کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعضای محترم این عادلانه است؟
دوستان آیا این عادلانه هست که تا بحث یه جایی کشیده میشه که باید جوابگو باشند، تاپیکها را قفل میکنند؟
ویرایش میکنند، پاک میکنند، بن میکنند، قفل میکنند، خودشان فقط حق نظر دارند!
آیا این دیکتاتوری نیست؟

این پست من ویرایش شده! من دوباره میگذارمش!

---------------------

به دلیل توهین به مدیران این قسمت حذف شد
ادمین

-----------------------

در ضمن من از شما ادمین محترم پوزش میخواهم، ولی شما دارید از ظلم طرفداری میکنید نه از حق!!!
شما اگر به جای من بودید، به مدیران و ادمین فحش ناموسی میدادید!
شما هم دارید لجبازی میکنید، نمیدانم دلیل چیست؟

میخواهید دوباره این پست را پاک کنید؟ خب اشکالی نداره اعتبار خودتون داره میره زیر سوال!
در ضمن در تاپیک توهین فقط خودشان نظر داده اند و ادمین هم ازشان تشکر کرده و خواسته که ادامه بدهند...

این پست من را ویرایش نکنید و بگذارید بقیه هم نظر بدهند...
تشکر کنندگان: honareirani ، kavoshgarnet ، Electronic-Arts ، Cpt price ، msar
آقا بس کن دیگه!شما حتی اگه حق هم باهات باشه،این کاسه رو هرچی به هم بزنی بدتر بوش بلند میشه
با جنجال که کسی به حقش نمیرسه! رفراندوم براچی میزاری برادر من؟
یه مقدار به خودت مسلط باش،پیغام خصوصی بده به کسی که باهاش مشکل داری،یه مقدار کوتاه بیاین حل میشه!
با جنجال و تاپیک و "ایهالناس" که کاری از پیش نمیره!
خسته شدیم به خدا از بس هرجی getnew کزدیم یه جار،یه جنجال
آقا! رفتنی یا موندنی فرق نداره! هممون باید بتونیم یه اختلاف ساده رو حل کنیم دیگه! شما که هم رشته ای که با بنده،شما چرا؟
make a deal کنین با هم!
مدیر از عطارد که نیاوردن،این بندگان خدا عین من و شمان!
یه کم آرومتر! یه نفس عمیق،یه دوش،یه لیوان آب یه،یه فنجون قهوه!
باورکنین جواب میده
داد و بیداد کار قشر زبون فهم نیس که!
جوابم نمیخواد به پست من بدین! خیلی وقتا باید تمرکز کنی! باید فکر کنی روش! هرچی دیدیو که نباید جواب بدی برادر من
یه کم آروم باش،خواهش میکنم!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان: WIKIMAN ، seravin ، mohsen324 ، R.F ، Ali Sepehr ، Monica ، laili ، payam_prz ، lexington ، parmida.722 ، mary joon ، masih sh ، omino ، mitramin ، msar
من فقط میخوام به اعضای دیگه متذکر بشم!
فقط همین...
نصیحت من به کسانی که حرف من را قبول دارند:
اگر رفتید آمریکا از ایرانی ها دوری کنید!!!
خواه پند گیر خواه ملال...
موفق باشید
تشکر کنندگان: payam_prz ، lexington ، sorena ، Electronic-Arts ، Cpt price ، msar ، copol
شما توی فروم immigrationportal که آمریکایی هست این رفتاری که اینجا دارید را از خود نشان دهید تا طرز برخورد را ببینید. واقعا متاسفم. این فروم جای جر و بحث فرسایشی بی حاصل و پهن کردن بساط گلایه های بیهوده نیست، من حتی یک نفر از اعضای فروم را هم حضوری ندیده و نمی شناسم. کمی تحمل دوست عزیز، کمی مدنیت، کمی احترام به مقررات. من در آخرین جنجالی که درست کرده اید دیگر نه به شما پیام خصوصی دادم نه پاسخی به پستهای شما، چون بی اثر بودن آنها را قبلا دیده ام. متاسفانه این بحث هم قفل شد. اینجا یک انجمن برای گفتگوهای مهاجرتی است. به شما هم توصیه برادرانه می کنم یک هفته صبر کنید و بعد از کمی فرونشستن عصبانیت و نفرت از ادمین و بقیه مدیران برگردید.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
محمد جان شما شورش رو در آوردید ، شما خلافی کردید که تمام مدیران سایت آن را قبول کردند و برای شما محرومیتی چند روزه در نظر گرفته اند و طبق قوانین این سایت شما باید از آن پیروی کنید .
اگر قرار باشه هر چند وقت یکبار کاربری مانند شما بخواهد از این قسم بچه بازی ها در بیاره که نمیشه ! برادر من شما نظم سایت رو بهم زدید ....
شما به جای اینکه از اعضا معذرت خواهی کنید و به مدیران سایت که بدون هیچ چشم داشتی برای این انجمن فعالیت می کنند احترام بگذارید راه بیراهه رو انتخاب کردید.
دوست عزیز صبر کن محرومیتت تموم شد تا می تونی پست بده طبق قوانین !!
بنده هرگز نگفتم که دوستان پست ندهند .. بنده گفتم پست نامربوط ندهند ! بروید دوباره نوشته مرا بخوانید .

نوشته های نامربوط چه شما ، چه بنده و هر کسی حتی دیگران مدیران ، اگر مدیران تایید کنند پاک خواهد شد تا امشب .
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: seravin ، R.F ، Ali Sepehr ، Monica ، payam_prz ، laili ، lexington ، saeedhei ، majidusa01 ، masih sh ، omino ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان