کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توهين ممنوع...
قضیه حل شد.
اما این تاپیکو از کجا پیدا کردی؟!!! خیلی باحاله! Big Grin
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Omidooo ، امیر مهاجر ، shahyad ، online27H ، SH1A2R3 ، laili ، shimoda ، hamedhamed ، hvm ، soheilbadami ، msar
(2012-07-31 ساعت 17:21)frozen mind نوشته:  قضیه حل شد.

ممنونم از توجهتون frozen mind عزیز. ممنونم که با تدبیر هم جای دیگه و هم الان همه چیز رو به خوبی کنترل میکنید.
من به احدی تو این مهاجرسرا توهین نکردم. حتی یک بار. اما ترجیح میدم در این مورد به خصوص، هیچ دفاعیه‌ای از خودم ارائه ندم. چون به نظرم ضررش از منفعتش بیشتره. وگرنه آدم زبان بسته و ناتوانی نیستم که نتونم از حق خودم دفاع کنم. بلکه قبلا تجربه مشابهی داشتم که نمیخوام دوباره تکرارش کنم.
تشکر کنندگان: Omidooo ، wushu kung fu ، SH1A2R3 ، shimoda ، sayeh_m ، mehdiii ، ASALI ، hamedhamed ، Hediyeh ، Ali Sepehr ، msar
(2012-07-31 ساعت 17:21)frozen mind نوشته:  قضیه حل شد.
ممنون ولی ایا با حذف 1 پست به نظر شما قضیه حل میشه و در اینده کسی به کسی توهین نمیکنه؟
تشکر کنندگان: masih sh ، SH1A2R3 ، msar
(2012-07-31 ساعت 19:09)shahyad نوشته:  ممنون ولی ایا با حذف 1 پست به نظر شما قضیه حل میشه و در اینده کسی به کسی توهین نمیکنه؟

به نظر من این قضیه فقط یک سوء تفاهم از طرف شما دو کاربر خوب مهاجرسراست.
من نمی خوام وارد ریز ماجرا بشم، اما با عدم نمایش دو پست آخر شما و امیر مهاجر در آن تاپیک (پستهایتان حذف نشده اند) خواستم به هر دو این پیام را بدم که بحث را در همین جا خاتمه بدین. بحثتان چنان ساده بود که لازم ندیدم وارد بشم و همینقدر پیام کافی بود. Wink
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
درود .... مدیرهای مهاجر سرا قبلا هم گفتم واقعا بینظیر هستن .... من که شب و روز مدیرهای این سایت رو دعا میکنم همه که بیکار نیستن که... لطف این دوستان عزیز هست که این محیط به این خوبی رو برای ما مهیا کردن ... من خیلی از فاروم های دیگه عضو هستم ولی واقعا مدیر های اینجا رو نمیشه با اون فاروم ها مقایسه کرد تبعیض ... بی احترامی .... خود بزرگ بینی ... . کار روزمره اون مدیران اون سایت های زرد هست ... اما اگر مهاجر سرا نبود من میتونستم این اطلاعاتی که الان دارم رو داشته باشم ... من که عاشق این سایت هستم ... چند وقت پیش هم دیدم چند تا از پست هامم حذف شده تا حدودی دقت کردم فهمیدم کدوما بوده ... و واقعا هم کار درستی کردین مدیران عزیز دیدم چرت و پرت نوشته بودم ... خودمم چند دفعه پست های خودم از قبل پاک کردم .... همه پست هامو نشستم مرور کردم اونایی که بیخود بود رو حذف کردم .... حالا هم میگم دم همه مدیرای این سایت گرم ... روزی که حتی اخطار هم از مدیران بگیرم ... دست تک تک شما رو میبوسم .... چون واقعا مهاجر سرا به من چیزایی رو یاد داد که ما تو خواب هم نمیتونستیم ببنیم و ایشالا بیشتر هم یاد میگیریم ... این پست هم زدم بگم مدیرای عزیز تو رو خدا به خاطر چند نفر که اصلا معلوم نیست چه هدفی دارن یه وقت دلسرد نشینا .... . مهاجر سرا باید تا ابد باشه .....

(2012-08-01 ساعت 01:38)alisarvareharchiabi نوشته:  درود .... مدیرهای مهاجر سرا قبلا هم گفتم واقعا بینظیر هستن .... من که شب و روز مدیرهای این سایت رو دعا میکنم همه که بیکار نیستن که... لطف این دوستان عزیز هست که این محیط به این خوبی رو برای ما مهیا کردن ... من خیلی از فاروم های دیگه عضو هستم ولی واقعا مدیر های اینجا رو نمیشه با اون فاروم ها مقایسه کرد تبعیض ... بی احترامی .... خود بزرگ بینی ... . کار روزمره اون مدیران اون سایت های زرد هست ... اما اگر مهاجر سرا نبود من میتونستم این اطلاعاتی که الان دارم رو داشته باشم ... من که عاشق این سایت هستم ... چند وقت پیش هم دیدم چند تا از پست هامم حذف شده تا حدودی دقت کردم فهمیدم کدوما بوده ... و واقعا هم کار درستی کردین مدیران عزیز دیدم چرت و پرت نوشته بودم ... خودمم چند دفعه پست های خودم از قبل پاک کردم .... همه پست هامو نشستم مرور کردم اونایی که بیخود بود رو حذف کردم .... حالا هم میگم دم همه مدیرای این سایت گرم ... روزی که حتی اخطار هم از مدیران بگیرم ... دست تک تک شما رو میبوسم .... چون واقعا مهاجر سرا به من چیزایی رو یاد داد که ما تو خواب هم نمیتونستیم ببنیم و ایشالا بیشتر هم یاد میگیریم ... این پست هم زدم بگم مدیرای عزیز تو رو خدا به خاطر چند نفر که اصلا معلوم نیست چه هدفی دارن یه وقت دلسرد نشینا .... . مهاجر سرا باید تا ابد باشه .....
منظورت از چند نفر که اصلا معلوم نیست چه هدفی دارن کیا هستن حرفت رو کامل روشن و واضح بزن و از توهین کردن غیر مستقیم به دیگران خودداری کن

تشکر کنندگان: masih sh ، msar
(2012-08-01 ساعت 01:38)alisarvareharchiabi نوشته:  درود .... مدیرهای مهاجر سرا قبلا هم گفتم واقعا بینظیر هستن .... من که شب و روز مدیرهای این سایت رو دعا میکنم همه که بیکار نیستن که... لطف این دوستان عزیز هست که این محیط به این خوبی رو برای ما مهیا کردن ... من خیلی از فاروم های دیگه عضو هستم ولی واقعا مدیر های اینجا رو نمیشه با اون فاروم ها مقایسه کرد تبعیض ... بی احترامی .... خود بزرگ بینی ... . کار روزمره اون مدیران اون سایت های زرد هست ... اما اگر مهاجر سرا نبود من میتونستم این اطلاعاتی که الان دارم رو داشته باشم ... من که عاشق این سایت هستم ... چند وقت پیش هم دیدم چند تا از پست هامم حذف شده تا حدودی دقت کردم فهمیدم کدوما بوده ... و واقعا هم کار درستی کردین مدیران عزیز دیدم چرت و پرت نوشته بودم ... خودمم چند دفعه پست های خودم از قبل پاک کردم .... همه پست هامو نشستم مرور کردم اونایی که بیخود بود رو حذف کردم .... حالا هم میگم دم همه مدیرای این سایت گرم ... روزی که حتی اخطار هم از مدیران بگیرم ... دست تک تک شما رو میبوسم .... چون واقعا مهاجر سرا به من چیزایی رو یاد داد که ما تو خواب هم نمیتونستیم ببنیم و ایشالا بیشتر هم یاد میگیریم ... این پست هم زدم بگم مدیرای عزیز تو رو خدا به خاطر چند نفر که اصلا معلوم نیست چه هدفی دارن یه وقت دلسرد نشینا .... . مهاجر سرا باید تا ابد باشه .....

من خیلی تازه واردم و اینجا همه پیشکسوت ها بیشتر نوشتن ولی دلم نیومد که چیزی ننویسم ...واقعا" درست نوشتین ... این سایت برای همه پر بار و مفید بوده و فکر میکنم همه (البته به جز چند نفر انگشت شمار که گاه گاهی به علت استرس های روزمره کمی تند میرن و شاید تقصیری هم ندارن ) به همدیگه کمک میکنن و واقعا" از تمامی دوستانی که بدون هیچ چشمداشتی اینجا تلاش میکنن تشکر میکنم ... و یه تشکر ویژه از فروزن مایند عزیز , امید ( با چند تا o ) سراوین , امیر مهاجر , افشین , مهدی و حامد و عمو سعید و خیلی های دیگه ... از کمک همگی ممنون و اینو مطمئن باشید که یه روزی در یه جایی یک نفر که اصلا" انتظارش رو ندارین بهتون کمک میکنه Smile
موفق باشید Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
در حال حاضر مشکل مهاجر سرا توهین نیست ، مشکل مهاجر سرا مافیایی است در مهاجرسرا شکل گرفته و هر چیزی و هر تفکری که همراستاشان باشد حق انتشار داره و بقیه پست های انتقادی با یک کلیک حذف میشوند
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: shahryar7021 ، peymanmohajer ، msar
(2014-08-14 ساعت 13:39)dvb3000 نوشته:  در حال حاضر مشکل مهاجر سرا توهین نیست ، مشکل مهاجر سرا مافیایی است در مهاجرسرا شکل گرفته و هر چیزی و هر تفکری که همراستاشان باشد حق انتشار داره و بقیه پست های انتقادی با یک کلیک حذف میشوند

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدین؟
متاسفانه نشد،
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Ali Sepehr ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان