کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اگر نامه دوم نرسد
درود به همگی

1.تا تقریبا 1 ماه دیگه مصاحبه داریم اما هنوز نامه ای به دستمون نرسیده Sad

اگر نامه دوم نرسد چیکار میشه کرد؟؟ مثلا میشه فرم های نامه دوم را از اینترنت دانلود کرد؟ یا مثلا روز مصاحبه مدارک رو دستی برد؟

دوستانی که تجربه دارن لطفا کمک کنند
تشکر کنندگان:
اگر وقت مصاحبه شما تعیین شد و نامه دوم را دریافت نکردید به کی سی سی ایمیل بزنید، جواب ایمیل برای ورود به سفارت در روز مصاحبه کافی خواهد بود.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان:
ممنون از پاسخ شما.

بلی روز مصاحبه تعیین شده.لطفا اگر باز کسی شخصا تجربه کرده و یا دوستانی را میشناسه که شخصا در این مورد تجربه کرده اند در این تاپیک توضیحات خود را بدهد

متشکرم
تشکر کنندگان:
سلام

نامه دوم ما نرسید و ما به کی سی سی ایمیل زدیم و اونا برامون با ایمیل فرستادن....برگه ها رو پرینت بگیرید و پر کنید .......

این کار و بکنید و نگران نباشید مشکلی پیش نمی آید.....
تشکر کنندگان:
مرثی برای جواب

شک من در این هست.همینطوری با دانلود از اینترنت و فرستادن مدارک ممکن هست که در آنجا اعتباری قائل نشوند(به فرم های پرینت گرفته شده)
و اصلا به مدارک اهمیت ندن.آیا مصاحبه هم رفتید؟؟ مشکلی براتون پیش نیامد؟؟؟
تشکر کنندگان:
نه مشکلی پیش نیومد....البته ما بعد از اینکه مدارک و فرستادیم نامه اومد ولی اصلا ازش استفاده نکردیم...

ویزا مون و یک ماه پیش گرفتیم...

کیس نامبر: 2008as5122
مصاحبه: jan 2008
گرفتن ویزا: may 2008
تشکر کنندگان:
با سلام

من هم نامه دومم به دستم نرسید اما از طریق ایمیل که به کی سی سی و سفارت آنکارا زدم از تاریخ مصاحبم مطلع شدم و در نهایت در روز مصاحبه وقتی به سفارت رفتم نگهبان دم در از من پاسپورت رو گرفت و با لیست خودش چک کرد اگر اسم شما در لیست مصاحبه های اون روز باشه به شما اجازه ورود داده می شه پس اگر مصاحبتون در انکاراست اول به سفارت انکارا ایمیل بزنید تا تاریخ مصاحبه رو بهتون اعلام کنند و سپس بدون هیچ نگرانی در روز مصاحبه به سفارت مراجعه کنید مدارک هم همونایه که قبلا بطور مفصل به اون اشاره شده در ضمن حتما با خودتون 2تا قطعه عکس اضافی ببرید چون من علاوه بر 2 قطعه عکسی که برای معاینه پزشکی برده بودم 2 تا هم برای سفارت پست کردم اما روز مصاحبه 2 تا عکس دیگه قبل از ورود به سفارت از من گرفتند
به امید پیروزی و بهروزی
شماره کیس: AS98XX
نامه اول: 2007 3th April
ارسال مدارک: 7th May 2007
دریافت پاکت دوم: بدستم نرسید
مصاحبه: 15th May 2008
كليرنس: دو ماه بعد
دریافت ویزا:7 سپتامبر
تشکر کنندگان:
سلام، من هم 1 ماه دیگه مصاحبه دارم و نامه ام دیروز رسید. مصاحبه ما در ابوظبی است و هیچ فرمی هم برای تکمیل کردن ضمیمه اش نیست. فقط لیست افراد خانواده است (من و همسرم) و معرفی نامه به کلینیک پزشکی و دعوتنامه. فکر می کنم به علت این باشه که 5 روز اینجا تعطیل بود.
تشکر کنندگان:
سلام
ما هم یک ماه دیگه مصاحبه داریم وهنوز نامه ما نیومده .به کی سی سی میل زدیم فقط اعلام کرد که مصاحبه 8 ژانویه .دبی.واینکه به سفارت اونجا میل بزنیم.ولی اونا جوابمونو هنوز که ندادن.
می خواستم بدونم با توجه به عید ژانویه ممکنه مراکز پزشکی که باید بریم تعطیل باشه ؟
چند روز قبل بریم بهتره ؟
مراکزی که باید بریم کسی میدونه کجاست؟
اگه کسی تازه اونجا بوده ممکنه کمی اطلاعات راجع به اونجا بده .؟
ممنون

کیس نامبر 2009as7000
تاریخ مصاحبه 8 january
تشکر کنندگان:
سلام.
2 روز قبل اونجا باشید کفایت میکنه.البته امارات در ژانویه تعطیل نیست.اگه ابهام داشتید با من تماس بگیرید.
محمد 0912201xxxx
تشکر کنندگان: leili
سلام
امروز بلاخره نامه دوم ما هم اومد .خبر بسیار خوبی برای ما بود .اما یه متوجه یه اشتباه شدیم که حالمونو بسیار بد کرده است. متاسفانه تو فرمهای قبلی تو نوشتن اسم دخترمون دچار اشتباه شدیم و یک حرف i اضافه گذاشتیم.آیا این مشکل ممکنه دردسر ساز بشه.؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟؟؟الانکه دارم مینویسم دستام از استرس یخ زده......

کیس نامبر 2009as7###
نامه اول may 2008
نامه دوم 2 dec
مصاحبه 8 jan
تشکر کنندگان:
ليلي جان نگران نباش . تا اونجايي كه من مي دونم هر اشتباهي رو مي شه روز مصاحبه درست كرد و تنها اگر بعد از اينكه مصاحبه تون تموم شد و قسم خورديد و از سفارت برگشتيد ديگه فرصتي براي جبران اشتباهات نداريد.
مطمئننا مي تونيد اين اشكال رو توي سفارت و روز مصاحبه رفع كنيد.
موفق باشيد.
تشکر کنندگان:
بوف عزیز
ازت متشکرم . امیدوارم همینطور باشه.امروز به کی سی سی میل زدیم .جوابشو به اطلاعتون می رسونم.
تشکر کنندگان:
سلام
خدا را شکر بعد از کلی نامه نگاری به کی سی سی و سفارت ..(کی سی سی که گفت دیگه کیس شما به ما مربوط نیست به سفارت بگین.)
سفارت امروز میل زد که اشتباه اسم را خودمان درست می کنیم اشکال ندارد.
10 dec
تشکر کنندگان: tobiasbeliniblanc

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان