آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

بهترین ایالت برای کار
سلام به همه دوستان
بهترین ایالت برای کار کجاست[/font][/size]
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
برای رسیدن به جواب سوال هاتون، باید زحمت بکشید در سایتهای کاریابی بگردید، متوجه میشید بازارکار در چه زمینه ای و در کدام منطقه بهتر است

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: usa.lover ، mahbube ، romance33
اصولا برای هر کاری هر جایی مناسب نیست پس با توجه به عمومیت کار در آمریکا دیدگاههای متفاوتی وجود دارند که هر کدوم به نوبه خود جای بحث داره
مثلا یه آدم پولدار و سرمایه دار در کجا و به چه کاری مشغول میشه و یا یه آدم متوسط و یا یه متخصص چطور؟ من فکر میکنم لینک زیر ارزش یه بار باز کردنو داره...
‎http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=1702‎
..........................................................................................................................................................................................................
‎In the United States I will feel as if I were alive again‎

از عضويت در شرکتهاي هرمي جدا بپرهيزيد
‎In the United States I will feel as if I were alive again‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mahbube ، romance33 ، Amir.AA
با تشکر از همه دوستان
رشته من الکترونیک به نظر شما بهترین ایالت در این زمینه کجاست
چه نرم افزارهایی کاربردی تر و بیشتر به کار میاد
بی زحمت چند تا از سایتهای کاریابی معتبر را معرفی کنید
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با سلام
کسی راجع به وضعیت کار در ایالت واشنگتن شهر سیاتل داره ؟ بیشتر در زمینه کامپیوتر مدنظرم هست
ممنون
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
شهر هيوستون براي شروع چطوره؟
آيا كار در اين شهر راحت پيدا ميشه؟
صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست وقتی به خدا پناهــــنده می شوید...

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز،
اگر برای خودتون یا آشنایانتون به دنبال کار میگردید، من در منطقه ‎Rancho Bernardo‎ در نزدیکی سن دیگو یک کار در زمینه ‎Retail‎ (فروشگاه) سراغ دارم. حقوق مینیمم میدهند و بصورت تمام وقت استخدام میکنند. 40 ساعت در هفته نیاز دارند مگر اینکه خودتون کمتر بخواهید. معمولا هم کسی رو به این راحتی اخراج نمیکنند. اگر بخواهید با پرداخت حق بیمه میتونید از بیمه پزشکی و دندانپزشکی بهره مند شوید. اگر تمایل داشتید، به من پیام خصوصی بدهید.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان