کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدام کشور برای تحصیل و کار بهتر است؟
انگلستان
19.05%
4 19.05%
آلمان
4.76%
1 4.76%
استرالیا
4.76%
1 4.76%
مالزی
4.76%
1 4.76%
آمریکا
52.38%
11 52.38%
کانادا
9.52%
2 9.52%
سوئد
4.76%
1 4.76%
فنلاند
0%
0 0%
هندوستان
0%
0 0%
اوکراین
0%
0 0%
مجموع 21 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
::: تحصیل در اروپا :::
(2010-08-06 ساعت 08:35)ماندانا م نوشته:  آیا کسی تا به حال برای گرفتم ویزای تحصیلی از کشور جمهوری چک اقدارم کرده ؟؟؟؟/ من از دانشگاه فنی پراک پذیرش دارم ایا حتما باید برای ویزای بلند مدت اقدام کنم نمی شه اول یه ویزای کوتاه مدت یک ماهه بگیرم و بعد اونجا تبدیل به ویزای یکساله کنم ؟؟؟ آیا این سوال رو کسی از سفارت چک در ایران پرسیده ؟؟؟؟؟لطفا منو راهنمایی کنید

سفارتها ملزم به صدور ویزای مناسب با شرایط حال متقاضی ویزا هستن بنابراین برای شما باید ویزای دانشجوئی صادر شه .مدارک پذیرشتون رو به سفارت ارائه کردین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
حسن جان من لیسانس مدیریت دارم.
می خواستم بدونم چه کشور اروپایی وجود داره که برای ارشد ، تحصیلات رایگان باشه و هزینه زندگی هم در حد 400/500 یورو باشه.
[font=Arial]بـرنامه روبرو ، هــدف پیـشرو ، پــیش بـه سـوی پــیروزی.[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
اسپانیا رایگان بوده و هزینه یه زندگی ساده در همین حدوده
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox
سلام
من می خواستم بدونم به نظر شما کدوم کشور برای فوق در رشتهmba اونم با هزینه مناسب بهتره؟لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-12-26 ساعت 11:11)aahonesty نوشته:  سلام
من می خواستم بدونم به نظر شما کدوم کشور برای فوق در رشتهmba اونم با هزینه مناسب بهتره؟لطفا راهنمایی کنید.
یه سر به قسمت لهستان بزن دوست گرامی
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، aahonesty
با سلام به همگی.می شه لطف کنه منو راهنمایی کنه.
فنلاندواسپانیا که ویزا نمی دن.آمریکاوکاناداوانگلیس و استرالیا هم که هزینش سر به فلک می کشه.
کم کم دارم ناامید می شم.یکی کمکککککککککککککککککککک کنه.
در ضمن من برای فوق تو رشته mba می خوام ادامه تحصیل بدم اینم گفتم اگر کسی خواست راهنمایی کنه مد نظرش باشه
منتظرم
راستی لهستان رو دیدم ولی می خوام بدونم گزینه های دیگه ای نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-12-26 ساعت 19:01)aahonesty نوشته:  با سلام به همگی.می شه لطف کنه منو راهنمایی کنه.
فنلاندواسپانیا که ویزا نمی دن.آمریکاوکاناداوانگلیس و استرالیا هم که هزینش سر به فلک می کشه.
کم کم دارم ناامید می شم.یکی کمکککککککککککککککککککک کنه.
در ضمن من برای فوق تو رشته mba می خوام ادامه تحصیل بدم اینم گفتم اگر کسی خواست راهنمایی کنه مد نظرش باشه
منتظرم
راستی لهستان رو دیدم ولی می خوام بدونم گزینه های دیگه ای نیست؟

ببنید دوست من ، شما باید اول قصد و هدفتون رو مشخص کنید ، سپس خودتون هم کشور های مختلف رو بررسی کنید ، به سایت دانشگاه های کشور های مورد نظر بروید ، سبک و سنگین کنید.. ببنید کدام یک با شرایط شما سازگار تر هستش... اون وقت در مورد اون کشور و اون شهر و اون دانشگاه و مسائل مربوط به اون تحقیق کنید...سوالی هم بود بپرسید...اگر دوستان اطلاع داشتن حتما جوابگو خواهند بود.
(روز های اول ، تقریبا همه مثل شما بودند ، اما با تحقیق و جستجو مقصد رو پیدا کردند ، نـــگـــران نباش رفیق
Wink)
SmileSmileCool
[font=Arial]بـرنامه روبرو ، هــدف پیـشرو ، پــیش بـه سـوی پــیروزی.[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، aahonesty ، OverLord ، gadfly
كي گفته فنلاند ويزا نميده؟ اتفاقا 99.99% ميده اگه مداركتون مشكلي نداشته باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، aahonesty ، OverLord ، xbox
سلام
من احتیاج به راهنمایی دارمSad
دانشجوی سال دوم کارشناسی رشته گرافیکم با وضعیت مالی متوسط،میخواستم برای ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های معتبر یک کشور اروپایی اقدام کنم.بعد به این نتیجه رسیدم که ایتالیا شاید کشور مناسبیه،هم از نظر پذیرش و هم هزینه ها،
حالا سوالات زیادی دارم و اصلن نمیدونم چطور باید شروع کنم و واقعن نیاز به راهنمایی دارم،که اگه بتونید کمکم کنید خیلی خیلی خیلی ممنون میشم!

1. مدرک دانشگاه های ایتالیا در ایران معتبر هست؟
2. 2سال باقیمانده تا پایان تحصیلاتم در اینجا فرصت کافیه برای یاد گرفتن زبان ایتالیایی و انجام اقدامات؟
3.مدرکم از ایران (کارشناسی دانشگاه هنر تهران-سراسری) اونجا معتبره یا نه؟ برایم امتیاز محسوب میشه؟
4.از طریق سفارت اقدام کنم زودتر و بهتر به نتیجه میرسم یا چه راه دیگری وجود داره؟
5.کارهای عملی من در دانشگاه درحد خوبیه، این امتیازه؟
6.هزینه زندگی و تحصیل در سال تقریبن چقدر میشه؟
7.راهی برای بورس گرفتن وجود داره؟
8.میتونم اونجا کار نیمه وقت پیدا کنم؟
...
پاسخ
تشکر کنندگان:
بازم سلام.
من تصمیم دارم با دوچرخه برم اروپا.از کشورهای بلغارستان و سربستان ویزا می خوام-و از مجارستان که شینگن هست.ترکیه هم که ویزا نمی خواد.
آیا باید از همینجا - یعنی ایران اقدام کنم یا باید از ترکیه برای بلغار-از بلغار برای سرب و ازسرب برای شینگن!!؟
و اصلن باید تقاضای چه ویزایی کنم؟
و برای گرفتن ویزا چه مدارک و الزاماتی نیاز دارم!!؟
احتیاج به راهنمایی دارم و پیشاپیش از کمکتون سپاسگذارم...
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
Smile 
سلام خدمت همه دوستان عزیز من تازه با مهاجر سرا اشنا شدم شرمنده که این تاپیکو زدم من وقت ندارم تو این همه تاپیک بگردم تا جوابمو پیدا کنم لطفا اگه میشه به سوال من جواب دقیق و درستی بدید ممنون میشم.

من میخواستم برا ادامه تحصیل به یکی از کشور های اروپایی برم
این تاپیک رو خوندم http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2452
اما کافی نبود
شرایطم
1-دارم پیش دانشگاهی رشته تجربی میخونم امسال کنکور دارم
2-متولد 1371/9/25 18ساله هستم
3-میخوام تو رشته پزشکی یا داروسازی یا دندان پزشکی تو یکی از کشورهای اروپا ادامه تحصیل بدم
4-حداکثر هم میتونم سالیانه 4000-6000 دلار هزینه کنم اگه بتونم موقع تحصیل کار کنم هم بیشتر میشه و با کاری خودم(طراحی وب. هاستینگ) ماهیانه 300$ دیگه هم در بیارم
5-معدلم هم 16
6-زبان انگلیسی متوسط رو به بالا (میتونم راحت صحبت کنم.بنویسم .بخونم.بفهممWink )
7-تخصص در طراحی وب و ساخت صفحات وب دارم
8-هزینه ها از همه برام مهمتره

یک کشور معرفی کنید که شهریه دانشگاهش یا پایین باشه یا مجانی
واقعا شرمنده و ممنون از همه
اگه میشه کامل توضیح بدین
پزشکی ازمون ورودیش تو کشورهای لروپایی چطوریه ؟
چه مدرک زبان میخواد تافل یا ایلتس؟
اخرین سوال پروسه این کارا چقدر طول میکشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه توضیحات دیگه هم مورد نیازه ازم بپرسید فقط اگه بهم سریعتر پاسخ بدیدRolleyes

یکی پیدا نمیشه جواب بده ! از وقتی تو سایت ثبت نام کردم منتظر جوابم ان موندم Sad(
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
نظام وظیفه برای لیسانس اجازه خروج نمیده و با توجه به اینکه شما 18 ساله هستید
تا انجا که من می دونم اجازه خروج نمیده اول از نظام وظیفه در مورد گرفتن پاسپورت و اجازه خروج از کشور سوال کنید
بعد هم با یک جستجوی ساده به اطلاعات مورد نظر در این سایت می رسید

از مدیران محترم می خوام که این پست را به تاپیک مناسب منتقل کنند
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: Mohammad-uk
واقعا تشکر خیلی وته منتظر بودم.من واسه پزشکی نه لیسانس میخواستم برم فک کنم من معاف باشم یا اگه بتونم کاری کنم که سربازی بیفته برا بعد تحصیل بنظرت چیکار کنم ؟کدوم کشور خوبه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-02-18 ساعت 21:31)Mohammad-uk نوشته:  واقعا تشکر خیلی وته منتظر بودم.من واسه پزشکی نه لیسانس میخواستم برم فک کنم من معاف باشم یا اگه بتونم کاری کنم که سربازی بیفته برا بعد تحصیل بنظرت چیکار کنم ؟کدوم کشور خوبه؟

سلام
پزشکی با لیسانس فرقی نمی کنه برای نظام وظیفه
بعد هم پولی که شما داری خیلی کمه
اول شما نظام وظیفه سوال کن جواب بقیه را هم پیدا می کنی
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: Mohammad-uk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان