کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در ابوظبی
ابوظبی خیلی هتل های گرونی داره دوبی مناسب تره
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: star4631 ، r.bazargan
(2009-12-30 ساعت 17:22)maryamjay نوشته:  [quote='pouya.pouya' pid='31923' dateline='1262176423']
سلام
برای چک کردن تاریخ مصاحبه در آنکارا لینک زیر هست:
http://turkey.usembassy.gov/schedule_dv.html
آیا برای اعلام تاریخ مصاحبه در ابوظبی لینک خاصی هست؟

فکر نمی کنم برای کیس های لاتاری باشه...ابوظبی فقط ایمیل میزنه
[/quot

یعنی اگه کسی کنسول گری ابوظبی رو انتخاب کرده باشه هم نامه دوم رو دریافت می کنه هم بهش ایمیل میزنن؟
سفارت ترکیه چطور؟علاوه بر نامه ی دوم ایمیل هم میزنن؟
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان:
(2010-01-01 ساعت 04:03)pouya.pouya نوشته:  
(2009-12-30 ساعت 17:22)maryamjay نوشته:  [quote='pouya.pouya' pid='31923' dateline='1262176423']
سلام
برای چک کردن تاریخ مصاحبه در آنکارا لینک زیر هست:
http://turkey.usembassy.gov/schedule_dv.html
آیا برای اعلام تاریخ مصاحبه در ابوظبی لینک خاصی هست؟

فکر نمی کنم برای کیس های لاتاری باشه...ابوظبی فقط ایمیل میزنه
[/quot

یعنی اگه کسی کنسول گری ابوظبی رو انتخاب کرده باشه هم نامه دوم رو دریافت می کنه هم بهش ایمیل میزنن؟

نه اینکه بهش میل بزنن ...خیلی وقت ها نامه دوم دیر میاد و برنده لاتاری خودش با ایمیل درخواست میکنه نامه دوم و تاریخ مصاحبه رو واسش بفرستند..بعد اونا هم جواب میدن
سفارت ترکیه هم همین طور
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان: sh-b ، Ashkan78
سلام دوستان
کسی میدونه اگر قرار باشه که همون موقع ویزا بدن و clearance به کسی نخوره معمولا چند روز بعد پاس رو تحویل می دن؟ و اینکه این کار چه ساعتی انجام میشه؟ صبح یا بعد از ظهر؟
چرا دیگه هیچ کس نمی گه تازگی ها ابوظبی چه خبره؟ هیچ کسی مصاحبه نرفته؟
ببخشید که این همه سوال می کنم!!
تشکر کنندگان:
کسی تا حالا توی هتل سمیرا میس بوده؟
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
2تا سوال داشتم ... سفارت ابوظبی در چه روزهایی به کار لاتاری ها رسیدگی میکنه که وقت بگیرم ؟
و همینطور درباره مدیکال ، مدیکال رو چه روز هایی انجام میدن؟ و چند روز قبل مصاحبه واسش وقت بزارم ؟
(من خودم تنهام بچه ندارم Big Grin )
تشکر کنندگان:
(2010-01-08 ساعت 22:19)hamed_gh نوشته:  سلام دوستان
2تا سوال داشتم ... سفارت ابوظبی در چه روزهایی به کار لاتاری ها رسیدگی میکنه که وقت بگیرم ؟
و همینطور درباره مدیکال ، مدیکال رو چه روز هایی انجام میدن؟ و چند روز قبل مصاحبه واسش وقت بزارم ؟

سلام اولا اينكه شما نبايداز سفارت وقت بگيرين اونا به شما وقت ميدهند
دوما مركز مديكال دكتر مروستي در دوبي نياز به وقت ندارد جهت اطلاعات بيشتر كليك بفرماييد
http://www.mideastpolyclinic.co.ae/gcard.htm
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان: sh-b ، hamed_gh ، fairwall
quote='matinam' pid='32958' dateline='1262988578']
(2010-01-08 ساعت 22:19)hamed_gh نوشته:  سلام دوستان

سلام اولا اينكه شما نبايداز سفارت وقت بگيرين اونا به شما وقت ميدهند
دوما مركز مديكال دكتر مروستي در دوبي نياز به وقت ندارد جهت اطلاعات بيشتر كليك بفرماييد
http://www.mideastpolyclinic.co.ae/gcard.htm
[/quote]
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
متین جان ممنون بابت جوابت ولی من چون مصاحبه ام رو عقب انداختم الان باید ایمیل بزنم و درخواست یه وقت جدید بکنم واسه همین میخوام یه تاریخی رو بگم که اون روز مشکلی نداشته باشه سفارت واسه همین روزهای کاری سفارت برای لاتاری هارو میخواستم
مشکل من اینه که درباره روز های کاری امارات و سفارت ابوظبی چیزی نمیدونم
درباره مدیکال هم می خوام ببینم چه روزهایی از هفته میشه رفت و چقدر زمان میخواد برای گرفتن نتیجه تا وقت سفارتمو هم مطابق با اون تنظیم کنم
از دوستان ابوظبی رفته ممنون میشم جواب سوالامو بدن
تشکر کنندگان:
سفارت آمريكا در ابوظبي روزهاي جمعه و شنبه و روزهاي تعطيلي رسمي آمريكا و امارات تعطيل هستش و بقيه روزها بازه و به پرونده لاتاري هم رسيدگي مي كنه.

(2010-01-10 ساعت 12:57)hamed_gh نوشته:  متین جان ممنون بابت جوابت ولی من چون مصاحبه ام رو عقب انداختم الان باید ایمیل بزنم و درخواست یه وقت جدید بکنم واسه همین میخوام یه تاریخی رو بگم که اون روز مشکلی نداشته باشه سفارت واسه همین روزهای کاری سفارت برای لاتاری هارو میخواستم
درباره مدیکال هم می خوام ببینم چه روزهایی از هفته میشه رفت و چقدر زمان میخواد برای گرفتن نتیجه تا وقت سفارتمو هم مطابق با اون تنظیم کنم
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، hamed_gh ، farzad101
(2010-01-10 ساعت 13:11)Ashkan78 نوشته:  سفارت آمريكا در ابوظبي روزهاي جمعه و شنبه و روزهاي تعطيلي رسمي آمريكا و امارات تعطيل هستش و بقيه روزها بازه و به پرونده لاتاري هم رسيدگي مي كنه.

(2010-01-10 ساعت 12:57)hamed_gh نوشته:  متین جان ممنون بابت جوابت ولی من چون مصاحبه ام رو عقب انداختم الان باید ایمیل بزنم و درخواست یه وقت جدید بکنم واسه همین میخوام یه تاریخی رو بگم که اون روز مشکلی نداشته باشه سفارت واسه همین روزهای کاری سفارت برای لاتاری هارو میخواستم
در امارات جمعه ها تعطیل رسمی هست و سفارت هم جمعه و شنبه تعطیله
پلی کلینیک همه روزای هفته غیر از پنج شنبه بعد از ظهر و جمعه باز هستش.
کار مدیکال نصف روز بیشتر طول نمیکشه(البته اگر بچه نداشته باشید)
اینم لیست تعطیلی های رسمی در امارات اینجاو لیست تعطیلی های رسمی آمریکا اینجا
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان: seravin ، drkamrani1 ، hamed_gh ، Ashkan78 ، naeiji1974 ، maxsupermax
چرا اینجا اینقدر سوت و کوره ؟!!! SadSad
خب من بازم سوال میپرسم تا دوباره شلوغ بشه ... Big Grin
من احتمالا مصاحبه ام یکشنبه خواهد بود واسه همین نگرانم نکنه شنبه واسه مدیکال رفتم جوابشو همون شنبه بهم ندن !
از دوستان مجرد(بدون بچه) کسی بوده که جواب مدیکالش بیشتر از یک روز طول کشیده باشه و بگن فردا بیا بگیر ؟
تشکر کنندگان: m.memari ، drkamrani1 ، hanim ، r.bazargan
(2010-01-14 ساعت 12:13)hamed_gh نوشته:  چرا اینجا اینقدر سوت و کوره ؟!!! SadSad
من احتمالا مصاحبه ام یکشنبه خواهد بود واسه همین نگرانم نکنه شنبه واسه مدیکال رفتم جوابشو همون شنبه بهم ندن !
از دوستان مجرد(بدون بچه) کسی بوده که جواب مدیکالش بیشتر از یک روز طول کشیده باشه و بگن فردا بیا بگیر ؟

من اگر جای شما باشم این ریسک رو نمی کنم که 1 روز قبل از مصاحبه برم برای مدیکال. اون روزی که من رفتم پلی کلینیک, گفتن که دستگاه رادیولوژی خراب هست و باید برای عکس به 1 آدرس دیگه بریم. با این حال نتیجه آزمایش را همون روز دادند. ولی به نظر من ریسک نکنید.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، drkamrani1 ، hamed_gh ، sh-b
خوبه حداقل شما قراره که بری و بیای و یهمون بگی ابوظبی تازه چه خبر و این جا از سوت و کوری در بیاد
تشکر کنندگان: hamed_gh
(2010-01-14 ساعت 18:15)hanim نوشته:  خوبه حداقل شما قراره که بری و بیای و یهمون بگی ابوظبی تازه چه خبر و این جا از سوت و کوری در بیاد

من هم دوشنبه می رم ابوظبی که اگه مشکلی پیش نیاد کیوان رو بگیرمWink راستی روز مارتین لوترکینگ دوشنبه هست ولی نمی دونم چرا سفارت یکشنبه رو تعطیل اعلام کرده. احتمالا اونا ماه رو زودتر روئیت می کنند.
تشکر کنندگان: hamed_gh

سلام خامد
تا اونجایی که من خبر دارم (البته خودم دبی نرفتم) روزای جمعه و شنبه دبی تعطیل رسمیه مواظب باش دیر نری.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان