کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین شغل ها در آمریکا در ۱۰ سال آینده
حداقل میتونیم بگیم ایرانی های روشن فکر ، و وقتی که تو اقلیت باشیم به هم کمک میکنیم
من که این جوریم
اگه روزی رفتم هر کی کاری داشت میتونه بگه ، من به شخصه کوچیکه همگی Smile ، تا جایی که بتونم کمک میکنم ،راهنمایی میکنم ، اسپانسر میشم (میگن تا ندانی قدر نمی دونم چیچی ، باز نمی دونم چیچی ، شایدم این نبوده،نمی دونم) منظور اینکه اونهایی که اونجا هستن حتما یه چیزی میدونن که میگن ایرانیا به هم کمک نمی کنن
حالا اول دعا کنید که خودم برم Big Grin
این رنکینگ هم واسه اینه که یه چیزی دستتون بیاد ، 100% نیست
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان: shr.jafari ، OverLord ، maaref ، shkhmo ، parastoo mohajer ، shatsi ، siakhatar666
متوسط حقوق ها در کالیفرنیا خیلی بیشتر از آن چیزهایی است که در لیست نوشته شده. در کالیفرنیا حقوق یک مهندس نرم افزار اگر در شغل مربوطه کار کند و صاحب کار هم ایرانی نباشد بین 90 تا 125 هزار دلار در سال است
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
Cool
اينكه خيلي خوبه. بريم ببينيم تو گوگل برامون كار پيدا ميشه!Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، shkhmo
آآآآآآخخ جووون! داروسازییییی Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، pariya2
ااا شما داروسازیی، یه جریانی پیش اومد که من نتونستم برم،خیلی حسرت خوردم
الان :
شبکه رو بجسب Big Grin مهندسی نفت (در آینده) یکی بیاد کمکم پولارو بشماریم
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، ravak ، shkhmo ، pariya2
آرش جان ؛ در کالیفرنیا یک تکنسین کامپیوتر یا بقول این اجانب Help Desk چقدر درآمد داره؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، maaref ، shkhmo ، pariya2
نقل قول: آرش جان ؛ در کالیفرنیا یک تکنسین کامپیوتر یا بقول این اجانب Help Desk چقدر درآمد داره؟

اگر شما تکنسین کامپیوتر هستید و بتونید در زمینه شبکه و طراحی وب هم کار کنید و یکی دو تا مدرک مخصوصا" مایکروسافت هم جور کنید در لس آنجلس بین 45 تا 65 هزار دلار می تونید کار کنید.
پاسخ
اوضاع منم بی ریخته اگه بیام امریکا بیکار میمونم

30 Telecommunications Network Engineer شبکه ارتباطات راه دور مهندس 53% ٪
البته کارهای هنری هم بلدما ...عکاسی،نقاشی،طراحی و گرافیک.شاید بشه گنار خیابون اثار هنریم رو بفروشم؟؟؟ LOL
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، laili ، SamiraN ، سارا کوچولو ، zara man ، Hossein81 ، maaref ، shkhmo
شیما جان کار من توی اروپا چطوره ؟ تکنسین کامپیوتر یا help desk
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، shkhmo ، pariya2
(2010-02-18 ساعت 01:40)sadra_sepehr نوشته:  آرش جان ؛ در کالیفرنیا یک تکنسین کامپیوتر یا بقول این اجانب Help Desk چقدر درآمد داره؟

صدرا جان البته هلپ دسک کسانی هستند که از طریق تلفن کمک می کنند که مشتری مشکلش را حل کند و حقوق آنها کمتر از تکنسیتهایی است که به در خانه مردم می روند و تعمییر می کنند. ولی متوسط حقوق همانی است که بهزاد نوشت.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، N0!$!eRv@mp!eR ، سارا کوچولو ، Hossein81 ، maaref ، shkhmo ، battosai
(2010-02-19 ساعت 03:30)rs232 نوشته:  
(2010-02-18 ساعت 01:40)sadra_sepehr نوشته:  آرش جان ؛ در کالیفرنیا یک تکنسین کامپیوتر یا بقول این اجانب Help Desk چقدر درآمد داره؟

صدرا جان البته هلپ دسک کسانی هستند که از طریق تلفن کمک می کنند که مشتری مشکلش را حل کند و حقوق آنها کمتر از تکنسیتهایی است که به در خانه مردم می روند و تعمییر می کنند. ولی متوسط حقوق همانی است که بهزاد نوشت.

نه کار من تلفنی نیست و حضوریه
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، maaref ، shkhmo ، pariya2
البته تو آمریکا پول درآوردن خیلی اسون تر از ایرانه. از اونجایی که آمریکاییا خیلی غذاهای ساده دوس دارن! شنیدم که اگه یکی همین کوکو سیب زمینیو درست کنه و اونجا بفروشه خیلی درآمد داره! :دی
ولی فکر کنم اگه اونجا یه رستوران غذاهایه ایرانی بزنیم خیلی پولدار شیم!
پاسخ
صدرا کار شما توی اروپا درامد خوبی داره.اصولا اینجا مردم خیلی راحت طلب تشریف دارن برای عوض کردن یه ویندوز ساده کامپیوتر هم با متخصص تماس می گیرن!!!!

کلا بنظر منم رستوران هم درامد خوبی داره اما راه اندازی شم به همون میزان پرهزینه ست اما وقتی استارت بخوره دیگه محشره.اروپائی ها و امریکائی هم شکمو هستن هم خیلی اهل آشپزی نیستن و خیلی خوب از رستوران استقبال می کنن.غذاهای ایرانی هم غالب مردم دوست دارن از غذاهای عجیب غریب خودشون خیلی خوشمزه تره.دلشون بخواد LOL
پاسخ
بچه هایی که آمریکا و اروپا هستند لطفا بازار کار ابزار دقیق رو هم بگند ممنون اسم میبرم ها !!!
آرش ، شیما ، حمید و .....
پیشاپیش ممنون.
پاسخ
از دوستان کسی در مورد خرید و فروش املاک و مستغلات اطلاعاتی داره ؟

اصلاً اونجا هم مثل ایران سود ده هست یا نه ؟
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان