کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2010
Smileبه همه كساني كه كلير شدن تبريك ميگم
به سلامتي همسر من هم كلير شد
تشکر کنندگان: seravin ، babakped ، Ashkan78 ، R.F ، maryam5 ، io7o ، meweadl ، merdax ، ShoMpeT ، Hashem ، ALIREZA205 ، REZAX ، reza22 ، N.D ، mary joon ، Monica ، parmida.722 ، Laya2010 ، shadi ، sam_hash
(2009-12-04 ساعت 21:37)seravin نوشته:  مزخرفترین چیزی که تو زندگی سراغ دارم = انتظار+استرس

من 90درصد کارهامو بعد از deadline انجام دادم و تو مدت عادی بعلت جور نبودن هزار تا عامل نتونستم کارهامو بکنم. مثلاً من 13آذر رفتم دانشگاهو شروع کردم تو 22 سالگی گواهی نامه گرفتم و ....
درکت می کنم سراوین جان. خدا ایشالا کمکت کنه تا صبور باشی. «در برابر مشکلات از صبر و نماز کمک بگیرید»
تشکر کنندگان: seravin
چه شود.
4 تا کیس کلیر شدند.
alireza205 . kash. meweadl. amirhh52
امیدورام کلیر بعدی هم همینجوری باشه
به دوستان کلیر شده تبریک میگم
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، esmail ، R.F ، kash ، shabnam286 ، Hashem ، ALIREZA205 ، reza22 ، Monica
مال ما بازم نبود...شاید می خواهند از ما اسطوره 2010 بسازند اسطوره صبر ....تقریبا داره میشه 2 ماه...Big Grin
به همه دوستان عزیزی که کلیر شدند از صمیم قلب تبریک میگیمRolleyes
شماره کیس:2010AS00006XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:1 Jun
تاریخ کارنت شدن کیس: Oct
تاریخ دریافت نامه دوم:28sep
تاریخ مصاحبه:oct
تاریخ دریافت کلیرنس:1 June 2010
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: seravin ، R.F ، Ashkan78 ، HAM ، kash ، honareirani ، sh-b ، Monica ، sam_hash
16 نوامبر در انكارا مصاحبه 4دسامبر امدن كليرنس كلا 18 روز طول كشيد ولي با توچه به خاطرات برندگان سال قبل كلي استرس داشتيم توصيه من به دوستان اينست كه فقط صبور باشند و بي خودي براي خود ناراحتي درست نكنند و اگر از چيزي اطلاع ندارند با حدس و گمان باعث اضطراب سايرين نشوند . موردي كه من به ان برخوردم اين است كه در انكارا خانمي بود كه مال خودش امده بود ولي مال شوهرش نه ولي شماره كيس انها اعلام شده بود لذا خواهشمند است از اشخاص مطلع كه بفرمايند ايا راهي وجود دارد براي اينكه بفهميم ايا براي هردو نفر جواب امده يا خير؟ و بي خودي راهي نشويم
تشکر کنندگان: reza22 ، kash ، ساسان ، Laya2010
(2009-12-05 ساعت 09:29)emamis نوشته:  16 نوامبر در انكارا مصاحبه 4دسامبر امدن كليرنس كلا 18 روز طول كشيد ولي با توچه به خاطرات برندگان سال قبل كلي استرس داشتيم توصيه من به دوستان اينست كه فقط صبور باشند و بي خودي براي خود ناراحتي درست نكنند و اگر از چيزي اطلاع ندارند با حدس و گمان باعث اضطراب سايرين نشوند . موردي كه من به ان برخوردم اين است كه در انكارا خانمي بود كه مال خودش امده بود ولي مال شوهرش نه ولي شماره كيس انها اعلام شده بود لذا خواهشمند است از اشخاص مطلع كه بفرمايند ايا راهي وجود دارد براي اينكه بفهميم ايا براي هردو نفر جواب امده يا خير؟ و بي خودي راهي نشويم

جناب دکتر emamis محترم :
اگر به توضیح زیر جدول کلیر شدگان توجه کنید متوجه میشوید که کیسهائی که کامل کلیر نشده باشند و کلیر یکنفر از ان کیس باقی مانده باشد یک علامت ستاره را در جلوی ان خواهد داشت . حال اگر در رابطه با کیس خودتان صحبت کردید و جلوی شماره شما ستاره ندارد شما وهمسرتان هر دو کلیر شده اید.
تشکر کنندگان: Monica ، ساسان ، seravin ، shadi ، javan134
(2009-12-04 ساعت 19:07)amirhh52 نوشته:  من هم کلیر شدم.
10 نوامبر آنکارا مصاحبه شدم.
4 دسامبر کلیر
همسرم هم که 2 ماه قبل ازدواج کردیم اونم شاملش شد.
کار خدا هم جالبه .
سال قبل که من تو لاتاری اسم می نوشتم خانومم را اصلا نمی شناختم .اون ساکن اورمیه من ساکن تبریز.
چند ماه قبل یکی از َآشناها بهم گفت یه نفر اورمیه است برو ببین ازش خوشت می آد و من رو می گی پا شدم یک ونیم ساعت رانندگی کردم از تبریز به سمت اورمیه رفتم ( از پل میان گذر دریاچه اورمیه که بعد 25 سال که از شروع ساختش می گذشت تازه فقط 3ماه بود افتتاح شده بود رد شدم و درست مث اینکه فقط برا آشنایی و ازدواج ما افتتاحش کرده بودن!!!!!!!!!!!!!) و باقی قضایا......
عجیبه ؟نه؟به این نمی گن قسمت؟یعنی طی مسیری که بشر نقشی توش نداره.....
برا خود من که خیلی جالبه

سلام
من برنده 2010 هستم و به تازگی عضو شدم. خیلی خوشحال شدم دیدم کلیر شدین. راستش من یه سوالی دارم که فکر میکنم شما بتونین کمکم کنید. من قرار بود ازدواج کنم ولی وقتی برنده شدم با چند نفر ساکن امریکا مشورت کردم و اونها شدیدا توصیه کردن که چون من مجرد بودم و برنده شدم حالا اگر موقع ارسال فرمها متاهل باشم ممکنه کلا پرونده ام رو باطل کنن. حالا به توصیه اونها منتظرم بعد از دریافت ویزا ازدواج کنم. اما این پروسه انتظار خیلی بد هست و برنامه زندگی منو بهم زده.
ظاهرا شما بعد از برنده شدن ازدواج کردین. این موضوع رو کی به اونها اعلام کردین؟ کس دیگری که همچین موردی داشته باشه رو میشناسین؟ به نظرتون من چی کار کنم؟ راستی شما کار دولتی دارشتین که کلیرنس بهتون خورد؟
ممنون
شما به همان اندازه که بخواهید کوچک ، و به همان اندازه که آرزو کنید بزرگ می شوید.
شماره کیس: 2010AS000107xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 09Feb 2010
تاریخ مصاحبه: 30March
تاریخ دریافت کلیرنس:14May 2010
تشکر کنندگان: Ziba ، ساسان ، SH1A2R3
(2009-12-05 ساعت 14:35)Ali58 نوشته:  
4 دسامبر کلیر
کار خدا هم جالبه .
سال قبل که من تو لاتاری اسم می نوشتم خانومم را اصلا نمی شناختم .اون ساکن اورمیه من ساکن تبریز.
چند ماه قبل یکی از َآشناها بهم گفت یه نفر اورمیه است برو ببین ازش خوشت می آد و من رو می گی پا شدم یک ونیم ساعت رانندگی کردم از تبریز به سمت اورمیه رفتم ( از پل میان گذر دریاچه اورمیه که بعد 25 سال که از شروع ساختش می گذشت تازه فقط 3ماه بود افتتاح شده بود رد شدم و درست مث اینکه فقط برا آشنایی و ازدواج ما افتتاحش کرده بودن!!!!!!!!!!!!!) و باقی قضایا......
برا خود من که خیلی جالبه

سلام
من برنده 2010 هستم و به تازگی عضو شدم. خیلی خوشحال شدم دیدم کلیر شدین. راستش من یه سوالی دارم که فکر میکنم شما بتونین کمکم کنید. من قرار بود ازدواج کنم ولی وقتی برنده شدم با چند نفر ساکن امریکا مشورت کردم و اونها شدیدا توصیه کردن که چون من مجرد بودم و برنده شدم حالا اگر موقع ارسال فرمها متاهل باشم ممکنه کلا پرونده ام رو باطل کنن. حالا به توصیه اونها منتظرم بعد از دریافت ویزا ازدواج کنم. اما این پروسه انتظار خیلی بد هست و برنامه زندگی منو بهم زده.
ظاهرا شما بعد از برنده شدن ازدواج کردین. این موضوع رو کی به اونها اعلام کردین؟ کس دیگری که همچین موردی داشته باشه رو میشناسین؟ به نظرتون من چی کار کنم؟ راستی شما کار دولتی دارشتین که کلیرنس بهتون خورد؟
ممنون

علی اقا بهترین زمان ازدواج برای شما قبل مصاحبه است .شما در هر زمان که ازدواج رسمیتان ثبت شد . با یک ایمیل قبل از مصاحبه همسرتان به کیس شما اضافه میشود و با شما ویزا خواهد گرفت ولی اگر بعد از دریافت ویزای خود ازدواج کرده و برای همسرتان درخواست نمایید زمان طولانی برای ویزای ایشان طول خواهد کشید. اگرازدواج قطعی است قبل از مصاحبه اقدام نمایید.
تشکر کنندگان: SH1A2R3
http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=1214
تشکر کنندگان: masih
(2009-12-05 ساعت 15:06)reza22 نوشته:  
(2009-12-05 ساعت 14:35)Ali58 نوشته:  
4 دسامبر کلیر
کار خدا هم جالبه .
برا خود من که خیلی جالبه

سلام
ممنون

علی اقا بهترین زمان ازدواج برای شما قبل مصاحبه است .شما در هر زمان که ازدواج رسمیتان ثبت شد . با یک ایمیل قبل از مصاحبه همسرتان به کیس شما اضافه میشود و با شما ویزا خواهد گرفت ولی اگر بعد از دریافت ویزای خود ازدواج کرده و برای همسرتان درخواست نمایید زمان طولانی برای ویزای ایشان طول خواهد کشید. اگرازدواج قطعی است قبل از مصاحبه اقدام نمایید.
دقیقا" همینطوره.
قبل مصاحبه سند ازدواج و شناسنامه ها و ترجمه اونا رو به kcc می فرستین(با پست الکترونیکی) تا همسرتون هم وارد پروسه شه .
تشکر کنندگان: SH1A2R3
سایت آپدیت شد 7 Dec
شماره کیس:2010AS00007xxx

تشکر کنندگان: meweadl ، Monica ، ALIREZA205 ، f.o ، seravin ، laili ، REZAX ، mohsen324
دوباره سایت آپدیت شد 8 Dec
عجب آپدیت بازاریه دمشون گرم!!!!
شماره کیس:2010AS00007xxx

تشکر کنندگان: Monica ، seravin ، laili ، f.o ، REZAX ، sh-b

.pdf   Embassy Holidays.pdf (اندازه 58.23 KB / تعداد دانلود: 294) -->
.pdf   Embassy Holidays.pdf (اندازه 58.23 KB / تعداد دانلود: 294) دوستان اين فايل تعطيلات سفارت رو نشون ميده .اگر براي در يافت ويزا بر نامه ريزي مي كنين اين رو هم در نظر بگيريد.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، MajidShirzadeh ، HAM ، sara77 ، R.F ، Laya2010 ، m.memari ، shadi ، ساسان ، masih ، kavoshgarnet
Ali58 عزیز
دقیقا همینطوره. قبل از مصاحبه ازدواج کنید و سریعا با یک ایمیل KCC رو در جریان بگذارید. حتما حتما از اون ایمیل پرینت بگیرید و روز مصاحبه همراه ببرید. خیلی راحت همسر شما در کیس شما قرار میگیره و به اون هم ویزا تعلق میگیره.Big Grin
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: Ali58
آنکارا شش روزه که آپدیت نکرده فکر کنم فردا باید منتظر خبرهای خوب باشیم.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان