آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

تحصیلات high school در کانادا
سلام.من 16 سالمه و میخام برای ادامه تحصیل به کانادا برم یعنیمیخام کلاس 11 و 12 رو د کانادا بخونم تا همونجا به دانشگاه برم.
خاله ی من در کانادا هستن و ‎citizen‎ کانادا هستن.آیا راهی وجود داره که من بتونم به کانادا برم؟
لطفا منو راهنمای کنید.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوست عزیز حتما راهی وجود دارد
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2010-01-31 ساعت 21:08)amokhtari@gmail.com نوشته:  
دوست عزیز حتما راهی وجود دارد با بخش آموزش شرکت کنپارس با آدرس زیر تماس بگیر ‎www.parscanada.com‎ و با آقای دکتر خدایی ایمیل بزن ‎info@parscanada.com‎

دوست عزیز شما در همه ارسالهای خود برای یک سایت خاص تبلیغ می کنید. تبلیغ در مهاجرسرا مجاز نیست. شما می توانید به سوالات پاسخ دهید و لینک به وب سایت شخصیتان را در امضا یا پروفایل خود قرار دهید.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Nazem ، سارا کوچولو ، OverLord
یه سیستم جدید هست که میتونی از طریق اینترنت دیپلم کانادا رو بگیری . یکی از دوستای ما در اصفهان این کار رو کرده. اگر میخوای بگو آمارشو بگیرم
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
اگه میشه در مورد این سیستم توضیح بدید
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی ‎....‎ در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
ممنون میشم لگه آمارشو برام در بیارین آقای ‎k_asg‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان