کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمریکا و گزینه نظامی درباره ایران
دوستان گرامی
سوالی داشتم امیدوارم دوستان گرامی راجع به این موضوع که به نوعی با سرنوشت لاتاریون هم در ارتباط میباشد پاسخ بدهند
1.اگر ایالات متحده امریکا حملات گسترده خود را(هوائی-دریائی-زمینی)به ایران آغاز کند تکلیف پرونده های لاتاری و ثبت نام DV-2010 چه خواهد شد؟آیا ایرانیها رو از این برنامه هم کنار خواهند گذاشت؟آیا نامه ها از KCC به ایران پست خواهد شد؟
دوستان گرامی نظر شخصی خودشان را بفرمایند.با سپاس فراوانGOD BLESS USA
تشکر کنندگان:
واشنگتن عزیز نخست اینکه دیگه پست نامه ها الان باید تموم شده باشه . و دیگه نامه ای قرار نیست بیاد . در مورد گزینه نظامی هم باید بگم که ربطی به این موضوع نداره به ویژه که شما توی ابوظبی و یا آنکارا باید مصاحبه بدی . معمولا توی کشورهای پیشرفته سازمان ها ربطی به هم ندارند . و هر کدوم کار خودشون رو انجام میدن .
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
به نظر من : الله اعلم
تشکر کنندگان:
گزینه نظامی مردوده. من نظر شخصیم رو تنها نمیگم. بلکه ازکانالهایی که میتونن به تصمیم گیری وصل باشند. فکرتون رو درگیر این مساله نکنید و برای زندگیتون برنامه ریزی کنید.
تشکر کنندگان:
دوست عزیز اگه خیلی نگرانی خوب آدرس خارج از کشور رو بده که نامه بره اونجا و هر وقت برنده شدی بهت خبر بدن و باقی کارو اونجا انجام بدی. و دیگه نامه تو کشور جنگ زده ایران نمیاد و شما هم دیگه ترس گم شدن یا نیومدن نامه رو نداری. امیدوارم با این پیشنهاد کمک کرده باشم
این نیز بگذرد...
تشکر کنندگان:
دوست عزيز .
گزينه نظامي عليه ايران ، همونطور كه بابك گفت مردوده . حداقل واسه 2010 . جنگ الكي نيست كه بگي من فردا حمله مي كنم بعد حمله كني.
اونا كلي حساب كتاب مي كنن . وقتي مطمئن باشن بعد ممكنه اقدامي بكنن. ديگه دنيا و حتي خود اونها ، جنگ رو نمي پذيرن .
ولي اگه شما برنده شي و جنگ هم باشه ، شده تا خود امريكا بدويي و نامه رو برسوني اين كار رو انجام بده . فقط يك بار ممكنه شانس در خونه آدمو بزنه .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان