کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل وثیقه
سلام به همه دوستان من دانشجو رشته داروسازی هستم و مشکل وثیقه دارم یعنی می گن چون سربازی نرفتی باید 15 میلون وثیقه بگذاری من که از سربازی بیزارم و می خوام وقتی رفتم دیگه برنگردم اما از طرفی 15 میلیون هم پولی بیخودی نیست اونم توی این وضعیت که از 1000 تومان هم نمیشه گذشت حالا می خواستم خواهش کنم هر کدوم از دوستان اگه راهی برای معافیت دائم دارند یا هر راهی که بشه از شر این باج دادن ها خلاص شد لطفا اون رو بیان کنید.
mr30.
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، taherifar
هر چیزی یه قیمتی داره دیگه...15 میلیون برای خرید دو سال از عمرت به نظر زیاد نمیاد.....................
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، سارا کوچولو ، taherifar
سلام دوستان
من مشکل گرفتن مدرک با وثیقه دارم یعنی چی؟
یعنی اینکه تو سایت وزارت بهداشت نوشته که علاوه بر اتمام خدمات قانونی تا مدرک بالاتر رو برای وزارت نبریم وثیقه رو بهمون پس نمی دن
اینطوریه؟
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
اينجا بن بسته
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان