آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

سوال درباره ی لاتاری
با عرض سلام خدمت تمام دوستان و کسانی که در این سایت زحمت میکشند. یک سوال دیگر داشم که ممنون میشم راهنماییم کنید.
من خودم 18 سال دارم و دیپلم هم دارم.حالا سوال من اینه که من میتونم برای شرکت در لاتاری گرین کارت هم اسمم داخل فرمی که پدرم میفرسته باشه و هم اسمم داخل فرمی که مادرم میفرسته باشه و هم خودم یک فرم جدا برای خودم ارسال کنم ؟ ممنمون میشم جواب منو بدبد . در ضمن اگه میشه یک پست جامع درباره ی اطلاعات گرین کارت بهم معرفی کنید.
به امید قبولی همه شما و بعد خودم در لاتاری گرین کارت.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
تا جایی که من میدونم سن قانونی تو آمریکا 21 سال هست.
پس تبریک میگم! شما حداقل تا 3 بار (3 سال متوالی) ضریب قبولیت 3 هست
ایشالا که همین امسال قبول شی.
کیس نامبر ‎: AS000021XX‎
دریافت نامه اول ‎: 1st April 2008‎
ارسال نامه اول ‎: 28th May 2008‎
اعلام کارنت ‎: 15th August 2008‎
دریافت نامه دوم ‎: 10th September 2008‎
تاريخ مصاحبه ‎: 7th October 2008‎
دریافت ویزا ‎: 8th October 2008‎
تاریخ ورود به آمریکا: ‎14th March 2009‎
دریافت گرین کارت ‎: 14th April 2009‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
navid_usa نوشته:
با عرض سلام خدمت تمام دوستان و کسانی که در این سایت زحمت میکشند. یک سوال دیگر داشم که ممنون میشم راهنماییم کنید.
من خودم 18 سال دارم و دیپلم هم دارم.حالا سوال من اینه که من میتونم برای شرکت در لاتاری گرین کارت هم اسمم داخل فرمی که پدرم میفرسته باشه و هم اسمم داخل فرمی که مادرم میفرسته باشه و هم خودم یک فرم جدا برای خودم ارسال کنم ؟ ممنمون میشم جواب منو بدبد . در ضمن اگه میشه یک پست جامع درباره ی اطلاعات گرین کارت بهم معرفی کنید.
به امید قبولی همه شما و بعد خودم در لاتاری گرین کارت.

از 18 تا 21 سالگي شما مجاز به اين كار هستيد.
شماره کیس: ‎AS93XX‎
نامه اول: ‎2007 4th April‎
ارسال مدارک: ‎9th May 2007‎
دریافت پاکت دوم: ‎23rd March 2008‎
مصاحبه: ‎6th May 2008‎
كليرنس: ‎13th May 2008‎
دريافت ويزا: ‎9th June 2008‎
دریافت کارت: ‎11th July 2008‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان