کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری دریافت نامه مصاحبه (نامه دوم)
اینا چرا اینجوری می کنن؟ Merdax اگه مصاحبت افتاده باشه 15 اکتبر نامه دومت باید تا الان میومد. چون تو وب سایت آنکارا اینجوری گفته:
If you have not received your appointment letter by 3 weeks before your appointment, please contact us by E-mail.

از طرف دیگه من دیدم از KCC جواب نمی گیرم به آنکارا ای میل زدم اونا اینطور جواب دادن:

Dear Mr. Yousefi;
DV 2010 files have not reached our office yet. For information on the status of your file, please contact KCC.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit

بنابراین هنوز هیچکدام از کیس های 2010 هنوز به سفارت نرسیده من نمی دونم پس چجوری می خوان از اول اکتبر شروع کنن
شماره کیس: 2010AS00006XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:may23
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: june 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:october 2009
تاریخ مصاحبه: Jan 2010
تاریخ دریافت کلیرنس:Feb 5 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.5 ميليون تومان
تشکر کنندگان: ALIREZA205 ، MajidShirzadeh ، AMIN3Y
Mahbody2k نوشته: با تشکر از کلیه دوستان
می خواستم بپرسم که،مدارکی را که در نامه دوم می خواهند قبل از رفتن باید ارسال کنیم برای کنسولگری یا خیر؟

بله دو هفته قبل باید تو سفارت باشه
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

تشکر کنندگان:
سلام
من نمیدونم این KCC چی میگه
من تاریخ مصاحبه ام 26-Oct بود، حالا شده 6-Oct. و گفته که نامه رو 23-Sep فرستاده. اصلا نمی دونم چی بگم
شماره کیس:2010AS00006XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 22
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:1 Jun
تاریخ کارنت شدن کیس: Oct
تاریخ دریافت نامه دوم:28sep
تاریخ مصاحبه:oct
تاریخ دریافت کلیرنس:1 June 2010
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
امروز سایت سفارت آمریکا در آنکارا ، تاریخ های مصاحبه ها را اعلام کرده است . مصاحبه های 2010 از 2 نوامبر شروع می شوند . بچه هائی که به آنها در آنکارا وقت سفارت در اکتبر داده شده است ، باید بیشتر بررسی کنند . چون ظاهراً در اکتبر اصلاً وقت مصاحبه ندارند . لینک مربوطه سفارت آنکارا را در اینجا می گذارم :
http://turkey.usembassy.gov/schedule_dv.html
---------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس:2010AS000005XX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 20june 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیل دریافت کردم
تاریخ مصاحبه:09Nov 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:
تشکر کنندگان: kash ، king_of_sky ، AMIN3Y
نه عزیزم! من بعد از این که 21 اکتبرم کنسل شد برام 15 اکتبر بریدن،بعدش زنگ زدم تایید کرد و گفت دیگه این یکی کنسل نخواهد شد! و سوالاتونو دیگه از آنکارا زنگ بزنین بپرسین!
خوب من فردا تلفنی هماهنگ میکنم همینجا اعلام میکنم که آنکارا چی گفت!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان: ALIREZA205
سلام دوستان من هنوز نامه دومم نيامده نگرانم كسي مرا راهنمايي كنه
ممنون
تشکر کنندگان:
Shahoo52 نوشته: سلام دوستان من هنوز نامه دومم نيامده نگرانم كسي مرا راهنمايي كنه
ممنون

دوست عزیز نگران نباش برای خیلی از دوستان نیومده ولی نزدیکه همین روزا میرسه.
شماره کیس:2010AS00007xxx

تشکر کنندگان:
سلام
اینم کپی نامه دوم برای آنکارا

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

.pdf   ANK.pdf (اندازه 515.07 KB / تعداد دانلود: 529)
شماره کیس:2010AS00006XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 22
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:1 Jun
تاریخ کارنت شدن کیس: Oct
تاریخ دریافت نامه دوم:28sep
تاریخ مصاحبه:oct
تاریخ دریافت کلیرنس:1 June 2010
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: sh-b ، ALIREZA205 ، seravin ، babakped ، dorna ، mojgank ، R.F ، meweadl ، shabnam286 ، MajidShirzadeh ، afsan2010 ، king_of_sky ، kash ، farzad101 ، To USA ، Linspire ، AMIN3Y
من و همسرم هردو پزشك و متخصص هستيم و اسپانسر و تمكن مالي كافي داريم اشكالي كه دارد سن ماست من 65 و خانمم 63 دارد مصاحبه ما ابان ماه است اگر كسي اطلاعي از محدوديت ويزا براي اشخاص مسن دارد لطفا اعلام نمايد تا ما بي خودي دو سه ميليون خرج عمو سام نكنيم
تشکر کنندگان: ساسان ، AMIN3Y
emamis نوشته: من و همسرم هردو پزشك و متخصص هستيم و اسپانسر و تمكن مالي كافي داريم اشكالي كه دارد سن ماست من 65 و خانمم 63 دارد مصاحبه ما ابان ماه است اگر كسي اطلاعي از محدوديت ويزا براي اشخاص مسن دارد لطفا اعلام نمايد تا ما بي خودي دو سه ميليون خرج عمو سام نكنيم

سن به تنهایی هیچ مشکلی نداره. یکی از دوستان پدر من در سن 70 سالگی لاتاری برنده شدن و گرین کارت گرفتند.
کیس نامبر: 2010AS00002xxx
دریافت ویزا: روز مصاحبه (17 نوامبر)
تشکر کنندگان:
در جدول سفارت تاريخ مصاحبه نوامبر تعين شده ولي هنوز از نامه دوم خبري نيست يعني حدود45 روز ديگر
بدون نامه هم مي شود مراجعه كرد يا نه ؟؟ و اگر نه !!! چه بايد كرد؟؟؟
تشکر کنندگان:
کسی‌ اینجا هست که تو ایران زندگی‌ کنه و نامهٔ دوم گرفته باشه؟
مصاحبهٔ ما ۱۵ اکتبر و هنوز از نامه هیچ خبری نیست. آیا از آنکارا پست می‌شه یا از آمریکا؟
در این شرایط چه کار می‌شه کرد؟ مخصوصاً وقتی‌ گفتن که مدارک ۱۵ روز قبل از مصاحبه پست بشه.
تشکر کنندگان:
mmasunny نوشته: کسی‌ اینجا هست که تو ایران زندگی‌ کنه و نامهٔ دوم گرفته باشه؟
مصاحبهٔ ما ۱۵ اکتبر و هنوز از نامه هیچ خبری نیست. آیا از آنکارا پست می‌شه یا از آمریکا؟
در این شرایط چه کار می‌شه کرد؟ مخصوصاً وقتی‌ گفتن که مدارک ۱۵ روز قبل از مصاحبه پست بشه.

چند پست بالاتر دوست خوبمون "io7o" اسکن نامه خودش رو گذاشته و نوشته با تماس با KCC اونرو براش ایمیل کردن
شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010
تشکر کنندگان:
mmasunny نوشته: کسی‌ اینجا هست که تو ایران زندگی‌ کنه و نامهٔ دوم گرفته باشه؟

دوست عزیز ، لطفآ پست 49# را ملاحظه فرمائید .
---------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس:2010AS000005XX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 20june 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیل دریافت کردم
تاریخ مصاحبه:09Nov 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:
تشکر کنندگان:
emamis نوشته: در جدول سفارت تاريخ مصاحبه نوامبر تعين شده ولي هنوز از نامه دوم خبري نيست يعني حدود45 روز ديگر
بدون نامه هم مي شود مراجعه كرد يا نه ؟؟ و اگر نه !!! چه بايد كرد؟؟؟

99% نامه شما در روزهای اینده خواهد رسید . مدارک را حاضر نمایید . اگر طی دو یا سه هفته اینده نامه دوم نیامد توسط ایمیلی که به کی سی سی میزنید . می توانید .نامه دوم را دریافت نما یید . بهرحال شما باید کپی مدارک را 15 روز قبل تاریخ مصاحبه به سفارت پست نمایید و روز مربوطه در سفارت باشید.
تشکر کنندگان: emadziaei

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان