کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درباره مدرک تحصیلی
به نظر من با درج مدرک تحصیلی میتوان از تجربیات و راهنمایی دوستانی که الان در بلاد کفر تشریف دارند و یا کسانی که در شرف عضیمت به آن مکان مبارک را دارند استفاده کرد .
چراکه داشتن بعضی مدارک برای رفتن بسنده نمی کند بلکه باید آنرا تبدیل و یا up to date کرد و این چیزی بود که اکسر کسانی که قصد مهاجرت در فامیل ما داشتند تجربه کردند چه بسا بعضی ها مجبور به عوض کردن رشته تحصیلی و تحصیل مجدد شدند که این خود باعث هزینه زیاد و صرف وقت زیاد میشود.

(2009-12-31 ساعت 02:04)hvm نوشته:  دوست عزیزم
مطمئن باش که همه افراد اینجا مثل خودت تحصیلکرده هستند
کم کم با همه آشنا خواهی شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
والا اینجا یکی داشتیم در پروفایل زده بود درحال گرفتن فوق دکتراست (صدرا میشناسه)
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، Ali Sepehr ، arezoo bj
(2010-01-03 ساعت 10:44)ccpj نوشته:  به نظر من با درج مدرک تحصیلی میتوان از تجربیات و راهنمایی دوستانی که الان در بلاد کفر تشریف دارند و یا کسانی که در شرف عضیمت به آن مکان مبارک را دارند استفاده کرد .
چراکه داشتن بعضی مدارک برای رفتن بسنده نمی کند بلکه باید آنرا تبدیل و یا up to date کرد و این چیزی بود که اکسر کسانی که قصد مهاجرت در فامیل ما داشتند تجربه کردند چه بسا بعضی ها مجبور به عوض کردن رشته تحصیلی و تحصیل مجدد شدند که این خود باعث هزینه زیاد و صرف وقت زیاد میشود.

با تشکر از شما.
18
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، ShoMpeT ، ccpj ، Ali Sepehr ، Bahar JJ ، hvm ، taraneh@mini
خوشحالم که 18 گرفتم چون در صفحات دیگر این سایت با نمرات پایین تر هم مواجه شده بودم.Tongue[/align]
[align=left]
(2010-01-03 ساعت 13:47)indmehdi نوشته:  
(2010-01-03 ساعت 10:44)ccpj نوشته:  به نظر من با درج مدرک تحصیلی میتوان از تجربیات و راهنمایی دوستانی که الان در بلاد کفر تشریف دارند و یا کسانی که در شرف عضیمت به آن مکان مبارک را دارند استفاده کرد .

با تشکر از شما.
18
پاسخ
تشکر کنندگان: indmehdi
(2010-01-03 ساعت 10:49)payam_prz نوشته:  والا اینجا یکی داشتیم در پروفایل زده بود درحال گرفتن فوق دکتراست (صدرا میشناسه)

فوق دکترا خارجیش چی میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
PHD

(2010-01-03 ساعت 16:52)msnazi نوشته:  
(2010-01-03 ساعت 10:49)payam_prz نوشته:  والا اینجا یکی داشتیم در پروفایل زده بود درحال گرفتن فوق دکتراست (صدرا میشناسه)

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-03 ساعت 17:19)ccpj نوشته:  PHD

[quote='msnazi' pid='32321' dateline='1262521375']

نه میشه Very PHD Big Grin
PHD دکترای تخصصیه

آره پیام جون . جالبیش اینه که چند جا توی سایت پست زده بود که دارم فوق لیسانس زمین شناسی می گیرم و سوال پرسده بود ، یجا دیگه هم گفته بود دکترا دارم. هرکی خواست با این شخص محروم و پستهاش آشنا بشه به من بگه تا راهنماییش کنمTongue
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، سارا کوچولو ، payam_prz ، frozen mind
چه بچه خوبی بود.
پدرِ منفیِ ایران بود. یادش گرامی!
پاسخ
تشکر کنندگان: payam_prz
من با اینکه حدود 15 سال پیش تمام واحدهای درسی را پاس کردم ولی بخاطر مشکلات مالی دانشگاه آزاد به من مدرکم را نداد. حتی سی واحد هم اضافه پاس کرده بودم چون بعدها آن واحدها حذف شده بود و به فوق لیسانس مهندسی منتقل شد. توی ایران هیچ وقت کسی از من مدرک نمی خواست و وقتی که می خواستم بیام امریکا چون قرار بود که سه ماهه بیام و برگردم به خودم گفتم که وقتی برگشتم یه پولی به یه کسی توی دانشگاه آزاد میدم و مدرکم رو درست می کنم که توی امریکا بتونم ازش استفاده کنم. ولی حالا توی امریکا گیر کردم و توی این سه سال هم هیچ کسی از من هیچ مدرکی نخواست. حتی مدرک دوره هایی که توی امریکا از طرف محل کارم دیدم را هم از من نخواستند. وقتی که برای اداره پلیس سن فرانسیسکو برای مصاحبه کار رفتم هم به آنها گفتم که من مدرک دانشگاهیم را به همراه ندارم و نمیتوانم آن را بگیرم ولی با اینکه آنجا یک اداره دولتی بود آنها گفتند که اصلا مهم نیست و تو رتبه خوبی در استخدام آوردی. البته با اینکه جاب آفر گرفتم و حقوقش هم کمی بیشتر بود ولی بخاطر دوری راه و هزینه روزانه گلدن گیت وقتی که حساب کردم دیدم اصلا نمی ارزد و مجبور می شدم کلی ترافیک روزانه را هم تحمل کنم. بهرحال من الآن در امریکا حتی مدرک دیپلم و یا هیچ مدرک تحصیلی دیگری هم ندارم.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
(2010-01-03 ساعت 21:33)rs232 نوشته:  من با اینکه حدود 15 سال پیش تمام واحدهای درسی را پاس کردم ولی بخاطر مشکلات مالی دانشگاه آزاد به من مدرکم را نداد. حتی سی واحد هم اضافه پاس کرده بودم چون بعدها آن واحدها حذف شده بود و به فوق لیسانس مهندسی منتقل شد. توی ایران هیچ وقت کسی از من مدرک نمی خواست و وقتی که می خواستم بیام امریکا چون قرار بود که سه ماهه بیام و برگردم به خودم گفتم که وقتی برگشتم یه پولی به یه کسی توی دانشگاه آزاد میدم و مدرکم رو درست می کنم که توی امریکا بتونم ازش استفاده کنم. ولی حالا توی امریکا گیر کردم و توی این سه سال هم هیچ کسی از من هیچ مدرکی نخواست. حتی مدرک دوره هایی که توی امریکا از طرف محل کارم دیدم را هم از من نخواستند. وقتی که برای اداره پلیس سن فرانسیسکو برای مصاحبه کار رفتم هم به آنها گفتم که من مدرک دانشگاهیم را به همراه ندارم و نمیتوانم آن را بگیرم ولی با اینکه آنجا یک اداره دولتی بود آنها گفتند که اصلا مهم نیست و تو رتبه خوبی در استخدام آوردی. البته با اینکه جاب آفر گرفتم و حقوقش هم کمی بیشتر بود ولی بخاطر دوری راه و هزینه روزانه گلدن گیت وقتی که حساب کردم دیدم اصلا نمی ارزد و مجبور می شدم کلی ترافیک روزانه را هم تحمل کنم. بهرحال من الآن در امریکا حتی مدرک دیپلم و یا هیچ مدرک تحصیلی دیگری هم ندارم.

خوب تا اینجا آرش جان معلوم شد که با یک ویزای توریستی رفتی و موندگار شدی . حالا ادامه بده تا با اینکه فهمیدم از چه راهی رفتی ولی ببینم بقیه میفهمن یا نه ؟Big GrinBig Grin
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، Ashkan78 ، rs232
آرش جون لو رفتی! بچه ها کجائید که سوتی رو داد آرش!
نوییییییییییدددددد!!!!! کجایی!؟!؟!؟!؟ بدو بیا!!!!!
راستی نوید صدرا رو داشتی! اینجا بود که صدرا تیز بودنش رو به رُخت کشید!
1-1 مساوی شدید!
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ChairMan ، rs232 ، soltan
منفي تر از من چه كسي؟؟؟؟!!!!!

(2010-01-03 ساعت 20:59)honareirani نوشته:  چه بچه خوبی بود.
پدرِ منفیِ ایران بود. یادش گرامی!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: arezoo bj
اشکان جان منفی از نظر رتبه
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، Ali Sepehr ، Ashkan78 ، arezoo bj
(2009-12-25 ساعت 15:07)rasarasa نوشته:  درسته که اینجا (آمریکا)برای مدرکمون تره هم خرد نمیکنند ولی بدون اون اصلا راهمون نمیدن تو این کشور.در ضمن شما تنها با داشتن مدرک تحصیلی میتونید ویزای تحصیلی بگیرید.طبق دیده ها و شنیده های من هم معمولا آدمهای تحصیل کرده توی لاتاری برنده می شن،حتی وقتی من وارد آمریکا شدم توی فرودگاه یک مسئولی میخواست یک فرمی بده پر کنم،پرسید زبانم چیه؟گفتم فارسی ،گفت متاسفانه فرم فارسی نداریم،گفتم خب من که مشکلی ندارم فرم انگلیسی بده ،گفت "آه ببخشید البته کسایی که تو لاتاری برنده میشن تحصیلات بالا دارن پس حتما انگلیسی بلدن."

البته بلا نسبت شما و ما و بقیه ی دوستان مهاجر سرا تجربه ی من در این مورد چیز دیگه ای میگه...
کسی که از هیچ طریقی نمیتونه اقدام کنه لاتاری اقدام میکنهSmile
من در آمریکا برنده ی لاتاری زیاد دیدم ولی متاسفانه یکی از یکی................
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دو تاپیک فایده مدرک تحصیلی و مدرک تحصیلی اعضا با هم ادغام شد.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، hvm ، kia30 ، arezoo bj

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان