کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
Sad 
سلام . من براي ويزاي نامزدي اقدام نموده ام ولي اجازه امينتي به من بايد داده شود و 15 جولاي تا حالا كه 9 اكتبر ميباشد هنوز هيچ خبري نشده و سوالي كه من دارم اين است كه آيا همچنان بايد منتظر باشم و اينكه چند روز؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tondar ، ali54825 ، msar ، mahyar66 ، Partov
سلام من هم مشابه شما از ماه جون تا الان منتظر کلیر شدن هستم و هیچ خبری نیست من فکر می کردم به خاطر گرین کارتی ها که تعداد زیادی هستند سرشون شلوغه اما فعلا هم که اصلا شماره جدید اعلام نکردن. این انتظار خیلی بده و نمی دونم چکار میشه کرد. من فکرشم نمی کردم این مرحله تا 4 ماه طول بکشه اما مثل اینکه حالا حالا ها خبری نیست. شما ایمیل زدید به سفارت؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام.بله این پروسه امنیتی امکان داره چندین ماه طول بکشه.ایرادی نست.
پاسخ
تشکر کنندگان: ali54825 ، sepidia ، Rock ، bitarafan ، msar
بله ولی آنها هم جوابشون همونی بود که موقع مصاحبه به ما دادند یعنی شما کارتان در fbi هست و باید منتظر باشید
پاسخ
کاری که میشه کرد ایمیل به سفارت و تلفن به واشنگتن است که ایمیل ها را بعد از چند جواب کلیشه ای دیگه جواب نمیدن و تلفن هم بزنید بعد از کلی معطلی یه نفر بهتون میگه که کارتون مشکلی نداره و در کلیرنس گیر کرده اگه زیاد طول کشید دوباره زنگ بزن! نمی دونم مفهوم زیاد برای اینا چیه؟!! به هر حال که تو وبسایت سفارت اون گوشه نوشته این پروسه 4 تا 4 ماه بطور معمول طول می کشه شاید اگه بیشتر از 6 ماه طول کشید بشه بگی طول کشیده و اعتراض کنی! خدا به همگی صبر بده که میدونم تو این دوران چه می کشید!!!
پاسخ
بله واقعا انتظارش همراه با استرس هست. روز مصاحبه دوتا خانم اومده بودن واسه گرفتن ویزا هردوشون بعد 3 هفته کلیر شده بودن ولی مال ما تا الان بیشتر از 12 هفته شده. خدا بخیر کنه....
وضعیت: تورا من چشم در راهم
پاسخ
سلام
kamran88شما 17جولای سفارت آمریکا در ابوظبی بودید؟من هم همون روز اونجا بودم.البته کیس من لاتاری بوده.شاید با هم صحبت هم کرده باشیم.
پاسخ
Ultraseaboy نوشته: سلام
kamran88شما 17جولای سفارت آمریکا در ابوظبی بودید؟من هم همون روز اونجا بودم.البته کیس من لاتاری بوده.شاید با هم صحبت هم کرده باشیم.

من همونی هستم که با یه خانم آمریکایی اون آخر نشسته بودم. شما فکر کنم لباس سفید چهار خونه به تن داشتی! اون روز مارو تا 5 عصر نگه داشت تا جواب مثبت داد. دیگه کاملا ناامید بودم.
خوب به سلامتی کارت درست شد ایشالا کار ما هم ردیف بشه . من منتظر کلیرنس هستم
پاسخ
من به واشنگتن هم زنگ زدم ولي اونا در مورد پرونده من نظر مثبت داشتند ولي گفتند بايد صبر كنيم و منم صبر ايوب از خدا خواسته و منتظرم
پاسخ
JILA نوشته: من به واشنگتن هم زنگ زدم ولي اونا در مورد پرونده من نظر مثبت داشتند ولي گفتند بايد صبر كنيم و منم صبر ايوب از خدا خواسته و منتظرم

سلام :
منظورتون از داشتن نظر مثبت چیه؟
پاسخ
آنها گفتند كه همه مدارك و اسناد شما تكميل است و هيچ موردي ندارد و شما بايد منتظر جواب كلير باشيد
پاسخ
متشکر از جوابتون ایشالا جواب کلیرنس هممون خیلی زود بیاد و از این نگرانی دربیایم. بقول خودش (اف بی ای) به این قسمت از پروسه مرحله تاریکی می گویند . یعنی خودشون هم قبول دارند که زمان مشخصی نداره.
به امید طلوع آفتاب
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، msar
سلام. یکی از دوستان لطف کنه و چند و چون ویزای نامزدی را به طور کامل شرح بده. پیشاپیش از همکاریتان ممنونم
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

پاسخ
تشکر کنندگان: fire dragon ، msar ، محبوبه. 68
دوست عزیز اگه زبان مشکلی نداری برو به لینک زیر:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._2994.html
اگر ابهامی داشتی بفرمایید براتون توضیح می دهم فقط نکته مهم اینه که کسی که واسه نامزدش اقدام می کنه باید سیتیزن باشه و با گرین کارت نمی شه
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، samane1363
دوستان لطف کنید و مراحل شروع اقدام برای این نوع ویزا را بگید و همچنین چند وقت طول میکشه ؟
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، محبوبه. 68

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان