کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیلات رایگان شما میتونه جان چندین میلیون انسان رو نجات بده........
.

شاید خیلی ها فکر کنن مطلب سرکاری هستش اما واقعا تحصیلات رایگان شما میتونه جان چندین میلیون انسان رو نجات بده........

نمیدونم با خواندن این مطلب چند نفر به این مطلب ایمان میاورند که تمامی ما هرقدر کوچک اما با هم میتوانیم دنیا رو تغییر دهیم. احتمالا اگه الان جای این مطلب که معنی تایتلش برنج رایگان هستش، گرین کارت رایگان زده بودم، 10000 نفر بازدید کننه بیشتر داشت و 1000 نفر هم قربان صدقه و تشکر میکردند، اما حقیقت مخاطب اصلی من همون 10000 نفر هستند.

هر شخصی از زندگی یک برداشتی داره اما یک سری حقایق هستش که نمیشه انکار کرد، نمیخوام وقتتون رو بگیرم، اما اگر فکر می کنید جز اون 10000 هستید به یک حقیقت بزرگ در دنیا خوب فکر کنید.

یک زنجیر تا وقتی که حلقه هایش کامل هستش بسیار محکم میباشد و اگر یک حلقه شکسته شود دیگر زنجیری در کار نخواهد بود، اگر دوست دارید خدماتی که فکر میکنید نیاز اصلی زندگیتان هستش رو رایگان دریافت کنید باید به زنجیره ای که در دنیا وجود داره بپیوندید تا سهمی در بقای این زنجیره داشته باشید. مهم این نیست که شما بهترین هنرهاتون را رایگان در اختیار دیگران قرار دهید شاید کمترین هنرتون هم بتونه زندگی جمع بزرگی رو به سوی زندگی بهتر تغییر بده. فکر کنم حداقل، دوستانی که عضو مهاجرسرا هستند متوجه شده اند که حتی کمک های کوچک اعضا و سعی ایشان در رفع مشکلات دیگران چقدر در بالا بردن جایگاه همین انجمن تاثیر داشته است و واضحترین مثال این ماجراست.

نمی دونم به این فرضیه ی زنجیر اعتقاد دارید یا خیر اما بنده به شخصه ایمان دارم...

دنیای تبلیغات در چند سال اخیر تغییر چشم گیری داشته، هرچند ما تمامی این پیشرفت ها رو میدون دنیای تبلیغات نمیدونم دلیلش هم این هست که بعضی ها هنوز اعتقاد ندارند که این تصور و اندیشه ی ماست که دنیا رو تغییر میده.... ، این روزها گرفتن یک کاسه مسی و رفتن در خونه ها و طلب کمک و یا پول رو یک بچه ی 2 ساله هم میتونه انجام بده، تبلیغ "هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم" هم دست کمی از کار اون بچه 2 ساله نداره، اما مطمنا دیگه این کار چهره ی بسیار زشتی در تمامی جهان پیدا کرده، این یک واقعیت هستش که بیشتر مردم فکر میکنند که تنها پول ایشان هست که میتونه یک انسان گرسنه یا درمانده رو نجات بده، اما اگر به تمامی پتانسیل هایی که دارند کمی فکر کنند دیگر نیازی نیست که با اکراه جیب هایشان را ناجی بشر بدانند.

بیشتر از این سرتون رو درد نیارم و برم سر اصل مطلب:
چند وقت پیش در کالج یکی از اساتید وبسایتی رو معرفی کرد که تا چند روز پیش از فعالیت اصلی این سایت بی خبر بودم. وب سایت فری رایس، یک مرکز رایگان برای تقویت زبان انگلیسی، شیمی، ریاضیات، جغرافیا و هنر میباشد. پس از ورود به این وب سایت شما میتواند به هر قسمتی که میخواهید مراجعه کنید و از خدمات آموزشی اون استفاده کنید، روش آموزش بسیار آسون هستش و به نظر من یکی از کار سازترین روشها برای آموزش کسانی هستش که به قدرت حافظه ی تصویری اعتقاد دارند. اما مطلبی که نوشتم به خاطر اینکه این سایت خدماتش رایگان هستش نیست، به خاطر هدف و آرمانی هستش که این سازمان دنبال میکنه. دیگه نیازی به نگرانی نیست، قرار نیست کسی با پول توی جیب من و شما زندگی اش تغییر کنه، این بار این خدمات رایگانی که استفاده میکنید به اونها کمک میکنه که از گرسنگی نجات پیدا کنند و در بدنی سالمتر مثل من و شما بتونند تحصیل کنند، کار کنند وبه استقلال برسند، تنها کافی هستش که هر وقت میخواهید برای مثال زبان انگلیسی خودتون رو تقویت کنید به این وب سایت مراجعه کنید، به ازای تعداد پاسخ ها و فعالیت شما، کسانی که برای تبلیغ در این سایت پول میدهند متوجه خواهند شد که شما یک کاربر واقعی هستید و برای مثال روزانه در سراسر جهان 1میلیون نفر تبلیغشان رو خواهید دید، مطمنا تبلیغ در چنین سایتی بسیار معقولانه هستش، همونطور که میبینید من و شما پولی رو بابت کمک به اون انسان های درمانده نمیدیم اما با استفاده ی ما از خدمات رایگان سایت به ازای هر پاسخ صحیح، یک امتیاز مشخص دریافت خواهید کرد، شرکتهای اسپانسر این وبسایت به ازای امتیاز شما به این سازمان مقدار مشخصی برنج اهدا خواهند کرد. پس این وسط هیچ کس ضرر نخواهد کرد، نه شرکت اسپانسر، نه من و شما، و نه اون انسانهایی که منتظر برنج اهدایی من و شما هستند.

روش استفاده از خدمات سایت به طور خلاصه:

پس از مراجعه به وب سایت www.freerice.com میتواند از گزینه ی Subjects نوع آموزش خود را انتخاب کنید، برای مثال شما میخواهید دامنه ی لغات خود را با لغات کاملا ضروری گسترش دهید، برای اینکار بعد در صفحه Subjects گزینه ی English Vocabulary رو انتخاب کنید.
در صفحه ی آمده با یک سوال روبرو میشوید، برای مثال در سوال زیر معنی کلمه ی پررنگ پرسیده شده است و شما میبایست یک جواب را به عنوان جواب صحیح انتخاب کنید:

profile means:
1. work
2. advisor
3. outline
4. mama

برای مثال در سوال بالا میدانیم جواب outline هستش، اگر سوال را به درستی پاسخ بدهید. سوال بعدی کمی سخت تر خواهد بود و اگر جوابتان اشتباه بود سوال بعدی کمی آسانتر خواهد بود، بدین وسیله شما از سطح واقعی زبان خود شروع به یادگیری میکنید. اگر جواب سوالی را به اشتباه بزنید پس از چند سوال دوباره همان سوال پرسیده خواهد شد و شما فرصت دارید که معنی درست آن رو به خاطر بسپارید.

به ازای هر پاسخ صحیح شما، 10 دانه ی برنج به پروژه ی جهانی تغذیه سازمان ملل توسط اسپانسرها اهدا خواهد شد.
شما میتوانید روزانه از مقدار برنج اهدا شده در روز قبل باخبر شوید.

کمی درباره ی فری رایس :

FreeRice یک وبسایت با خدمات رایگان میباشد که توسط پروژه ی جهانی تغذیه سازمان ملل مهیا شده است. همکار فری رایس Berkman Center for Internet & Society در دانشگاه هاروارد میباشد.
فری رایس دو هدف را دنبال می کند:
1- فراهم کردن تحصیلات رایگان برای همه.
2- پایان بخشیدن به گرسنگی در سطح جهان با فراهم آوردن برنج رایگان برای مردمی که از گرسنگی رنج می برند.
فارغ از اینکه شما گرداننده ی یک شرکت عظیم باشید و یا یک کودک خیابانی در یک کشور فقیر، پیشبرد تحصیلات میتواند موجب پیشرفت زندگیتان شود. بهترین سرمایه گذاری در زندگیتان تحصیلات می باشد.
فراتر ازآن سرمایه گذاری که تصور می کنید کمکی است که شما با اهدای برنج به زندگی مردم گرسنه میکنید و باعث میشوید آنها بتوانند به فعالیت و تولید بپردازند.
جایی در این دنیای بزرگ، یک شخص با برنجی سیر میشود که با کمک شما فراهم شده است.

پیروز باشید.

================================

برای مثال در تصویر پیوست شده در آخر صفحه میتوانید عدد 59.099.470 را ببینید، این عدد مقدار برنجی است که دیروز به این سازمان اهدا شده است.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
پاسخ
بسیار جالب هست سروش جان...ممنون
من از این به بعد، روزی یه گونی کار میکنم. Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Parslottery ، ChairMan ، maryam.azad
آره منم قبلا دیده بودم خیلی جالبه Smile
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: Parslottery ، maryam.azad
درود.
جالب بود. منم از این به بعد مشتریش میشم.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Parslottery ، maryam.azad
من رفتم سایتش رو دیدم. باید بری یه دونه tool bar دانلود کنی و بعد ازت سوال میپرسه و باید جواب بدی ؟ این دیگه چه جور چیزیه ؟ با عقل من که جور در نمیاد . به نظر من یه malware بیشتر نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
حتما نباید تولبار رو دانلود کنی! اون اگه بخوای هست. اختیاریه! من که بدون دانلود تولبار رفتم و 500 تا برنج نثار گرسنگان کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Parslottery ، Monica ، ChairMan
من و دخترم هم کلی تست زبان و شیمی و ریاضی زدیم...................حدود 2000 دانه برنج اهدا شد ....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Parslottery ، Monica ، ChairMan ، usa.lover ، sadeghi897 ، سمانه777 ، maryam.azad
(2009-11-25 ساعت 21:15)waffen نوشته:  من رفتم سایتش رو دیدم. باید بری یه دونه tool bar دانلود کنی و بعد ازت سوال میپرسه و باید جواب بدی ؟ این دیگه چه جور چیزیه ؟ با عقل من که جور در نمیاد . به نظر من یه malware بیشتر نیست.

متاسفانه بعضی از ما ایرانی ها خاصیت های ویژه ای داریم، همیشه منفی بودن هم واقعا هنره...
برادر من این سایت رایگان زده شده تا زبان انگلیسی من و شما پیشرفت کنه تا وقتی به وب سایت مراجعه میکنیم بفهمیم چی نوشته و بتونیم از آموزش هاش استفاده کنیم. شما اگر اشتباهی با خدمات سایت آشنا شدید دلیلی بر کلاه برداری این موسسه نیست.
نمیدونم والا این دیگه چه صیغه ای هستش، حالا خوبه طلب پول نکرده اند...
جریان مثله همون گرین کارت لاتاریه... تا یکی دو سال به هرکی میگفتم برو ثبت نام کن مجانی هستش میگفت خوب راستش رو بگو این وسط چی گیره تو میاد...
طرز فکره دیگه، اینجا هم که قربونش برم مهد آزادی اندیشه هستش...
نظر همه محترمه البته تا جایی که به کسی توهین نشه ( البته این رو از این نا مسلمان های از خدا بی خبره جهنمیه روان پریشه انگلوساکسونی یاد گرفتم....)

پیروز باشید..
(2009-11-25 ساعت 13:47)usa.lover نوشته:  بسیار جالب هست سروش جان...ممنون

محمد خدا خفه ات نکنه
قبل از اینکه برم سر کلاس این پستت رو خوندم واقعا مردم از خنده....
پاسخ
1000 دانه برنج هدیه امروز منSmile
تخصصم توی تشخیص پایتخت کشور ها داره بدرد گرسنگان می خوره اینجا Big Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: Parslottery ، Monica ، usa.lover ، honareirani ، ChairMan ، sadeghi897 ، سمانه777 ، maryam.azad
(2009-11-26 ساعت 01:18)Parslottery نوشته:  
(2009-11-25 ساعت 21:15)waffen نوشته:  من رفتم سایتش رو دیدم. باید بری یه دونه tool bar دانلود کنی و بعد ازت سوال میپرسه و باید جواب بدی ؟ این دیگه چه جور چیزیه ؟ با عقل من که جور در نمیاد . به نظر من یه malware بیشتر نیست.

متاسفانه بعضی از ما ایرانی ها خاصیت های ویژه ای داریم، همیشه منفی بودن هم واقعا هنره...
برادر من این سایت رایگان زده شده تا زبان انگلیسی من و شما پیشرفت کنه تا وقتی به وب سایت مراجعه میکنیم بفهمیم چی نوشته و بتونیم از آموزش هاش استفاده کنیم. شما اگر اشتباهی با خدمات سایت آشنا شدید دلیلی بر کلاه برداری این موسسه نیست.
نمیدونم والا این دیگه چه صیغه ای هستش، حالا خوبه طلب پول نکرده اند...
جریان مثله همون گرین کارت لاتاریه... تا یکی دو سال به هرکی میگفتم برو ثبت نام کن مجانی هستش میگفت خوب راستش رو بگو این وسط چی گیره تو میاد...
طرز فکره دیگه، اینجا هم که قربونش برم مهد آزادی اندیشه هستش...
نظر همه محترمه البته تا جایی که به کسی توهین نشه ( البته این رو از این نا مسلمان های از خدا بی خبره جهنمیه روان پریشه انگلوساکسونی یاد گرفتم....)

پیروز باشید..
(2009-11-25 ساعت 13:47)usa.lover نوشته:  بسیار جالب هست سروش جان...ممنون

محمد خدا خفه ات نکنه
قبل از اینکه برم سر کلاس این پستت رو خوندم واقعا مردم از خنده....

عزیز من چرا ناراحت میشی ؟
من فقط یه سوال پرسیدم. می خواستم بدونم این سایت که مجانی هست و تازه نرم افزار مجانی هم طراحی کرده و در اختیار افراد میزاره بودجه رو از کجا آورده . همین. این که دیگه دعوا نداره.
در ضمن شما خیال کردی نرم نرم افزارهای مخرب رو وب سایت ها چجوری به خورد مردم میدهند ؟ از همین جور راه ها.
اتفاقا حالا که شما حرف از خصوصیات ایرانیان می زنید بد نیست به این هم بنده اشاره کنم که یکی از "خاصیت" های دیگر ایرانیان عزیز این هست که تحمل هیچ گونه نظر یا تفکر مخالف رو ندارند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه با هم بخواید بحثو کش بدید و دعوا کنید میدم تاپیک رو قفل کنندا!!!
بخدا خسته شدیم از بس تو این سایت به خودمون توهین کردیم . بسه دیگه
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، honareirani ، usa.lover ، sh-b
(2009-11-28 ساعت 23:09)sadra_sepehr نوشته:  اگه با هم بخواید بحثو کش بدید و دعوا کنید میدم تاپیک رو قفل کنندا!!!

من که با کسی بحث نکردم. اون آقا یهو جوش آورد.
احتمالا این آقا فکر کردند بنده از آمریکا یا آمریکایی و یا زبان انگلیسی متنفرم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-11-29 ساعت 01:30)waffen نوشته:  
(2009-11-28 ساعت 23:09)sadra_sepehr نوشته:  اگه با هم بخواید بحثو کش بدید و دعوا کنید میدم تاپیک رو قفل کنندا!!!

من که با کسی بحث نکردم. اون آقا یهو جوش آورد.
احتمالا این آقا فکر کردند بنده از آمریکا یا آمریکایی و یا زبان انگلیسی متنفرم Sad

باسلام

به خیلی دلایل دوست ندارم بحث های کش دار راه بندازم توی انجمن..
اما دوست عزیز شما درست میفرمایید :
" یکی از "خاصیت" های دیگر ایرانیان عزیز این هست که تحمل هیچ گونه نظر یا تفکر مخالف رو ندارند."

اما مسله این هستش که ما وقتی تفاوت متهم کردن و نظر دادن رو بهفمیم خیلی از سوتفاهم ها پیش نمیاد...

اگر با گفتن اینکه من اشتباه کردم مشکل حل میشه، چشم شرمنده از اینکه گفتم....
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، Ali Sepehr ، usa.lover ، seravin
Don't Take offence Friends.
حالا ديگه برين سر کارِتون، خط خوابيده. ديشب يه کم برنج کم اومد آبرومون رفت.Big Grin
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: Parslottery ، Ali Sepehr ، Monica ، usa.lover ، honareirani ، majid53105 ، Harmony ، maryam.azad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان