کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقامت و کار در كويت
سلام
من قصد دارم براي زندگي و كار برم كويت دوستان كسي هست كه مفصلا من و راهنمايي كنه ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، ایهان
دوستان كسي اطلاعي نداشت
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
با سلام
دوست گرامی برای مطلب مورد نظرتان براساس سرچ گوگل به وبلاگ زیر برخوردم که گفتم ممکنه بدردتون بخوره:
http://shazadi.persianblog.ir/post/68

با عرض شرمندگی در این بخش انجمن، هنوز نیروی فعال با داشتن تجربه ی مناسب اعلام آمادگی به همکاری نکرده است. اگر جوابتون رو دیر میگیرد دلیل بر بی توجهی نیست.

پیروز باشید.
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Donkey chance ، ghalandar_img ، msar ، badsajad
سلام
من هم مثل شما دنبال کار در کویت هستم.اگر اطلاعی داشتید برای من هم بفرستید. من هم اگر اطلاعی پیدا کردم به شما اطلاع می دهم
ایمیل من:s85hashemi@yahoo.com
پاسخ
کویت اصلا به ایرانیا ویزا نمیده. کسایی که اونجان از قبل بودن و اقانتشون رو حفظ کردن
پاسخ
تشکر کنندگان: shahyad ، msar
از اقوام دوست من کویتی هستند درباره ویزا که صحبت کردم گفت کلا برای ایرانی جماعت ویزا فعلا صادر نمی شود...
پاسخ
تشکر کنندگان: shahyad ، msar
کویت به ایرانیها اصلا ویزا نمیده مگه اینکه اونجا فامیل درجه یک داشته باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadalir ، msar
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید برای اطلاعات بیشتر راجع به ویزای کویت
پاسخ
برای دریافت ویزای کویت حتما باید با از طریق در دست داشتن دعوت نامه معتبر به سفارت کویت در تهران مراجعه کنید تا ویزا برای شما صادر گردد /سوال باش در خدمت /ویزای کویت فقط از طریق دعوت نامه/
پاسخ
بلی - منم بایکی از دوستان در سال گذشته تلفنی صحبت کردم
ایشون هم گفتن ویزا برای ایرانی ها صادر نمی کنن
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
قوانین عوض شده دوستان /قوانین جدید را بهتر هستش مطالعه کنید/توقف ویزا که قبلا بوده الان برداشته شده و ازاده ولی فقط از طریق دعوتنامه امکان پذیر هست ولاغیر.
پاسخ
شوهر عمم کویتی بود همیشهمیگفت حد بالا ویزای کار برات بگیرم ،آنقدر از شیعه میترسن حد نداره بخصوص نوع ایرانی
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadalir ، msar
درسته /احساس خطر دارند نسبت به شیعه اثنی عشری /قبلا ویزا بن شده بوده ولی اخیرا مجدد سایت باز شده /با سفارت تماس بگیرید بدون واسطه /برای ویزا دعوتنامه کویتی احتیاج دارید.موفق باشید
پاسخ
برای گرفتن ویزای توزیستی کویت چه کار باید بکنیم؟
پاسخ
(2013-10-28 ساعت 21:19)mohamadir نوشته:  برای گرفتن ویزای توزیستی کویت چه کار باید بکنیم؟
برای ویزای توریستی باید :
دعوتنامه از فرد مقيم، 2 عكس .
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان