کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج و اقامت در کانادا
Smile 
سلام
من از طریق ازدواج دارم می روم به کانادا البته نمی دونم چه شرایطی داره
اول اینکه بعد از چند سال سیتیزن می شوم؟
ایا امکان داره در اثر شرایطی نامزد من در اونجا ادعا کنه که شرایط رو ندارم و برگردیم؟
و مسائل دیگری که به بدو ورود اونجا در انتظارمه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، msar ، pooyar
(2009-10-03 ساعت 11:35)samouelo نوشته:  سلام
ایا امکان داره در اثر شرایطی نامزد من در اونجا ادعا کنه که شرایط رو ندارم و برگردیم؟

salam shoma iran ezdevaj mikonido mirid ?
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، ti@ ، msar
شما اگه همسرتون اقامت دایم داشته باشند مطمعنا شما هم شرایط دریافت ویزا رو خواهید داشت. ولی به خاطر اینکه خیلی ها برای گرفتن اقامت در ازای گرفتن پول ازدواج سوری میکنند و بعد طلاق میگیرند . سفارت ها تحقیقات گسترده ای میکنند تا از راستگویی شما مطمعن بشند برای همین هم کمی زمان بره.
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک..Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، soli asali ، mhsenpc ، msar
این موضوع کاملا درست است اینجا را بخوانید "به دنبال سو استفاده از قانون، دولت کانادا به دنبال سخت کردن مقررات مهاجرت از طریق ازدواج است" در اینجا ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

لینک تبلیغاتی توسط تیم مدیریت حذف شد
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، mhsenpc ، msar
سلام اگه یک نفر بخواد دانشجویی بره کانادا و اونجا با نامزدش ازدواج کنه اونوقت قضیه اش چطوری میشه؟ اگه بهش ویزای دانشجویی رو ندن و بعد دوباره بخواد ویزای ازدواجی بگیره ممکنه مشکلی پیش بیاد یعنی اینکه مثلا بگن شما الکی ازدواج کردی. در حالی که ۱۰ سال هم نامزدشو میشناسه و مدرک داره. نامه و عکس و تلفن و ایمیل و غیره... اگه زود جواب بدین ممنون میشم.
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
پاسخ
(2009-10-03 ساعت 11:35)samouelo نوشته:  سلام

پاسخ
تشکر کنندگان: میترا طاهری ، msar
سلام...
ببخشید یه سوال دارم
من شهریور پارسال csq گرفتم. الان میخوام ازدواج کنم. میخوام بدونم که بجز مدارک ازدواج و مدارک تحصیلی خانمم آیا مدارکی که قبلا ارائه دادم هم روباره باید بفرستم؟؟
مثلا مدارک کاری سابقه کار و بیمه ؟ یا فقط CSQ خودم رو بفرستم کافیه ؟؟؟

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، msar
سلام
من 2 ساله پیش با پسری در کانادا اشنا شدم. البته اینترنتی..اون کاناداییه..
حالا تصمیم داریم ازدواج کنیم..
چون مسلمان نیست نمیتونیم در ایران ازدواج کنیم..منهم که نمیتونم کانادا برم..
اگه در ترکیه ازدواج کنیم می تونه ویزای منو دراره؟
هیچ عکسی نداریم..جز متن چت ها . ایمیل ها و رسید های پستی که به هم پست کردیم..
لطفا میشه راهنمایم کنید؟
مرسی..
پاسخ
سلام دوستان،
من تازه عضو اين سايت شدم. لطف كنيد راهنماييم كنين.
من و دوستم كه كانادايه قصد ازدواج داريم اما هيچ كدوممون به علت شرايط متفاوتمون نميدونيم بايد ازكجا شروع كنيم، چه مراحلى داره و چقدر طول ميكشه تا من بتونم برم پيشش.
با در نظر داشتن اينكه اون مسيحيه و خب من مسلمانم و فقط يكبار همديگه رو در يك مسافرت ديديم و آشناييمون هم از همونجا شروع شد و از اون به بعد فقط محدود به اينترنت بوده.
ممنون ميشم اگه برام بنويسيد كه بايد چيكار كنم و اينكه اگه مطلبى از قبل در اينباره در سايت هست، چطورى بهش دسترسى پيدا كنم و اينكه آيا به روز رسانى شده يا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، msar
با سلام می خواستم بدونم کسی هست بخواد از ایران بره کانادا. ما دارویی داریم که باید به دست کسی برسه . هر جای کانادا باشید میاد ازتون می گیره ممنون میشم کمک کنید
با تشکر
CN:2014AS000006XX/Yerevan/2person:
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
من دنبال کیس مناسب در کانادا برای ازدواج می گردم . ایا سایتی هست که بتونم شخص مورد نظرمو پیدا کنم.
پاسخ
چه حیف شد... الان رفتم یه تحقیق کردم دیدم که ویزای نامزدی کانادا سال 2002 حذف شده Sad

http://www.justlanded.com/english/Canada...our-spouse

تو لینک بالا پیشنهاد شده که از طریق ویزای ویزیتوری نامزد رو بیارین و تو سفارت اصلا حرفی در مورد ملاقات نامزد و غیره نزنین که منجر به رد درخواستتون میشه. الان فقط آمریکا هستش که ویزای نامزدی داره. Sad
پاسخ
جالبه من کل صفحات کانادا رو چک کردم و فقط دو تا تاپیک در مورد ازدواج دیدم. یعنی همون یه مورد کافیه ؟ نامزد بیاد ایران و ازدواج کنیم و مابقیش مثل شرایط آمریکاس ؟ به نظر میاد که کانادا با حذف ویزای نامزدی، تو مورد ازدواج هم سخت گیرانه تر از آمریکا عمل می کنه. اینطور نیست ؟ تو سفارت آمریکا بعد از FBI check حدود 6 ماه تا یک سال تا زمان کلیرنس طول می کشه. کسی میدونه که شرایط سفارت کانادا چجوریاس ؟
The whole universe just rubs me the wrong way. I can hear zombies rippin off the flesh. I'm confused...!! everywhere is crawllin' with zombies. what if I get infected ? you know ... doesn't matter 'cause... 'cause we're supposed to survive but that just hurts so bad not to know the reason why
پاسخ
سلام ممنون از سایت خوب و جامعتون
من از طریق ازدواج با همسرم برای اقامت کانادا اقدام کردم. پریروز وقت مصاحبه بهم دادن و بعد از انجام مصاحبه ایمیل زدن که FBI clearance certificate بفرستید. من نمیدونم این رو از کجا باید گرفت و مراحل اقدام کردنش به چه صورته؟ آیا تو ایران انجام میدن یا تو همین آنکارا که تا دو روز دیگه هستیم اقدام کنم؟ انگشت نگاریشو تو ایران میشه کرد؟ کلا روندش چجوریه و از کجا میشه اقدام کرد؟
تو رو خدا راهنمایی کنید اگه اطلاعاتی دارید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه
بنده مى خوام با يك خانم شهروند كانادا ازدواج كنم. ايشون مى خوان با خانواده به ايران بيان. ايشون ايرانى الاصل نيست. براى ثبت ازدواج چطور بايد از داخل ايران اقدام كرد؟ و روالش به چه شكله؟ مى دونم كه سفارت كانادا توى ايران تعطيله، ايا به سفارت كانادا نياز هست؟
ممنون مى شم كسى راهنماييم كنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان