کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: به چه صورت در قرعه کشی گرین کارت 2011 شرکت نموده اید؟
به تنهایی
50.60%
127 50.60%
خانوادگی
28.29%
71 28.29%
هر دو
21.12%
53 21.12%
مجموع 251 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری شرکت کنندگان قرعه کشی گرین کارت 2011
(2009-12-08 ساعت 15:54)atlantic800 نوشته:  با سلام به همه
من متاهل هستم و هنگام ثبت نام married را كه تيك مي زدم بعد از مشخصات خودم مشخصات خانمم را مي خواست كه پر مي كردم ولي در پايين صفحه كليد يا دكمه اي كه ادامه مراحل را مشخص كنه وجود نداشت فقط سه تا دكمه بود به نام cancel entry ,go back to previous , و يكي ديگه كه هيچكدام به معني ادامه مراحل نبود و من تو اينجا از ثبت نام متوقف مي شدم بناچار در اخر unmarried را انتخاب كردم تا بتونم ثبت نام را كامل كنم . ايا اگه اسمم در بياد بخاطر اينكه مشخصات خانمم را وارد نكردم با مشكل مواجه مي شم ؟

دوست عزیز، ما در مورد اینکه آیا برای شما مشکلی پیش میاد یا نه، نمی تونیم نظر دقیقی بدیم... اگر برنده شدید، این موضوع رو با خود کی سی سی مطرح کنید تا جواب درست رو از خودشون بگیرید...

در کل ما اینجا کیس هایی داشتیم که بعد از برنده شدن لاتاری به سلامتی رفتن منزل بخت، اما چون زمان عقد اونها در عقدنامه بعد از تاریخ ثبت نام اینترنتی هست، اونها بدون مشکل همسر خودشون رو با خودشون همراه می کنند... اما مورد شما با شرایط اونها مطابقت نمی کنه...

منظورم اینه که تا حالا تجربه ای مشابه اونی که شما فرمودین رو ما در اینجا نداشتیم... من شرمنده که نتونستم جواب درست و دقیقی بهتون بدم...
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: Ashkan78
چه خوب که ایمان داشته باشیم تا دزدی نکنیم .... نه اینکه با ایمان دزدی بکنیم :)
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: honareirani ، Ashkan78
با سلام به همه دوستان عزيز
من هم دومين ساله كه شركت ميكنم ، ايشالا همه دوستان برنده بشن من هم بين اونها
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Ali Sepehr
من متاهل هستم و هنگام ثبت نام married را كه تيك مي زدم بعد از مشخصات خودم مشخصات خانمم را مي خواست كه پر مي كردم ولي در پايين صفحه كليد يا دكمه اي كه ادامه مراحل را مشخص كنه وجود نداشت فقط سه تا دكمه بود به نام cancel entry ,go back to previous , و يكي ديگه كه هيچكدام به معني ادامه مراحل نبود و من تو اينجا از ثبت نام متوقف مي شدم بناچار در اخر unmarried را انتخاب كردم تا بتونم ثبت نام را كامل كنم . ايا اگه اسمم در بياد بخاطر اينكه مشخصات خانمم را وارد نكردم با مشكل مواجه مي شم ؟

در صورت برنده شدن شما صد در صد حذف مي شويد.
تشکر کنندگان:
(2009-12-09 ساعت 13:40)zaniar نوشته:  atlantic800[qute] نوشته شده:
با سلام به همه
[/qute]

zaniar عزيز با اين اطميناني كه شما ميكيد درست نيست
atlantic800 دوست خوبم شما در صورت برنده شدن ميتونين مشكلتون رو به kccو سفارت اطلاع بدين و قبل از قسم خوردم مشكلتون رو مطرح كنين اينشالا كه مشكلي به وجود نمياد
zaniar جان به نظرتون اينجوري قضاوت كردن بهتر نيست؟
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، laili ، seravin ، kavoshgarnet
از همتون سپاسگذارم
تشکر کنندگان:

اگر شما برنده بشید برای گرفتن ویزای همسرتون باید 3 تا 6 سال صبر کنید ، باید خودتون از آمریکا برای همسرتون درخواست گرین کارت بکنید.
اگر ملتي چيزي را بر آزادي ترجيح دهند، همه چيز را از دست خواهند داد.
حافظا ، می خور و رندی کن و خوش باش
ولی دام تزویر مکن چون دگران قـــــرآن را

تشکر کنندگان:
سلام به همه بچه ها
من تازه واردم و دومين ساله كه ثبت نام ميكنم پارسال ساعات اول و امسال ساعات آخر ثبت نام كردم و امسال به قبوليم اميدوارم 100%
منم امسال اولین باریه ثبت نام کردم،البته من 14 سالمه و خوانوادگی ثبت نام کردم.امیدوارم برنده بشم و راحت شم از این زندگی!
این کیس نامبر رو از کجا باید آورد؟به من فقط confirmation number دادن.
یه چیز دیگه رو هم نفهمیدم،این لاتاری آخری که همین دو ماه پیش بود و ثبت نام کردیم،لاتاری 2009 هست یا 2010 یا 2011 ؟؟؟!
(2009-12-10 ساعت 10:34)pouyan amini نوشته:  منم امسال اولین باریه ثبت نام کردم،البته من 14 سالمه و خوانوادگی ثبت نام کردم.امیدوارم برنده بشم و راحت شم از این زندگی!
این کیس نامبر رو از کجا باید آورد؟به من فقط confirmation number دادن.
یه چیز دیگه رو هم نفهمیدم،این لاتاری آخری که همین دو ماه پیش بود و ثبت نام کردیم،لاتاری 2009 هست یا 2010 یا 2011 ؟؟؟!

اگر اسم شما تویه لاتاری در بیاد اونموقه به شما کیس نامبر میدن.

2011
99% افرادی که الان در مهاجرسرا هستن و برنده شدن بعد از رسیدن نامه هاشون اومدن تو این سایت عضو شدن (رجوع بتاریخ عضویتشان).
در ضمن وقتی دیدم همه بچه های که امید قبولی داشتن و تو سایت قبل از ارسال نامه ها مطلب می نوشتن، هیچ کدومشون برنده نشدن. پس نتیجه اینکه تعداد متقاضیان از ایران، بالاتر از این حرفاست که فکر میکنین ...

در مورد dv2011 بازهم 99% تکرار میشه و افرادی که برنده شدن میان تو مهاجرسرا برای پرسیدن سوال هاشون عضو میشن.
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: honareirani ، WIKIMAN
اکثرا ازدواج کردن و ثبت نام کردن...
خیلی خوبه...
منو دادشم که از وقتی بچه بودیم رویای امریکا رو داشتیم...
اون الان چند ساله که ثبت نام میکنه و خبری نشده
اما من امسال اولین سالمه!
خیلی نا امیدم,چون اگه حتی برنده هم بشم تو این فکرم که چطور خانوادمو راضی کنم!
آخه من فقط 1 دختر 20 ساله هستم Sad
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani ، fzr ، saied-k
با سلام به همه
[/qute]

یکی از برندگان 2009 این مشکل براش پیش امد و با راه حل بهتری مسئله رو حل کرد البته ایشون برعکس شما زده بود متاهل ولی هنوز عقد نکرده بودن ، بعد به یک محضر مراجعه کرد و با زیر میزی قضیه تاریخ رو درست کرد و ویزا گرفت و الان آمریکاست و ....
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، ساسان
سلام به همه
من که پارسال کلی توی حول و ولای لاتاری بودم اما قبول نشدم !! یادمه از روزی که ثبت نام کردم تا تیر ماه که نامه ها بیاد دائم توی فکرش بودم و همش به مهاجر سرا سر میزدم
اما امسال اینقدر درگیر بودم که 10 روز مونده بود ثبت نام تموم بشه تازه ثبت نام کردم و الانم بعد از مدتها دوباره یادش افتادم که راستی منم لاتاری شرکت کردم !
خدارو چه دیدی شاید امسال قبول بشم
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
(2009-12-12 ساعت 00:36)matrix نوشته:  
با سلام به همه
[/qute]

یکی از برندگان 2009 این مشکل براش پیش امد و با راه حل بهتری مسئله رو حل کرد البته ایشون برعکس شما زده بود متاهل ولی هنوز عقد نکرده بودن ، بعد به یک محضر مراجعه کرد و با زیر میزی قضیه تاریخ رو درست کرد و ویزا گرفت و الان آمریکاست و ....
اگه به قول شما با زير ميزي حل ميشه
ايشان بايد اول برن صفحه شناسنامه شون رو با ..... سفيد كنند طوري كه انگار اصلا ازدواج نكردن!
بعد از برنده شدن هم با همسرشان ازدواج كنند !
البته همه اينها به شرط اينكه زير ميزي قبول كنند !
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان