آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

مهندسى صنايع
سلام دوستان عزيز
من در رشته ى مهندسى صنايع درس خوندم ميخواستم از دوستاني كه با من هم رشته اند يا اطلاعاتي در مورد ادامه تحصيل ووضعيت كار توي كشور امريكا‍‍‍ دارند مارو هم در اين اطلاعات شريك كنند.

با تشكرSmile
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: amiry ، pv-n ، nara ، taherifar
سلام
من هم مهندسی صنایع خوندم و از ‎2008‎ ها هستم الان چند وقتی هست که دارم برای کار تلاش می کنم ولی خبری نیست و اگر شما اطلاعات جدیدی به دست آوردی به من هم بده .
ممنونم
شهرام
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: amiry ، pv-n ، taherifar
شهرام جان یعنی الان در آمریکا هستی و نتونستی کار متناسب با مهندسی صنایع پیدا کنی؟
اگه جواب مثبته لطفا بگو چند وقته دنبال کار می گردی و اینکه در کدوم ایالت هستی؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: taherifar
Sadمنم در مورد بازار کار تو آمریکا سوال داشتم ولی مثل اینکه یا مهندس صنایع کم داریم یا حوصله جواب ندارن
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2010-10-22 ساعت 14:30)hosein m نوشته:  
Sadمنم در مورد بازار کار تو آمریکا سوال داشتم ولی مثل اینکه یا مهندس صنایع کم داریم یا حوصله جواب ندارن

سلام
در کدام ایالت هستید و در زمینه رشته مهندسی صنایع از چه تخصص کاری برخوردار هستید؟ اگر بیشتر توضیح دهید حداقل می توانم شما را راهنمایی کنم، من هم مهندسی صنایع دارم و در دلاس زندگی می کنم و امیدوارم بتوانم شما را کمک کنم.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: amiry ، pv-n ، taherifar
من هم مهندس صنایع هستم و می خواهم به کالیفرنیا بیایم احتمال پیدا کردن کار چقدر است ؟ در کدام موضوعات کاری نیاز بیشتری هست ؟ کدام ایالت جهت مهندسین صنایع کار بیشتری هست ؟ ادامه تحصیل در این رشته یا ‎mba‎ در کجا مناسب تر است و چقدر هزینه دارد ؟
الهی به ما آن ده که آن به ‎.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: pv-n ، taherifar
(2010-12-27 ساعت 18:07)amir53 نوشته:  
من هم مهندس صنایع هستم و می خواهم به کالیفرنیا بیایم احتمال پیدا کردن کار چقدر است ؟ در کدام موضوعات کاری نیاز بیشتری هست ؟ کدام ایالت جهت مهندسین صنایع کار بیشتری هست ؟ ادامه تحصیل در این رشته یا ‎mba‎ در کجا مناسب تر است و چقدر هزینه دارد ؟

کالیفرنیا هم خوب است و شما لازم است که چندی در آنجا باشید تا زبان را کامل شوید ضمنا از چه دانشگاه و چند سال تجربه و در چه زمینه ای تجربه دارید؟ برنامه خودتان را برای من بنویسید.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
باسلام به دوستان عزیز

من هم دررشته مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی ازدانشگاه آزاد واحدتهران جنوب سال 82 فارغ التحصیل شدم وبه مدت 8 ساله که درزمینه سیستم های مدیریت کیفیت و کنترل کیفیت قطعات خودرویی فعالیت می کنم، درحال حاضردریک شرکت خصوصی مرتبط با قطعات خودرو باحدود ‎230‎ نفرپرسنل به مدت 3 ساله که مدیرکیفیت هستم.
بااین مقدمه می خواستم اگه ممکنه راهنماییم کنیدبا این شرایط امکان کارپیداکردن هست؟ حالا اینکه تو زمینه کاری خودم باشه یا نه خیلی مهم نیست.
سئوال دومم اینه که یکی ازدوستان من سال گذشته ازطریق همین لاتاری رفته لس آنجلس ومیگه یکسال بصورت دائم بایدتو یه ایالت مقیم باشی تابعدازاون بتونی رزیدنت شی ومثله یه آمریکایی امکان ادامه تحصیل با هزینه کم داشته باشی می خواستم ببینم تاچه حداین موضوع صحت داره ؟ واینکه تقریباً هزینه تحصیل سالانه چقدرمیشه؟ وآیا برای ادامه تحصیل مدرک ماروقبول دارن؟
درضمن زبان انگلیسی من درحدمتوسطه، برای تقویت زبانم وقتی رفتم اونجا بایدبرم کالج؟ اگه جواب مثبته، هزینه اش برای یکسال چقدرمیشه؟

باتشکرازشما
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: aydinaghajani ، battosai ، amiry ، pv-n ، taherifar
با سلام به همگي
دوستان اگه كمك كنن ممنون ميشم
من فوق ليسانس مهندس صنايع دارم و حدودا دو سال سابقه كار در برنامه ريزي و كنترل پرو‍ه
ميخام ادامه تحصيل بدم تو امريكا و همزمان كارهم بكنم
لطفا دوستان راهنمايي كنن
ممنون
Big Grin
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2012-05-31 ساعت 23:13)aydinaghajani نوشته:  
با سلام به همگي
من فوق ليسانس مهندس صنايع دارم و حدودا دو سال سابقه كار در برنامه ريزي و كنترل پرو‍ه
لطفا دوستان راهنمايي كنن
ممنون

اطلاعاتی که دادید، خیلی کلیه. شرایط شما چیه؟ آیا گرین کارت دارید؟ کدوم ایالت می خواید برید؟ با چه شرایط مالی ای می خواید درس بخونید؟ در چه مقطعی می خواید شروع کنید؟ برای ادامه تحصیل، ناچار هستید که امتحان های تافل و جی آر ای رو بدید...
کیس: ‎2011AS7XXX‎
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: ‎07/08/2010‎
نامه دوم: ‎17/01/2011‎
مصاحبه: ‎16/02/2011‎
کلیرنس: ‎01/06/2011‎
اولين سفر: ‎01/07/2011 -‎ تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: ‎8000‎ دلار ‎- 2‎ نفر
سفر دوم: ‎18/11/2011 -‎ دالاس، تگزاس
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: battosai ، shahrzad_a ، amiry ، aydinaghajani ، taherifar
(2012-05-31 ساعت 23:13)aydinaghajani نوشته:  
با سلام به همگي
لطفا دوستان راهنمايي كنن
ممنون

خوب دوست عزیز این تو و اونم آمریکا برو ادامه بده و کار هم بکن مگه کسی کمپانی داره که بخواد تو را استخدام بکنه و اگر هم باشه کسی ایرانی را سرکار نمی بره.
خوش اومدی به آمریکا و بفرما کار هم بعد مدتی که شروع بکنی از ظرفشویی و توی فروشگاهها برای جابجایی کارتها و چیدن اجناس در قفسه ها شروع میکنی چیزیمثل یه حمال به زبان فارسی
و اگر پولدار هستی میتونی بری زبان در کالج بخونی و بعد از دانشگاه شروع کنی به اینکه چند واحد ازت بپذیرن و انگاه ادامه بدی
مثل همون ایرانه خیلی فکر نکن فرق داره
منتهی اینجا اسمش آمریکا و همه میگن طرف آمریکا رفته. در ضمن بازار کار برای مهندسی هم خوب نیست و اکثر مهندس ها هم در کارهای غیر مرتبط مشغولن. با اجازتون من خودم هم مهنسی صنایع فوق از پلی تکنیک دارم و اینجا یکی از اون حمالها هستم
بفرمائید به آمریکا خوش اومدید.

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: amiry ، taherifar
(2012-06-03 ساعت 07:42)Teshniz نوشته:  
(2012-05-31 ساعت 23:13)aydinaghajani ‎pid='178378 نوشته:  
با سلام به همگي
لطفا دوستان راهنمايي كنن
ممنون

خوب دوست عزیز این تو و اونم آمریکا برو ادامه بده و کار هم بکن مگه کسی کمپانی داره که بخواد تو را استخدام بکنه و اگر هم باشه کسی ایرانی را سرکار نمی بره.
خوش اومدی به آمریکا و بفرما کار هم بعد مدتی که شروع بکنی از ظرفشویی و توی فروشگاهها برای جابجایی کارتها و چیدن اجناس در قفسه ها شروع میکنی چیزیمثل یه حمال به زبان فارسی
و اگر پولدار هستی میتونی بری زبان در کالج بخونی و بعد از دانشگاه شروع کنی به اینکه چند واحد ازت بپذیرن و انگاه ادامه بدی
منتهی اینجا اسمش آمریکا و همه میگن طرف آمریکا رفته. در ضمن بازار کار برای مهندسی هم خوب نیست و اکثر مهندس ها هم در کارهای غیر مرتبط مشغولن. با اجازتون من خودم هم مهنسی صنایع فوق از پلی تکنیک دارم و اینجا یکی از اون حمالها هستم

اولا سلام
دوما براتون خیلی متاسفم
سوما چند نفر از دوستان من که مهندس صنایع هستند و الان در آمریکا زندگی میکنند خیلی سریع کار مرتبط با حقوق مناسب گیرشون اومده و مشغول هستند و خیلی راضی امیدوارم برای شما هم کار مناسب پیدا بشه
شماره کیس ‎: 2012AS6‎ کنسولگری: آنکارا مصاحبه: 11جولای
ورود به آمریکا ‎:Sad‎ جمع تقریبی ‎7.5 + 2100 $‎
‎2013‎ استاني كانادا
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: pv-n ، taherifar
سلام
چقدر خوبه اگه این پیج راه بیفته و دوستان اطلاعات بدن پیغام های اولیه خیلی قدیمیه ‎......‎
چیزی که من میدونم یکی از دوره هایی که برای مهندس صنایع و کار کارشناس کنترل پروژه و برنامه ریزی و یا مدیریت پروژه در پیدا کردن کار کمک می کنه مدرک ‎PMP‎ از ‎PMI‎ هست در آمریکا با خوندن جزوه های مربوطه می تونید فقط امتحان بدید و کلاسهای اونو شرکت نکنید در ایران هم شرکتهای آموزشی این دوره رو پیاده سازی می کنند در نهایت این مدرک در پیدا کردن کار تاثیر مثبتی داره
‎--------------------------------------------------------------------------------‎
نوع ویزا: ‎F2A‎
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ ‎approve:‎ آپریل ‎2012‎
دریافت شماره کیس : جولای ‎2012‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mmmsdeghi ، amiry ، aydinaghajani ، battosai ، securesm3 ، pv-n ، taherifar
(2012-06-13 ساعت 12:50)mmmsdeghi نوشته:  
(2012-06-03 ساعت 07:42)Teshniz ‎pid='179041 نوشته:  
با سلام به همگي
لطفا دوستان راهنمايي كنن
ممنون

اولا سلام
دوما براتون خیلی متاسفم
سوما چند نفر از دوستان من که مهندس صنایع هستند و الان در آمریکا زندگی میکنند خیلی سریع کار مرتبط با حقوق مناسب گیرشون اومده و مشغول هستند و خیلی راضی امیدوارم برای شما هم کار مناسب پیدا بشه

متشکرم از اینکه متاسف هستید.
اما گفتید چند تا دوست دارید که خیلی سریع کار مرتبط پیدا کردند و حقوق مناسبی میگیرند. لطف کنید به ما معرفی کنید ازشون کمک بگیرم.
اونوقت خودت داری از دیگران کمک می خواهی خب از دوستانت کمک بگیر که کار مرتبط پیدا کردن.
چرا از همین الان و نیامده داری الکی حرف میرانی این چرندیات چیه که میگی سعی کن منطقی باشی.
فعلا مهندس اینجا زیاده و تازه همه کارخانه ها به چین و مکزیک و سایر انقال پیدا کردند و بیشتر کارهای خدماتی و طراحی و ‎...‎ باقی مانده .
اما سرانجام کار هست حالا فکر نکن حقوق مهندسی اینجا انچنان زیاده خیلی از خود اینها که اینجا فوق مهنسی هم دارند در کارهای کاملا غیر مرتبط هستند .حالا وقتی رسیدی اینجا قضاوت خواهی کرد.
پیروز باشی
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mmmsdeghi ، amiry ، aydinaghajani ، taherifar
(2012-06-01 ساعت 04:49)mml نوشته:  
با سلام به همگي
لطفا دوستان راهنمايي كنن
ممنون

اطلاعاتی که دادید، خیلی کلیه. شرایط شما چیه؟ آیا گرین کارت دارید؟ کدوم ایالت می خواید برید؟ با چه شرایط مالی ای می خواید درس بخونید؟ در چه مقطعی می خواید شروع کنید؟ برای ادامه تحصیل، ناچار هستید که امتحان های تافل و جی آر ای رو بدید...

سلام
دوست عزيز بخاطر وقت گذاشتنتون و جواب دادنتون بي نهايت ممنونم
شرايطم اينه: برنده لاتاري ‎2013‎ هستم فوق مهندسي صنايع گرايش سيستمهاي اقتصادي اجتماعي معدلم ‎17.16‎ دو تا اي اس اي ويه دونه علمي پژوهشي خارجي با سه تا كنفرانسي بين المللي چاپ شده
زبانم در حد متوسط اما دنبال مدرك زبان هم هستم
ايالت خاصي مد نظرم نيست اما تو فرما تگزاس رو فعلا انتخاب كرده ام
بابت جواباتون بي نهايت ممنونم
Big Grin
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mmmsdeghi ، mml ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان