کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2010
عجب پایان تلخی داشت لاتاری 2010
تشکر کنندگان: R.F ، sanaz2010 ، silia ، mary joon ، sam_hash ، WIKIMAN ، lale ، Sooshians ، sare ، Rasool
چقدر تلخ و غم انگیز و ناراحت کننده ... جداً که چه پایان مزخرفی.....هیچ حرفی نمیشه زد.....
شماره کیس:2010AS00006XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:1 Jun
تاریخ کارنت شدن کیس: Oct
تاریخ دریافت نامه دوم:28sep
تاریخ مصاحبه:oct
تاریخ دریافت کلیرنس:1 June 2010
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: R.F ، sanaz2010 ، silia ، mary joon ، sam_hash ، lale ، Sooshians ، sare ، Eskandari ، بنيتا ، Rasool ، Farshid22
(2010-10-02 ساعت 16:56)naeiji1974 نوشته:  
(2010-10-02 ساعت 16:46)amir_khb نوشته:  سلام
من تاکنون پستی در این سایت نداشتم ولی از مطالب موجود در این سایت خیلی استفاده کردم و برای همین احساس دین میکنم که تجربیات خودم را حداقل به بچه های 2011 انتقال بدم.
من همسر new-new هستم که پست های زیادی در این سایت نوشته.
من و همسرم در 16 آگوست مصاحبه داشتیم که ویزای هر دو ما موکول به کلیرنس شد و کلیرنس همسرم 22 سپتامبر اومد و همون هفته هم برای ویزا اقدام کرد.
با توجه به نیومدن کلیرنس من تا روز سه شنبه 28 سپتامبر ، من عازم ابوظبی شدم که متاسفانه در روز سه شنبه به ما اعلام کردند نه تنها کلیرنس من آماده نیست بلکه ویزای لاتاری نیز به حد نصاب رسیده و به هیچ عنوان ویزائی صادر نخواهد شد و ویزا تمام شده است.
من عصر همان روز در کمال ناامیدی سه ایمیل با عناوین و مضامین متفاوت به سفارت زدم که همه آنهی حکایت از این داشت که چطور به یک زوج فقط به یکی ویزا دادند و به اون یکی ندادند و این چه قانون مسخره ای هست که من 5 سال منتظر بمونم تا همسرم بتونه برای من اقدام کنه.
روز چهارشنبه من در اوج ناامیدی رفتم سفارت و پس از بحث و اصرار فراوان موفق شدم فقط پاسپورتم رو برای چک مجدد بفرستم داخل سفارت.
جالب اینک اینکه با کمال نباوری اونها پس از دریافت ایمیل های من کیس رو مجحددا فعال کردند و فردای اونروز با وجود تمام شدن ویزاها برای من در آخرین روز ویزا صادر شد.
من اینرو نوشتم که بچه های 2011 واقعا تا اخرین روز امید داشته باشند و هر کاری از دستشون بر میومد انجام دهند.
در ناامیدی بسی امید است پایان شب سیه سپید است
واقعا بابت پيگيري و گرفتن ويزاتون بهتون تبريك ميگم.
ولي دوستان حس من در مورد دوگانگي رفتار سفارت خانه ها( كه ويزاي لاتاري تموم شده و با اينحال به اين دوستمون ويزا دادن اينه كه فكر كنم در راستاي اين تحريم هاي لعنتي دارن محدوديت هائي رو براي اتباع ايراني بوجود ميارن.لطفا بقيه دوستان هم نظرشون رو بدن.
اگه تموم شده كه تموم شده.نميشه كه به يكي بدن به ده نفر ندن.ممنون

به نظر من هم تحريم ها و هم شرايط اخير و سخنراني ها تاثير داره
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: satusa ، lale ، sare
واقعا بغض گلومو گرفته نمی دونم چی بگم و اصلا نمی تونم خودمو جای این دوستان تصور کنم ...اخه چرا اونا که وضعیت ما ایرانی ها رو می دونن حتی نباید یک کیس از ایرانی هارو رد کنن ...اگر واقعا جامعه امریکا مدافع حقوق بشر است کی واجب تر از ماها .هر ایرانی که از این اسارت ازاد بشه کلی ارزش داره نمی دونم دل پر دردی دارم و اصلا نمی تونم تسلی بخش دوستای گلم باشم جون حالم به اندازه اونا بده...
sara1981
شماره کیس : 2010AS00024XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009 july
کنسولگری: Ankara
تاریخ دریافت نامه دوم:23 July 2010
تاریخ مصاحبه:04 august 2010
دریافت کلیرینس:24 august 2010.
تاریخ دریافت ویزا:1 sep 201
تاریخ ورود به امریکا:15 January
جمع تقریبی هزینه ها:7500 دلار برای 2 نفر
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، silia ، R.F ، mary joon ، Hossein81 ، Linspire ، satusa ، farzad.s ، rayan.s ، lale ، Sooshians ، laili ، success ، بنيتا ، هموطن ، behzadb57 ، Eskandari ، Rasool ، Farshid22
واقعا نميشه حرفي زد.كي فكرشو ميكرد آخر 2010 اينطوري تمام بشه
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: sara1981 ، sanaz2010 ، R.F ، free_free ، Hossein81 ، sh-b ، lale ، Sooshians
واقعا دل هممون شكست همش منتظر بودم دوستام تو آنكارا خبر خوبي بدن اما......
نميدونم چي بگم ........
خيلي ناراحتم.....
خيلي
خيلي
خيلي
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااSad(
شماره کیس:2010AS000165xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:-2009-4-Aug
کنسولگری:Ankara
تاریخ کارنت شدن :may
تاریخ مصاحبه: 17 june
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه

تشکر کنندگان: R.F ، Hossein81 ، sanaz2010 ، sh-b ، lale ، Sooshians ، success ، بنيتا ، sare ، Eskandari ، Rasool ، ساسان
دوستان عزیزی که ویزا نگرفتن من واقعا متاسفم و نمیدونم بعد از این همه انتظار چی باید گفت.!!SadSadSad.سخته ولی امید دارم تو مراحل دیگه زندگی موفقتر از قبل باشید.
شاید این اتفاق حکمتی در زندگی شماها داشته باشه و بعدها بفهمیم.
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، R.F ، silia ، Linspire ، sh-b ، mary joon ، Sooshians ، success ، بنيتا ، Rasool ، Farshid22
خبرهای بد آنکارا را که دیدم واقعا ناراحت شدم
نمیدونم چرا امسال اینطور شد ولی مطمئنم هر چی بود به صلاح بود . من در این مدت با دوستان زیادی آشنا شدم . خوشبختانه عده ای از دوستان رو در اصفهان و عده ای رو در ابوظبی از نزدیک ملاقات کردم . هیچوقت خاطرات این روزها رو فراموش نمیکنم . صحنه شادی ها و غم ها رو . هیچ وقت دلهرهای که توی نگاه نسیم خانم در روزهای آخر بود فراموش نمیکنم . بچه های لاتاری واقعا بهترین بودن و من تاسفم از این بود که چرا نباید این بهترین ها در ایران باشن . شما فقط یه نگاهی به جدول اون هم به قسمت سوابق تحصیلی بندازید . وقتی به گاتای عزیز فکر میکنم کسی فوق تخصص پزشکی هست . با خودم میگم آمریکا لیاقت همچین شخصی رو نداشت . بقیه دوستانی هم که ویزا نگرفتند همین طور. انشا.. ما میمونیم و زمینه ساز ایرانی بهتر میشیم . ایرانی که اون موقع امریکایی ها بخوان از ما ویزا بگیرن و اونوقت نوبت ما هست که بهشون ویزا ندیم . دلم نمیخواد این پست هیچوقت بسته بشه چون میترسم دوستان خوبی که توی این مدت افتخار آشنایی با اونا رو داشتم از دست بدم .من ایمیلم و یاهو ایدی خودمو توی قسمت مشخصاتم میزارم . منتظر همه دوستان هستم .
به امید شادکامی و موفقیت برای همه دوستان و سرافرازی و داشتن ایران بزرگ آریایی
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
واقعا متاسفم که لاتاری 2010 اینطوری به پایان رسید
منم به نوبه ی خودم هم برای کسایی که ویزا گرفتن و هم برای عزیزانی که متاسفانه ویزا نگرفتن آرزوی موفقیت میکنم . ایشالا هر کجا که هستید شاد و لبتون خندون باشه
شماره کیس : 2010AS19XXX
تاریخ مصاحبه : july
سفارت : آنکارا
تاریخ کلیرنس :Sep
تاریخ دریافت ویزا :Sep
تشکر کنندگان: R.F ، sh-b ، N.D ، Sooshians ، mary joon ، success ، behzadb57 ، farzad24 ، Rasool ، Farshid22
از اینجا نتیجه میگیریم که این دو سفارت در ندادن ویزا هماهنگ بودن منتها ابوظبی آب پاکی را از 3 روز قبل ریخت رو دست طفلک بچه ها. اما آنکارا تا الان بچه ها را منتظر پیچوند.واقعا متاسفم و نمی دونم کی باید جواب این همه هزینه وقت امید برای آینده را بده.از اینجا نتیجه می گیریم پیگیر کارامون باشیم اما خیلی بهش دل نبندیم و بسپاریم به خدا.برای همه این عزیزان از صمیم قلب از خدا میخوام که چیزی بالاتر از رفتن به آمریکا را بهشون بده که هیچ وقت حسرت این ویزای نگرفته را نخورن.بازم توکلتون به خدای بزرگ باشه و مطمئن باشید که جواب صبرتون را یک جای بهتر میده دوستان عزیز.
شماره کیس: 2011AS00038XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:8 جون 2010
کنسولگری:آ نکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:10 جون 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:15 جولای 2011
تاریخ مصاحبه:3 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا:همسرم(برنده اصلی) 4 آگوست.خودم 14 سپتامبر.
جمع تقریبی هزینه ها: 8.000.000 تومان برای 2 نفر
تشکر کنندگان: hamed_gh ، satusa ، lale ، emankh101 ، N.D ، Sooshians ، mary joon ، laili ، success ، sam_hash ، behzadb57 ، farzad24 ، sare ، HOMAYON53 ، Hossein123 ، Linspire ، Farshid22 ، AMIN3Y
بدترین حالتی که میشد 2010 به پایان برسه , رسیدSad
واقعا از دوستان عزیزم شرمندم تا آخر عمرم این غم بزرگ دوستان مطمئنم یادم میمونه
این پایان تلخ یاده همه دوستان میمونه
کاش کمکی از دست ما بر میومد و هزاران ای کاش و افسوس دیگه برای همه عزیزان
دوستان ما رو هم توی غمتون شریک بدونید, وامیدوارم سرنوشت هیچ وقته هیچ وقت به این گونه رقم نخوره!!!!!
از پاسپورتم, از ویزای توش, از آمریکا, از ابوظبی, از آنکارا متنفرمSad
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
تشکر کنندگان: R.F ، seravin ، sh-b ، khashayar6310 ، ali-n ، satusa ، lale ، emankh101 ، io7o ، b!ta ، Sooshians ، mary joon ، اليزا ، بنيتا ، sam_hash ، behzadb57 ، farzad24 ، sare ، Eskandari ، sanaz2010 ، silia ، soheilbadami ، Linspire ، ساشا ، azin ، Rasool ، AMIN3Y
"هی فلانی! زندگی شاید همین باشد
یک فریبِ ساده و کوچک
آن هم از دست عزیزی که تو دنیا را
جز برای او و جز با او نمی خواهی
من گمانم زندگی باید همین باشد.
تشکر کنندگان: R.F ، nefarioos ، Sooshians ، بنيتا ، behzadb57 ، farzad24 ، Hossein123 ، iust_software ، sanaz2010 ، zk-mm ، azin ، Farshid22
دوستان همه ی گفتنی ها را گفتند و من فقط گفتم این پست رو بذارم که شاید یکم آروم تر بشم .
واقعا پایان بی رحمانه ای بود و میتوانست بهتر از این ها این تاپیک به پایان برسه " من که 3 روز دیگه میرم دلم میخواست با خیالی راحت برم که بدونم همه ی 2010 ها به خوشی به سرنوشت ما دچار میشوند و کسی گلایه ای نداره و همه خوشحالند .
این عزیزان شاید بیشتر از ما سختی هم کشیدند و نباید اینگونه میشد و باید بعد از این همه هزینه و سختی که کشیدند به یک آرامش فکری میرسیدند و با خیالی راحت و همراه با ویزا برمیگشتند .
من همین الان هم که به سفر نزدیک میشیم شب ها خوابم نمیبره حالا با این اوضاعی هم که برای دوستان پیش اومده ............ " نمیدونم چی بگم .
ولی در انتها : زندگی همچنان جاری است و برای تکتک شما آرزوی بهتر از این ها را دارم .
ولی واقعا دلم گرفته و ناراحتم و نمیتونم درک کنم که دلیلشون چی بوده .
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

تشکر کنندگان: emankh101 ، R.F ، N.D ، AmericanHamid ، Sooshians ، mary joon ، Hossein81 ، بنيتا ، sanaz2010 ، fairwall ، Linspire ، Rasool
بی نهایت ناراحتم،واقعا گریه ام گرفته،من از برندگان 2011 هستم و الان حدودا 4 ماه و نیم از تاریخ برنده شدنم میگذره ،با اینکه سعی کردم زیاد زندگی ام تحت تاثیر این موضوع قرار نگیره ولی عملا امکانش نیست،ناخودآگاه تقریبا هر روز به این مسئله فکر می کنم،هممون آشنا هستیم با استرس هایش،انتظارکشیدن هایش...برای همین درک می کنم این بخش از سختی هایی که این عزیزان متحمل شده اند اما نگرفتن ویزا را نه! واقعا سخته،خیلی بی انصافیه...خیلی بی انصافیه...
از صمیم قلبم آرزو می کنم برای دوستانم فرصتی دوباره پیش آید و باز از صمیم قلب آرزو می کنم غم حاصل از این موضوع با تحقق دیگر آرزوهاشان زدوده بشه.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
(2009-11-16 ساعت 16:26)پوری نوشته:  آقا کسی میدونه چه خبره ؟

امروز 16 نوامبر که سایت آپدیت شده کلیر ها از 7 نفر شدن 4 نفر یعنی چی ؟ اصلا معلوم چه خبره ؟

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان