کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه كار هنر سينما در آمريكا
شما آقایی Smile
بگو چه می خوای بکنی تا بگم چی بخری،
و یا شاید فقط کرایه کنی
اگه می خوای جدی جدی مستند یا فیلم کوتاه بسازی و از قیافه Z7 خوشت اومده، همونو بخر، هرچند که من Z5 رو بیشتر توصیه می کنم به خاطر واید بهتری که لنزش داره
اما اگه می خوای تجربه کنی و تازه ببینی می خوای این راه رو ادامه بدی یا نه، بهتره برای فیلم یا فیلم های اول دوربینو روزانه کرایه کنی
البته باید بگم فیلمسازی کار سختیه و مثل کونگ فو و کاراته نیست که آدم راحت یاد بگیره! ( آقا شوخی کردما حالا با یه فن کونگ فو نیای تو صورت ما Smile )
مخلصیم
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu
نقل قول:
(2011-07-24 ساعت 20:39)هموطن نوشته:  شما آقایی Smile
و یا شاید فقط کرایه کنی
اگه می خوای جدی جدی مستند یا فیلم کوتاه بسازی و از قیافه Z7 خوشت اومده، همونو بخر، هرچند که من Z5 رو بیشتر توصیه می کنم به خاطر واید بهتری که لنزش داره
اما اگه می خوای تجربه کنی و تازه ببینی می خوای این راه رو ادامه بدی یا نه، بهتره برای فیلم یا فیلم های اول دوربینو روزانه کرایه کنی
البته باید بگم فیلمسازی کار سختیه و مثل کونگ فو و کاراته نیست که آدم راحت یاد بگیره! ( آقا شوخی کردما حالا با یه فن کونگ فو نیای تو صورت ما Smile )
مخلصیم

خوب من میخوام شروع کنم انشاالله میخوام یه چندتا فیلم کوتاه بسازم و فقط تجربه کسب کنم و با کار های مقدماتی آشنا شم Z7 دوست دارم ولی قیمتش بالا س داستان این کرایه ی ها چیه؟؟؟ کجا میتونم پیدا کنم !!!!!

بابا هر کاری سخت مخصوصا هنر های رزمی Big Grin
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-07-24 ساعت 21:41)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:
(2011-07-24 ساعت 20:39)هموطن نوشته:  شما آقایی Smile
و یا شاید فقط کرایه کنی
مخلصیم

خوب من میخوام شروع کنم انشاالله میخوام یه چندتا فیلم کوتاه بسازم و فقط تجربه کسب کنم و با کار های مقدماتی آشنا شم Z7 دوست دارم ولی قیمتش بالا س داستان این کرایه ی ها چیه؟؟؟ کجا میتونم پیدا کنم !!!!!

بابا هر کاری سخت مخصوصا هنر های رزمی Big Grin

کلاْ برای فیلمسازی خیلی چیزا قبل از دوربین لازمه که آدم بدونه، من پیشنهاد می کنم یه دوره یا کلاس کوتاه مدت اولش بگذرونین
تو ولایت ما یعنی شمال کالیفرنیا از این جا ها میشه وسیله کرایه کرد:
http://www.gassersphoto.com/
http://www.borrowlenses.com/
http://rentvideo.com/
http://rentvideo.com/

پاسخ
دوستان عزیز
در رابطه با دانشگاههای دولتی و هزینه تحصیلش توضیح میدین؟
چقدر با دانشگاههای خصوصی تفاوت داره؟
نیویورک چند دانشگاه سینمایی داره؟
سپاسگذارم
از بلندای صخره به ژرفنای پرواز کن! در بین راه بال‌هایت را بساز!

_ ری برد بری
پاسخ
تشکر کنندگان:
خب البته من این سوال رو در یک فروم دیگه هم مطرح کردم ولی به نظرم اومد که اینجا هم بپرسم حتمن خوبه !! Wink

دوستان من تاپیک هارو خوندم ولی هنوز اطلاعات خیلی مفیدی بدست نیوردم. من وضعیت در حال حاظرم رو براتون توضیح میدم
من 20 سال دارم و دانشجوی سال دوم صنایع دستی هستم ولی علاقه اصلیم رقص و تاتر موزیکال هس - Modern or contemporary dance and musical theater. قبلن باله کار کردم ولی چون مدتی ای کنار گذاشتم حدودن 1 سال تا 1 سال و نیم زمان نیاز دارم تا دوباره آمادگی خوبی برسم.
وضعیت مالی متوسطی هم دارم ولی حتمن بدنبال شغل های پاره وقت و بورس های تحصیلی هستم و شهر و دانشگاهی که نسبتن هزینه های کمتر باشه تا بتونم از پسش بر بیام.
خب من بعد از 2 سال میخام از رشته ی تحصیلیم انصراف بدم و بیام امریکا و البته بیشتر کانادا برای آموزش و تکمیل رقصم در همون رشته ی Contemporary dance or modern dance ولی خب دقیقن نمیدونم بهتره که به آکادمی های رقص برم یا به دانشگاه برای تحصیل 3 تا 4 ساله.
خاهش میکنم در زمینه ی انتخاب یک دانشگاه یا آکادمی مناسب و همچنین در مورد هزینه های ماهانه ی زندگی در ایالت اون دانشگاه یا آکادمی بم کمک کنید. در ضمن با زندگی توی خابگاه ها یا اتاق های دانشجویی هم مشکلی ندارم.
یه جورایی میشه کم هزینه ترین راه ها .....

بسیار ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan
دوست عزیز دریم
با درود
من دقیقا متوجه نشدم شما میخواهی چیکار کنی
قبل از هر چیز باید بگم که این خوبه که شما با اشتیاقی که توی نوشته ات پیداست به دنبال ایده هات هستی و این قابله تحسینه
اما دوست عزیز شما یه چیزی رو میخواهی بدونی که تقریبا هیچ کس پاسخش رو نمیدونه
مثل این میمونه که من بگم بچه ها من میخواهم اسکار بگیرم ، البته اولش برم هالیوود بعد با جانی دپ کار کنم ، بعدشم با یک فیلمنامه عالی در سال 2012 اسکار بگیرم و......
من تمام حس شما رو تحسین میکنم اما برای رسیدن به آرزوهاتون باید پله به پله جلو برید ، نمیدونم چرا تخیل متاسفانه جلوی چشمانمون رو گرفته
شما اول به کانادا و یا آمریکا برو بعدا خودت مطمئن باش راهتو با سخت کوشی پیدا خواهی کرد
من منظورم شما نیستی ، منظورم دوستان هنرمندی هست که متاسفانه بیش از حد توی احساساتشون غرق شدند
بعضی از دوستان عاشق بازیگری هستند ، بعضی از مواقع باورت نمیشه که به من میگند وقتی اومدیم آمریکا و یه پیشنهاد خوب سینمایی بهمون شد آیا میتونیم خودمون بازیگر نقش مقابلمون رو پیدا کنیم و یا ...
اصلا این خودش بسیار خنده داره ، من فقط نگاه میکنم...... یا اینکه این دوستانمون توی خواب هستند و یا خودشون رو به خواب زدند، اگز خودشون رو به خواب زدند که هیچ ولی اگر خودشون رو به خواب نزدند برای اولین و آخرین بار به همه دوستان هنرمندی که قصد دارند بیایند و اینجا کار هنری انجام بدهند مخصوصا در رشته بازیگری باید بگم که احتمال ورود شما یک در صد هم نیست مگر اینکه پارامترهای لازم رو داشته باشید
خودتون رو به خواب نزنید و بگید من استعداد دارم و کل فامیل به من میگند هنرمندی و در تمام فستیوال ها من برنده شدمها و ..... نه عزیزم باورت نمیشه به قدری من در اینجا استعداد دیدم که ... ...
سینما یه صنعت پول ساز هستش و این یعنی مافیا
با خیال خام توی ابرها برای خودتون قدم نزنید
به قول راسا راسا عزیز شما اولین مشکلی که دارید زبانتون هستش ، زیانتون حل میشه ، لحجتون رو چیکار میخواهید بکنید ، اونم حل میشه ، پس با این وجود من به شما تبریک میگم که حالا پنجاه ساله شدید و میتونید برای کمپانیهای کوچک تست بدید
حالا هم منتظر بمونید تا شما رو قبول کنند
من توی این 3 تا 4 ماه اخیر برای کار جدیدم خیلی تست گرفتم
باورتون نمیشه همشون عالی بودند ..... قبلا توی تهران هم تست گرفته بودم اما به زور 10 در صدشون عالی بودند ، حالا شما و یا من و یا همه ما میخواهیم با این آدمها رقابت کنیم
ترا خدا توی تخیل نباشید ، واقعیت همینه که من گفتم ، شما شاید با تمام استعدادها و پشتکار 1 درصد شانس پیروزی داشته باشی، حالا اگر به همین 1 درصد هم امیدوارید مثل من ، یا علی ، بیایید جلو و بیایید توی میدون ، فقط کمرتون رو محکم ببند که توی این ضربات پی در پی خیلی صدمه نبینه
من توصیه میکنم زندگینامه آدمهای بزرگ سینمایی آمریکا و دنیا رو مطالعه کنید
هیچکاک به روایت ترفو رو بخونید
به دنبال لیدی گا گا نباشید چون شخصیت و نوع نگاه اون با شما و ما متفاوته
سینمای هالیوود فقط یه تابلو بزرگه تبلیغاتیه
سینمای کروساوا ، پازولینی، بونوال، هیچکاک، اسکورسیزی، اسپیلبرگ، آنتونیونی، چاپلین و ......... را مطالعه کنید
و .............
امیدوارم بعد از شناخت این آدمهای بزرگ که هر کدشون پایه گذار مکتبها و سبکهای بزرگی بودند ، اون وقت درست قدم بردارید و از زندگی لذت ببرید

----------------------------
دوست عزیزم دریم
منو ببخش که این حرفهام پاسخ شما نبود، ولی مطمئن باش که با سخت کوشی به هر چیزی که بخواهی میرسی ، امیدوارم دوستانی که اطلاعات مفیدی دارند در اختیار شما بگذارند
موفق باشید و پیروز
بدرود

كاش در كتاب قطور زندگي سطري باشم ماندني
نه حاشيه اي از ياد رفتني

دوستان هنرمند و علاقه مند به هنر : http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=56
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، mediise ، Hedieh20
ساسان عزیز در هنگامی که داشتم نوشته شما رو میخوندم حسی من و فرا گرفت که قابل توصیف نسیت ولی منم میخوام یه چیزی به نوشته ی شما اضافه کنم ( البته بگم که هیچ ربطی به سوال دوستمون و همچنین جواب شما به ایشون نداره)

و باید بگم که از حرف تا عمل میلیون ها فاصلس خیلیا رو دیدم که خیلی الکی الکی حرف میزنن و خودشون رو گم کردن و نمیدونن به کدوم طرف باید حرکت کنن درسته خیلی از ماها توی یک چند راهی بزرگ هستیم که واقعا تصمیم گیری توش سخته خیلیا مثلا دوس دارن خواننده - نقاش - شاعر - و........ بشن ولی ترس از نرسیدن یا موفق نبودن بوده که باعث شده همه ی اون ها مسیر زندگیشون رو عوض کنن حالا برن سراغ درس یا کاری دیگه که من فکر کنم آدم بهتر کاری رو که دوس داره انجام بده با وجود شکستی که توش هست تا کاری رو که تمایل بهش نداره ! حتی اگه موفق بشه چون اینجوری از دیدگاه من 100 در 100 موفق میشه برای مثال از چارلی چاپلین پرسیدن که تو چه جوری این قدر بازیگر موفق شدی جواب داد از روزی که در دوران بچگی توی خیابون های لندن به دنبال غذا بودم میدونستم که یک روزی بازیگر موفقی میشم و همینطور معتقدم که خیال پردازی خیلی خیلی مهم شاید الان هزاران آدم مخالف حرف من باشن ولی من میگم خیال پردازی کاملا مهمه چون از یک خیال بود که هواپیما - قطار - ماشین و..... درست شد البته فقط زمانی که این سیر رو طی کنید نه فقط بشینید و خیال بافی کنید

خیال > هدف> برنامه ریزی > جرئت > باور > پشتکار > توکل به خداوند بزرگ

و اگر با دقت زندگی نامه ی انسان های موفق رو در هر زمنیه ی بخونیم بدون شک این رو در میابیم

خوب ببخشید اگه زیاد نوشتم چون چندان وقت ندارم که توی مهاجرسرا مثل سابق بنویسم فقط حیفم اومد که نوشته ی ساسان عزیز رو کامل نکنم

یا علی
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan ، hamed.
به نظر من همه این ها بستگی به تلاش و علاقه و پشتکار داره......و بستگی به این داره که تا چه حد حاضرید به خاطر اون کاری که میخواهید انجام بدید پیش برید و چقدر به خودتون اعتماد دارید.....مشکل خیلی از ماها اینه که خودمون رو باورد نداریم و خودمون رو لایق چیزهای خوب نمیدونیم.......شما اول باید کاری کنید که تمام اجزا بدنتون ایمان داشته باشند که به اون چیزی که میخواهید میرسید.شما باید اول قانون جذب رو بدونید و مطمئن باشید که مهمترین چیزی که در زندگی شماست و شما رو هدایت میکنه فکر شماست...کافیه فقط کتاب قدرت تفکر رو بخونید تا به صحبت های من پی ببرید....و در آخر میگم که هر رشته ای که میخواهید شروع کنید به طبع سختی های خودش رو داره ولی موفقیت تو اون رشته فقط و فقط بستگی به خود ما داره....شاید یه نفر به بازیگری علاقه داشته باشه ولی اگه 2 یا 3 سال تلاش کرد و دید موفق نمیشه دست بکشه از کار و لی مثلا برای من بازیگری مثل نفس میمونه و بدون اون نمیتونم نفس بکشم. انگار که من به دنیا اومدم فقط واسه اینکه به این هدف برسم و بعد با خیال راحت به دنیای بی انتها برم.....و در آخر میخوام جمله ای برای شما بنویسم که توی انجمن فیلمنامه نویسان دیدم و خیلی خوشم اومد:

استعداد توهمی بیش نیست............موفقیت تلاش میخواهد و پشتکار
پاسخ
(2011-09-22 ساعت 19:19)Dream نوشته:  خب البته من این سوال رو در یک فروم دیگه هم مطرح کردم ولی به نظرم اومد که اینجا هم بپرسم حتمن خوبه !! Wink

دوستان من تاپیک هارو خوندم ولی هنوز اطلاعات خیلی مفیدی بدست نیوردم. من وضعیت در حال حاظرم رو براتون توضیح میدم
من 20 سال دارم و دانشجوی سال دوم صنایع دستی هستم ولی علاقه اصلیم رقص و تاتر موزیکال هس - Modern or contemporary dance and musical theater. قبلن باله کار کردم ولی چون مدتی ای کنار گذاشتم حدودن 1 سال تا 1 سال و نیم زمان نیاز دارم تا دوباره آمادگی خوبی برسم.
وضعیت مالی متوسطی هم دارم ولی حتمن بدنبال شغل های پاره وقت و بورس های تحصیلی هستم و شهر و دانشگاهی که نسبتن هزینه های کمتر باشه تا بتونم از پسش بر بیام.
خب من بعد از 2 سال میخام از رشته ی تحصیلیم انصراف بدم و بیام امریکا و البته بیشتر کانادا برای آموزش و تکمیل رقصم در همون رشته ی Contemporary dance or modern dance ولی خب دقیقن نمیدونم بهتره که به آکادمی های رقص برم یا به دانشگاه برای تحصیل 3 تا 4 ساله.
خاهش میکنم در زمینه ی انتخاب یک دانشگاه یا آکادمی مناسب و همچنین در مورد هزینه های ماهانه ی زندگی در ایالت اون دانشگاه یا آکادمی بم کمک کنید. در ضمن با زندگی توی خابگاه ها یا اتاق های دانشجویی هم مشکلی ندارم.
یه جورایی میشه کم هزینه ترین راه ها .....

بسیار ممنون

دوست عزیز به من پیغام دادین که به سوالاتت جواب بدم، ولی من متاسفانه در موقعیتی نیستم که دقیقا و با جزئیات راهنماییت کنم چون به اون رشته ای که مورد علاقه شماست هیچ آشنایی ندارم
اما به طور کلی چند مورد به نظرم اومد که شاید به درد شما بخوره:
۱- در امریکا می تونین با وام دانشجویی و کار نیمه وقت از پس هزینه های زندگی دانشجویی بربیاین.
۲- زندگی و تحصیل در امریکا کاملا با کانادا فرق داره پس در مورد هر کدوم از اونا مجزا تحقیق کنین
۳- در اینترنت سایت های معتبری هست که اطلاعات خوبی در مورد دانشگاه ها و شهرهای مختلف امریکا داره، مخصوصا اگه زبان انگلیسی خوبی داشته باشین می تونین با کمی جستجو اطلاعات خوبی به دست بیارین
۴- در وبسایت سفارت مجازی امریکا که همین چند روز پیش افتتاح شد اطلاعات کلی خوبی در مورد ادامه تحصیل در امریکا هست
۵- شما دانشگاه های مورد نظرتون رو که کاندید کردین می تونین باهاشون مکاتبه کنین یا حتی زنگ بزنین و ریز اطلاعات از هزینه تحصیل و خونه و خورد و خوراک و اقامت و ... ازشون بپرسین
۶- موفق باشین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
Sad 
دوستان خواهش میکنم جواب بدین:

نقل قول:دوستان عزیز
در رابطه با دانشگاههای دولتی و هزینه تحصیلش توضیح میدین؟
چقدر با دانشگاههای خصوصی تفاوت داره؟
نیویورک چند دانشگاه سینمایی داره؟
سپاسگذارم
از بلندای صخره به ژرفنای پرواز کن! در بین راه بال‌هایت را بساز!

_ ری برد بری
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز با درود
خیلی وقت هست که چیزی ننوشتم و این به این خاطر هست که واقعا اینجا وقت خیلی کمه و همیشه آدم در حال دویدنه و.............
به هر حال
من فکر میکنم که این آخرین مطلبی باشه که دارم مینویسم
خیلی دوست داشتم که زودتر بنویسم . اما متاسفانه نشد
به طور خلاصه بگم که من تقریبا 2 سالی هست که اومدم آمریکا و همون طور هم که قبلا نوشتم کارم تو ایران فیلمسازی و آهنگسازی بود
یه کارهایی هم کرده بودم و تمام هدفم این بود که اینجا هم فیلم بسازم و کارم این باشه .
ولی خوب شرایط جور نبود و اوایل مجبور شدم کارهای متفرقه البته در زمینه هنری انجام بدم و گذشت
نزدیک 8 ما پیش اقدام کردم که فیلم بسازم ولی نشد
تا اینکه به هر حال موفق شدم یه شرکت جمع و جور فیلمسازی به نام خودم به ثبت برسونم و کارو شروع کنم
از موزیک ویدئو شروع کردم و بعدش هم فیلم جدید خودم رو شروع کردم
بازیگر نقش اولم یه دختر هست که به نظر من خیلی خوب کارشو بلده
این دختر امریکایی و اهل شیکاگو هست
داستان در مورد یک هفت تیر هست و داستانهایی که برای این دختر پیش میاد
یه کم داستانش فلسفیه
بماند
به هر حال تموم شد و حالا در حال تدوین هستم
تقریبا یه فیلم 90 دقیقه ای میشه که با چنتا از کمپانیهای پخش کننده صحبت کردم و ..............
ببخشید بچه ها من بریده بریده حرف میزنم . چون واقعا نمیدونم مخاطبم کیه
فقط به طور خلاصه بگم کسانی که مثل من در تلاشند که توی آمریکا فیلم بسازند و کار فیلمسازی رو ادامه بدهند . این کار شدنیه و با تلاش به همه چیز میرسند
تقریبا 3 ماهه دیگه هم دارم کمپانی کوچک خودم رو به لس آنجلس میبرم
تا اونجا کارم رو ادامه بدم
از دوستانی که فیلمسازند و دوست دارند که اینجا هم کار کنند ...اگر کمکی خواستید من در خدمتم
از تمام دوستان مجازی مهاجرسرا هم ممنونم
بچه ها من خیلی چیزها ازتون یاد گرفتم و متشکرم
از ادمین عزیز هم متشکرم
بچه ها بدرود
كاش در كتاب قطور زندگي سطري باشم ماندني
نه حاشيه اي از ياد رفتني

دوستان هنرمند و علاقه مند به هنر : http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=56
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، هموطن ، Hedieh20
نقل قول:
(2012-04-27 ساعت 21:24)sasan نوشته:  دوستان عزیز با درود
خیلی وقت هست که چیزی ننوشتم و این به این خاطر هست که واقعا اینجا وقت خیلی کمه و همیشه آدم در حال دویدنه و.............
به هر حال
به طور خلاصه بگم که من تقریبا 2 سالی هست که اومدم آمریکا و همون طور هم که قبلا نوشتم کارم تو ایران فیلمسازی و آهنگسازی بود
یه کارهایی هم کرده بودم و تمام هدفم این بود که اینجا هم فیلم بسازم و کارم این باشه .
ولی خوب شرایط جور نبود و اوایل مجبور شدم کارهای متفرقه البته در زمینه هنری انجام بدم و گذشت
تا اینکه به هر حال موفق شدم یه شرکت جمع و جور فیلمسازی به نام خودم به ثبت برسونم و کارو شروع کنم
یه کم داستانش فلسفیه
بماند
تقریبا یه فیلم 90 دقیقه ای میشه که با چنتا از کمپانیهای پخش کننده صحبت کردم و ..............
فقط به طور خلاصه بگم کسانی که مثل من در تلاشند که توی آمریکا فیلم بسازند و کار فیلمسازی رو ادامه بدهند . این کار شدنیه و با تلاش به همه چیز میرسند
از دوستانی که فیلمسازند و دوست دارند که اینجا هم کار کنند ...اگر کمکی خواستید من در خدمتم
از ادمین عزیز هم متشکرم
بچه ها بدرود

به به دوست عزیزم ساسان خان

آقا بالاخره اینجا پیدا شدی ما گفتیم رفتی که رفتیه ها

واقعا خوشحال شدم که فیلمت هم به امید خدا ساخته شد و امیدوارم با کمک خداوند بزرگ پله های ترقی رو یکی پس از دیگری طی کنی و ما هم شاهد این باشیم که اسمت جزئی از بزرگان سینما قرار بگیره به امید آن روز

پاسخ
تشکر کنندگان: هموطن
(2012-04-27 ساعت 21:24)sasan نوشته:  دوستان عزیز با درود
به هر حال
یه کم داستانش فلسفیه
بماند
از ادمین عزیز هم متشکرم
بچه ها بدرود

ساسان جان برات خوشحالم و آرزوی موفقیت می کنم،
و امیدوارم به زودی فیلمت اکران بشه و ببینیمش
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan
بچه ها سلام
من برنده2013 هستم کارو تدوین برنامه های مستند هست و 10 سال سابقه کار دارم
از طرفی هم کاملا به تلویزیون و کارهای اون حتی راه اندازی یک شبکه تلویزیونی رو می دونم چون 10 سال خدمات این کار رو دادم
ایا برای من کاری هست تو امریکا میتونم موفق بشمم
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-07-07 ساعت 02:59)taha_jam_co نوشته:  بچه ها سلام
من برنده2013 هستم کارو تدوین برنامه های مستند هست و 10 سال سابقه کار دارم
از طرفی هم کاملا به تلویزیون و کارهای اون حتی راه اندازی یک شبکه تلویزیونی رو می دونم چون 10 سال خدمات این کار رو دادم
ایا برای من کاری هست تو امریکا میتونم موفق بشمم
دوست عزیز من هنرمند و یا ساکن آمریکا نیستم ولی بخاطر کلی گفتن سوالتون یه جواب کلی بهتون میدم که شاید مورد استفادتون قرار بگیره ...

اول تبریک بابت برنده شدنتون .
در جواب سوال " آیا کاری هست تو آمریکا میتونم موفق بشم " اینو بطور حتم میدونم که جز خود شما هیچ کس نمیتونه بهتون جواب سوال رو بده چون 100% این موضوع میتونه به عواملی مثل سطح زبانتون ، مقدار تخصصتون ، مکانی که برای زندگی انتخاب میکنین ، شرایط اقتصادی ، برنامه ریزی کاریتون و ... ربط داشته باشه

پیشنهاد من به شما اینه که:
1_سوالاتتون رو در این انجمن بصورت کلی نپرسید تا دوستانی که تجربه دارن بتونن بعد از درک موضوع کمک لازم رو بکنن !
2_سایتهایی معتبری که در زمینه کاریتون هست رو مطالعه کنین و اطلاعاتتون رو گسترش بدین...
3_ زیرساختهای کلی( اعم از رشتهای مرتبط از اولین سطح تا بالاتر ، پیش زمینه ها و کلاٌ ساختار کاری که در آمریکا استفاده میشه رو بشناسید و در موردش تحقیق کنید)
4_از راهنمایی های افراد مطمئن بهره ببرید و پایه فکریتونو روی گفته های متفرقه بعضی از کاربران غیر هنری داخل ایران " مثل خودم" قرار ندید.

هر چه اطلاعات شما بالاتر بره و دیدتون نسبت به مسائل باز تر شه اونوقت میتونین انتخابهای وسیع تری متناسب با وضعیت کاریتون داشته باشین ...

امیدوارم موفق و پیروز باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان