کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدي: مردود شدن درخواست ویزا
به نظر میرسه دوستان زیادی اینجا هستند که دارند مراحل ویزای k1 را طی می کنند. اخیرا با خبر شدم که یکی از دوستان توی آنکارا deny شده.
این تاپیک را ایجاد کردم برای این که اگر کسی تا به حال denyشده چه در آنکارا و چه ابوظبی تجربیاتش را برای بقیه بنویسه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mml
یکی نه عزیزم! الان 3 هفته هست که هر چی ویزای نامزدی هست تو آنکارا رد می شه! بدون هیچ دلیل مشخص و منطقی!

من 8 ماه با نامزدم تو ایران "زندگی" کردم. وکیلمون می گفت که اینقدر کیس شما ساده و قوی هست که احتمالا افیسر چیزی ازت نمی پرسه! اما بدون هیچ دلیلی منو رد کردند!!

دارم از زور ناراحتی می ترکم!!!!! Sad(((((
پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، Partov
یعنی تمام کیسهای نامزدی رو رد میکنند ؟
شما کی مصاحبه داشتین ؟
پاسخ
۳ روز پیش یکی‌ از مسافرای ما ویزای نامزدیشو گرفت....هفتهٔ پیشم یکی‌ دیگه گرفت....کی‌ بهتون گفته که ۳ هفتست همه رد میشن...چون همچین چیزی وجود نداره قربان...من مسافرای زیادی دارم که هر هفته دارن میان و میبینم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، seravin ، Ziba ، laili ، viking ، Parniyan ، mml ، dinadino228 ، rahimina ، Partov
(2010-02-13 ساعت 00:41)md_aslani نوشته:  یکی نه عزیزم! الان 3 هفته هست که هر چی ویزای نامزدی هست تو آنکارا رد می شه! بدون هیچ دلیل مشخص و منطقی!

من 8 ماه با نامزدم تو ایران "زندگی" کردم. وکیلمون می گفت که اینقدر کیس شما ساده و قوی هست که احتمالا افیسر چیزی ازت نمی پرسه! اما بدون هیچ دلیلی منو رد کردند!!

سلام
من خيلي نگران شدم آخه مصاحبه منم آنکارا ست ميشه بيشتر توضيح بدين يعني مهر قرمز براتون زدن ديگه نمي تونيد برين آمريکا؟
توي اولين مصاحبه ردتون کردن؟
همسر شما ايراني است يا آمريکايي ؟
شما ايميل وپرينت تلفن داشتيد؟
نامزدتون توي مصاحبه حضور داشت؟
پاسخ
(2010-02-13 ساعت 00:41)md_aslani نوشته:  یکی نه عزیزم! الان 3 هفته هست که هر چی ویزای نامزدی هست تو آنکارا رد می شه! بدون هیچ دلیل مشخص و منطقی!

از مدیران محترم سایت درخواست میکنم ارسال هایی که هیچ منطق و توضیح درست و حسابی ندارن و باعث نا امیدی بچه میشن رو حذف کنن.
من هفته دیگه میرم آنکارا و کلی با این ارسال تو ذوقم خورد با اینکه من فکر میکنم حرف ایشون هیچ پایه و اساسی نداره . با یکی دوتا از دوستای مهاجر سرا هم که آشنا هستم اونا هم نگران شدن .
من نمیدونم این خانوم یا آقا اگه واقعا این اتفاق براشون افتاده چرا نمیان و به بقیه لطف نمیکنن و شرایطشون رو نمیگن که به بقیه افراد هم کمکی کرده باشن !!!
آقای پوریا عزیز واقعا ممنون از این جواب به موقع و همراهیتون با بچه ها ...
پاسخ
تشکر کنندگان: viking ، Parniyan ، mml
(2010-02-16 ساعت 09:36)Ziba نوشته:  

از مدیران محترم سایت درخواست میکنم ارسال هایی که هیچ منطق و توضیح درست و حسابی ندارن و باعث نا امیدی بچه میشن رو حذف کنن.
من هفته دیگه میرم آنکارا و کلی با این ارسال تو ذوقم خورد با اینکه من فکر میکنم حرف ایشون هیچ پایه و اساسی نداره . با یکی دوتا از دوستای مهاجر سرا هم که آشنا هستم اونا هم نگران شدن .
من نمیدونم این خانوم یا آقا اگه واقعا این اتفاق براشون افتاده چرا نمیان و به بقیه لطف نمیکنن و شرایطشون رو نمیگن که به بقیه افراد هم کمکی کرده باشن !!!

به نظر من باید با ایشون همدردی کنیم نه اینکه پست پاک بشه. علاوه بر این که این اتفاق می تونه برای تک تک ما بیفته
پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، rahimina
(2010-02-16 ساعت 09:53)amir29 نوشته:  
(2010-02-16 ساعت 09:36)Ziba نوشته:  

به نظر من باید با ایشون همدردی کنیم نه اینکه پست پاک بشه. علاوه بر این که این اتفاق می تونه برای تک تک ما بیفته
دوست خوب باید همدردی کنیم برای ایشون وقتی که واقعا گفته های ایشون صحیح باشه . نه اینکه ایشون بگن ((الان 3 هفته هست که هر چی ویزای نامزدی هست تو آنکارا رد می شه! بدون هیچ دلیل مشخص و منطقی!
))

و کلی انرژی از بچه هایی که تمام این مدت استرس داشتن و نگران بودن بگیره .
از این دوست محترم خواهش میکنم بفرمایند از کجا میدونن هرچی ویزای نامزدیه توی این مدت داره Deny میشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: viking ، rozollina ، mml
من هم با ziba موافقم . این خانم یا آقا بهتره که شرایطشون رو بگن . این مسئله باعث نگرانی خیلی ها شده . یک مطلب نگران کننده رو نوشتن بدون اینکه دلیلی بگن یا حتی شرایطشون رو بگن .
پاسخ
تشکر کنندگان: Ziba ، mml
ببینید بچه ها یه معادله خیلی ساده است
خوب، چه دلیلی ممکنه داشته باشه که سفارت آمریکا در آنکارا در طول سه هفته فقط ویزاهای نامزدی رو رد کنه!!!؟ مگه جنگ جهانیه!!؟
این قضیه ممکنه شاید در صورتی اتفاق بیفته که خدای نکرده تمام مردم ایران طاعون و یا ایدز گرفته باشند.!!!
خوب با این تفاسیر یه بچه هم میفهمه که اینطور اخبار بی پایه و اساس، شایعه ای بیش نیست.
هیچ کس نگران نباشه و همیشه مثبت فکر کنید تا مثبت زندگی کنید.
In the United States I will feel as if I were alive again
پاسخ
تشکر کنندگان: Ziba ، nnazi_2005 ، viking ، mml
معمولا ویزاهای نامزدی قبول می شود. یکی از مواردی که کنسول بر روی آن حساس است این است که آیا فرد اقدام کننده در امریکا قبلا هم کسی را با ویزای نامزدی و یا ازدواج به امریکا برده است یا خیر.
قبلا خیلی ها کارشان این بود که از افراد پول می گرفتند و آنها را به امریکا می بردند و طلاق می دادند و دوباره به سراغ یک نفر دیگر می رفتند. درواقع فرد مهاجر هم قربانی می شد چون گرین کارت او حتی بعد از ازدواج تا دو سال کاندیشنال است و با طلاق مجبور می شد به مملکت خودش برگردد.
در واقع اداره مهاجرت امریکا برای اینکه از افرادی که آرزوی مهاجرت به امریکا را دارند حمایت کند تا مورد سوء استفاده امریکاییان قرار نگیرند, دستور داد که کنسولها نسبت به افرادی که بیش از یک بار نسبت به ازدواج فرامرزی اقدام کرده اند بسیار سخت گیری کنند. مگر آنکه واقعا مطمئن شوند که این ازدواج صوری نبوده و از روی عشق واقعی است.
ولی در موارد عادی و اگر شواهدی داشته باشید که نشان از روابط شما با نامزدتان بدهد, بعید است که کنسول بخواهد کیس شما را رد کند. مگر اینکه این ازدواج از طریق دلالها صورت گرفته باشد و آن فرد هم در اداره مهاجرت سابقه دار باشد.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، nnazi_2005 ، Ziba ، Ali Sepehr ، joseph ، viking ، mml ، farzad24 ، rahimina
سلام م م م م به همه بچه هاااا

من یه سئوال داشتم از کسانی که تجربه دارن اگه جواب بدن ممنون میشم
کیس من نامزدی هست و بعد کلی دردسر وقت مصاحبه بهم دادن و بهم یک ایمیل زدن که چیزایی که خواستن من با خودم ببرم و توش نوشتن
اصل شناسنامه
اصل کارت ملی
فیش واریزا 131$
برگه مدیکال
کپی پاسپورت اسپانسر
عکس

سئوال اینجاست که من ترجمه همه مدارک و فرستادم لازمه دوباره ترجمه کنم و ببرم ؟؟؟؟
من نه مدرک تحصیلی فرستادم نه نه اینکه ازم خواستن که ببرم ؟؟؟ همینطور کارت پایان خدمت و نه فرستادم نه اینکه گفتن بیار؟ حالا لازم هست ببرم یا نه ؟؟؟

ممنون میشم اگر جواب بدین
پاسخ
az man ke tarjome kart melı va shenasname ro 2bare gereftan
shoma ham bebarıd ke gır nadan be 1 chız bıkhod . saı konıd tarıkh tarjome hatoon ham nazdık be mosahebe bashe . asl shenasnamatoon yadeton nare.
پاسخ
ممنونم از اطلاعاتتون. ولی این دوستمون که این پست رو زدن فقط همین یک پست رو داشتند و از فردای روزی که این پست رو زدن تا الان به فروم سر هم نزدن! یعنی بیش از یک سال!

به همین علت هیچ نشانه ای از کیفیت پست های ایشون و صحت و سقم گفتارشون در دست نیست. به خاطر همین من شخصاً این پست رو چندان جدی نمی گیرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، frozen mind ، mml ، NedaE
نااميد هرگز برنده نمي‌شود و برنده، هرگز نااميد نمي‌شود.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، rozollina ، mml ، Partov

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان