کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرین متولد ماه بهمن
لیلی عزیز من هم باید این جمله ی "زدی به هدف" رو بگم! من هم خیلی بی تفاوتم!اصلا برام مهم نیست چی فکر میکنن! فقط میخوام خودم باشم!اغلب هم بهم میگن خودخواهی!!! ولی خودخواهی با این اخلاق من فرق داره!چون خودخواهی به نظر من یعنی بالا گرفتن خود و دست کم گرفتن دیگران! اما من خودمو خیلی بالا میگیرمو اعتماد به نفسم 20! ولی مردم هم جایگاه خودشونو دارنو دست کم نمیگیرمشون فقط بی تفاوتم!
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، lexington ، shr.jafari ، یه مهاجر ، ساشا ، msar ، pouya007
کمی اطلاعات اضافی بیشتر:
ماه بهمن در بین تمام ماهها یکی از روح گراترین و پیشرفته ترین ماههاست.زن
بهمن ماهی اگر محیط و شرایط مشوق او باشد,از شهرت خیلی خوشش می آید.او صفاتی نزدیک به نبوغ دارد.زمانی که با رفتار کمی عجیب و غیر قابل پیش بینی اش شما را ناراحت می کند,این را به یاد داشته باشید و رویش حساب کنید.از نطر فکری و روحی معمولا ثابت قدم و با وقار است و همیشه می داند مقصود و هدفش چیست.گرچه در مسایل عشقی به آسانی نوسان پیدا می کند,لیکن موجودی با محبت است و علاقه خودش را نشان می دهد,
البته او را به آسانی نمی توان بدست آورد.او هرگز خود را به پای شما نخواهد افکند,زیرا معمولا کمی سرد و کناره جوست.لازم است اظهار علاقه زیادی به او بکنید و ممکن است برای از بین بردن خودداری او مجبور شوید وقت زیادی صرف
کنید.حتی پس از اینهمه باز ممکن است وقت خود را بی جهت تلف کنید.مگر اینکه ار جهت شخصیتی,هوش و درک کلی با او برابر باشید.
هنگامی که از ورای خویشتنداری اش به او می نگرید,او را دوست داشتنی, اجتماعی,شوخ باهوش و جذاب می یابید.معمولا بوسیله حلقه ای از دوستان وتحسین کنندگان احاطه شده است.اگر بتوانید توجه او را جلب کنید موجود خوشبختی هستید,زیرا شخصیت او غنی است و از صفات خوب و مخصوص خود,آزادانه دیگران را برخوردار می کند.زن متولد بهمن با زمان حرکت می کند
و اگر بخواهید از نظر هوش با او برابری کنید بایستی در جریان مسایل جاری و هنری قرار داشته باشید.اگر می خواهید برایش جاذبه داشته باشید بایستی روراست,صمیمی,بی پیرایه و بی ریا باشید.جروبحث,پرخاش و اختلاف او را خیلی ناراحت می کند و نمی تواند چنین حال و هوایی را تحمل کند.او میل دارد
رابطه اش با شما مبتنی بر برابری باشد نه اینکه او بر شما یا شما بر او مسلط
باشید.
بیش از هر چیز تحت تاثیر عقاید شما قرار می گیرد بشرط اینکه این عقاید مترقی و آرمانی باشد.

به به! D: سیاره ی ماه بهمن هم که اورانوس هست اینم عکسش:

http://www.night-skin.com/upload/ups/88-...459928.jpg
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، lexington ، shr.jafari ، یه مهاجر ، ساشا ، msar ، pouya007
رو راست و بی ریا رو خوب اومدی Smile
دوستان پیشنهاد می کنم به جای اینکه خصوصیات خودمان را از سایتها و کتابهای طالع بینی بنویسیم نظرات شخصی خودمون رو بگیم. همه ما انواع مختلفی از این طالع بینی ها رو خوندیم اما همش اونی نیست که در ما وجود داره. و یا خیلی کلی نوشته شده.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، یه مهاجر ، lexington ، N0!$!eRv@mp!eR ، msar ، pouya007
منم خیلی رک و صریح و رو راست هستم.از دروغ خیلی بدم میاد.راستی دوستان بهمنی درباره اینکه راحت می بخشن یا نه هم نظر بدن؟؟؟ من خیلی خیلی بندرت از کسی دلخور میشم اما زمانی که دلخور شم خیلی بسختی میتونم ببخشم.خیلی روی این خصوصیتم کار کردم تا تعدیل کنم اما تا الان نشده تنها کاری که میکنم سعی میکنم ظرفیتم رو بیشتر بالا ببرم تا کمتر از کسی دلخور شم که اگه شدم بخشش طرف معجزه خواهد بود..بطور مثال من یه دوست صمیمی تو دوره راهنمائی داشتم که سر موضوعی باهاش به هم زدم هیچ کس نتونست منو متقاعد به اشتی کردن کنه حتی مشاور تربیتی مون که خیلی دوستش داشتم و براش احترام قائل بودم.

حمید درباره توداری بهمنی ها گفت و اینکه باعث میشه والدین بسختی سر از کار بچه های بهمنی در بیارن.خیلی خیلی درسته.بهمنی ها غالبا سعی می کنن مشکلاتشون رو بتنهائی حل کنن.من تو ایران که بودم توی محل کارم مشکلی برام پیش اومد که یه ماه مرخصی گرفتم تا کمی به ارامش برسم اما هر روز سر ساعت از خونه میزدم بیرون و تا بعدازظهر خونه نمی اومدم چون نمی خواستم پدرومادرم بدونن!!!!!!!!!! خلاصه پدر من که مهارت خاصی در گرفتن اعتراف داره همیشه با من مشکل داشت چون یه بهمنی وقتی واقعا نخواد کاری رو بکنه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه وادارش کنه.

در بین دوستام هم خانومای بهمنی بیشتر از بقیه در زندگی مشترکشون اصطکاک دارن چون بهمنی ها خیلی ایده الیست هستن .کلا بهمنی ها سنت شکن هستن
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، laili ، ساشا ، N0!$!eRv@mp!eR ، msar ، pouya007
اووووووووووووووووووووووووووووه اینجا چه خبره ، چه جلوی هم پامیشن چند تا بهمنی
چشم ما مردادی ها رو دور دیدینا
بزارین مرداد بشه پوست همتون رو میکنم
.
.
.
.
نه
.
.
نزنید اوخ نزنید ...... اشتباه کردمم غلط کردم

ولی خارج از شوخی من تا حد زیادی به طالع اعتقاد دارم و تحقیقاتی رو هم تو این مورد شروع کردم
جالبه که اگر بخواهید بدونید طالعتون دقیقا چیه؟ و طالع کدوم ماه مال شماست باید از پدر و مادرتون بپرسید که دقیقا چه ساعتی به دنیا آمدید ؟!!
مثلا اگه شما در بهمن ماه متولد شدید و ساعت تولد شما 8:00 صبح هست طالع شما در واقع اسفند ماه هست !!
یعنی : به ازای هر دو ساعت بعد از ساعت 6:00 صبح ، یک ماه به ماهی که در اون به دنیا اومدین اضافه کنید
و به عبارتی اگه فقط بین ساعت 4 تا 6 صبح در بهمن ماه به دنیا اومدید شما بهمن ماهی هستید
نکته دیگه اینکه در واقع طالع و اثر ستارگان بر ژنها و ایجاد نوعی الگوی رفتاری در افراد به ماه و ساعت تولد ربطی نداره و این تاثیر در واقع نه ماه قبل در زمان انعقاد نطفه گذاشته شده ( یعنی به ماه و ساعت انعقاد نطفه مربوطه ) و باز به همین خاطره که افرادی که زودتر( اصطلاحا هفت ماهه) به دنیا میان و یا به طور غیر طبیعی ( سزارین و ... ) وقتی طالع خودشون رو میخونن تناقضهای زیادی رو در اون طالع و رفتارهای خودشان میبینند چرا که احتمالا اون طالع و در نتیجه اون الگوی رفتاری مال اونها نیست
در کل بحث ژنتیک بدن انسان بسیار پیچیده بوده و هنوز به طور قطع از نظر علمی الگوی منظمی از دیدگاه تاثیر ستارگان بر ژنتیک به دست نیامده ولی از طرفی هم دانشمندان به هیچ عنوان منکر این قضیه نشده اند
و این موضوع که ماه و ساعت تولد در تعیین طالع موثرند از دیدگاه یک فرقه مذهبیست، که در این مورد اطلاعات جالبی دارند و این فرقه به {سبی ( به ضمه سین ) }معروفند که داوود را پیامبر خود میدانند ( شاید اگر میخواهید کمی بیشتر در مورد این فرقه م/ذ/ه/ب/ی بدانید کلید واژه{ ملواشه } برای جستجو در وب مناسب باشد و آن نام م/ذ/ه/ب/ی/س/ت که پیروان این فرقه بر اساس فرمولهای خاص بر فرزندانشان میگذارند و البته ربطی به نام واقعی آنان ندارد و با استفاده از این نامها میتوانند اجدادشون رو تا نسلها مشخص کنند و نکته جالب دیگر اینکه شما اگر خودتان هم بخواهید نمیتوانید به این مسلک در آیید چرا که فقط کسی میتواند یک سبی باشد که ملواشه داشته باشد و ملواشه هر کس از ملواشه مادر او بدست می آید و از آنجا که مادر شما سبی نبوده و ملواشه نداشته پس شما نیز نمیتوانید صاحب ملواشه باشید
من با این ف/ر/ق/ه از طریق یکی از دوستان آشنا شدم که شرح مفصلش در کتاب تاریخ جامع ا/د/ی/ا/ن که نویسندش الآن خاطرم نیست ولی اگه خواستید براتون پیداش میکنم هست و این کتاب تقریبا در مورد اکثر ادیان و فرقه های مختلف مطلب دارد که خواندنش خالی از لطف نیست ( گرچه من کلا به م/ذ/ه/ب و د/ی/ن اعتقادی ندارم ولی دوست دارم در مورد ا/د/ی/ا/ن و فرقه های مختلف بیشتر بدونم حتی اگه بعضی هاشون خیلی هم خرافاتی و مضحک باشن باز اگه در عمقشون بری میبینی که گاها منطق قوی و استدلالهای عجیبی دارن )
جالب اینجاست که این نظر که ساعت تولد در تعیین طالع موثر باشد کاملا منطقی و علمی به نظر میآید چرا که در ساعات مختلف شبانه روز جهت یک نقطه از زمین به سمت ستارگان مختلف تغییر میکند و در نتیجه تاثیر آنها
مثلا اگر در علم نجوم زاویه یک نقطه از زمین رو با یک ستاره مشخص دقیقا در یک زمان مشخص به دست بیارن و دو ساعت بعد هم باز همین زاویه رو به دست بیارن این تغییرزاویه در بازه زمانی دو ساعته دقیقا همون اندازه هست که همون نقطه با همون ستاره دربازه زمانی یک ماه شمسی یا میلادی داره مثل اینکه بگوییم زاویه 30 درجه با زاویه 390 درجه مساویه چرا که
30=360-390
و به عبارتی زاویه صفر درجه مساوی با 360 درجه
پس با این حساب که من متولد مرداد ماه هستم و حدودای ساعت 5 بعد از ظهر به دنیا اومدم احتمالا طالع من هم بهمن ماه هست لذا نترسید که دیگه پوستتون رو نمیکنم چرا که خودی شدمBig GrinWink
( این همه مقدمه فقط برای این بود که من هم بشم بهمنی از بس از خودتون تعریف کردین Wink )
البته تحقیق من در مورد فهمیدن طالع نیست بلکه شاید اگه بشه نظم خاصی رو در تاثیر صور فلکی بر ژنتیک افراد و در نتیجه الگوهای خاص رفتاری پیدا کرد و اگر نظریه های مبتنی بر ژنتیک بودن خیر و شر ، خوبی و بدی در آزمایشگاه ها به اثبات برسه شاید بشه با کنترل ژن ها به تدریج قدرت خیر و نیکی را با افزایش متولدین نیک سرشت افزایش داد و به تدریج جهانی رو به صلح و نیکی و خوشبختی رو داشته باشیم
البته اینها همه تئوری هست و شاید ، شاید ، شاید ، شدنی
امیدوارم مفید بوده باشه
شاد باشید
ارادتمند لولو
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، یه مهاجر ، N0!$!eRv@mp!eR ، ChairMan ، shr.jafari ، lexington ، indmehdi ، nnazi_2005 ، ساشا ، msar ، pouya007
من هم خیلی رک!-خودبین!!(منظورمو که میدونین!)-جالب!!!!-به نظر دوستام و خودم! باحال lol -دوست ندارم کسی درمورده من انتقاد های الکی بگه!!! در کل من با این جمله ی : Nobody is perfect مخالفم! چون همه ی آدمها یه جور نیستن و خیلی باهم فرق دارن! چیزایی رو که یه سرایی مزیت و خوبی میدونن برای بعضیا زشته و برعکس! مثلا یک مثال کوچیک: کسی فیلم خارجی زیاد نگا میکنه خودش دوس داره و بعضیا هم میگن آره خیلی قشنگن و بهتر از داخلیان! بعضیا میگن بدرد نمیخورن آدم حوصلش سر میره!! خب برای اونایی که دوست دارن یه نقطه ی خوبه و اونایی هم که دوست ندارن نقطه ی خوبی نیست! و همینجوریه که میگن فلانی مشکل داره یا "وااااا دیدی خانم ایکس چیکار کرد؟؟ واقعا خیلی زشت بود!" و همه ی اینا رو هم باعث بوجود آمدن این جمله ی nobody's perfect میشه! به نظر من everyone are perfect و این تناقصیی و نقاط منفی هم که بوجود میاد برای اینه که همه مختلفن و انگار که توقع دارن همه مثله خودشون رفتار کنن!!!!! امیدوارم منظورمو فهمیده باشید!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: shr.jafari ، lexington ، msar
سلام بر تمام بهمنی ها ،علاقمندان بهمنیها و فک و فامیلهای بهمنی های مقیم مهاجر سرا !
خواستم فقط عرض ادبی کرده باشم و بگم بابا بذارید یه چیزهایی هم بین خودمون بمونه !خوب نیست همه چیمون لو بره!
بعدشم اینقدر در نوشابه واسه خودمون باز نکنیم بهتره!دشمن تراشی میشه! این رو در گوشی می گم:"بقیۀ ماهها که نمی دونند ما این چیزها رو از خودمون درنیاوردیم و همش واقعیه! "فکر می کنند خودشیفتگیمون زده بالا ! واسه بهمنیها حرف در میارن،خوبیت نداره! Wink
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
سلام دوستان خوب بهمنی
خیلی خوشحالم از راه انداختن همچین تاپیکی. فوق العاده است.
من 12 بهمن متولد شدم و البته هنوز به آمریکا مهاجرت نکردم ولی به زودی اینکارو میکنم.
تولد همتون مبارک دوستای خوبم به امید اینکه همگی تولدمونو تو کشوری که آرزو داریم جشن بگیریم.Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: N0!$!eRv@mp!eR ، یه مهاجر ، ساشا ، lexington ، shr.jafari ، Snowman ، msar ، pouya007
(2010-02-15 ساعت 13:21)rasarasa نوشته:  سلام بر تمام بهمنی ها ،علاقمندان بهمنیها و فک و فامیلهای بهمنی های مقیم مهاجر سرا !
خواستم فقط عرض ادبی کرده باشم و بگم بابا بذارید یه چیزهایی هم بین خودمون بمونه !خوب نیست همه چیمون لو بره!
بعدشم اینقدر در نوشابه واسه خودمون باز نکنیم بهتره!دشمن تراشی میشه! این رو در گوشی می گم:"بقیۀ ماهها که نمی دونند ما این چیزها رو از خودمون درنیاوردیم و همش واقعیه! "فکر می کنند خودشیفتگیمون زده بالا ! واسه بهمنیها حرف در میارن،خوبیت نداره! Wink

در تکمیل این پستت سارا جان،از اونجائی که بهمنی ها اعتماد بنفس بالا و شخصیت قوی دارن و علی رغم اینکه خیلی مرموز و پیچیده هستن اما نگرانی از برملا شدن شخصیت و حتی نقاط ضعفشون ندارن چون اگه احیانا کسی بخواد بر علیه شون از این نقاط ضعف سواستفاده کنه قشنگ از خجالتش در میانBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، lexington ، msar ، pouya007
با سلام دوستان بهمنی
من هم بهمنی هستم اما چون الان اصلا نمیتونم برم اونور آب کمتر به سایت سر میزنم و این تاپیک باحال رو ندیده بودم... حیف شد چون تولدم گذشت و از هدایای ویژه مدیر محروم شدم

من در زمینه نجوم اطلاعاتات خاصی ندارم اما در علوم ماوراء و طالع زمان وساعت دستی دارم . اینو گفتم تا به اون دوستمون که در مورد صحت این موضوع توضیحاتی علمی نوشته بودن که ظاهرا تحقیقات خودشون بود بگم که بیشتر علوم قدیم هنوز در علوم جدید به اثبات نرسیده به این دلیل که با امکانات بسیار کم میخواهند مباحث ماوراء یا تاثیرات چیزهایی رو بر روی انسانها اثبات کنند که هنوز خود ان مباحث ناشناخته هستند!!
مثلا علت مرگ جنین درتولد 8 ماهگی بدلیل وجود ماه هشتم در زحل است و زحل ماه مرگ است! حالا چطور میخوان اینو ثابت کنن خدا میدونه!

و اینکه هر کسی در ماه بهمن بدنیا آمده باشه بهمنی نیست کاملا اشتباه است من به بهمنی ها قول میدم که همشون بهمنی هستنBig Grin
اون چیزی ایشون فرمودنند در واقع ساعت تولد است که با ماه متفاوت است و برای بدست آوردن اطلاعات پایه جهت بعضی امور دعا نویسی فایده داردWink

یک مطلب مهم : در یک ماه دیده میشه که بین زن و مرد تفاوت معکوسی وجود دارد بعضی اوقات در رفتاری زن و مرد معکوس هم هستند.

اگه دوستان مایل بودنند و براشون جالب بود بازهم در این مورد مینویسم
ماه بهمن اگر نبود هیچ ماهی سیراب نمیشد.
آیا نجات دهنده ای هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، shr.jafari ، lexington ، msar ، pouya007
جالب بود علیرضا.لطفا ادامه بدین

یه مطلب دیگه درباره بهمنی ها،حس ششم خیلی خوبی دارن ،آینده رو با منطق و محاسباتشون تا حد زیادی درست پیش بینی می کنن و اغلب قادرن ذهن افراد رو بخونن.هیچ وقت مستقیم به چشماشون نگاه نکنین اگه تصمیم دارین چیزی رو ازشون پنهان کنین،هرچند اینم فقط موقتا بهتون کمک میکنهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: shr.jafari ، alireza_hsi ، lexington ، msar ، pouya007
خوب چیزی که شما گفتید حس ششم نیست در واقع بهمنی ها مرتبا در حال بررسی و آنالیز کردن رفتار افراد هستند و اصلا هم دست خودشون نیست.
خیلی شده با دیدن یکی از دوستان دوستانتون و یک صحبت چند دقیقه ای تونستید رفتار و تا حدودی ایده های پایه ای اون فرد را حدس بزنید و مثلا به دوستتون بگید این چه آدم دلسوزی هست و مهربان در صورتی که با چند دقیقه صحبت نمیشه به راحتی همچین رای قاطعی داد! بهمنی ها میتونه از زیر پوسته رفتار افراد به درون اونها نفوذ کنن چه با چشم چه بی چشم Wink
من خودم در این زمینه بدجور شدم که بعضی از دوستام برای تشخیص افکار دیگران منو به مهمونی دعوت میکنن و خدایی ناجور هم به خال میزنم Wink
در مورد رفیق باز بودن بهمنی ها همه گله داشتن که اینطور نیست . بگم که در مورد خانمها بله خانمها بیشتر سطحی دوست میشن و در پیگیری دوستی نمیرن اما آقایان بهمن دوستان زیادی دارن اما باز هم رفیق باز به اون معنی نیستن چون اصولا تنهایی در بهمنی ها جالب تر هست.

در پست بعدی چیزهایی رو از بهمنی ها میگم که تا حالا نشنیدین .
اگر بهمن ماه آب هدیه نمیکرد هیچ حوتی (اسفند) زنده نمیموند
آیا نجات دهنده ای هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، shr.jafari ، msar ، pouya007
خيلي جالب بود لولو جان. مرسي.
فقط در مورد زاويه 380 بيشتر توضيح مي‌دي؟ چون من خيلي وقته ديگه با هندسه سر و کار ندارم. زمان ما هم 360 درجه بود. الآن چرا تغيير کرده؟Wink

ولي در کل منم تا حدود زيادي به طالع‌بيني اعتقاد دارم و بيشتر خصوصيات مذکور براي طالع من منطبق هست.

(2010-02-14 ساعت 20:37)looloo نوشته:  مثل اینکه بگوییم زاویه 30 درجه با زاویه 410 درجه مساویه چرا که
30=380-410
و به عبارتی زاویه صفر درجه مساوی با 380 درجه
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: looloo ، msar
من اومدم يه چيزي بگم و در برم.
بهمني هاي عزيز، لطفاً به اين نکته توجه کنيد که همه خصوصيات خوب شما مورد قبول است.
اما اين همه، يک دانگ از شش دانگ خصوصيات خوبي‌است که متولدين آذر دارند. Big Grin

ما رفتيم. فرار فرار.Wink
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، ChairMan ، msar
آی بچه ها در رفت بگیریدش!
جالبه من در زندگی آدمهای آذری خیلی برام قابل احترام و جالب بودند ،تنها ماهیه که نسبت بهش حس بچه بودن ندارم! -آخه می دونید که بهمن پیر طبیعته، البته پیری که هنوز مثل اسفند اینقدر پیر نشده که بچه بشه_ولی هر بار رابطه ام رو با یک آذری نزدیکتر کردم به غلط کردن افتادم،تنها ماهیه که به راحتی می تونه گریۀ من رو در بیاره!من به این نتیجه رسیدم که بهتره با آذریها دورادور دوست بمونم تا بخوام بهشون نزدیک بشم! نمی دونم بقیۀ هم ماهیهای من هم این حس رو دارن یا نه؟!
عوضش مثل عشق یک پیر به بچه کوچولوی نوزاد،فروردینیها رو قلبا دوست دارم.همینجوری بی خودی دوستشون دارما!
مردادیها رو هم مناسبترین ماه برای ازدواج می دونم! چون خودم وچند تا زوج خوشبخت دیگه رو دیده ام که ترکیبِ این دو ماه بوده اند.Big Grin
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: indmehdi ، ساشا ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان