کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آیا حامی مالی دارید؟
بله
43.69%
45 43.69%
خیر
56.31%
58 56.31%
مجموع 103 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حامی مالی (sponsor) دارید؟
(2010-02-09 ساعت 20:24)ساسان نوشته:  سلام به همه
آره من اسپانسر دارم خودشم 3 یا 4 تا Big Grin
الان بین اونها دعوا افتاده و همشون دوست دارند که اسپانسر اینجانب باشند تا مبادا جامعه آمریکا از نعمت داشتن شخص شخیص بنده بیشتر از این محروم بمونه.Big Grin
حالا شما ها زیاد این حرف های بالا رو جدی نگیرید.Smile
اما تو فک وفامیل 3 نفر هستند که همشون تمایل خودشون رو اعلام کردند که زحمت این کار رو به عهده بگیرند.
اما حتما"مدارک برای حساب بانکی رو همراه خودم میبرم.

اگه خیلی مشتاقند که اسپانسر بشن ما با کمال میل اونا رو به اسپانسری میپذیریم Tongue
خدا شانس بده بعضیا مثل شما کلی گزینه دارن، بعضیا هم مثل ما..... Rolleyes
تشکر کنندگان: mohsen324 ، R.F ، sepehr_sp ، morteza_2010 ، ساسان
دوستان لطف کنند تو نظرسنجی شرکت کنند. ممنونم
تشکر کنندگان: hamed_gh ، sh-b ، R.F ، shr.jafari ، پرستو ، morteza_2010
لطف کنید در نظر سنجی بالای صفحه شرکت کنید. ۴۵ رای کمه! همه شرکت کنند.
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، ساسان ، maxsupermax
سلام
من فكركنم اشتباه كردم چون من اسپانسر انتخاب كردم اما از حمايت مالي اون از خودم مطمئن نيستم و نمي دونم اون باخبره از شرايط اسپانسر بودن يا نه؟
شماره کیس:2010as0025xxx
دریافت نامه قبولی:29 JUNE-آنكارا
ارسال فرمهای اول:August 2009
کارنت شدن :July 2010
دریافت نامه دوم:تا امروز كه نرسيده
مصاحبه:24 august
دريافت ويزا:21 Sept
هيچگاه عشق را با محبت، دلسوزي، ترحم و دوست داشتن يكي ندان، همه اينها اجزاء كوچكتر عشق هستند نه خود عشق.

تشکر کنندگان: morteza_2010
(2010-02-23 ساعت 11:15)sanaz2010 نوشته:  سلام
من فكركنم اشتباه كردم چون من اسپانسر انتخاب كردم اما از حمايت مالي اون از خودم مطمئن نيستم و نمي دونم اون باخبره از شرايط اسپانسر بودن يا نه؟

منظور از این سوال اینه که آیا کسی را در آمریکا دارید که برای شما فرم‌های اسپانسری را پر کند یا خیر؟
با سلام
من اسپانسر ندارم ما 4 نفر هستیم (خودم و همسرم و 2 تا فرزند)تا 100 هزار دلار هم می توانیم حساب بانکی ببریم آیا شانسی واسه دریافت ویزا داریم ؟ لطفا جواب بدید ممنون می شوم
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، shahram1347 ، ساسان ، Amirreza
(2010-02-06 ساعت 18:30)msnazi نوشته:  داشتن حامی مالی یکی از دغدغه‌های اصلی برندگان قرعه‌کشی گرین‌کارت است. در این نظر سنجی از شما می‌پرسیم آیا تا کنون حامی مالی توانسته‌اید تهیه کنید یا اگر مصاحبه ر ا انجام داده‌اید حامی مالی داشته‌اید یا خیر؟؟

آیا حامی مالی(اسپانسر) دارید؟
بله من اسپانسر دارم ولی آیا همه به اون احتیاج دارند؟؟؟
شماره کیس:2010AS00013000
دریافت نامه قبولی:may 2009
کنسولگری:Ankara
ارسال فرمهای سری اول: JUNE 2009
کارنت شدن کیس: march 2010
دریافت نامه دوم : march 2010
مصاحبه: may 2010
دریافت کلیرنس:15july 2010
Big Grin
هر چیز که در جستن آنی ،آنی....Wink
من در نظر سنجی زدم که اسپانسر داریم ولی بعدش پشیمون شدیم به اسپانسرمون رو بندازیم و تصمیم داریم با سند ملکی اونم بصورت وکالتی بریم مصاحبه. حساب بانکی هم نداریم.
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان: mohsen324 ، kavoshgarnet ، sh-b ، shahram1347 ، kianoush ، morteza_2010 ، Shahoo52 ، moeen
بچه‌ها کسی‌ میدونه کسی‌ که اسپانسرمون می‌شه اگر از لحاظ مالی‌ وضیتمون خوب باشه بازم براش دردسری ایجاد می‌شه؟
Cool
(2010-05-11 ساعت 20:52)ayda نوشته:  بچه‌ها کسی‌ میدونه کسی‌ که اسپانسرمون می‌شه اگر از لحاظ مالی‌ وضیتمون خوب باشه بازم براش دردسری ایجاد می‌شه؟
Cool

وضعیت مالی شما خوب باشه یا اسپانسر؟!
در هر صورت تنها کسی که می تونه برای اسپانسرتون مشکل ایجاد کنه شما هستین!Big Grin
اگه شما خودتون خرج خودتون رو نتونین بدین ممکنه از جیب اسپانسرتون بردارن بدن به شما! در غیر این صورت مشکلی نیست
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: ayda ، Snowman ، Monica ، morteza_2010
همانطور که در پست قبلی گفتم.ما تصمیم گرفیم که بدون اسپانسر بریم مصاحبه. حساب بانکی هم نداشتیم. ترجمه وکالت ملکی برده بودیم. مسول تحویل گرفتن مدارک در سفارت گفت که حتما باید اسپانسر داشته باشید و مدارک وکالت مالی را هم که برده بودیم حتی نگاه نکرد. و گفت که تصمیم نهایی با آفیسر هست. ولی موقع مصاحبه هیچ صحبتی از اسپانسر نشد.
برای جزییات بیشتر میتونید سفرنامه ما را از الینک زیر بخونید.

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...3#pid47913
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان: kianoush ، mohsen324 ، morteza_2010 ، Monica ، Eskandari
سلام به همه
من حامی مالی دارم تو آمریکا ولی تو کانادا هم حامی مالی خیلی خیلی بهتر دارم به نظر شما کانادارو هم قبول میکنن اگه با گواهی های بانکی ثابت کنه میتونه برای من تو آمریکا هزینه کنه؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-05-26 ساعت 13:44)alimmm نوشته:  سلام به همه
من حامی مالی دارم تو آمریکا ولی تو کانادا هم حامی مالی خیلی خیلی بهتر دارم به نظر شما کانادارو هم قبول میکنن اگه با گواهی های بانکی ثابت کنه میتونه برای من تو آمریکا هزینه کنه؟؟؟؟؟

خیر. اسپانسر باید در آمریکا مالیات داده باشه.
تشکر کنندگان: majid_229997 ، ساسان ، Ashkan78 ، Shahoo52 ، Eskandari
(2010-05-26 ساعت 16:37)msnazi نوشته:  

این قسمت فرم که خط کشیدم نگاه کنید

فایل‌های پیوست
.docx   New Microsoft Office Word Document.docx (اندازه 12.79 KB / تعداد دانلود: 125)
تشکر کنندگان:
(2010-05-27 ساعت 10:02)alimmm نوشته:  
(2010-05-26 ساعت 16:37)msnazi نوشته:  

این قسمت فرم که خط کشیدم نگاه کنید

منظور دارایی‌های خودتون است. یعنی اگر بخواهید بدون اسپانسر بروید و بگید که من توانایی مالی دارم و حساب بانکی خارج از آمریکا دارم باید ثابت کنید که اون حساب بانکی یا هر نوع دارایی دیگه که خارج آمریکا است قابل انتقال به داخل آمریکا است.
اسپانسر باید در آمریکا مالیات پرداخت کرده باشد. درآمد کافی داشته باشد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان