کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال در مورد وکیل
سلام با 1 وکیل صحبت کردم میگه $5000 هزینه کن من کارهای تحصیلت رو انجام میدم که بیای کانادا.من اصلا اطلاعاتی در این مورد ندارم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: saeide-72 ، msar ، mohandesbehrang ، milspider ، s@mane
شما الان آخرین مدرک تحصیلیت چیه؟ چند سالته؟ مشکل خروج از کشور داری؟ یعنی سربازی و . . .؟
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar ، mohandesbehrang
با سلام
بايد يك كم اطلاعات در مورد خودتون بدهيد تا بشود راهنمايي كرد
براي شروع اين موارد نياز است:
ميزان تحصيلات
وضعيت تاهل
ميزان آشنايي به زبان (مخصوصا فرانسه)
سوابق كاري و حرفه اي
توانايي مالي
شايان ذكر است كه داشتن گذرنامه معتبر از شرايط اساسي هست بنابراين نبايد از نظر نظام وظيفه (در صورتي كه مذكر هستيد )مشكلي داشته باشيد

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar ، mohandesbehrang ، milspider
مدرك ليسانس كامپيوتر, سن بيست و هفت هشت ساله , مجردسربازي هم رفته باشه توانايي مالي هم داشته باشه
شماره کیس:2010AS000165xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:-2009-4-Aug
کنسولگری:Ankara
تاریخ کارنت شدن :may
تاریخ مصاحبه: 17 june
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه

پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar ، mohandesbehrang ، milspider
(2010-02-20 ساعت 00:44)mary joon نوشته:  مدرك ليسانس كامپيوتر, سن بيست و هفت هشت ساله , مجردسربازي هم رفته باشه توانايي مالي هم داشته باشه
در مورد سطح زبان چي؟
با اين مشخصات به شرط دارا بودن مدرك دلف 4يا 5 سطح امتياز تاحدودي قابل قبول ميشه (دلف يكي از مدارك زبان فرانسه و صادره از سفارت هست)

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: mary joon ، eblam ، copol_fazaee ، msar ، mohandesbehrang ، milspider
سلام

بچها یه وکیل خوب که در آمریکا کار می‌کنه و به نظر من تقریبا کارش بهتر از دیگران هست ، چون امید الکی‌ به کسی‌ نمیده ، به هر حال میتونید یه تماس باهاش بگیرید مشاوره رایگان بهتون میده.

Tel. (408) 249-3373
Fax. (408) 748-1826
contact@immi-law.com
Yasmeen Eydinejad

بگین
از طرف مهدی محمدتقی تماس میگیرم.
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، bill.goldberg1990 ، copol_fazaee ، Hossein81 ، msar ، mohandesbehrang ، milspider
دوست عزیز لطفاً اصلاً گول این وکیل ها رو نخور!
من یه زمانی وکیل گرفتم (سیامک زارعی- پارس نشنال) همین حدودا از من گرفت! من اول فکر کردم می خواد کار شاقی کنه احیاناً بد دیدم تنها کاری که کرد این بود که یه پذیرش گرفت برام داد بهم ، منم عین این اسکل ها رفتیم تو صف سفارت کانادا آخرم ردمون کردن Smile
خودت شخصاً برا دانشگاه Apply کن ، خرجش 4 تا ایمیل همش، کاری نداره ، مستقیم براشون پول کورس رو بفرست ، پذیرش رو برات پست می کنن.
پیشنهاد می کنم مدرک زبان ام بگیری! کورس زبان هم گرون اونجا هم اینکه شاید reject کنن. Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، msar ، mohandesbehrang ، milspider
(2010-07-01 ساعت 08:10)ADONIS نوشته:  ...
حالا شما چقدر برای وکیل خرج کردین؟

من سال 85 حدود 3 هزار دلار کانادا به وکیل دادم، برام از دانشگاه York پذیرش گرفت.
من اون موقع چیزی از این ویزا ، یا کلاً روند ویزای تحصیلی نمی دونستم وگرنه اصلاً پول نمیدادم. و خودم می کردم
روز اول که رفتم مشاوره یه طوری حرف زد من فکر کردم دو ماه دیگه کانادام!
تا پول و دادم بهش بعد تازه گفت که خب رد شدن یا قبول شدنت به من ربطی که نداره!
4 تا فرم پر کردن برام که اونها هم پر کردنش 30 دقیقه همش وقت میگیره!!
داد بهم، یه سری مدارک هم خودم گذاشتم روش ، مثل حساب بانکی و این چیزا با اصل پذیرش(کپی قبول نمی کنن) صبح بردیم دادیم سفارت Smile 21 روز بد هم جواب می دن!!
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، ParsTrader ، msar ، mohandesbehrang

با سلام

به نظر شما من وکیل بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

. من دانشجوی ترم اخر فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم. تافل 560 دارم.می خوام برای ترم پاییز سال 2012 برای رشته مدیریت مهمان نوازی در دانشگاههای آمریکا اقدام کنم.وقت خیلی کمی دارم چون ددلاین دانشگاهها نزدیکه منم 1 ماه دیگه امتحانات فاینال دانشگام شروع می شه. اما نمی دونم برای مقطع لیسانس اقدام کنم یا فوق لیسانس. شنیدم برای لیسانس ویزا نمی دن؟ این واقعا درسته؟
معدل لیسانسم 16:46 دیپلمم 18:69 پیش دانشگاهیم 16:15 هستش .
با توجه به شرایط من شما چه پیشنهادی میدید؟

Aagar baraye Lisans natoonam visa begiram pishnahad mikonid baraye foghe lisanse reshteye khodam paziresh begirim badaz akhze visa taghire reshte bedam?

ممنووووووووووووووووووووونم

پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، mohandesbehrang
سلام.همسر من ليسانس كامپيوتر داره.با10 سال سابقه ي كار.پايان خدمت هم داره.سنش هم 32 ساله.براي رفتن به كانادا بايد چيكار كنيم؟ممنون.
پاسخ
(2012-11-07 ساعت 12:41)ninar نوشته:  سلام.همسر من ليسانس كامپيوتر داره.با10 سال سابقه ي كار.پايان خدمت هم داره.سنش هم 32 ساله.براي رفتن به كانادا بايد چيكار كنيم؟ممنون.
سلام
برای کانادا برای رشته همسر شما تنها می توانید از طریق کبک اقدام کنید که لازمه ان خواندن زبان فرانسه و دادن امتحان تف است .
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
سلام
من برای پذیرش در کانادا اقدام کردم. نمره آیتلس و چند تا مقاله و تجربه کار تحقیقاتی هم داشتم ولی reject شدم. آیا فکر می کنید برای پذیرش اگر وکیل می گرفتم کارم درست میشد ؟! یعنی این وکیل ها می تونن تغییری در معیارهای انتخابی دانشگاه ایجاد کنند ؟! البته فکر کنم پذیرشی که وکیل میگیره بر این اساس هست که هزیته تخصیلمون رو خودمون بدیم و با فاند نیست. درسته ؟ ممنون از راهنماییتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar ، mohandesbehrang
(2013-05-04 ساعت 20:52)Paradise4 نوشته:  سلام
من برای پذیرش در کانادا اقدام کردم. نمره آیتلس و چند تا مقاله و تجربه کار تحقیقاتی هم داشتم ولی reject شدم. آیا فکر می کنید برای پذیرش اگر وکیل می گرفتم کارم درست میشد ؟! یعنی این وکیل ها می تونن تغییری در معیارهای انتخابی دانشگاه ایجاد کنند ؟! البته فکر کنم پذیرشی که وکیل میگیره بر این اساس هست که هزیته تخصیلمون رو خودمون بدیم و با فاند نیست. درسته ؟ ممنون از راهنماییتون.
سلام
به هیچ عنوان وکیل هیچ کاری برای شما نمیتونه انجام بده . ریجکت شدن میتونه به دلایل مختلف باشه که یکی از انها عدم علاقه استاد های ان دانشگاه به موضوع کاری شما باشه .
کلا برای کانادا و امریکا حتما باید با استادهای انها مکاتبه داشتبه باشید و نظر مساعد انها را جلب کنید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اپلای ابرود مراجعه کنید .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: shimoda ، amir2640 ، storagemeter ، msar ، mohandesbehrang
سلام
من مدتی است که توی امارات زندگی میکنم (حدود دو سال) الان میخوام برای ادامه ی تحصیل برم کانادا خواستم بدونم وکیل مورد اطمینانی هست که من بتونم باهاش مشورت کنم تو این ضمینه یا نه؟
من مشکلی مالی ندارم سطح دانشگاه و اینجور چیزا هم برام زیاد مهم نیست هدفم بیشتر اینه که بتونم برم Rolleyes مدرک زبان IELTS هم دارم نمرات دبیرستان هم بالاست
من الان باید دقیقا چیکار کنم؟ اگه کسی لطف کنه به من وکیل معرفی کنه ممنون میشم Cool
پاسخ
سلام به همهی دوستان ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرماییید
دقیقا کار وکیل برای مهاجرت تحصیلی برای کانادا چیه؟؟
چون من با شخصی صحبت کردم که یه جورایی اشنا هست و میدونم که چند نفر رو به صورت تحصیلی برده کانادا
زمانی که من باهاش صحبت کردم گفت که 5000 دلار میگیره و برای رشته من یه دانشگاه پیدا میکنه و کلا برای من ویزا میگیره
الان موندم که راست میگه دروغ میگه
در ضمن بنده 23 سال سن مجرد مدرک کاردانی مهندسی شیمی دارم((ایشون گفت توی همین رشته برای من از دانشگا های شهر ادمونتن یه کالج پیدا میکنه))
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان