کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وقت سفارت برای ایرانیها از چه کشورهایی امکانپذیره؟
سلام به همگی
قابل توجه دوستانی که قصد گرفتن ویزای توریستی را دارند سفارت آمریکا در بیشکک ظاهرا راحتر نسبت به دیگر سفارتخانهای آمریکا در ابوظبی و آنکارا و... ویزا توریستی میده یکی از دوستانم رفت و سریع ویزاشو گرفت
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-03-14 ساعت 14:26)zozo2014 نوشته:  salam
jahat sherkat dar ye conference elmi dar USA che no visaei lazeme va az kodam keshvar VISA mide?
دوست خوبم لطفاً به قوانين سايت احترام بگذاريد و فارسی تايپ کنيد. شما از خيلی از کشورها از جمله دبی ارمنستان ترکمنستان ترکيه فرانکفورت اتريش وغيره ميتونيد اقدام کنيد که به نظر من برای کیس شما عشق آباد ترکمنستان و انکارا شرايط بهتری دارد

(2013-03-14 ساعت 14:44)Farshid22 نوشته:  سلام به همگی
قابل توجه دوستانی که قصد گرفتن ویزای توریستی را دارند سفارت آمریکا در بیشکک ظاهرا راحتر نسبت به دیگر سفارتخانهای آمریکا در ابوظبی و آنکارا و... ویزا توریستی میده یکی از دوستانم رفت و سریع ویزاشو گرفت
دوست عزيز مصاحبشون فارسی بود يا انگليسی ؟
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، msar
(2013-03-14 ساعت 14:50)Kurosh_Salehi نوشته:  [quote='zozo2014' pid='292728' dateline='1363254987']
salam
jahat sherkat dar ye conference elmi dar USA che no visaei lazeme va az kodam keshvar VISA mide?
دوست خوبم لطفاً به قوانين سايت احترام بگذاريد و فارسی تايپ کنيد. شما از خيلی از کشورها از جمله دبی ارمنستان ترکمنستان ترکيه فرانکفورت اتريش وغيره ميتونيد اقدام کنيد که به نظر من برای کیس شما عشق آباد ترکمنستان و انکارا شرايط بهتری دارد

(2013-03-14 ساعت 14:44)Farshid22 نوشته:  سلام به همگی
دوست عزيز مصاحبشون فارسی بود يا انگليسی ؟
[/quote

با سلام
مصاحبه انگلیسی بوده ولی فکر میکنم مترجم میتونی بگیری بازم سوال میکنم.
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

پاسخ
تشکر کنندگان: r_ent ، Judy Abbott 13 ، sepideh IR ، msar
دوستان من در اروپا هستم. سفارت کدوم کشور رو برای گرفتن ویزای توریستی امریکا پیشنهاد می کنید ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، msar
بعد از قبولی در لاتاری میشه محل مصاحبه رو خودمون انتخاب کنیم؟Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-04-22 ساعت 21:45)radman87 نوشته:  بعد از قبولی در لاتاری میشه محل مصاحبه رو خودمون انتخاب کنیم؟Rolleyes
بله امکانش وجود داره , البته از بین 3 کشور امارات -ابوظبی ,ترکیه -آنکارا و ارمنستان-ایروان
مراحل داره ,ایشالله قبول که شدید آشنا خواهید شد
پاسخ
تشکر کنندگان: shimoda ، badbat ، kasrafo ، msar
سلام دوستان.....وقتهای توریستی آمریکا از آنکارا باز شد امروز صبح....هر کسی‌ DS-160 را پر کرده آماده دارد،برای گرفتن وقتشان در خدمتیم....روز خوبی داشته باشید،شمارهٔ تماس تهران ۲۶۲۰۸۱۲۱
پاسخ
تشکر کنندگان:
[img]D:\latari[/img]
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،،،كسي تا حالا براي ويزاي توريستي استانبول رفته،؟دوست من رفته ويزا هم گرفته ولي من به هر اژانسي مي گم ميگن نه استانبول فقط مهاجرتي هست،،،لطفا نظر بدهيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان از کجا میشه فهمید وقتهای توریستی امریکا از دوبی باز میشه
کیس نامبر:2013as6200 کنسولگری:ایروان مقصد:لس آنجلس(ولی)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-29 ساعت 22:41)dana نوشته:  سلام دوستان از کجا میشه فهمید وقتهای توریستی آمریکا از دوبی باز میشه
https://usvisa-info.com/fa-ir/selfservic...ry_welcome

اين لينک رو چک کنيد
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: dana ، Danoosh
(2015-08-29 ساعت 20:43)Mandm نوشته:  سلام،،،كسي تا حالا براي ويزاي توريستي استانبول رفته،؟دوست من رفته ويزا هم گرفته ولي من به هر اژانسي مي گم ميگن نه استانبول فقط مهاجرتي هست،،،لطفا نظر بدهيد

فعلن که استانبول تق و لقه ولی اونطوری که خودش میگه خارجیهای ساکن ترکیه رو هم به انگلیسی و ترکی مصاحبه میکنه اما اصرار زیادی دارن که از همون آنکارا وقت بگیرین اگر ایرانی هستیذ. ممکنه اگه ساکن ترکیه نباشید باهاتون مصاحبه نکنن مگر اینکه مطمین باشید دوستتون اخیرن و بدون اقامت ترکیه رفته مصاحبه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-09-29 ساعت 14:48)spn نوشته:  سلام
باکو برای دانشجو ها چطور است؟
من پذیرش مستر بدون فاند دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-20 ساعت 02:26)الهه سابق نوشته:  
(2012-06-20 ساعت 00:29)arkoleini نوشته:  سلام
جدیدا شنیدم که سفارت آمریکا در ترکمنستان نیز به ایرانی ها ویزا میده و خیلی ها به این کشور هجوم آوردند بطوریکه الان گرفتن ویزای ترکمنستان نیز برای ایرانی ها سخت شده آیا ممکنه صحیح نباشه و به ایرانی ها ویزا ندهند؟

دوست عزیز، ترکنستان ایرانیهارو قبول میکنه و میتونید از اونجا اقدام کنید.

هزینه سفر به ترکمنستان با دریافت ویزای آن کشور چقدر میشه حدودا ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
كسي اگه از قبرس شمالي وقت خواست من ميتونم انجام بدم .قبرس شمالي بدون ويزاست براي ايراني ها 00905338565543
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان