کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
معافیت پزشکی
سلام خسته نباشید در مورد اشخاصی که دارای کارت معافیت پزشکی (سبز رنگ) هستند واین رو بخاطر فشار خون کسب کردن ولی حالا بهبودی کامل رو بدست اوردن 1) ایا سفارت به افرادی که دارای کارت معافیت پزشکی (سبز رنگ) هستن گیر میده ؟ 2)نظر پزشکان مورد اعتماد سفارت در مورد همچین کیسی چیه؟ وایا همچین فردی شانسی داره (راهنمایی لطفا)
پاسخ
تشکر کنندگان: v_civil ، mohammadg846
منم همین سوال رو دارم ایا برای مهاجرت مشکلی پیدا نمی کنند ؟
همیشه آخر همه چیز خوب میشود اگر نشد بدان آخر آن هنوز فرا نرسیده است.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846
دوستان تا آنجا كه من ميدانم نتيجه آزمايشات زماني مهم است كه شما خداي ناكرده بيماري لا علاج و يا واگير دار داشته باشيد . مانند بيماري هاي خوني كه ميتواند سلامتي و انيت استراليا را به خطر بيندازد و يا اينكه دولت استراليا براي درمان آن بايد هزينه كند . بنابر اين نگران نباشيد . سعي كنيد صادقانه برخورد نماييد و مطمئن باشيد كه حتما موفق ميشويد اگر صداقت داشته باشيد...
من اين سوال رو قبلا پاسخ داده بودم . حالا جوابم كجاست نميدونم ناظم محترم - تيم فني لطفا توضيح اگر ممكن است
بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846
اصلا و به هیچ عنوان معافیت پزشکی تاثیری در روند پذیرش ندارد. فقط در مورد معاینات پزشکی اونهم مواردی که مورد نیاز اونهاست باید سلامتی داشته باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: رامین راد ، parsley ، mohammadg846 ، jilibiliyaee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان