کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کسانیکه تجربۀ زندگی در لاس وگاس را دارند...
اینجا یک مجموعه خانه در غرب لاس وگاس است به نامthe lakeکه فقط چند تا کوچه با خونۀ ما فاصله داشت ولی من تازه روز آخر کشفش کردم! و واقعا بهشتی بود واسه خودش وسط بیابان لاس وگاس!
[عکس: DSC01081%20copy.jpg]
[عکس: DSC01080%20copy.jpg]
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
مسیر لاس وگاس تا لس آنجلس یک مسیر بیابونیه ،آدم یاد مسیر تهران تا یزد می افته! ولی در پی بارندگیهای شدیدی که امسال در لاس وگاس و خیلی جاهای دیگر آمریکا رخ داد این مسیر هم تغییرات جالبی کرده!!!من امسال اینقدر این مسیر رو رفتم و اومدم ، گفتم بد نیست چند تا عکس از این تغییرات برای شما بگیرم.
این عکسهای راه بیابونی لاس وگاس قبل از بارندگیست:
[عکس: DSC01122%20copy.jpg]

و این هم عکس بعد از بارندگی ! خیلی جالبه که وسط بیابون یک دریاچۀ خیلی بزرگ ایجاد شده !

[عکس: DSC01148%20copy.jpg]

پاسخ
(2010-02-16 ساعت 04:46)rasarasa نوشته:  مسیر لاس وگاس تا لس آنجلس یک مسیر بیابونیه ،آدم یاد مسیر تهران تا یزد می افته! ولی در پی بارندگیهای شدیدی که امسال در لاس وگاس و خیلی جاهای دیگر آمریکا رخ داد این مسیر هم تغییرات جالبی کرده!!!من امسال اینقدر این مسیر رو رفتم و اومدم ، گفتم بد نیست چند تا عکس از این تغییرات برای شما بگیرم.
این عکسهای راه بیابونی لاس وگاس قبل از بارندگیست:
[عکس: DSC01119%20copy.jpg][عکس: DSC01124%20copy.jpg]

و این هم عکس بعد از بارندگی ! خیلی جالبه که وسط بیابون یک دریاچۀ خیلی بزرگ ایجاد شده !

[عکس: DSC01148%20copy.jpg]

عکسا که باز نمیشن
Big Grin

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
پاسخ
تشکر کنندگان: سمبل ، ARSHIYA USA ، mohamadir ، mohamad92 ، taherifar ، goliii ، saeed8990
والا قبلا ابنجوری نبودن!!!!
نمی دونم چه بلایی سر عکسها اومده!!!
از تشکرهای زیرش معلومه که قبلا باز می شده ولی الان خودمم نمی تونم ببینم !!! عجیبه!
.
.
.
آها فهمیدم چی شده! درستش کردم!Smile

پاسخ
(2010-01-26 ساعت 04:54)rs232 نوشته:  
(2010-01-26 ساعت 00:29)rasarasa نوشته:  
(2010-01-25 ساعت 17:37)atabaei نوشته:  اخه آدم میره لاس وگاس زندگی کنه ! - اونم زن و شوهر تازه مهاجر - معلومه که اونجا کار گیرتون نمیاد -اونجا رو برای این درست کردن که دو یا حد اکثر 3 روز بری فقط خوش بگذرونی
لاس وگاس شهر بدی نیست.تا همین چند سال پیش هم خوب توش کار پیدا میشده،ولی رکود اقتصادی همه جا رو خراب کرده!
الان همه جا حتی برای کار تو رستوران از آدم مدرک مرتبط و سابقۀ کار میخوان.وگرنه تو لاس وگاس هتلها و کازینوها همیشه استخدام دارند و پول خوبی هم میدن.
اون چیزهایی که شما گفتید قبلا هم عرض کردم که تو یک قسمت شهره که مسکونی هم نیست.ما تو این مدت فقط 3بار رفتیم خیابون مربوطه ،که اتفاقا حوصله مون سر رفت زود برگشتیم.چون واقعا برای کسی که اهلش نباشه، جذابیت خاصی جز معماری هتلهاش وجود نداره.
ومن همیشه از هجوم این همه آدم به لاس وگاس در عجبم!
لاس وگاس در اطرافش طبیعت زیبایی داره شما میتونید با نیم ساعت رانندگی ،برسید به کوههایی که پر از کاجه و پیست اسکی و پارک جنگلی داره .و یک کم آدم رو یاد توچال و دیزین میندازه . و مردم محلی برای تغییر آب و هوا میرن اونجا .چون در گرمای طاقتفرسای تابستان اونجا خنکه و در سوز خشک زمستان پر از برف و رطوبته.
سلام سارا خانم
سعی کنید که فیلم Hangover را حتما ببینید. خیلی بامزه است و در مورد چند نفر است که به لاس وگاس می روند و اتفاقاتی برایشان می افتد.

من چند بار این فیلم رو دیدم و چهل بار دیگه هم ببینم باز سیر نمی شم ! خیلی خوووووووووووووووووووووبه ! Big Grin
پاسخ
(2010-01-26 ساعت 00:29)rasarasa نوشته:  
(2010-01-25 ساعت 17:37)atabaei نوشته:  
لاس وگاس شهر بدی نیست.تا همین چند سال پیش هم خوب توش کار پیدا میشده،ولی رکود اقتصادی همه جا رو خراب کرده!
الان همه جا حتی برای کار تو رستوران از آدم مدرک مرتبط و سابقۀ کار میخوان.وگرنه تو لاس وگاس هتلها و کازینوها همیشه استخدام دارند و پول خوبی هم میدن.
اون چیزهایی که شما گفتید قبلا هم عرض کردم که تو یک قسمت شهره که مسکونی هم نیست.ما تو این مدت فقط 3بار رفتیم خیابون مربوطه ،که اتفاقا حوصله مون سر رفت زود برگشتیم.چون واقعا برای کسی که اهلش نباشه، جذابیت خاصی جز معماری هتلهاش وجود نداره.
ومن همیشه از هجوم این همه آدم به لاس وگاس در عجبم!
لاس وگاس در اطرافش طبیعت زیبایی داره شما میتونید با نیم ساعت رانندگی ،برسید به کوههایی که پر از کاجه و پیست اسکی و پارک جنگلی داره .و یک کم آدم رو یاد توچال و دیزین میندازه . و مردم محلی برای تغییر آب و هوا میرن اونجا .چون در گرمای طاقتفرسای تابستان اونجا خنکه و در سوز خشک زمستان پر از برف و رطوبته.

سلام دوست عزیز
خیلی خوشحالم که این مطلب رو خوندم تصورم از لاس وگاس خیلی تغییر کرد ذهنیتم از اونجا بیشتر یه ایالت بیابونی بود که با روحیات من اصلا سازگارنیست Big Grin الان که مطلب شمارو خوندم خیلی امیدوار شدم Smile
امیدوارم بازم مطالب بیشتری از شما اینجا ببینمSmileSmileSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، tabim4 ، سمانه777 ، romance33 ، H Pier ، mohamadir ، mohamad92 ، maria2000 ، taherifar ، AtilaE5
(2010-02-16 ساعت 04:20)rasarasa نوشته:  اینجا یک مجموعه خانه در غرب لاس وگاس است به نامthe lakeکه فقط چند تا کوچه با خونۀ ما فاصله داشت ولی من تازه روز آخر کشفش کردم! و واقعا بهشتی بود واسه خودش وسط بیابان لاس وگاس!
[عکس: DSC01081%20copy.jpg]
[عکس: DSC01080%20copy.jpg]
خیلی زیباست.ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman ، maria2000 ، taherifar ، goliii
(2010-01-26 ساعت 11:37)atabaei نوشته:  امیدواریم که زودتر برای همه کار خوب و مناسب پیدا بشه و آمریکا هم از رکود اقتصادی بیاد بیرون - به نظر من مناسب ترین ایالت برای زندگی ما ایرانیا کالیفرنیاست هم از نظر اب و هوایی که واقعا بهشت رو زمینه چهار فصل بهار و هم اینکه کلا ایرانیا اونجا جمع شدن از اونجایکه همه ایرانیا خوش سلیقه هستنو میرن بهترین جاها -و باز از نظر من بهترین قسمت این ایالت قسمت Bay area یا همون سن فرنسیسکو و شهرهای کوچیک اطرافش هست البته بجز اوکلند - این شهر واقعا شهر با کرکتر و باحالیه حتی آدمای که اونطرف زندگی میکنن هم با جاهای دیگه فرق دارن- ایرانیایه اونورم کلا خیلی فرق دارن با ایرانیا ی لوس انجلسی - البته من کلی دارم میگم همه جا همجور ادم پیدا میشه ولی کلا اینجوریاست- البته کار بیشتر تو شهرهایی مثل لوس آنجلس و سن خوزه بیشتره ولی باز هم به نوع کاری که میکنی ربط داره برای کار معماری هم میتونی این سایت رو چک کنی http://www.craigslist.org

خونه اینجایی که میگید خیلی گرونه . میلیون دلار هست قیمت ها .
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamad92 ، maria2000 ، taherifar
سلام دوستان, من قصد دارم تا چند ماه اینده برای شروع زندگی به لاس وگاس بیام, لطفا اگه کسی رو (ایرانی) میشناسید که در لاس وگاس بتونیم باهم یک اپارتمان بگیریم به من اطلاع بدید, سپاس از توجه شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یعنی واقعا ایرانی که توی لاس وگاس باشه و توی این تایپیک هم باشه وجود نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و احترام خدمت شما و تمامی خوانندگان گرامی سایت.
ممکنه زمانیکه من این مطلب رو مینویسم شما در لاس وگاس نباشید. چون من این تاپیک رو اخیرا مشاهده کردم.

فرمودید که رشته تون معماریه و توی لاس وگاس کار پیدا نکردید. خوب فکر کنید، میان رشته شما و بازار توریستی لاس وگاس یک ارتباط مخفی وجود داره.
شما میتونید با درخواست سرمایه گذاری در سایت هایی که در زمینه هتل داری به کمک سرمایه گذاران فرشته یا کراودفاندینگ فعالیت میکنن و از از صاحبان ایده‌های تجاری مانند رستوران، کازینو، هتل کازینو و ریزورت و دیگر صنایعی که توی لاس وگاس روی بورس هست، حمایت میکنن، درخواست سرمایه پذیری بدید و بعنوان مثال یک هتل با تملک خودتون راه اندازی کنید. این امر فقط مستلزم دانستن دانش‌های مرتبط با کارآفرینی، سرمایه گذاری و اقتصاد، مدیریت و علوم مرتبط درراستای هدف اصلی هست. شما میتونید بعد از برنامه ریزیهای موردنیاز و اساسی که بیس کار رو تشکیل میدن، (دونستن اینا به این علت لازمه که سیستم شما نیاز داره بر اساس اصول کار کنه و جلو بره) در سایتهایی مانند Realty Mogul، Equity Roots، iCrowd Hotels درخواست جذب سرمایه ثبت کنید. ضمنا باید طرح توجیهی برای کارتون داشته باشید و تعیین کنید که دوره‌ی بازگشت سرمایه تون چقدر طول میکشه، چقدر این سرمایه گذاری سودداره و نحوه فرنچایز و نحوه بازگشت سرمایه رو مشخص کنید. پس از اینکه از دقیق تعیین شدن تمامی اینها اطمینان حاصل گردید و سیستم برپایه‌ی اصول درست و محکم و استوار پایه‌گذاری شد، شما در سایت هایی که خدمتتون عرض کردم، درخواستتون رو ثبت میکنید. تا پس از بررسی کارشناسان سایت، درصورت مناسب بودن اون، تایید بشه و برای مراحل بعدی درخواستتون جلو بره. شما باید میزان سرمایه ای که میخواید رو معلوم کنید. از اونجاییکه اجرای چنین پروژه هایی امور بسیار بزرگ و پیچیده ایه، بهتره که کارتون رو فازبندی کنید. ابتدا درخواست acquisition بزنید که بتونید یک سایت (زمین) رو دراختیار بگیرید. حتما قید کنید که هدفتون از اجرای این پروژه چیه که سرمایه گذار بدونه که چه زمانی سرمایه‌ش شروع به بازگشت میکنه. چون شما اول باید زمین رو بخرید و هتل رو بسازید، این مرحله خیلی حساس و حیاتیه. پس سرمایه گذارتون رو درجریان قرار بدید که دوره بازگشت سرمایه تون بعد از اتمام ساخت هتل و شروع کسب درآمد اون هست. در فاز بعدی، درخواست ground up new construction/development ثبت کنید. ازونجاییکه هتل های لاس وگاس هتل های خاصی هستند و ارزش زمین در اونجا بسیار بالاست (4.02 میلیون دلار به ازای هر جریب)، شما بایستی هزینه های تجهیزات و نصب تمامی تجهیزات هتل رو هم شامل این فاز کنید. یا میتونید برای هزینه furnishing هتل یه درخواست دیگه ثبت کنید. ولی درنظر داشته باشید که این کار پروژه‌تون رو دچار گسستگی میکنه و رسیدن به نتیجه مطلوب و پایان کار رو به تعویق میندازه یا با مشکلات جدی روبرو میکنه.

جهت توضیحات بیشتر، یه زمین خالی 5 جریبی که فعلا کاربری پارکینگ داره، درضلع جنوبی سایت هتل ریویرای سابق موجوده که اتفاقا برای فروش گذاشته شده. اما قیمتش نامعقول هست. سی میلیون دلار به ازای هر جریب. و از اونجاییکه اجرای یه مگاریزورت حداقل نیازمند 30 جریب زمین هست، لذا پیشنهاد میشه اون رو با سایت هتل لندمارک سابق، و دیگر سایت های مجاور که در شمال هتل انکور وین واقع شده‌اند رو ترکیب کنید.

باتشکر.
پاسخ
تشکر کنندگان: shakilman
در زمینه ی عمده فروشی مواد غذایی آنلاین میشه بیزینس خودمون رو راه اندازی کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان