کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدام برند و رستوران را بیشتر از بقیه ترجیح می دهید؟
کی اف سی
33.33%
33 33.33%
مک دونالد
36.36%
36 36.36%
برگر گینگ
15.15%
15 15.15%
پیتزا هات
11.11%
11 11.11%
البیک
1.01%
1 1.01%
بوف
3.03%
3 3.03%
مجموع 99 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کدام برند؟ کدام رستوران؟
بخاطر ادغام تاپیک ها و اینکه تاریخ ارسال پست های آورده شده به این تاپیک زودتر از پست های جدید بود مجبور شدم پست های اول تاپیک رو در این پست کپی کنم. صدرا
(2009-12-17 ساعت 18:58)sadra_sepehr نوشته:  هدفم از ایجاد این تاپیک تبادل نظر درباره ی برند ها و رستوران های مختلف در سراسر دنیاست.
اگر برند معروفی رو از قلم انداختم بهم بگید تا ویرایش کنم.

(2009-12-17 ساعت 20:15)honareirani نوشته:  من همه اش رو ترجیح میدم!!!!Wink
ثدرا خان چرا نذرثنجیط گظینه حمه ی موارد نداره!!! Big GrinWinkSmileBig GrinBig GrinBig Grin

(2009-12-17 ساعت 22:34)sadra_sepehr نوشته:  عمدا همه ی موارد رو نگذاشتم تا محبوب ترین برند رو از نگاه مهاجرسرایی ها پیدا کنم.

McDonald's و Burgerking , KFC وای وای ... Big Grin
[عکس: 070714_mcdonalds.jpg]

[عکس: 60_kfc.jpg]

[عکس: burger_king_cancun_airport.jpg]
[/b]

.
پاسخ
تشکر کنندگان: AvRiMcM ، mohammad.maleki ، mohammadm64 ، اریوبرزن ، msar
دهنمون حسابی آب افتادTongue
یادش به خیر
آخرین بار که به این رستورانها رفتم همین عید گذشته بود توی مکهBig Grin
از بس غذاهای هتل مزخرف بود رفتیم تو خیابونها گشتیم و با کمک چند تا از بچه های اصفهانی این رستورانها رو پیدا کردیم و حسابی باهاشون حال کردیم
چه بیگ مک هایی داشت مکدونالد
سیب زمینی هاش هم از مال ایران خوشمزه تر بود
از کنتاکی هم که اصلا نگوTongue
حالا ببین آمریکا چه خبره که میگن این رستورانها اونجا خیلی هم مهم نیستند.

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: vahidansari ، mohammad.maleki ، rouzbehdarvishi ، اليس ، msar
(2009-11-27 ساعت 23:18)hvm نوشته:  دهنمون حسابی آب افتادTongue
یادش به خیر
از بس ذاهای هتل مزخرف بود رفتیم تو خیابونها گشتیم و با کمک چند تا از بچه های اصفهانی این رستورانها رو پیدا کردیم و حسابی باهاشون حال کردیم
سیب زمینی هاش هم از مال ایران خوشمزه تر بود .
حالا ببین آمریکا چه خبره که میگن این رستورانها اونجا خیلی هم مهم نیستند
توی برگر که BurgerKing خوش مزه تره
این رستوران ها اصلشون از آمریکاست ...
KFC دستاتم باهاش میخوری !
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، romance33 ، msar
من تابستون رفتم تایلند جاتون خالی تا دلتون بخواد از این سه تا فست فود غذا خوردم.
فیش برگر KFC که حرف نداشت! چیکن برگر Burger King هم معرکه بود. دابل بیگ مک McDonalds هم که دیگه لازم به توضیح نداره!!!
پاسخ
خیلی از همین رستوران ها و شرکت های خارجی آرزوشونه که بیاند تو ایران و شروع به کار کنند ... اما حیف که نمیتونن .
حسابی دندون تیز کردن و منتظر فرصت هستند که بیان ...
ایرانی هایی که واسه شکم از همه چی بیشتر ... Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، romance33 ، زری وحدتی ، msar
(2009-11-27 ساعت 23:25)lottary_gc نوشته:  
یادش به خیر
از بس ذاهای هتل مزخرف بود رفتیم تو خیابونها گشتیم و با کمک چند تا از بچه های اصفهانی این رستورانها رو پیدا کردیم و حسابی باهاشون حال کردیم
سیب زمینی هاش هم از مال ایران خوشمزه تر بود
حالا ببین آمریکا چه خبره که میگن این رستورانها اونجا خیلی هم مهم نیستند.
آره میدونم عزیزم
اصل شرکتشون آمریکائیه
وقتی بچه بودم همه اینها توی ایران هم شعبه داشتند
خودم همیشه با پدرم میرفتیم تقاطع سید خندان(رسالت)و مرغ کنتاکی میخوردیم
توضیح:کنتاکی همون kfcهست
توی مکه چون غیر مسلمون راه نمیدن از پرسنل هندی مسلمون اما انگلیسی زبان استفاده میشه

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
(2009-11-28 ساعت 01:07)hvm نوشته:  
(2009-11-27 ساعت 23:25)lottary_gc نوشته:  
یادش به خیر
سیب زمینی هاش هم از مال ایران خوشمزه تر بود.
حالا ببین آمریکا چه خبره که میگن این رستورانها اونجا خیلی هم مهم نیستند
آره میدونم عزیزم
اصل شرکتشون آمریکائیه
وقتی بچه بودم همه اینها توی ایران هم شعبه داشتند
خودم همیشه با پدرم میرفتیم تقاطع سید خندان(رسالت)و مرغ کنتاکی میخوردیم
توضیح:کنتاکی همون kfcهست
توی مکه چون غیر مسلمون راه نمیدن از پرسنل هندی مسلمون اما انگلیسی زبان استفاده میشه
ایول جناب !
پس شما لذتش رو توی تهران بردید ...
آره الان کردنش TFC آشغال می دن به خورد مردم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، romance33 ، زری وحدتی ، msar
خوب برای دوستانی که نخوردند دستور پختش رو مینویسم شاید بتونند خودشون درست کنند و نوش جان
نصف فنجان شیر و دو تا زرده تخم مرغ رومیزنید بعدش کمی زردچوبه و کمی زعفران و نمک وفلفل و آبلیمو بهش اضافه میکنید اونوقت تکه های مرغ یا ماهی رو میخوابونید توش و بعد از نیم ساعت همونطور که آغشته به مواد فوق هستند تکه های مرغ یا ماهی رو توی آرد سوخاری میغلتانید تا همه جای اونها به آرد آغشته بشند
بعد میگذارید توی فر و بعد از اینکه طلایی شدند دو دقیقه میگذارید توی مایکروفر حالا غذا حاضر هست
این دستور برای 2 نفر هست.

پاسخ
اُه اُه !!! چه حرفه ای! بابا دستت درد نکنه! فردا ناهار دو تا برگرکینگ درجه یک واسه خودم درست میکنم!!!
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، romance33 ، msar
من اوایل که آمده بودم امریکا هر سه این رستورانها زیاد میرفتم ولی بعد از یه مدت دیدم اگه بخوام به این کار ادامه بدم, تبدیل به بشکه میشم. برای همین دیگه رفتن به این رستورانها را به کل قطع کردم. KFC خیلی چربه و اصلا برای سلامتی خوب نیست. در ضمن مک دونالدهای اینجا هم بخوبی دبی نیست و زیاد چنگی به دل نمیزنه. اینجا رستوران خوب و ارزون خیلی زیاده طوری که بعد از یه مدت دیگه از جلوی فست فود هم رد نمیشید. پارسال یه تیشرت از برکلی خریدم که خیلی جالبه. عکس تکاملی داروین روشه که عکس آخری یه آدم خپل رو نشون میده که مک دانلد و کوکا دستشه!
.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
من خودم روزهای اول برگر کینگ و مکدونالد و ک اف سی رو خوردم ملی نمی دونم چرا مزهاش اینقدر با دبی و ترکیه فرق داشت.ارش جان نمی دونم توی شهر شما این اند اوت هست یا نه من که به جای این فست فوود ها فقط می روم اونجا فوق العاده است و مهمترین نکته اون هم اینه که هیچ چیز فروزن نیست ومغازه دیگر هم سا ب ووی که من واقعا دوستش دارم البته هر دو اینها فست فوود هستند ولی از نوع هلتی .
موفق و پیروز باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: nicole.gemini ، laili ، xbox ، mohammad.maleki ، mohammadm64 ، romance33 ، msar
(2009-11-28 ساعت 23:49)mehspeed نوشته:  من خودم روزهای اول برگر کینگ و مکدونالد و ک اف سی رو خوردم ملی نمی دونم چرا مزهاش اینقدر با دبی و ترکیه فرق داشت.ارش جان نمی دونم توی شهر شما این اند اوت هست یا نه من که به جای این فست فوود ها فقط می روم اونجا فوق العاده است و مهمترین نکته اون هم اینه که هیچ چیز فروزن نیست ومغازه دیگر هم سا ب ووی که من واقعا دوستش دارم البته هر دو اینها فست فوود هستند ولی از نوع هلتی .
موفق و پیروز باشید.

بله درسته.... اگر از فست فود IN &OUT همبرگر بخورید، دیگه طرف مکدونالد و برگر کینگ نمیروید.. ضمن اینکه مزه همبرگرهای مکدونالد و برگر کینگ و کی اف سی در امریکا با شعبه هایی که در دوبی عرضه میشه خیلی فرق میکنه.. یعنی غذاهاشون در دوبی و ترکیه خیلی خیلی خوشمزه تر است...
حتما سری هم به IN &OUT بزنید... همونطور که نفر قبلی گفتند، هیچکدام از مواد اولیه ایی که استفاده میکند، فریز شده نیست. حتی سیب زمینی هاش .. ضمنا همبرگرهاشو با پیاز داغ درست میکنه کافیه سفارش با GRILLED ONION بدهید... خیلی خوشمزه است... حتی بسیار ارزانتر هم است....دلتان نخواهد.. در ضمن سعی کنید هر فست فوودی که میروید،در محدوده شهری تر و تمیز تر و مرفه ایی باشه.. بسیار روی کیفیت غذایی که بهتون میده مهمه... مثلا همین in & out را اگر در محدوده وست وود بخورید، کیفیت غذایش خیلی بهتر از شعبه ای خواهد بود که مثلا در کالورسیتی است...

در ضمن اگر پیتزا هم خواستید، اگر در شهری زندگی میکنید که مغازه های یهودی ها وجود داره، حتما پیتزاهای "کوشر KOSHER " شان را امتحان کنید... عالی است...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
پیتزا ها و پاستا های پاپا جونز هم بدک نیست.... و همچنین ساندویچ های ساب وی... خوبیه ساب وی اینه که خودمون می تونیم مواد تشکیل دهنده ساندویچ رو مشخص کنیم...
[font=Arial]بـرنامه روبرو ، هــدف پیـشرو ، پــیش بـه سـوی پــیروزی.[/font]
پاسخ
من از غذای wendys خوشم میاد ضمن اینکه هودرز 1 نیمه فست فودی با حاله !
دقیق نمیدونم همه جای امریکا باشن.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، hamed_gh ، mohammad.maleki ، success ، mohammadm64 ، romance33 ، زری وحدتی ، msar
من تمامی برند هارو دوست دارم
مخصوصاً KFC که واقعاً عالیه همیشه
در سه کشور زندگی میکنم (قطر مالزی انگلیس) همیشه عالی بوده
کلاً خیلی کم پیدا میشه رستوران های خوب و همیشه باید به بدن خود احترام و ارزش قایل شیم.
اگر من KFC رو دوست دارم شاید بخاطر معده ی من و سازگاریم با روغن باشه :دی

اما "ساب وی" هم بهترین هست و همیشه برترِ ، "پیتزا هات" هم عالیه مخصوصا اگر well done بشه (دو بار توی فر قرار بگیره)
┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏
تو ایران بهمون میگن خارجی ؛ اینور هم که هستیم بهمون میگن خارجی.
┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012 ، mohammadm64 ، romance33 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان