کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چقدر برای مهاجرسرا مفیدیم ؟
بعد از مدتها وارد سایت انجمن ایرانیان دانشگاه استنفورد می شم ، چشمم به همون لینک آشنا می خوره ، بازش می کنم ... احساس می کنم که لرزش خفیفی بدنم رو فرا گرفته . یه بغضی رو هم تو گلوم احساس می کنم ... یادم اومد اون شخص رو .... سعی می کنم بی خیال شم و پیج رو ببندم ولی نمی تونم شروع می کنم به خوندن متن :

نقل قول:On Friday, November 5th, 1999, our dear friend Amir Ghazanfarian passed away after nine months of battle with lymphoma (cancer of the lymphoid tissue). Graduated from Sharif University, Amir came to Stanford in September 1994 as a Masters Electrical Engineering student and received his PhD in EE in October 1998 after four years of intense study and well accomplished research. Amir's footsteps are hard ones to follow as he has always been a star and a cherished friend among his peers. He was the first Iranian student to win a silver medal for Iran in the International Math Olympiad. While at Stanford, Amir served on the PSA board as treasurer for two years.

Amir came from a small town in Iran, named Zanjan, which he loved dearly. He has left much of his remaining income for building a hospital in Zanjan, and funds are currently being raised by his friends and family to build a high school in Zanjan with the direction of his father, a high school teacher there.

Amir was also passionate about classical music, soccer, and just about everything he put his mind to. His strength of spirit and love of life were boldly present through to his last few moments, and his presence shall remain in the hearts of the countless number of people around him whom he touched. We will all miss him dearly.

تو دلم می گم ، علی واقعا خاک عالم بر سرت و هزار تا فحش و بد و بیراه نثار خودم می کنم ... قبلا هم این کار رو کرده بودم ، یک سال پیش بود فکر کنم .
اصلا نمی شناسمش ، شاید در حد همین چند خط و چند تا عکس پیوستش . به خودم می گم ، چرا این رفت و من موندم ؟ بابا این کارش خیلی درست بوده ، عمرا 5 روز, 12 ساعت و ... از عمرش رو فقط توی یه سایت گذرونده باشه و N روز,N ساعت, N دقیقه و N ثانیه دیگه از عمرش رو تو هزارتا سایت دیگه ... اصلا اینا هیچی ، اصلا هم تو این هزار تا سایت با این زمان بوده باشه ، چقدرش براش مفید بوده ، چقدرش اون برای دیگران مفید بوده ؟!

حالا فکر می کنم من چقدر برای بچه ها مفید بودم ؟ پست هام چقدر مفید بودن ؟ میرم تو پروفایلم ... یافتن تمام ارسال‌ها رو می زنم ... همش چرت پست کردم ، از 271 تا پست شاید 10-15 تاش واقعا مفید بوده باشه !
کاش برم ... مثل همون مدتی که نبودم ... هر وقت نامم اومد یا هر وقت درسم تموم شد و خواستم برای ارشد برم ... بیام اینجا و فقط بخونم و فقط اگه سوالی بود بپرسم و جواب مفیدی داشتم بدم .. نشم پسر 20 ساله ای که وجودش کاذبه اینجا در صورتی که بزرگ تراش هستند که مفیدترند و با تجربه تر ...

انقدر توی بعضی چیزها غرق می شم که زندگیم رو یادم رفته ....
مهاجرسرا بیشترش برام مفید بوده و آدماش هم انقدر به تفکرات من نزدیکن که خدایی عشق می کنم میام اینجا ولی فعلا وجودم لازم نیست دوباره باید برم به غیبت صغری ... باید مسیر زندگیم رو مشخص کنم ... خدا کنه عمل کنم ... Smile

*می دونم اینجا وبلاگ شخصی نیست ولی خب ببخشید دیگه ، آخریش بود به خدا .... هستم این گوشه کنارها ولی پستی نمی زنم !
* تو نوشته بالا اراجیف گفتم و بی ربط و مزخرف به بزرگیتون ببخشین دیگه ... بلد نیستم درست حرف دل بزنم یا شایدم اصلا بلد نیستم حرف بزنم

فعلا Wink
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
علی جون
من تا بحال پست بی ربط از شما مشاهده نکردم
امیدوارم بازم پست بزنی

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: rs232 ، WIKIMAN ، ChairMan ، fairwall ، SH1A2R3 ، mohammad.maleki ، omino ، msar
علی جان همه ی مایی که اینجا دور همدیگه جمع شدیم برای این هستیم که با نظراتمون به همدیگه درس بدیم ، درس تحمل نظر مخالف ، درس انسان دوستی ، درس اخلاق ، درس دوست داشتن همدیگر ، درس چیزهایی که همه از این سایت یاد گرفتیم و همه ی اینها با حضور تک تکمون امکان پذیره . وقتی که منی که در ناف تهران هستم با آرشی که در ناف سانفرانسیسکو هست توی یک محل میتونیم نظراتمون رو بگیم و با هم تبادل فکری داشته باشیم به ارزشمندی حضورمون پی می بریم
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: rs232 ، WIKIMAN ، ChairMan ، honareirani ، hvm ، lexington ، Monica ، SH1A2R3 ، humsun ، mohammad.maleki ، omino ، msar
به نظر من که وجود شما و همه بچه های مهاجرسرا بسیار مفید است. همین که یک نفر دوخط نظرش را مینویسد و یا یک سوال را جواب میدهد و یا حتی دگمه تشکر را فشار میدهد, کمک بسیار بزرگی به رونق چنین جاهایی میکند. اگرنه هیچ کس به خودی خود و در تنهایی خود نمیتواند مفید باشد و اگر هم حرفی بزند به دیوار برخورد میکند.
با آرزوی موفقیت برای شما
علي جون اگه بخواي دوباره حديث رفتن بگي قاطي مي‌کنما. تازه کلاه خريدم، مواظب باش؛ اگه بخواي بدقلقي کني، کلاهمون ميره تو هم!!! Big Grin
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: honareirani ، fairwall ، SH1A2R3 ، mohammad.maleki ، omino ، msar
علي عزيز ! نظرتو جلب ميکنم به سخن دانشمند گرانمايه (( بزرگمهر )) که گفته :

همه چیز را همگان دانند و همگان هنوز از مادر زاده نشده اند.

يعني وجود تک تک شما ها و ما ها واسه همديگه مفيديم و ما همگي از هم ياد مي گيريم.

پس بزن اون پست قشنگاتو Wink !!!
تشکر کنندگان: indmehdi ، Ali Sepehr ، usa.lover ، parmida.722 ، rs232 ، honareirani ، hvm ، fairwall ، Monica ، SH1A2R3 ، omino ، msar
علی جان سعی کن اون طوری که میخای زندگی کنی نه اون طوری که بیقه زندگی میکنن زندگی کنی-خودت هستی که به افکارت واقعیت میدی
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان: usa.lover ، lexington ، ChairMan ، Monica ، SH1A2R3 ، omino ، msar
خیلی خوشم اومد. خیلی تاثیر گذار بود. با اینکه 20 سالته، ولی بیشتر از خیلیها (از جمله خودم) می فهمی که چی میخوای و چه میکنی.
و اما من .......
تشکر کنندگان: ChairMan ، Monica ، Ali Sepehr ، Hossein81 ، SH1A2R3 ، msar
فکر میکنم مهاجرسرا خودش پست های بیفایده رو حذف میکنه آخه یه شبه 150 تا از پست های من ناپدید شدWink
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: msar
موافقم چون موقعی که تایپیک های 2013تازه ردیف شده بودند از یک تایپیک حدود 3صفحه مطلب حذف شد آخرش تایپیک قفل شد.
تشکر کنندگان: msar
درود بردوستان گرامی ...
در این مدتی که همراه با مهاجرسرا هستید تا چه اندازه از مهاجرسرا کمک گرفته اید ؟!
آیا توانسته اید به این فروم در رابطه با اطلاعات مهاجرتی کمک کنید ؟!

پس بیایید با مطالبی مفید و پر محتوا به پیشرفت فروم در تبادل اطلاعات مهاجرتی کمک کنیم ...!!!
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: ParsTrader ، tamanna ، Ali Sepehr ، mohammad.maleki ، msar
(2012-04-09 ساعت 15:33)ابی22 نوشته:  درود بردوستان گرامی ...
در این مدتی که همراه با مهاجرسرا هستید تا چه اندازه از مهاجرسرا کمک گرفته اید ؟!
آیا توانسته اید به این فروم در رابطه با اطلاعات مهاجرتی کمک کنید ؟!

پس بیایید با مطالبی مفید و پر محتوا به پیشرفت فروم در تبادل اطلاعات مهاجرتی کمک کنیم ...!!!

چشم Smile
منم به شخصه تا حالا سعی کردم طبق قوانین رفتارکنم و اطلاعاتم رو زیاد کنم و ازاطلاعاتم برای پیشبرد سایت استفاده کنم.

مهاجرسراسایتی هست که توی قضیه مهاجرت یکی از سایت های منبع و حائز اهمیت هست و به نظرم با کمک دوستان و مدیران به اینجا رسیده و بالاتر هم خواهد رفت.
در هر صورت بیاییم با هم در پیشبرد اهداف کلان سایت تلاش کنیم و مفید باشیم.
با تشکر Smile
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
تشکر کنندگان: hvm ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان