کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بسته شدن پرونده لاتاری 2009
Exclamation 
بررسی پرونده برندگان قرعه کشی 2009 پس از ماهها فراز و نشیب به پایان رسید. خوشبختانه اکثر برندگان با همکاری و همفکری و یاری به یکدیگر مراحل مصاحبه و کلیرنس را با موفقیت پشت سر گذاشتند و فصل جدیدی از زندگی خود به عنوان مهاجر را آغاز خواهند کرد. از تمام اعضا و مدیران که دلسوزانه با اطلاع رسانی و ثبت تجربه ها اقدام به یاری سایر اعضا نمودند صمیمانه تشکر می کنم. نوشته های شما در انجمن 2009 راهگشای مشکلات بسیاری از برندگان سالهای آینده نیز خواهد بود. برای حفظ نظم انجمن 2009 امکان ایجاد تاپیک جدید در این انجمن وجود نخواهد داشت. از همه دوستان دعوت می کنم که از راهنمایی برندگان 2010 دریغ نکنند و مشارکت خود در سایت را با فعالیت در انجمن زندگی در آمریکا ادامه دهند. دریافت ویزا نقطه آغاز مهاجرت است و همکاری و همفکری و تبادل تجربه برای موفقیت در مراحل بعدی نقش کلیدی دارد. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برای پویا سازی تالار زندگی در آمریکا در همین تاپیک مطرح کنید.

با آرزوی بهروزی
ادمین
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
تشکر کنندگان: persia ، mohsen324 ، seravin ، tomi_ft2000 ، mahkam ، matrix ، saeedhei ، ramin2010 ، اریو ، s..setare ، sh-b ، tehranipoor ، ChairMan ، hbita ، afshin ، samin ، indmehdi ، leili ، online27H ، M!LAD ، agsone ، sharooz ، elham ، meweadl ، honareirani ، Tomas
من 2009 رو نميتونم ترك كنم بهش عادت كردم .
چه شبايي رو با مهاجر سرا صبح و چه صبحايى رو شب كردم من كه اعلام ميكنم روزى 3-4 بار حداقل سر ميزنم .
از راهنمايى و كمك ديگران هم دريغ نميكنم.
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
تشکر کنندگان:
ای ادمین عزیز
شما رییسی و هر چی بگی قبولهBig Grin
ولی خیلی بدجور به این پرونده لاتاری عادت کرده بودیمSmile ایشالا این پرونده به درد سالهای بعد هم بخوره. ما که کماکان در خدمتیم
به امید موفقیت همه بچه های 2010
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: sh-b ، reza22 ، agsone ، Tomas
حالا می فهمم که چرا بعضی از دوستان دنبال کلینیک ترک مهاجر سرا بودند.برای من که این پروسه 1 سال و نیم طول کشید سر زدن روزانه تا بعضی وقتها همیشه آن لاین بودن جزو یکی از برنامه های روتین زندگیم شده بود. حتی همسرم می گه هنوز هم به مهاجر سرا سر میزنی ولی چه کار کنم که توی این دنیای مجازی شاید جزو معدود فروم های به درد بخوری بود که جدا کار راه انداز است.
دلم برای مهاجر سرا تنگ می شه برای تمام دوستان 2009 و 2008.برای تمامی لحظه ها از زمانی که هرکس منتظر ویزا بولتن بود و وقتی شماره اش اعلام میشد در سایت با خوشحالی اعلامش می کرد .برای پیش بینی شماره کیس نامبر ماه بعد.برای خودم که با حسرت به شماره های کارنت شده نگاه می کردم و می گفتم یعنی شماره ما هم کارنت می شه!. برای خوندن سفر نامه ها که واقعا کار راه انداز بوده و خواهد بود. برای اینکه دوستان بیان بگن چطور بدون کلیرنس ویزا گرفتن .
دلم برای تمام این دل مشغولی ها تنگ شده و تنگ خواهد شد.
از ادمین عزیز هم به خاطر درست کردن این فروم تشکر می کنم ایده ناب و خوب و به درد بخوری را به کار گرفتید و باعث شدید که با استفاده از تجربیات دیگران از لیدر بی نیاز شویم+خیلی چیزهای دیگه.
با تشکر فراوان
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان: s..setare ، hbita ، tomi_ft2000 ، matrix ، laili ، sh-b ، afshin ، indmehdi ، leili ، online27H ، elham ، honareirani ، Tomas
مهاجرسرایی های عزیز فراموش نشدنی
Good Luck and wish that all of you one by one's dreams come true in Dreamland of United States of Amercia
God bless you all
تشکر کنندگان:
.....................................(نميدونم چي بايد گفت)Sad
تشکر کنندگان:
من كه فكر ميكنم مهاجر سرا و گرين كارتو لاتاريو همه اين چيزا يك روياست.يعني الان ما ها اقامت آمريكا داريم ؟ راسته؟هر كي ويزامونو ميبينه ،ميتونيم تو چشماشو نگاهش حسرت رو ببينيم ؛اما هيچكدومشون نميدونن چه دلهره اي داريم.
اميد به خدا
تشکر کنندگان: matrix ، agsone ، honareirani ، Tomas
من هم به نوبه خودم از همه تشکر می کنم.
الان هم که US هستیم بخش عمده موفقیت خودمونو مدیون این سایت
و بچه های اینجا می دنیم.
امید واریم که کماکان این هم کاری و هم اندیشی را ادامه دهیم.
حتی در زمان مهاجرت.
به امید موفقیت برای همه در زمان مهاجرت و بچه های 2010
توکل بر تو ای خدای مهربان
تشکر کنندگان: sh-b ، farshidkhalafi ، ramfar ، Tomas
من هم به نوبه خودم از همه تشکر می کنم.
الان هم که US هستیم بخش عمده موفقیت خودمونو مدیون این سایت
و بچه های اینجا می دنیم.
امید واریم که کماکان این هم کاری و هم اندیشی را ادامه دهیم.
حتی در زمان مهاجرت.
به امید موفقیت برای همه در زمان مهاجرت و بچه های 2010
توکل بر تو ای خدای مهربان
تشکر کنندگان: tomi_ft2000 ، matrix ، Tomas
سلام وقت همگي

به نظر منم همچين كاري غير ممكنه . درسته فعاليت اينجانب كم بود ولي به هر حال تا جايي كه تونستم سعي كردم در اختيار سايت باشم

به هر حال از اشنايي با همه دوستان عزيز خوشحال شدم

موفق و پيروز باشيد
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان: tomi_ft2000 ، ZZR ، Tomas
آقا من 2011 ثبت نام کردم...

برا منم دعا کنید که برنده شم!

میدونید الان چه هستی دارم؟؟؟؟؟؟ انگار همه شما دارین پرواز میکنینو میرین ولی من هنوز بالام در نیومده...

همتونو به خدا میسپارم و برای همتون آرزوی مو فقیت میکنم...

جا داره از تموم برو بچز این سایت تشکر کنم از ادمین زحمت کش بگیر تا آخریش خود من !

انسانهای بزرگ هدف دارند و انسانهای کوچک آرزو...
تشکر کنندگان:
admin عزیز

میخواستم بگم ما معتاد شدیم بعد دیدم اعتیاد دیگه بیماریه!!
آقا ما مریضه این سایت شدیم چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به کی بگیم؟؟؟؟؟؟
دست همی دوستان درد نکنه و خسته نباشید.
تشکر کنندگان: matrix ، tomi_ft2000 ، s..setare ، Tomas
میدونید ،من که خیلی به این سایت بدهکارم ، وقتی وارد سالن سفارت شدم برای مصاحبه ،همه دلهره هام یکدفعه از بین رفت ، میدونید چرا چون انگار اونجا رو صد دفعه دیده بودم و از تمام پروسه کاملا اطلاع داشتم و اين به خاطر همه اطلاعات و سفرنامه هایی بود که بچه های خوب اینجا نوشته بودن ، در هر صورت ما همه ممنونیم از کسانی که امکان به اشتراک گذاری این تجربيات رو فراهم کردن...
از سال 2009 داریم اینجا زندگی میکنیم شکر خدا بد نیست جرعه آبی تکه نانی بی منت و با زحمت....
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان