آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

تعیين تاریخ مصاحبه
سلام دوستان
من دوهفته پيش فرمcD160 را پركردم ومنتظر إعلام تاريخ مصاحبه برأي ايروان هستم. چند سوْال داشتم:
- بايد هزينه را چه زماني پرداخت كنيم؟ بعدازاعلام تاريخ مصاحبه يا اينكه بايد هزينه پرداخت شود تا زمان مصاحبه إعلام شود؟
- غيراز اينكه منتظر إعلام تاريخ از سفارت باشيم ميتوان از آژانسها درخواست كردكه وقت مصاحبه بگيرند؟
ممنون ميشم اگر جواب بديد و كمك كنيد. 🌹
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2016-12-16 ساعت 17:06)شوفا ‎pid='735188 نوشته:  
سلام دوستان
من دوهفته پيش فرمcD160 را پركردم ومنتظر إعلام تاريخ مصاحبه برأي ايروان هستم. چند سوْال داشتم:
- بايد هزينه را چه زماني پرداخت كنيم؟ بعدازاعلام تاريخ مصاحبه يا اينكه بايد هزينه پرداخت شود تا زمان مصاحبه إعلام شود؟
- غيراز اينكه منتظر إعلام تاريخ از سفارت باشيم ميتوان از آژانسها درخواست كردكه وقت مصاحبه بگيرند؟
ممنون ميشم اگر جواب بديد و كمك كنيد. 🌹

‎salam dooste aziz, zamanike vaghte mosahebe ro migirin bayad hazine ham hamun moghe pardakht konid. yani aval tu website hazinero pardakht mikonid ta system be shoma ejaze bede ke vaghte mosahebe begirin, baraye sefarate dar ankara va abuzabi enjuri hast.ehtemalan armanestan ham hamintore.‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: شوفا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان