaz2010
(2010-10-19 ساعت 02:25)ازیتا90 نوشته:  
(2010-10-11 ساعت 19:24)f.p نوشته:  اگر امکان برگزاري گردهمايي در روز 5شنبه 22مهر باشه خيلي خوبه
البته دوست عزيز R.F
ممنون که زحمت مي کشيد

22 مهر عروسی منه اونم در شمال کشور.با 30 مهر موافقم Smile

مبارک...به سلامتی و دل خوش.
خوبه پس 22ام میاییم عروسی و 30 ام هم میریم گردهماییWinkBig Grin
تبریک میگم. و ا[/font]میدوارم خوشبخت بشید.به خاطر شما هم که شده به 30 مهر رای میدم!!!!Smile0

[/quote]

قربان مرامت Smile
یه مثبت گرفتی Cool
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ
تشکر کنندگان:
رزا آخر میتینگ گذاشتین من و شادی هم نیومدیییممممممممممممممممSad
دوستان عزیز آخرین گردهمایی خوش بگذرد
جای ما رو هم حسابی خالی کنید
شماره کیس: 2010AS00016XXX
سر ما هم بی کلاه موند!
خوش بگذرهSmile
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

پاسخ
تشکر کنندگان: aadine ، R.F ، saeed53 ، Rasool
خوووووووووووووووب!
گردهمایی ایندفعه هم به خوبی برگزار شد. البته جای خیلی از دوستان خوبمون خالی بوووووووووووووود. چه دوستانی که از ایران رفتند و چه دوستانی که بودن و نتونستند حضور پیدا کنند.
مرسی از بچه هایی که بودن و امیدوارم همه کارهای رفتنتون به خوبی انجام بشه.

به امید موفقیت برای همه ی عزیزان

(2010-10-22 ساعت 01:49)N.D نوشته:  رزا آخر میتینگ گذاشتین من و شادی هم نیومدیییممممممممممممممممSad
دوستان عزیز آخرین گردهمایی خوش بگذرد
جای ما رو هم حسابی خالی کنید
نامی جای شماها که خیلی خالی بود. دیگه گفتم بلیط گیرتون نمیاد, بخواین پیاده هم بیاین که راه دوره خسته میشین!Tongue ایشالا گردهمایی های اونور!Big Grin

(2010-10-22 ساعت 17:38)sam_hash نوشته:  سر ما هم بی کلاه موند!
خوش بگذرهSmile
سااااااسان جان, جات خالی واقعا. خوش باشییییی Smile
پاسخ
رزا جون دستت درد نکنه که زحمت هماهنگي رو کشيدي. از تو و آقا فرزاد و همه ي دوستاني که تجربه و اطلاعاتشون رو به اشتراک گذاشتن سپاسگزارم و روزهاي خوب براتون آرزو دارم.
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، WIKIMAN ، Rasool ، اليزا ، farzad101 ، sanaz2010 ، Eskandari ، king_of_sky ، بنيتا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان