کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در سایر کشورها (به جز امارات و ترکیه)
(2010-05-24 ساعت 11:42)pedramg نوشته:  سلام
من گرین کارتم رو هم گرفتم (ظرف 16 روز)
در چه مورد اطلاعات نیاز دارین، لطفا بگین تا اگه اطلاعی داشته باشم بتونم کمکتون بکنم

سلام پدرام جان، با تبریک برای گرین کارت ،
میخواستم بدونم که گواهی پلیس مالزی چند روزه به دستت رسید که باید ببریم سفارت؟
با تشکر،
تشکر کنندگان:
(2010-05-24 ساعت 11:42)pedramg نوشته:  
(2010-05-06 ساعت 09:49)a.kooh نوشته:  پدرام جان امیدوارم که ویزات تا حالا اومده باشه. از وضعیتت یه خبری بده. ضمنآ من با سفارت در مورد اسپانسر مکاتبه داشتم و به من گفتن که وبزاهای لاتاری نیاز به اسپانسر ندارند! دوستمون jam-14051 هم نوشتند که مدرکی برای اسپانسر نخواستن ازشون. میشه از تجربه خودت برامون بنویسی. ممنون.

سلام
در چه مورد اطلاعات نیاز دارین، لطفا بگین تا اگه اطلاعی داشته باشم بتونم کمکتون بکنم

مبارک باشه آقا پدرام.برای بقیه بچه ها هم دعا کن که کارشون زودتر درست بشه.من با سفارت در مورد اسپانسر مکاتبه داشتم و که وبزاهای لاتاری نیاز به اسپانسر ندارند! یکی دیگه از بچه ها (jam-14051) هم نوشته که مدرکی برای اسپانسر نخواستن ازش.در مورد شما چه جوری بود؟ لیست چیزهایی که خواستند رو میشه برامون بنویسی؟ چون من شمارم بالست (28000) و هنوز هم کارنت نشدم نمیخوام زمان رو بابت نقص مدرک از دست بدم. ممنون از زحمتت و بازم تبریک میگم.
شماره کیس: 2010AS000028xxx
نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: Kuala Lumpur
کارنت شدن پرونده: August 2010
نامه دوم : 25 June
مصاحبه: Augsut
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: بزودی!
دریافت گرین کارت: --
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer ، Hashem
(2010-05-24 ساعت 13:13)Hashem نوشته:  

با تشکر،

اگر کمتر از یکسال در مالزی اقامت داشته باشید،گواهی پلیس لازم نیست و من چون حدودا یک 5 ماهی با ویزای توریستی اینجا بودم ، زمان مصاحبه از من گواهی نخواستن، اما ظاهرا 1 ماهی طول میکشه
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer ، Hashem
(2010-05-25 ساعت 14:09)a.kooh نوشته:  
(2010-05-24 ساعت 11:42)pedramg نوشته:  
(2010-05-06 ساعت 09:49)a.kooh نوشته:  پدرام جان امیدوارم که ویزات تا حالا اومده باشه. از وضعیتت یه خبری بده. ضمنآ من با سفارت در مورد اسپانسر مکاتبه داشتم و به من گفتن که وبزاهای لاتاری نیاز به اسپانسر ندارند! دوستمون jam-14051 هم نوشتند که مدرکی برای اسپانسر نخواستن ازشون. میشه از تجربه خودت برامون بنویسی. ممنون.

سلام

مبارک باشه آقا پدرام.برای بقیه بچه ها هم دعا کن که کارشون زودتر درست بشه.من با سفارت در مورد اسپانسر مکاتبه داشتم و که وبزاهای لاتاری نیاز به اسپانسر ندارند! یکی دیگه از بچه ها (jam-14051) هم نوشته که مدرکی برای اسپانسر نخواستن ازش.در مورد شما چه جوری بود؟ لیست چیزهایی که خواستند رو میشه برامون بنویسی؟ چون من شمارم بالست (28000) و هنوز هم کارنت نشدم نمیخوام زمان رو بابت نقص مدرک از دست بدم. ممنون از زحمتت و بازم تبریک میگم.

ممنون از تبریکتون
از من هم اسپانسر نخواستن .
فقط مدارک پزشکی ، ترجمه و اصل وکپی "شناسنامه ها، سند ازدواج (2 تا) ، مدارک تحصیلی ، کارت پایان خدمت" + فرم DS230 +پول+پاسپورت و کپی پاسپورت
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer ، Hashem ، Hamid55 ، upm2006
(2010-05-26 ساعت 06:32)pedramg نوشته:  
(2010-05-24 ساعت 13:13)Hashem نوشته:  

با تشکر،

اگر کمتر از یکسال در مالزی اقامت داشته باشید،گواهی پلیس لازم نیست و من چون حدودا یک 5 ماهی با ویزای توریستی اینجا بودم ، زمان مصاحبه از من گواهی نخواستن، اما ظاهرا 1 ماهی طول میکشه

طبق گفتهء خودشون ، گواهی پلیس مالزی بین 1 تا 2 ماه طول میکشه.
برای ما الان حدود 31 روز گذشته و خبری نیست. اما نگران نیستم. چون از این مالائیهای خونسرد یادگرفتیم که ریلکس باشیم.
بیخیال بابا!میاد بالاخره !!!!!!!!!!!! Wink
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Hashem
(2010-05-06 ساعت 09:49)a.kooh نوشته:  ضمنآ من با سفارت در مورد اسپانسر مکاتبه داشتم و به من گفتن که وبزاهای لاتاری نیاز به اسپانسر ندارند! دوستمون jam-14051 هم نوشتند که مدرکی برای اسپانسر نخواستن ازشون. ......
من با سفارت در مورد اسپانسر مکاتبه داشتم و که وبزاهای لاتاری نیاز به اسپانسر ندارند! یکی دیگه از بچه ها (jam-14051) هم نوشته که مدرکی برای اسپانسر نخواستن ازش.در مورد شما چه جوری بود؟ لیست چیزهایی که خواستند رو میشه برامون بنویسی؟ چون من شمارم بالست (28000) و هنوز هم کارنت نشدم نمیخوام زمان رو بابت نقص مدرک از دست بدم. ممنون از زحمتت و بازم تبریک میگم.

دوست عزیز. من هم مثل شما از مالزی هستم و مشکل اسپانسر دارم و نتوانستم اسپانسر پیدا کنم. میخواستم ببینم که شمااز سفارت آمریکا در مالزی پرسیدید؟ و آیاتلفنی جواب دادند که اسپانسر نمیخواهد؟
عذرخواهی میکنم اگر تکراری است که میپرسم. برای اطمینان و دلگرمی میپرسم.
2010AS200xx
تشکر کنندگان:
(2010-05-26 ساعت 20:10)ShabPareyeMohajer نوشته:  
(2010-05-06 ساعت 09:49)a.kooh نوشته:  ضمنآ من با سفارت در مورد اسپانسر مکاتبه داشتم و به من گفتن که وبزاهای لاتاری نیاز به اسپانسر ندارند! دوستمون jam-14051 هم نوشتند که مدرکی برای اسپانسر نخواستن ازشون. ......
من با سفارت در مورد اسپانسر مکاتبه داشتم و که وبزاهای لاتاری نیاز به اسپانسر ندارند! یکی دیگه از بچه ها (jam-14051) هم نوشته که مدرکی برای اسپانسر نخواستن ازش.در مورد شما چه جوری بود؟ لیست چیزهایی که خواستند رو میشه برامون بنویسی؟ چون من شمارم بالست (28000) و هنوز هم کارنت نشدم نمیخوام زمان رو بابت نقص مدرک از دست بدم. ممنون از زحمتت و بازم تبریک میگم.

دوست عزیز. من هم مثل شما از مالزی هستم و مشکل اسپانسر دارم و نتوانستم اسپانسر پیدا کنم. میخواستم ببینم که شمااز سفارت آمریکا در مالزی پرسیدید؟ و آیاتلفنی جواب دادند که اسپانسر نمیخواهد؟
عذرخواهی میکنم اگر تکراری است[/align] که میپرسم. برای اطمینان و دلگرمی میپرسم.

بله از سفارت امریکا در مالزی از طریق ایمیل پرسیدم.این هم متن پاسخ ایمیلشون هست:

A DV applicant does NOT need a sponsor. You will be required to provide an US address which you will be residing if your visa is approved. You need to provide the address, phone number and the name of person living in the house currently. Thank you.

Regards,
IV Unit
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer ، hamed_gh ، m.amjadi ، upm2006
سلام به همه دوستان منتظر، حالا هر کس در یک مرحله از این هفت خان !!! Wink
گواهی پلیس مالزی من امروز بعد ۵۰ روز انتظار اومد در خونه، پس بین همون ۱ تا ۲ ماه که خودشون گفتند نامه میاد و نگران نباشید.RolleyesSmile
تشکر کنندگان: R.F ، honareirani ، ShabPareyeMohajer ، m.amjadi
امروز نامهء دوم ما اومد. در رابطه با مدارک خواسته شده هم اصلاً از بابت اسپانسر و این حرفا هیچ خبری نیست. حالا بعداً فرصت کردم نامه را اسکن میکنم تا دوستان اطلاع کامل از مفاد نامهء مربوط به مالزی هم داشته باشند.
2010AS200xx
تشکر کنندگان: اليزا ، a.kooh ، m.amjadi
سلام دوستان و بویژه دوستان ساکن در مالزی، Wink
نامه دوم من امروز رسید. ۱۱ می صادر شده بود و ۱۷ می هم به پست تحویل داده بودند و ۱ ژوئن هم رسید.
من مدارک مورد نیاز سفارت در کوالا لامپور را از روی نامه براتون اسکن کردم. امیدوارم همه دوستان زودتر این هفت خان را با موفقیت هر چه تمام تر سپری کنند.

--> -->
.pdf   KLL-MED-ENGL-0002-1001.pdf (اندازه 90.07 KB / تعداد دانلود: 266) -->
.pdf   KLL-MED-ENGL-0002-1001.pdf (اندازه 90.07 KB / تعداد دانلود: 266)
تشکر کنندگان: a.kooh ، ShabPareyeMohajer ، Hamid55 ، fairwall ، m.amjadi ، sharareh
الان 45 روزاز زمان درخواست گزارش پلیس گذشته و هنوز خبری نشده. دارم نگران میشم. به نظر شما برم پیگیری کنم یا نیازی نیست؟
2010AS200xx
تشکر کنندگان:
(2010-06-09 ساعت 10:51)ShabPareyeMohajer نوشته:  الان 45 روزاز زمان درخواست گزارش پلیس گذشته و هنوز خبری نشده. دارم نگران میشم. به نظر شما برم پیگیری کنم یا نیازی نیست؟

به نظر من بهشون زنگ بزن ببین چی میگن. بپرس نامه ات صادر شده یا نه؟ شماره پاسپورت ازت میپرسند. به نظر من که دیر نشده، نگران نباش.
تشکر کنندگان: m.amjadi ، ShabPareyeMohajer
(2010-06-09 ساعت 14:42)Hashem نوشته:  
(2010-06-09 ساعت 10:51)ShabPareyeMohajer نوشته:  الان 45 روزاز زمان درخواست گزارش پلیس گذشته و هنوز خبری نشده. دارم نگران میشم. به نظر شما برم پیگیری کنم یا نیازی نیست؟

به نظر من بهشون زنگ بزن ببین چی میگن. بپرس نامه ات صادر شده یا نه؟ شماره پاسپورت ازت میپرسند. به نظر من که دیر نشده، نگران نباش.

متشکرم. فردا حتماً یک تماس میگیرم.
2010AS200xx
تشکر کنندگان:
(2010-06-09 ساعت 19:16)ShabPareyeMohajer نوشته:  
(2010-06-09 ساعت 14:42)Hashem نوشته:  

متشکرم. فردا حتماً یک تماس میگیرم.

پیگیریتون نتیجه بخش بود؟
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer
امروزبه دلیل مشغله نتونستم تماس بگیرم. فردا حتماً تماس خواهم گرفت. متشکرم که به یادمن بودید.
2010AS200xx
تشکر کنندگان: majid_229997

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان