کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امریکا
دوستان عزيز , اگر شما اطلاعاتى از ايالت هاى ويرجينيا و نيوجرسى داريد , لطفأ به اشتراک بگذاريد . از نظر هزينه هاى زندگى و فرهنگى وامنيت و کارودرآمد و.....
در ضمن ما يک خانواده ى 4 نفره هستيم که بايد قبل از ژانويه وارد آمريکا شويم .
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من تازه عضو این گروه شدم میخواستم بدونم ک
اولا میخواستم برم انکارا تا یه وقت مصاحبه بگیرم تا هم فال باشه هم تماشا
دوم اینکه یکی از دوستان گفت ک نمیشه ب این راحتی نیست باید دعوتنامه داشته باشی برا مصاحبه
و کلا اینکه اگه نکته ای هست دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به جمیع دوستان
یک فروند دوست داریم که ساکن میشیگانه میخواد تشریف بیاره ایران
از کجا باید چک کنم که با چه پروازهایی میتونه بیاد ایران؟؟
No one dies a virgin, life f#cks us all...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-28 ساعت 19:56)saeedi نوشته:  سلام دوستان من تازه عضو این گروه شدم میخواستم بدونم ک
اولا میخواستم برم انکارا تا یه وقت مصاحبه بگیرم تا هم فال باشه هم تماشا
دوم اینکه یکی از دوستان گفت ک نمیشه ب این راحتی نیست باید دعوتنامه داشته باشی برا مصاحبه
و کلا اینکه اگه نکته ای هست دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

نه احتیاج به دعوتنامه ندارید اما باید از قبل وقت بگیرید و اول باید فرم Ds-160 رو پر کنید بعد هم اگر توریستی میخواین برید باید یه آدرسی توی آمریکا بدید. مثلن هتلی فامیل دوری هر چی وگرنه فرم رو نمیتونید تکمیل کنید.

برای تکمیل فرم باید به این آدرس برید: https://ceac.state.gov/GenNIV/Default.aspx

بعد برای وقت گرفتن باید به این آدرس برید شماره کانفرمیشن فرم Ds-160 رو بدید و وقت بگیرید
https://ais.usvisa-info.com/fa-TR/niv

این صفحه همه ی اطلاعات رو داده بخونید:
https://ais.usvisa-info.com/fa-TR/niv/information/niv
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، farid_ns ، hosseinix
(2015-09-28 ساعت 22:11)dadgw نوشته:  سلام به جمیع دوستان
یک فروند دوست داریم که ساکن میشیگانه میخواد تشریف بیاره ایران
از کجا باید چک کنم که با چه پروازهایی میتونه بیاد ایران؟؟

دوست عزیز از سایت cheapoair چک کنید لیست پروازها با قیمت های مناسب رو میگن که با کردیت کارت میتونن خریداری کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: farid_ns ، alirezafarhang81
سلام دوستان عزيز برای باره دیگه
ميخواستم عرض كنم من san bruno هستم نزديك San Francisco و يه اپارتمان يه خوابه رنت كردم و اينكه الان همخونه ميخوام بگيرم از لحاظ مكان جاى خيلى خوب و با امنيت و يه طورايى حيفم مياد كه بدم بره قيمتش مناسبه ولى واس يه نفر نميصرفه ولى خب گفتم اگه كسى از دوستان مايل باشه ميتونه بهم خبر بده شايد بتونم كارى بكنم در هرصورت من از لحاظ كمك هم تا جايى كه بتونم كمك ميكنم و اينو هم بگم خونه كامله هيچى نياز نيس اشپزخانه و اتاق خواب و مبل همه چى اوكيه و خودم بشخصه خیلی جاهای دیگه ای رو رفتم دیدم اپارتمان من از همشون بهتر و تمیزتر و بزرگتر بود من خیلی وقت فکر کردن ندارم و این شاید اخرین شانس باشه واسه کسانی که بخوان همخونه بشن اگه کسی مایل هست پیغام خصوصی با شماره تماس بده که هروقت بیکار بودم جواب بدم
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
من تا ۲ماه دیگه عازم آمریکا هستم هنوز جایی رو برای سکونت انتخاب نکردم !!!دوستان لطفا راهنماییم کنید سویت ماهیانه توی واشنگتن چنده؟؟ اگه امکان داره شمارتون رو بذارید تا توی واستاپ یا.... در تماس باشیم ایمیلم best.item119@yahoo.comهست مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
توی واشنگتن یا شیگاگو یا هر جایی دیگه که هم از لحاظ شرایط زندگی وکار .... بشه روش حساب کرد و اجاره سویت هم لطفا بگید چند هست ...مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من دیروز عضو این گروه شدم و امسال منو همسرم تصمیم به مهاجرت به آمریکا گرفتیم اما نمیدونیم باید از کجا شروع کنیم البته من 5 سال قبل شروع به اقدام به مهاجرت کانادا رو شروع کردم آیلتس 6 هم گرفتم ولی پشیمون شدیم و دست نگه داشتیم اما الان تصمیم به مهاجرت آمریکا گرفتیم زبان من خیلی خوبه مدرک لیسانس حسابداری دارم و 10 سال سابقه ی کار دارم که 7 سال حسابدار مالی بودم حالا 3 ساله حسابدار فروش هستم و در حال حاضر 1 سال هم هست که سرپرست حسابدار فروش شده ام البته از نظر سنی من 40 ساله هستم و یک دختر 17 سال دارم و همسرم هم سابقه ی22 سال فروشندگی لوازم یدکی اتومبیل و تعمیرات و مکانیکی و دیپلم مکانیک هنرستان بعلاوه مدرک سازمان فنی حرفه ای مکانیک هم داره
به نظر شما دوستان پر تجربه آیا میتونم از یه دفتر وکالت توی تهران شروع به اقدام کنم ؟ آیا میشه به این دفاتر اطمینان پیدا کرد ؟ نتیجه مثبت داره؟ دفاتری مثل ایمی گلوب یا دفتر MIA آقای ملک پور یا هرکدوم دیگه که تبلیغات مهاجرت دارن؟ میشه منو راهنمایی کنید لطفا" ؟؟
با تشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خوبيد؟ من أواخر سپتامبر تا أوايل أكتبر مي خوام برم ايالت آيوا. شهر دس موينس يا شهر آيوا.
آيا كسي در ايالت آيوا ساكن هست ؟
لطفا بري پيدا كردن و أجاره نمودن محل سكونت ؛ مثل پانسيون ، سوييت آپارتمان ، أتاق تك نفره ، خانه ، در ‎( شهر دس موينس ‎Des Moines‎ ، شهر آيوا ‎Iowa ‎City‎ ‎ )  در ايالت آيوا ‎IOWA STATE‎ راهنمايي كنيد. يك نَفَر هستم .
در صورت تمايل خوشحال مي شم همسفر يا همخونه اي خوبي داشته باشم.
متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
واقعا خوشبحالتون.منم آرزوی زندگی در آمریکا رو دارم.یعنی یه روزی به واقعیت تبدیل میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
لیوینگ روم در منطقه سانتا مونیکا نزدیک به مراکز خرید ایرانی و ایستگاه اتوبوس برای مدت کوتاه اجاره داده میشه دوستان اگر اطلاعات خواستن پیام بزارن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
بیست و دو سالمه
یه ایده دارم ک باهاش مبشه از جادبه زمین برق تولید کرد
اگه بخام میشه با این ایده از ایران رفت؟
کشورش مهم نیست فقظ برم.
دیپلم هم ندارم
راستی
من این ظرح رو نمیتونم کامل بسازمش یعنی نهایتن ی چیزی بسازم ک بشه ثابت کرد ایده کار میکنه.
میشه کاریش کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان