کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مراقب کلاه خود باشید (ای-میل های جعلی برنده شدن در لاتاری)
Inline image 1

CIF FINANCIAL HOLDINGS SL. / JUEGO SEGURO

THE ACCREDITED PRIVATE AND TRUST SECURITY COMPANY.

OFFICE CONTACT: EDIFICIO EUROCENTRO EMPRESARIAL: CALL CAPITÁN

HAYA 1. 28020 MADRID SPAIN.

TEL/ FAX:: +34- 656- 698- 264

28 - 10 - 2013.

Letter of Acknowledgement.

The Winner,

We are glad you have received the notification of your winnings. We the CIF FINANCIAL HOLDINGS SL. in affiliation with the Juego Seguro has been assigned to make sure you receive your award of €500,000.00 euro and the extra prizes. This sweepstake promotion scheme is an independent promotion and it's unconnected to any publication, no purchase necessary.

Your email address has automatically made you a winner, as it was announced by the Euro Loteria online email addresses raffle draw that email: zmorshedi47@yahoo.com has become a winner in the online email names and numbers Internet promotion scheme.

The Euro loteria Merchants has rolled out 161 Millions Euros, for the first ever outgoing email names and number promotion, which you must court yourself lucky because the email random online raffle draw software has made your email address emerge has one lucky winners.

You are required to fill completely the settlement claim processing form below quickly and select any option of claims, to enable us complete all procedures with the Euro Loteria paying bank. If you will not be enable to visit our office immediately, below is other option to enable you claim your award without delay, and do note cost of delivery of transportation of your award prize to you, will be at your own expenses, because we CIF FINANCIAL HOLDINGS SL /JUEGO SEGURO only have the reception for you come to our office to pick your award yourself.

CLAIM PROCESSING FORM: FILL THE FORM AND SEND IT BACK IMMEDIATELY:

1. THE DATE YOU RECEIVED THE NOTIFICATION LETTER:

2. YOUR FULL NAME:...

3. AGE:...

4. SEX:....

5. ADDRESS: ......

6. POST CODE:......

7. CITY:........

8. STATE/TOWN :...........

9. COUNTRY:.....

10. MOBILE-TELEPHONE:.......

11. FAX NUMBER:..........

12. OCCUPATION:...................

13. WINNER EMAIL ADDRESS:.....................

14. AMOUNT WON:..........................

15: PHOTOCOPY OR SCAN COPY OF YOUR INTERNATIONAL PASSPORT OR ID CARD OR DRIVERS LICENSE. VALID IDENTITY IS VERY IMPORTANT, IT MUST BE PROVIDED, TO ENABLE THE PAYING BANK ISSUE PAYMENT ON YOUR GIVENS NAMES.

OPTIONS OF CLAIM (MODALITIES):

SELECT ANY, BUT ONE OF THE BELOW PREFERRED MODE TO CLAIM YOUR PRIZE. (16 OR 17 )

Option 16: Personal prize Pickup:

You are required to come down in person to personally pickup your prize at our office.
NOTE: Claim deadline for this option is exactly 30 working days from the receipt of this mail.

Option 17: Diplomatic delivery:

Your award prize, begin converted into Certified American Express Travelers cheque alongside with extra prize will be package in a parcel called cheque consignment parcel, and it will be delivered diplomatically to you at your given address by the contracted Spain diplomatic courier shipping company.

NOTE: You have to pay for cost of delivery of your cheque consignment parcel yourself, before the diplomatic shipping company will delivers the parcel to you at your location. It´s the rules and regulation of the Euro loteria promotion board, that winner must pay themselves cost of diplomatic delivery of the cheque consignment parcel to there given address. Therefore, you are not allow to select this option, if you do not want pay for the cost of delivery of the cheque consignment parcel to your location, we advise you have to come quick to our office to claim this award, before expiring date.

As soon as you FILL THE FORM and SELECT ANY OF THE OPTIONS OF CLAIMS, SEND TO US Email. After then it will enable us start your Verification Procedure TO enable release you award to you.

Have a nice day and Congratulations.

Honors,

Inline image 2

Dr. Vicente Delgado,

Presentation officer:

CIF Financial Holdings SL. C/O Juego Seguro
2013 Copyright © Clf Financial Holdings sl, All right reserved.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
CIF FINANCIAL HOLDINGS SL. / JUEGO SEGURO

THE ACCREDITED PRIVATE AND TRUST SECURITY COMPANY.

OFFICE CONTACT: EDIFICIO EUROCENTRO EMPRESARIAL: CALL CAPITÁN

HAYA 1. 28020 MADRID SPAIN.

TEL/ FAX:: +34- 656- 698- 264

04 - 10 - 2013.

الانم اینو فرستادن چی کار کنم ذهنم خیلی درگیر این موضوع شده لطفا راهنمایی کنید.
Dear ,

Your completed information was received. We advice you send scan copy of your id card immediately, in order for us to complete your claim processing with the paying bank. Good day and we look forward to hear from you soon.

Honors,

Inline image 2Inline image 1
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوست عزیز منم دوسال پیش بهم ایمیل دادن که برنده لاتاری شدم
الانم تجربه ای که دارم در اختیارت می زارم . شاید بدردت بخوره
خیلی هم دقیق تر کار کرده بودن و وارد تر از همه این نامه هارو طراحی کرده بودن و تو حرافی و....
من رتبه 5 گیم شده بودم و از اون جایی گیم بازی می کردم باور کردم
خلاصه چشمت روز بدنبینه ما هم زنگ زدیم قضیه از چه قراره
اول می گفتن از رو جایزه کم می شه و جایزه بهت تعلق می گیره فقط حساب ارزی باز کن ..!!!!
باز کردیم و رفتیم ایمیل دادیم کسی جواب نمی داد !!!!
زنگ زدیم باز کسی جواب نمی داد!!
یعنی چی شده؟!
خلاصه بعد از پیگیری ها مداوم جواب دادن و گفتن نمی شه ایران تحریمه و ما نمی تونیم با بانک های ایرانی کار کنیم و ما راهی یکی از کشور های همسایه ایران شدیم که در ان جا هم حساب نتونستیم باز کنیم به علت تحریم و برگشتیم
و وقتی زنگ زدیم گفتند چک شده جایزه شما و باید 10 هزار دلار به بالا بدید 3 روزه چک رو افیسر به ایران اعزام می کنه و جایزه رو می ده
این جا فهمیدیم کلاهبرداریه محضه و ول کردیم
تفاوت این نامه ما این بود از اول نگفته بودن پول می خوان یواش یواش ما رو داشتند باور می دادن بعد که خدارو شکر فهمیدیم ..
اما به هر حال ما سر این قضیه و مسافرت خارجی و حساب ارزی باز کردن در ایران و مترجمو.... 5 میلیون به بالا پولمون هدر رفت
عزیز کلا ه برداریه محضه فکرتو درگیر نکن
اول که به قول دوستامون ایمیل نمی کنند در سایت فقط می نویسند نامبر برندگیتون رو
موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، admiral.arash
سلام به دوستان. برای من یه ایمیل از network lottery اومده مبنی بر برنده شدن 800 هزار دلار. میخوام راهنماییم کنین آیا دروغ یا......؟ من متن ایمیل رو میذارم 15 Beaver Street, New York, NY 10004 Ref: EAASL/941OYI/02/SHYN Batch: 12/25/0034 Attention: Email Account Holder Congratulations!! Congratulations!! Are you the correct owner of this email? If yes, then, be glad this day as the result of the New York Online Lotto and email address free-ticket draws of the , 2015 Promotion Award has been released and we are glad to announce to you that your email address came out in the first category and entitles you to claim the sum of US$800,000.00. It is a promotional Program to encourage the use of Microsoft and Internet Programs. Your email address was entered for the online draw on this free ticket number:B55607545 6152 with reference number SAJA2C110P5 and Serial number SA5365/3 , Batch number XA87-2PY,drew the lucky numbers: 04-09-20-22-29-38 - Bonus 06 This subsequently won you the lottery in the 1st category i.e. matches 6 lucky numbers Plus Bonus number. You have therefore been allocated to claim a total sum of US$800,000.00 (Eight Hundred Thousand, United States Dollars) in cash is credited to file SAPC/9080144308/05. This is from a total cash prize of US$5,250,000.00 Shared amongst the 1691 with (2) lucky winner in "1st" category. This promotion was drawn based on email address as the key identification for setting up online accounts. All valid email addresses in the World Wide Web Draw used/participants for the online email promotion version were selected randomly via computer balloting from a global website collaboration with internet companies like eBay, pay pal, liberty reserve, and Google whom also built their systems and based their membership registration identity on email addresses supporting this computer draw system done by extracted email addresses from over 100,000 unions, associations, and corporate bodies and affiliated members to the National Lottery website and their advertisers listed online. This Online promotion takes place via virtual ticket balloting and it is done Bi-annually. Please note that you’re lucky winning ticket file and number falls within our Africa booklet representative office in South Africa as indicated in your ballot played coupon. In view of this, your US$800,000.00 would be released to you by our payment department. Kindly provide following information urgently:- 1. Full Name: 2. Email Address: 3. Physical Address 4. Age/Occupation: 5. Reference Number/Ticket Number: 6. Telephone Number: 7. Country: 8. Batch number Contact our Fiduciary agents immediately to commence release of your lottery prize by providing details below. Contact Person:- Thomas Newman (Esq.) Tel: +27 73 944 4293 Fax: +27 86 218 4234 E-mail: thomasnewman@claim-dept.com thomasnewman@workmail.co.za Sincerely, ....................................................... Ms. Teresa Marie Controller General Copyright © 1994-2015 the US Lottery International Promotion Inc. All rights reserved.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . برای من در 25 مهر 1394 یک ایمیل از KCC آمده
("KCC Visa" <bounce@isd.net>)
که نوشته شده شما برنده لاتاری شدین با اسم و فامیلم
و یک کیس نامبر داده
و شماره منزل 5 سال قبل هم توش است !!!
من شک دارم چون کانفیرمیشن نامبر نداده و کیس نامبر داده
من شک دارم چون تلفن منزل چند سال قبل است که نمیدونستم و یادم نیست و من شک دارم چون وضعیت تاهل را نوشته NO یعنی ازدواج نکردین
اما چند ساله ازدواج کرده ام
و من شک دارم چون اول میگه صفحات پاس پورت را برایمان بفرستین بعدش اگر جواب دادیم تا یک هفته باید برای سه نفر 1350 دلار پول بریزین
نمیدونم این کلاهبرداریه یا نه
از طرفی شک ندارم و میگم شاید درست باشه
اگر کلاهبرداری باشه چرا نام و نام خانوادگی من را میدونن
چطور شماره تلفن منزل 5 سال قبل را میدونن که خودم یادم نمی آید !!!
و در ضمن ابتدای ایمیل سربرگش شبیه همان سایت اصلی با آرم سایت
ثبت نام لاتاری است
خواهش دارم
زمان محدوده باید فوری جواب بدم
من برنده شدم یا نه یعنی
پاسخ
تشکر کنندگان: nora
(2015-11-11 ساعت 21:32)maryammohajersara نوشته:  سلام . برای من در 25 مهر 1394 یک ایمیل از KCC آمده
و یک کیس نامبر داده
و شماره منزل ۵ سال قبل هم توش است !!!
من شک دارم چون تلفن منزل چند سال قبل است که نمیدونستم و یادم نیست و من شک دارم چون وضعیت تاهل را نوشته NO یعنی ازدواج نکردین
و من شک دارم چون اول میگه صفحات پاس پورت را برایمان بفرستین بعدش اگر جواب دادیم تا یک هفته باید برای سه نفر 1350 دلار پول بریزین
چطور شماره تلفن منزل ۵ سال قبل را میدونن که خودم یادم نمی آید !!!
ثبت نام لاتاری است
خواهش دارم
من برنده شدم یا نه یعنی
صد در صد كلاهبرداري ميباشد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-11 ساعت 21:43)nora نوشته:  
(2015-11-11 ساعت 21:32)maryammohajersara نوشته:  سلام . برای من در 25 مهر 1394 یک ایمیل از KCC آمده
و یک کیس نامبر داده
ثبت نام لاتاری است
خواهش دارم
من برنده شدم یا نه یعنی
++++++++++++++++++++++++++++
سلام نورا جان ممنونم . 1-چرا میگین 100 درصد کلاهبرداری ؟
2-از کجا مشخصات منو میدونه پس ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-11 ساعت 22:23)maryammohajersara نوشته:  
و یک کیس نامبر داده
ثبت نام لاتاری است
خواهش دارم
من برنده شدم یا نه یعنی
سلام نورا جان ممنونم . ۱-چرا میگین 100 درصد کلاهبرداری ؟
۲-از کجا مشخصات منو میدونه پس ؟
سلام
بجز سایت اصلی لاتاری, در کدوم سایت دیگه ای مشخصاتت رو وارد کردید؟
بله...من علم غیب ندارم... ولی اینو میدونم که در سایت های دیگه ای ایمیل و مشخصاتتون رو وارد کردید ... و خیلی راحت هم مشخصات فردی شما دزدیده شده
اگر دوست دارید ایمیلتون رو بذارید تا من یک ایمیل با همون سربرگ سایت لاتاری براتون بفرستم ... مگه سربرگ درست کردن تو ایمیل کاری داره؟

مورد بعدی شماره تلفن 5 سال پیش هست!! یعنی مشخصات 5 سال پیش شما رو داره!!!!! خب اگر شما 5 سال پیش هم برنده شدید... خیالت تخت ... قبولیتون باطل شده

مورد آخر وضعیت ازدواج رو هم اشتباه زده ...چون اطلاعات چند سال پیشت رو داره

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: maryammohajersara ، victor2016
(2015-11-11 ساعت 22:23)maryammohajersara نوشته:  
و یک کیس نامبر داده
ثبت نام لاتاری است
خواهش دارم
من برنده شدم یا نه یعنی
سلام نورا جان ممنونم . ۱-چرا میگین 100 درصد کلاهبرداری ؟
۲-از کجا مشخصات منو میدونه پس ؟
دوست عزیز من برنده لاتاری در ۲۰۱۴ هستم و الان یک سالی هست آمریکا زندگی می کنم عین همین ایمیل برای من اومده که لاتاری برنده شدم در صورتیکه من دو سال پیش بردم و بعد از اون هم مسلماً در لاتاری شرکت نکردم شماره تلفن ایرانم و موبایل ایرانم هم در ایمیل بود اینها به سرورهای ایمیل ها دسترسی پیدا می کنند و از روی اون مشخصات شما رو می دزدند بعد از اون ایمیل کلاهبرداری براتون میاد شما آدرس ایمیلی که برات اومده مال کی سی سی رو سرچ کن اصلاً یک همچین آدرسی هیچ جا وجود نداره بعد ازاون هم بهم گفته بودن ۸۰۰ دلار بفرست منم در جوابشون گفتم من دو سال پیش لاتاری بردم و الان تو آمریکام کلی هم فحش و فضاحت بارشون کردم شک نکن کلاهبرداریه برای قبولی لاتاری برای هیچ کسی ایمیل نمیاد مطمئن باش
کیس نامبر:32XX / ارسال مدارک:23 می ،پست آرامکس / تعداد نفرات کیس : فقط خودم / سفارت: ابوظبی/ کارنت: ۹ دسامبر / مصاحبه: هفته چهارم فوریه-برگه آبی و چک کردن بعد چهار ماه
updates:23feb, 24feb, 25feb, 5mar, 9june, 10june
کلیر june 10 بعد از 107 روز انتظار
ویزا: July 7
ورود هفته آخر اکتبر ۲۰۱۴ Cool  

مرحله بعدF2A اقدام برای همسر
ارسال مدارک: July 15 2016
Priority ‎Date: July 18 2016  /اپرو: Nov 3 2016
مصاحبه: Oct 2018 مونترال کانادا (بکراند چک) و به گفته آفیسر حدود یکسال طول میکشد 
مصاحبه دوم: 2020 Mar مونترال قسم مجدد و دریافت برگه Welcome to The United States  Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، Danoosh ، victor2016
من خودم یک بار از این ایمل های جعلی با هدف سرقت هویت برام اومده بود. خوشبختانه اطلاعات زیادی بهشون ندادم و دستشون وقتی رو شد که سرقت هویت براشون کافی نبود و درخواست پول کردن. در مورد آدرس فرستنده ایمیل هم راه هایی وجود داره که کلاه بردارها کاری می کنن که به نظر بیاد اون ایمیل از آدرس معتبر مورد نظر شما فرستاده شده پس به هیچ ایمیلی نمیشه اعتماد کرد. معمولا اگر برای اینجور ایمیل ها reply بزنید میبینید جوابش به یه آدرس دیگه فرستاده میشه.

بهترین راه برای این که کلاه سرتون نره، آگاهی از قوانین لاتاری هست که دوتا! قانون اولیه اون اینه:
0- تا توی یه قرعه کشی ثبت نام نکرده باشید، غیر ممکنه که توی اون برنده بشید!
1- تنها مرجع ثبت نام (رایگان) و اعلام نتایج لاتاری سایت dvlottery.state.gov هست.
2- اونا به هیچ عنوان به کسی ایمیل نمیزنن که برنده شدی.

بودن کسانی که واقعا برنده شده بودن ولی چون از طریق اون سایت چک نکردن، خیلی دیر متوجه شدن (یا اصلا متوجه برنده شدنشون نشدن).
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: kourosh8
(2010-01-08 ساعت 14:42)کامران توکلی نوشته:  اقا واقعا ممنونم این بحثو باز کردید!
باورکن نزدیک دو ماهه منو کلاف کردند از افریقای جنوبی ایمیل زدند و یک خانمی هم از آمریکا که نوشته بود سرطان دارم و در حال مرگ اما قرعه ارثیه یازده ملیون دلاریم به نام شما افتاده ویک شمارهای هم به من تحت عنوان کد رهگیری و.... داده بود واقعا وسوسه انگیز مینویسند در این دوماه شاید پنج تا ایمیل در این بابها دریافت کردم خیلی تحریک شدم به یکیشون زنگ بزنم ببینم چی میگن نکنه واقعا قراره ما پولدار شیم(شوخی)
ولی از خیرشون گذشتم اما خب تمام ایمیل ها رو باز کردم و خوندم امیدوارم هکر نباشند که بتوانند به اطلاعات کامپیوتر دسترسی پیدا کنند......

سلام.به همین روش از من هم کلاهبرداری شده.طرف که زن بود میگفت من سرطان دارم و در کشور آفریقای جنوبی burkino faso زندگی میکنم و قرار هست دو میلیون دویست هزار دلار رو به تو بدهم چون که نه شوهر دارم نه بچه و عکس گواهی حساب خود رو هم فرستاد و ایمیل بانک خود را و بهم گفت از طریق ایمیل با بانک در ارتباط باشت و مشخصات خودت رو و شماره حساب و آدرس خود رو به اونها بده و هر روز با من در ارتباط باش و بگو که بانک بهت چی گفته بعد از چند روز دوباره بهم از مثلا بانک بهم ایمیل شد اولش ازم مشخصات آدرس شماره حساب شهر و... رو خواست.دوبار روز بعد دوباره بهم ایمیل زد و گفت ما میخوایم پول رو به حسابت در ایران بریزیم ولی یک درصد از پول رو باید به ما بپردازی تا ما بتونیم پول رو به حسابت بریزیم
این ایمیل بانک هست ecobnkburkinafaso@laposte.net
این هم ایمیل زنه که هر چند ساعت یک بار بهم ایمیل میزد mrs1_sabahibrahim@yahoo.fr
اون خانومه کلاهبردار به این نام خودش رو معرفی کرد MRS SABAH IBRAHIM
به این کلاهبردار و کلاهبردارها اعتماد نکنید
این ایمیل من هست سوالی هست در خدمت هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
گول خبرهای جعلی برنده شدن در قرعه کشی گرین کارت لاتاری را نخورید.

هرساله پیام های بسیار زیادی دریافت می کنم مبنی بر اینکه "ایمیلی مبنی بر برنده شدن در لاتاری دریافت کردیم ، آیا حقیقی است یا کلاهبرداری؟" و متاسفانه جواب همه این سوالات مبنی بر جعلی بودن خبر است.

در ادامه نکاتی را برای آگاهی شما عزیزان و تفاوت بین برنده واقعی و غیر واقعی می نگارم :

۱- هیچ زمان وزارت خارجه برای شما ایمیلی مبنی بر پذیرفته شدن در لاتاری ارسال نمی کند.

۲-به پسوند gov در دامنه های اینترنتی دقت کنید چون این دامنه ها صرفا در اختیار مراکز دولتی ایالات متحده است.

۳-دولت ایالات متحده هزینه مصاحبه لاتاری را صرفا حضوری و در محل سفارت خود دریافت می کند و بهیچ عنوان قبل از مصاحبه درخواست پرداخت پول نمی کند.

۴-برای بررسی وضعیت برنده شدن در لاتاری فقط یک وبسایت وجود دارد آنهم dvlottery.state.gov می باشد.

۵-کیس نامبر فرد برنده با سال میلادی برنامه شروع می شود و برای ایرانیان در ادامه باید حرف AS قرار داشته باشد و در ادامه ۸ عدد وجود دارد که بین سه تا پنج عدد اولیه ۰ می باشد و کیس نامبر با ساختار دیگری درست نیست.

امیدوارم هیچیک از شما دوستان قربانی این کلاهبرداری ها نشوید.

نگارنده : سیدعلی سپهر
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان