کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کاریابی برای مهاجرین با محدودیت جسمی و حرکتی
با سلام خدمت دوستان جدید
من 28 سال سن دارم و مدرک کارشناسی حسابداری دارم
از نظر جسمی دارای محدودیت حرکتی هستم اما خیلی چابک هستم
یکی از آرزوهای من رفتن از ایران است
و می خواهم بدانم با شرایطی که من دارم کجا بهتر و زودتر میتوانم بروم که از نظر امکانات بیشتر و بهتر باشد
ممنون هستم مرا یاری کنید
منیژه
چرا هیچکی منو دوست نداره؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوست نازنین کمی بیشتر درباره محدودیت حرکتی تون توضیح میدی؟ اگه دوست داشتین از طریق پیام خصوصی بگین.و همین طور سوابق کاری و سطح زبان و میزان حمایتهای مالی و...........
پاسخ
با سلام
ممنون از سوالتون
من ضایعه نخاعی از نقطه آخر کمر هستم
در خانه از واکر برای راه رفتن استفاده میکنم و در بیرون از ویلچیر
به جرات میتونم بگم تمام کارهای شخصی خودم را می تونم انجام بدم
حتی من 2 سال دور از خانواده و در شهرستان زندگی کردم تنهایی
در حال حاضر هم رانندگی هم می کنم
اگر باز سوالی هست من در خدمتم
منیژه
در مورد سوابق کاری در رابطه با رشته ام باید بگم که من تازه 6 ماهه فارغ التحصیل شدم و به خاطر شرایط خاصم دنبال جای مناسب برای کار می گردم
از نظر حمایت مالی مشکلی ندارم
پاسخ
دوست نازنین شرایط شما نقطه ضعف بزرگی برای از دست دادن فرصتهای شغلی در اروپا نیست مضاف بر اینکه اتفاقا در اروپا خیلی راحت تر خواهید بود چون اینجا تسهیلات خوبی برای شما قائل هستن منتهی من فکر میکنم برای مهاجرت از طریق کار با توجه به محدودیتی که ذکر کردین باید یه سری مراحل خاص رو طی کنین و من چون تابحال چنین شرایطی رو تجربه نکردم خیلی اطلاعات ندارم اما براتون می پرسم.بنظرم سوئد در اروپا بهترین گزینه برای شماست
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، msar
خیلی ممنون هستم از پاسخ زیبا و دلگرم کنندتون
دلم می خواد که دوستان دیگری که اطلاعی دارند با توجه به وضعیت من مرا یاری و راهنمایی کنند
بازم تشکر
منیژه
پاسخ
منهم ناشنوا هستم خوشحال ميشم با شما آشنا بشوم ايميلم در تماس باش
ladandeaf@gmail.com
منيژه عزيز شنيدم سوئد براي جسمي و حركتي خيلي پيشرفت داره حتما برو سوئد خيلي عاليه بهت كمك ميكند برايتان‌ارزوي موفقيتي ميكنم.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان