کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
sh-b من انرژي منفي ندادم
نگفتم اگر روزهاي آخر ثبت نام كني برنده نميشي
لطفا پست قبل بخون ! روزهاي آخر ثبت نام ريسكش به علت ترافيك ميليوني بالاتر هست .
تشکر کنندگان: Monica
سلام
اسم من اسحاق هست. برای ثبت نام باید چه طور این اسم رو اسپل کنم (هنوز هم گذرنامه نگرفتم.)
اسپل اسحاق در اینگلیسی Isaac هستش و خودم هم تمایل دارم این طوری ثبت بشه .آیا شیوه دیگه ایی هم هست؟ و آگه اینطوری ثبتش کنم می تونم برای گذرنامه خودم تعیین کنم که چطور اسمم رو توی گذرنامه بنویسند؟

متشکرم
تشکر کنندگان:
(2009-11-25 ساعت 23:28)psp2009 نوشته:  سلام
اسم من اسحاق هست. برای ثبت نام باید چه طور این اسم رو اسپل کنم (هنوز هم گذرنامه نگرفتم.)
اسپل اسحاق در اینگلیسی Isaac هستش و خودم هم تمایل دارم این طوری ثبت بشه .آیا شیوه دیگه ایی هم هست؟ و آگه اینطوری ثبتش کنم می تونم برای گذرنامه خودم تعیین کنم که چطور اسمم رو توی گذرنامه بنویسند؟

متشکرم

اره دوستم توكذرنامه خودت اسبل اسمتونو تعيين ميكنينSmile
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: zaniar ، psp2009
ممنون از این که سریع پاسخ دادید

دو سئوال دیگه هم دارم , اول اینکه من اسم شناسنامه ایم اسحاق هست ولی بهزاد صدام می کنن و یه جورایی نایک نیم من هستش.این رو باید جای middle name بنویسم یا نه؟
دوم این که اسم عبدالرضا رو چطور باید تایپ کرد.؟

متشکرمWink
تشکر کنندگان:
نه قسمت middel name رو خالي بزار 100%
2)abdolreza

تشکر کنندگان: psp2009 ، usa.lover
آقا دستم به دامنتون. من همون روزای اول فرمو پر کردم. قسمت 6 no رو بجای yes انتخاب کردم و بعدش ایران رو انتخاب کرم. مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان:
به احتمال زياد مشكلي پيش نمياد.
تشکر کنندگان:
فكر نمي كنم مشكلي پيش بياد. كاري نكن. منتظر باش تا خبر خوب برنده شدنت رو بگيري و ما رو خوشحال كني.

اشتباهي كه تو كردي كاملا تابلو هست كه نمي خواستي اطلاغات غلط بدي و عملا (به نوعي ديگر) اطلاعات صحيح رو رسوندي بهشون.

(2009-11-29 ساعت 14:01)raminforghani نوشته:  آقا دستم به دامنتون. من همون روزای اول فرمو پر کردم. قسمت 6 no رو بجای yes انتخاب کردم و بعدش ایران رو انتخاب کرم. مشکلی پیش میاد؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
ashkan و zaniar . مرسی از دلگرمیتون. ای خدا از ز ززبونتون بشنوه که انتخاب شم. اگه بشه Big Grin آقا من قبل از اینکه جواب شما پست شه یه میل به سفارت آنکارا زدم و شرایط رو براشون توضیح دادم و نظرشونو جویا. ببینم چی میگن. به kcc هم میل زدم جواب اتومات اومد که سرمون شلوغه و نمیتونیم جواب بدیم. از مهاجرسرا هم خیلی ممنونم. از شیر گرین کارت تا جون ویزا توش پیدا میشه! Cool
تشکر کنندگان:
SALAM MAN YEK BAR SABTENAM KARDAM VALI JAYE LAST NAME ESM NEVESHTAM BAD DOBARE SABTENAM KARDAM HALA CHY MISHE ?
تشکر کنندگان:
(2009-11-29 ساعت 22:46)SARSAR نوشته:  SALAM MAN YEK BAR SABTENAM KARDAM VALI JAYE LAST NAME ESM NEVESHTAM BAD DOBARE SABTENAM KARDAM HALA CHY MISHE ?
l
شما حذف شدی و طبق گفته خودشان در لیست سیاه قرار میگیری و دیگر نمی توانی شرکت کنی گرچه کارت تقلب نبوده ولی از طرف آنها متقلب محسوب خواهی شد . شاید برای همیشه حذف بشی (شاید)
تشکر کنندگان:
(2009-11-29 ساعت 22:46)SARSAR نوشته:  SALAM MAN YEK BAR SABTENAM KARDAM VALI JAYE LAST NAME ESM NEVESHTAM BAD DOBARE SABTENAM KARDAM HALA CHY MISHE ?

دوست خوبم اولاً فارسي تايب كنين مكه قوانين سايت رو نخوندين؟
دوماًنميخوام تو دلتونو خالي كنم اما كار اشتباهي كردين دوباره ثبت نام كردين
اميدوارم فقط اسمتون از قرعه كشي حذف نشهSad
معذرت ميخوام اكه با حرفم نارحت ميشيد اما اكه اشتباه ميكنم دوستان لطفاً راهنماييشون كنين

تشکر کنندگان: seravin
(2009-11-29 ساعت 23:42)sh-b نوشته:  

دوست خوبم اولاً فارسي تايب كنين مكه قوانين سايت رو نخوندين؟
دوماًنميخوام تو دلتونو خالي كنم اما كار اشتباهي كردين دوباره ثبت نام كردين
اميدوارم فقط اسمتون از قرعه كشي حذف نشهSad
معذرت ميخوام اكه با حرفم نارحت ميشيد اما اكه اشتباه ميكنم دوستان لطفاً راهنماييشون كنين

با سلام
البته چون جای نام و نام خانوادگی ایشون در هر دو ثبت نام جابجا شده شاید از نظر سرور مسابقات دو شخص مجزا در نظر گرفته بشند و حذف نشند.
البته باز هم خیلی بستگی به نرم افزاری داره که چک کردن فرم های ثبت نام را بعده داره چون اگه ای پی و عکس افراد و پارامترهای امنیتی دیگه رو در فرم های ثبت نام بطور دقیق با هم مقایسه کنه متاسفانه ممکنه شما حذف بشید.
به هر حال امید خودتون رو هیچ وقت از دست ندید .
تشکر کنندگان: seravin
كمك فوري : من دارم براي يكي از دوستانم ثبت نام ميكنم در صفحه اول وقتي كه دكمه ادامه رو ميزنم
پيغامي مياد مبني بر اينكه شما قبلا عكس را آپلود كرده ايد نميدانم يعني چي؟
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان:
(2009-11-30 ساعت 11:18)matinam نوشته:  كمك فوري : من دارم براي يكي از دوستانم ثبت نام ميكنم در صفحه اول وقتي كه دكمه ادامه رو ميزنم
پيغامي مياد مبني بر اينكه شما قبلا عكس را آپلود كرده ايد نميدانم يعني چي؟

اولين بار چنين پيغامي مي دهد .
متن اصلي اخطار را در اينجا قرار دهيد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان