کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصيل در دانشگاه utm
سلام
من فارغالتحصيل مهندسي برق - قدرت با معدل 14.98 و 4 سال سابقه كار هستم . قصد ادامه تحصيل در دانشگاه utm مالزي رو دارم ولي زبانم خوب نيست. همه مدارك هاي من هم اماده است به نظر شما چيكار كنم؟
در ضمن از ملزي ميشه به اروپا رفت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
salam
1- fori boro soragh IELTS
2- bale mishe raft , man bish az 10 nafar ro mishnasam ke raftan
movafagh bashi
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز اگر قصد تحصیل در utm یا هر دانشگاهی در مالزی رو داشته باشید زبان خیلی مهمه.پس روش حسابی کار کنید.بله از مالزی می شه به اروپا رفت.
[عکس: http://www.tvworthwatching.com/werts/dex...20baby.jpg]
There comes a time when the diseased and the weak must be sacrificed in order to save the herd
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من سال دوم مکانیک ماشین آلات کشاورزی IUT هست، می‌خواستم ببینم امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد خودرو برای من وجود داره؟ مرسی

---

متن اصلی:

salam man sale sevome mekanike mashin alate keshavarziye iut hastam ,mikhastam bebin emkane edame tahsil dar maghtae karshenasi arshede khodro baraye man vojood dare?merc.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز طبق قوانین سایت تایپ پینگلیش خلاف است . لطفا نوشته خود را اصلاح فرمایید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-10-05 ساعت 23:49)هستي نوشته:  سلام
من فارغالتحصيل مهندسي برق - قدرت با معدل 14.98 و 4 سال سابقه كار هستم . قصد ادامه تحصيل در دانشگاه utm مالزي رو دارم ولي زبانم خوب نيست. همه مدارك هاي من هم اماده است به نظر شما چيكار كنم؟
در ضمن از ملزي ميشه به اروپا رفت؟

بهتره به سایت خود دانشگاه مراجعه کنید در آنجا موارد لازم برای گرفتن پذیرش رو نوشته اند. شما هر سوالی داشتین از خود اون دانشگاه بپرسین. منم رشته ی تخصصی که دوست دارم تو مالزی دانشگاه UTMهست در حالی که تو خیلی از کشورها نیست اما خب مالزی رو دوست ندارم!Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
کسی نمی دونه دانشگاه یو تی ام رشته ی زمین شناسی نفت رو داره یا خیر؟
یا اینکه کدوم دانشگاه این رشته رو داره (برای مقطع کارشناسی ارشد)
پاسخ
تشکر کنندگان: Nataliea
سلام. کسی میدونه شرکت هایی هستن که فقط مدارک ما رو بگیرن و خودشون برات پذیرش بگیرن؟ یعنی زحمت پیدا کردن استاد و سایر کارها تا قبل از بلیط هواپیما رو انجام بدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-01-03 ساعت 12:40)moraddad نوشته:  سلام. کسی میدونه شرکت هایی هستن که فقط مدارک ما رو بگیرن و خودشون برات پذیرش بگیرن؟ یعنی زحمت پیدا کردن استاد و سایر کارها تا قبل از بلیط هواپیما رو انجام بدن؟
بله.دفتر مربوطه در ميدان توحيد-تهران هست و خودش تمام كارا رو انجام ميده.

شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-04 ساعت 07:36)memol_darling نوشته:  سلام

----------------------------------------------------------------------------------

تا جایی که من دیدم زمینشناسی نفت ندارد ولی مهندسی نفت دارد و اتفاقا بای کورس هم هست که بسیار بهتر هست از ریسرچ خالی .

زمین شناسی نفت را فکر کنم دانشگاه UTP داشته باشد .

Universiti Teknologi Petronas
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشید
من یک جوان 25ساله با مدرک لیسانس مهندسی صنایع پلیمر از دانشگاه آزاد با معدل 14.15هستم میخواستم ببینم میتونم توی یکی از دانشگاه معتبر مالزی پذیرش بشم؟ دنبال آیلس زبانم هستم.هزینه ها چطوریه؟ پول مالزی ارزشش نسبت به پول ایران به چه صورتیه؟قصد دارم برای دوره ی دکترا توی اروپا یا کانادا پذیرش بگیرم سپاسگذار میشم سریع جوابم رو بدید با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Nataliea
(2010-10-04 ساعت 07:36)memol_darling نوشته:  سلام

سلام
دانشگاه ی تی ام شعبه (کمپوس) جوهور باهرو رشته زمین شناسی رو داره در مقطع ارشد . موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-03 ساعت 14:59)ali_asgari_1368 نوشته:  سلام خسته نباشید
من یک جوان 25ساله با مدرک لیسانس مهندسی صنایع پلیمر از دانشگاه آزاد با معدل 14.15هستم میخواستم ببینم میتونم توی یکی از دانشگاه معتبر مالزی پذیرش بشم؟ دنبال آیلس زبانم هستم.هزینه ها چطوریه؟ پول مالزی ارزشش نسبت به پول ایران به چه صورتیه؟قصد دارم برای دوره ی دکترا توی اروپا یا کانادا پذیرش بگیرم سپاسگذار میشم سریع جوابم رو بدید با سپاس

دانشگاه یو تی ام در شهر جوهور باهرو شاخه های تخصصی مهندسی شیمی را دارد و امکانات دانشکده و اساتید ( از خود بچه های مهندسی شیمی شنیدم ) خیلی خوب هستن. برای پذیرش از یو تی ام در مقطع ارشد باید حداقل آیلتس 6 داشته باشید .
پس از ارشد براحتی می تونید برای اروپا پذیرش بگیرید البته باید مقاله پژوهشی در دوره ارشد چاپ کنید در مجلات معتبر . موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
اینجا در خود کوالا هست
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان