کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه قدر احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
کم
17.93%
26 17.93%
متوسط
19.31%
28 19.31%
زیاد
16.55%
24 16.55%
بسیار زیاد
46.21%
67 46.21%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چند درصد احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
(2010-01-13 ساعت 13:58)pi30 نوشته:  جان میتونم بپرسم از چه راهی این احتمال رو حساب کردی که 97% شد؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

والا این 97% فلسفه خودش رو داره .
اما واقعا نیازمند هستم خدا خودش خوب میدونه که من .........
بچه ان شا الله همه با هم بریم یه هواپیما دربست می گیریم میریم منم تو راه (تگزاس)پیاده میشم.
تشکر کنندگان: honareirani ، Behinaz
من امسال بیشتر از همیشه احساس ترکیدگی می کنم !!!
پس من می رم
اگر ملتي چيزي را بر آزادي ترجيح دهند، همه چيز را از دست خواهند داد.
حافظا ، می خور و رندی کن و خوش باش
ولی دام تزویر مکن چون دگران قـــــرآن را

تشکر کنندگان:
من که ازالان اماده مصاحبه ام اگه هم قبول نشم به زور میام امریکا
2013 I WIN
تشکر کنندگان:
بابیه عزیز وایسا با هم بریم ، چون من رفتم واکسن هام و زدم Big Grin
همه اونهایی که شرکت کردن بیان اینجا
وقتی که نتایج رو می دن واقعا دیدنی میشه اینجا ، اوهایی که قبول شدن ، خاطرات قبل از برنده شدنشون رو می خونن، وااای چه صحنه ای
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: honareirani ، bobby
Toungue 
شانس من هميشه خيلي خوب بوده
شايد چون خدا خيلي دوستم دارهBig Grin
به هر حال اگه برنده شدم که خوشحال ميشم
چون زياد از آمريکا خوشم نمياد
چون عاشق ايرانم
چون اصفهانيمShy
هر چي او بخواد
تشکر کنندگان:
طبق آمار DV 2010 که حدود 13.6 میلیون نفر شرکت کرده بودند 102.800 نفر انتخاب شدند در نتیجه احتمال برنده شدن برای هر فرد 0.75% است.
پس احتمال برنده شدن من 0.75% است ...
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: bobby
آره شانس چیز خیلی خوبیه توی زندگی . به ما که زیاد رو نکرده امیدوارم این بار خوب رو کنه ....... ولی من مثل مورچه اگه قبول نشم بازم تلاش میکنم.......
2013 I WIN
تشکر کنندگان:
بچه ها این رو براتون میگم ، چون باید بگم ! من هیچوقت به زندگی خارج از ایران فکر نمی کردم،ولی سالی که خیلی داغون شده بودم از دویدن و به جای ایده آل نرسیدن تو ایران، همسرم که همیشه دوست داشت از ایران بره گفت بیا از ایران بریم ،من که خودم مدتی بود تو فکرش افتاده بودم و قبلا دودوتا چهارتاهام رو کرده بودم ،گفتم "من فقط حاضرم آمریکا برم ،تازه اونم فقط در صورتیکه لاتاری برنده شم !چون حوصلۀ سختی کشیدن و دردرسر ندارم." این شد که ما برای اولین بار لاتاری شرکت کردیم و همون سال هم برنده شدیم.
شاید شما اسم این رو بذارید خرشانسی ولی من میگم که حواسمون باشه چه آزرویی میکنیم .چون بین ما و آرزوهامون فقط چند قدم فاصله ست! البته اگه هر روز آرزومون رو عوض نکنیم و هر روز دلمون یک چیز جدید نخواد!
اگر در آرزوتون قلبا راسخ باشید و آرزوتون کاملا مشخص و واضح باشه و هر روز دل دل نکنید ،مطمئنا بهش میرسید کافیه کمی صبر داشته باشید! این شیوه ایه که من سالهاست دارم باهاش کار میکنم و جواب داده . و چون من هم مثل بقیۀ آدمها ،یک آدم معمولی هستم ،حتما رو بقیه هم جواب میده. ولی رمز موفقیت اینه:" مستقیم به سمت هدف ،رو به جلو! "اگه سرت رو بچرخونی این ور و اونور قبول نیست و فقط سر در گمیش برات میمونه . و نه تنها به آرزوت که واقعا آرزوت نبوده نمیرسی ،بلکه تبدیل میشی به یک آدمِ نا امید که همیشه وقتی یاد آرزوهاش میفته فقط آه میکشه.
مستقیم به سمت هدف، رو به جلو!
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: bobby ، یه مهاجر
من به شانسم کاری ندارم ولی خیلی امید دارم
Big Grin

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
تشکر کنندگان: idn
اگه من قبول شم ، 3 سال دیگه ایران کار دارم Sad
یعنی حتی با پاس سفید هم کارم راه نمی افته ؟؟؟ (تا کجاها رو پیش بینی کردم)
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان:
سلام!
من اينجا تازه واردم..Big Grin
اولين چيزي كه تو اين فورم توجهمو جلب كرد تشكر بي امان و بي دليل بچه هاي اينجا از هم ديگست!!Tongue

ايشالا همه قبول ميشيم امسال...Rolleyes
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، kavoshgarnet
سلام
من امسال برنده نمی شم.
چون بعد از 3 سال ثبت نام مداوم امسال نتو نستم شرکت کنم.یعنی نذاشتن که شرکت کنم.چون فرمانده نامرده مون تا فهمید واسه چی میخوام مرخصی بگیرم بی خیال مرخصی شد. حالا هی بیا بهش بفهمون.مگه تو کلش میره؟؟ منم موقعی از اون جای لعنتی در اومدم بیرون که هم خدمتم تموم شد و هم مهلت ثبت نام.تا عمر دارم نفرین اون فرمانده میکنم.ا
لبته این نکته رو هم یاداور شم که منم یه بلایی سرش اوردم که عقل جن هم بهش نمی رسه.

بیخود رفتم 4 سال درس خوندم ......

(من در جهان یک دوست داشته ام.و ان هم خودم میباشم).....niche
من در جهان یک دوست داشته ام و آن هم خودم میباشم.(نیچه)
تشکر کنندگان: honareirani
ا ا چه بد...
يعني تو اين 2 ماه 1 روزم مرخصي نداشتي؟!
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
تشکر کنندگان:
(2010-01-29 ساعت 04:41)nochen نوشته:  سلام
من امسال برنده نمی شم.
چون بعد از 3 سال ثبت نام مداوم امسال نتو نستم شرکت کنم.یعنی نذاشتن که شرکت کنم.چون فرمانده نامرده مون تا فهمید واسه چی میخوام مرخصی بگیرم بی خیال مرخصی شد. حالا هی بیا بهش بفهمون.مگه تو کلش میره؟؟ منم موقعی از اون جای لعنتی در اومدم بیرون که هم خدمتم تموم شد و هم مهلت ثبت نام.تا عمر دارم نفرین اون فرمانده میکنم.ا
لبته این نکته رو هم یاداور شم که منم یه بلایی سرش اوردم که عقل جن هم بهش نمی رسه.
بیخود رفتم 4 سال درس خوندم ......
(من در جهان یک دوست داشته ام.و ان هم خودم میباشم).....niche

حالا اگه میشه بگو که چی کار کردی یارو رو؟
تشکر کنندگان:
(2010-01-28 ساعت 14:39)rasarasa نوشته:  بچه ها این رو براتون میگم ، چون باید بگم ! من هیچوقت به زندگی خارج از ایران فکر نمی کردم،ولی سالی که خیلی داغون شده بودم از دویدن و به جای ایده آل نرسیدن تو ایران، همسرم که همیشه دوست داشت از ایران بره گفت بیا از ایران بریم ،من که خودم مدتی بود تو فکرش افتاده بودم و قبلا دودوتا چهارتاهام رو کرده بودم ،گفتم "من فقط حاضرم آمریکا برم ،تازه اونم فقط در صورتیکه لاتاری برنده شم !چون حوصلۀ سختی کشیدن و دردرسر ندارم." این شد که ما برای اولین بار لاتاری شرکت کردیم و همون سال هم برنده شدیم.
شاید شما اسم این رو بذارید خرشانسی ولی من میگم که حواسمون باشه چه آزرویی میکنیم .چون بین ما و آرزوهامون فقط چند قدم فاصله ست! البته اگه هر روز آرزومون رو عوض نکنیم و هر روز دلمون یک چیز جدید نخواد!
اگر در آرزوتون قلبا راسخ باشید و آرزوتون کاملا مشخص و واضح باشه و هر روز دل دل نکنید ،مطمئنا بهش میرسید کافیه کمی صبر داشته باشید! این شیوه ایه که من سالهاست دارم باهاش کار میکنم و جواب داده . و چون من هم مثل بقیۀ آدمها ،یک آدم معمولی هستم ،حتما رو بقیه هم جواب میده. ولی رمز موفقیت اینه:" مستقیم به سمت هدف ،رو به جلو! "اگه سرت رو بچرخونی این ور و اونور قبول نیست و فقط سر در گمیش برات میمونه . و نه تنها به آرزوت که واقعا آرزوت نبوده نمیرسی ،بلکه تبدیل میشی به یک آدمِ نا امید که همیشه وقتی یاد آرزوهاش میفته فقط آه میکشه.
مستقیم به سمت هدف، رو به جلو!

دوست عزیز خرشانس واقعا ترکوندی
توروخدا بگو کدوم امامزاده رفتید دخیل بستید؟؟؟Big Grin
من الان 18 سالمه و از یک سال پیش استارت پیشرفتو زدم
خواستم بگم اگه باز گزارتون به همون امامزاده افتاد واسه منم دعا کنید/
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان