عکسهای کاربران از سفر آنکارا و ابوظبی
این تاپیک به درخواست ‎merdax‎ عزیز برای به اشتراک گذاشتن عکسهای شما از سفر به آنکارا، ابوظبی و سایر کشورها برای دریافت ویزا ایجاد شده است.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
یافتن نقل قول‌ها
پس چرا كسي هيچ عكسي نمي گذاره؟ D:
شماره کیس:2010AS000165xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:-2009-4-Aug
کنسولگری:Ankara
تاریخ کارنت شدن ‎:may‎
تاریخ مصاحبه: ‎17 june‎
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: sh-b ، fairwall ، Ashkan78
میدان آتاتورک یک مقدار پایین تر از سفارت تو همون بلوار آتاتورک

[عکس: 324f2cdf35.jpg]

گنچلیک پارک
دیدن این پارک رو در شب بهتون پبشنهاد میکنم

[عکس: 4794c034c9.jpg]

[عکس: a59ebcc4da.jpg]

[عکس: 0329798649.jpg]
‎2010AS3xxx‎
یافتن نقل قول‌ها
بابا من کلی عکس آوردم اما نمیشه آپلودش کرد

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Monica
(2009-11-25 ساعت 10:11)ALIREZA205 نوشته:  
بابا من کلی عکس آوردم اما نمیشه آپلودش کرد

منم همین مشکلو دارم
کیس نامبر: ‎2010AS00002xxx‎
دریافت ویزا: روز مصاحبه ‎(17‎ نوامبر)
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
براي گذاشتن عكس:
1- در پايين بخش ارسال مطلب بر روي دكمه "پيش نمايش موضوع" كليك كنيد
2- در صفحه جديدي كه باز مي شود در قسمت ضمائم، فايلهاي موردنظرتون رو تك به تك انتخاب و ارسال (افزودن ضميمه) كنيد.
3- لينك "نمايش ضميمه هاي من" را ‎open in new window‎ كنيد.
4- روي هر يك از ضمائم كليك راست كنيد و قسمت آدرس آن را كپي كنيد.
5- به قسمت ارسال متن برويد و روي آيكن "افزودن تصوير" كليك كنيد.
6- آدرس ضميمه را در باكس مربوط به آدرس وارد نمائيد.
7- متن خود را ارسال نمائيد.
.
[font=Times ‎New Roman]V[/font]‎ رفتن همیشه رسیدن نیست ‎...‎ ولی برای رسیدن، باید رفت ‎...‎
.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: shabnam286 ، sh-b ، usa.lover ، babakped
چقدر ترکیه عوش شده! من حدود سی سال پیش رفتم آنکارا و یادمه میدان آتاتورک فقط یک مجسمه آتاتورک بود که سوار اسب شده. اتفاقا گم هم شده بودیم و میخواستیم بریم میدان آتاتورک و عموی من به هر کی میرسید با پانتومیم ازشون آدرس میپرسید و به فارسی میگفت میخوایم بریم میدان آتاتورک ایشک سوار!
با آرزوی موفقیت برای شما
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Monica ، usa.lover ، سارا کوچولو ، honareirani ، shr.jafari ، OverLord ، kianoush ، kasra
خواهر مونیکا نمیشه..... یه راه حل بده...کلی اکس از منقل کباب و دکتر اورانگوتان به عشق مهاجرسرا گرفتم . اما الان نمیشه آپلودش کرد ‎Sad

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: shabnam286 ، honareirani
(2009-11-25 ساعت 11:53)ALIREZA205 نوشته:  
خواهر مونیکا نمیشه..... یه راه حل بده...کلی اکس از منقل کباب و دکتر اورانگوتان به عشق مهاجرسرا گرفتم . اما الان نمیشه آپلودش کرد ‎Sad

برادر شما سايز عكسها رو يكم بيار پايين كه سرعت آپلودش بره بالا، ميشه!Wink
.
[font=Times ‎New Roman]V[/font]‎ رفتن همیشه رسیدن نیست ‎...‎ ولی برای رسیدن، باید رفت ‎...‎
.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: shabnam286 ، ALIREZA205
من خودم اول عکس ها رو اینجا آپلود میکنم بعد لینک میدم تو پستم.
‎2010AS3xxx‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: shabnam286 ، usa.lover ، Monica ، MajidShirzadeh ، ChairMan ، Laya2010 ، f.o ، OverLord
دستتون درد نکنه!
ما عکس و گردش رو گذاشته بودیم روز آخر که اون قضیه پاکت زرد حالمونو گرفت. واسه همین زیاد عکس نداشتیمSad.‎ حالا می تونم از عکسای شما استفاده کنم.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوستانی که می خوان حجم عکس هی رو کم کنند می تونند از ‎Microsoft Office Picture Manager‎ که توی آفیس هست استفاده کنند .
‎Stars > All Programs > Microsoft Offic > Microsoft Offic Tools > Microsoft Office Picture Manager‎ برید و عکس هاتون رو توی برنامه ‎add‎ کنید .
بعد عکسهایی که می خواید کوچیک کنید رو انتخاب کنید و از ستون سمت راست ‎Edit pictures‎ رو بزنید ، بعد در قسمت ‎Change Picture Size‎ روی ‎Resize‎ کلیک کنید و در قسمت ‎percentage of orginal width X height‎ مثلا 50 درصد بزنید و بعد از قسمت ‎File > Svae as ...‎ رو بزنید . با این کار عکس کوچیک تر میشه ، ‎option‎ های دیگه ای هم داره اگر مشکلی داشتید ،سوال کنید جواب بدم .

با برنامه های دیگه هم میشه این کار رو کرد ولی این برنامه رو همه روی ‎office‎ دارند دیگه ، پس عمومی تره ‎Smile

*‎ توجه کنید که ‎save as‎ رو بزنید ، نه ‎save‎ خالی چون دومی ، رو عکس قبلی ‎save‎ می کنه و عکس اصلیتون کلا کوچیک می شه ‎....
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. ‎Shy
شماره کیس:‌ ‎2011AS18XXX‎
دریافت نامه قبولی: ‎May/2010/19‎
ارسال فرم ‎: June 6‎
نامه دوم ‎: 4 April 2011‎
مصاحبه: آنکارا- ‎25 April 2011‎
کلیرنس :‌ ‎June 2011 9‎
دریافت ویزا :‌ ‎15 June 2011‎
تاریخ پرواز ‎: 8 July 2011‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh ، ChairMan ، OverLord
به نظر من هم بد نيست براي اينكه قيافه تاپيك ضايع نشه، عكسهايي كه مي خواين بذارين رو يكم كوچيكتر كنين! ‎Big Grin
(رزولوشن بالاشون رو هم مي تونيم لينك بديم كه ملت اگه دوست داشتن بهره برداري كنن!)
.
.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ShoMpeT ، honareirani
خوب منم تا این مودمم دوباره اتصالی نداده عکسامو بزارم،ببینین:
برای دیدن عکس اصلی،روی این عکس پایینی کلیک کنین:
اولی: یادم نیس این دقیقا اسمش چی بود ولی سر خیابونی بود(سمت چپ) که سمت راستش سفارت آمریکا بود،
[عکس: thumb_20091026093501_borj.jpg]

بقیه عکسا روهم توی فوتوبلاگم میتونین ببینین:
‎http://www.mehrdadnami.com/phb‎
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]‎

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: sh-b ، ALIREZA205 ، WIKIMAN ، usa.lover ، Borqa3 ، shahin82 ، mary joon ، ChairMan ، Laya2010 ، f.o ، nochen ، OverLord
‎merdax‎ جان. عکسهای بلاگت فوق العاده بودن. تبریک. ولی خوب چقدر حیف که به موضوع ربطی نداشتن. البته 20-30تاشونو دیدم فقط!
[font=Courier]Don't dream your life, Live your dream[/font]
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان