کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت و صدها علامت سوال بی پاسخ ؟؟...
سلام
من 26 سال دارم ،متاهل هستم ، لیسانس عمران از دانشگاه آزاد ،دارای کارت پایان خدمت، همسرم هم 26 ساله و دارای مدرک فوق دیپلم کامپیوتر از دانشگاه آزاد می باشد و در حال حاضر مشغول به فراگیری زبان هستیم برای
Ielts مدرک
اگر بخواهم به مالزی برویم برای ادامه تحصیل(برای ایجاد فرصتهای بیشتر در کانادا) وهمزمان برای مهاجرت به کانادا(با تضمین کار) اقدام کنیم درمورد موارد زیر لطف کنید و من را راهنمایی فرمایید:
1- آیا مدرک لیسانس وفوق دیپلم دانشگاه آزاد ایران در مالزی اعتبار دارد و میتوان ادامه تحصیل داد؟
2- آیا می توان از مالزی برای مهاجرت به کانادا اقدام نمود وآیا در کوتاه شدن مدت زمان انتظار برای مهاجرت تاثیری دارد، نسبت به ایران(با توجه به بالارفتن درجه تحصیلات در مالزی)؟
3- معتبر ترین دانشگاه برای ادامه تحصیل در مالزی با توجه به اقدام به مهاجرت به کانادا (با تضمین کار) کدام دانشگاه است؟ و شرایط ثبت نام و ادامه تحصیل در آن چیست ؟
4- رشته پیشنهادی شما با توجه به شرایط کانادا(کار)، برای ادامه تحصیل در مالزی برای ما چیست؟

لطفا در صورتی که راه و روش من برای مهاجرت وانتخاب کشور با توجه به شرایطم درست نیست راهنمایی فرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
salam
1- malezi ghabul dare
2- hich kas nemitunechizi ro tazmin kone
3- be htari danesh gah ha UM va USM hast
4- daneshgah khosusi va dare pit naro
پاسخ
baraye reshte omran UTM khube ( behtarin omran dar kole malezi)
پاسخ
(2008-06-05 ساعت 22:02)vahid_j نوشته:  سلام
من 26 سال دارم ،متاهل هستم ، لیسانس عمران از دانشگاه آزاد ،دارای کارت پایان خدمت، همسرم هم 26 ساله و دارای مدرک فوق دیپلم کامپیوتر از دانشگاه آزاد می باشد و در حال حاضر مشغول به فراگیری زبان هستیم برای
Ielts مدرک
اگر بخواهم به مالزی برویم برای ادامه تحصیل(برای ایجاد فرصتهای بیشتر در کانادا) وهمزمان برای مهاجرت به کانادا(با تضمین کار) اقدام کنیم درمورد موارد زیر لطف کنید و من را راهنمایی فرمایید:
1- آیا مدرک لیسانس وفوق دیپلم دانشگاه آزاد ایران در مالزی اعتبار دارد و میتوان ادامه تحصیل داد؟
2- آیا می توان از مالزی برای مهاجرت به کانادا اقدام نمود وآیا در کوتاه شدن مدت زمان انتظار برای مهاجرت تاثیری دارد، نسبت به ایران(با توجه به بالارفتن درجه تحصیلات در مالزی)؟
3- معتبر ترین دانشگاه برای ادامه تحصیل در مالزی با توجه به اقدام به مهاجرت به کانادا (با تضمین کار) کدام دانشگاه است؟ و شرایط ثبت نام و ادامه تحصیل در آن چیست ؟
4- رشته پیشنهادی شما با توجه به شرایط کانادا(کار)، برای ادامه تحصیل در مالزی برای ما چیست؟

لطفا در صورتی که راه و روش من برای مهاجرت وانتخاب کشور با توجه به شرایطم درست نیست راهنمایی فرمایید.

1-بله.دانشگاه ها ی خصوصی معدل های ضعیف رو هم می گیرند اما دانشگاه های دولتی مثل um,utm,usm,ukm,upm درمعدل کمی سختگیری دران.
2-یک سری موسسه های هست اینجا که ایرانی هستند وادعا می کنند که می تونند به آسانی برای شما اقامت استرالیاوکانادا وانگلیس رو بگیرن.اکثرایرانی ها ی اینجا برای استرالیا اپلای می کنند
3-اگر فوق می خوای بخونی دانشگاه های دولتی بهتر از خصوصی ها هستند.مثل um ,upm
برای لیسانس دانشگاه های دولتی به خارجی ها پذیرش نمی دن.اینکه باید بری خصوصی.برای شرایط ثبت نام هم باید به خود سایت دانشگاه مراجعه کنی وrequirements رو بخونی تا اونجایی که من می دونم.تمام مدارک تحصیلی پیشین+IELTSازواجباته.
4-رشته پیشنهادی برای شما بهتره که یک رشته مرتبط با رشته خودتون باشه.خانومتون هم می تونه
برای IT,Computer science,Software eng اپلای کنه.درکل خودتون باید ببینید از پس چه رشته ای بر می آیید.
[عکس: http://www.tvworthwatching.com/werts/dex...20baby.jpg]
There comes a time when the diseased and the weak must be sacrificed in order to save the herd
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، msar
سلام دوستان
مطالب جالی نوشته بودین

خیلی ممنون

من مهندسی صنایع دارم از دانشگاه پیام نور
همون طور که می دونید دانشگاه پیام نور سطح علمی بالایی نداره و کلا بسیاری از درس ها رو خود خوان پاس می کنید
حالا می خواستم بدونم آیا مهندسی صنایع industrial engineering از پیام نور مورد تایید هیت برای دانشگاههای مالزی؟
و بنظرتون من برای فوق بهتره مالزی بخونم یا کشور دیگه
در ضمن زبانم متوسطه
به خاطر مردم تغییر نکن
این جماعت هر روز تورا جور دیگری می خواهند
پاسخ
لطفا در مورد دانشگاه um اگه کسی میدونه توضیحی بده
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان