کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انرژی مثبت
(2010-03-29 ساعت 00:02)honareirani نوشته:  
(2010-03-27 ساعت 00:16)nefarioos نوشته:  يه لاتاري برديما
تو اين سايت فيلسوف و وكيل و دانشمند و ...... دارن تربيت ميشن
بابا ايول خودمون آخرشيما
اصلا اينا ميدونستن كيا رو برنده اعلام كنن
ما خيلي مهم ايم ديگه؟نه
اينم انرژي+++++++++++++++

مگه شیما خانم آخر شده ؟؟؟ Big Grin Big Grin Big Grin
یه مدته اومده ایران فکر کنم مورد مهر.ور.زی قرار گرفته!!!! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

آقا خونه مفقودا بلوک بغلیه!اینجا اشتباه اومدین!Big GrinWink

بله هنر ایرانی جان احتمالا شیما مورد مهرورزی قرار گرفته! ولی خدارو شکر نه از طرف بعضیا, از طرف خانواده و دوستاش یحتملا!Wink
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، Ashkan78 ، OverLord ، honareirani ، N.D ، msar
* هیچ چیز نمی تواند مانع از تحقق تصویر ذهنی ات گردد, مگر آن قدرتی که آن را به وجود می آورد_ یعنی خودِ تو. *

9 فروردین_ روز شمار راز
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، ChairMan ، kavoshgarnet ، sh-b ، OverLord ، honareirani ، shr.jafari ، lexington ، hamed_gh ، kianoush ، msar
چه فاز بدیه وقتی نیستی .
این روزا یه مقداری حواسم به همه جا هست به غیر از خودم .
خلاصه فقط خواستم بگم که وای که چه فاز بدی .چکار کنم جفنگیات رو باید گفت زیر برف باید رفت....
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، R.F ، OverLord ، lexington ، kianoush ، msar
امضات منو کشته نوید خان!
نوید جون اگه خواستی آدرس فیس.بوک صدرا رو بدم تا این عکس جوونیاش رو که اواخر گرفته بود با سایز بزرگتر از اونجا دانلود کنیم و بزنیم سردر مهاجرسرا ! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، ChairMan ، OverLord ، msar
حمید جان تشکر میکنم .
من عکس های صدرا رو همه مدلی دارم . Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، OverLord ، honareirani ، msar
* تمام لذت تو روی فرکانس عشق است که عالی ترین و قدرتمندترین فرکانس هاست. تو نمی توانی عشق را در دست خود بگیری. صرفا می توانی آن را در قلب خود احساس کنی. تو می توانی نشان عشق را از طریق مردم درک کنی, اما عشق احساس است, و تو تنها کسی هستی که می توانی این حس را از خودت ساطع کنی. توانایی تو در ایجاد احساس عشق نامحدود است و هنگامی که حال و هوای عشق داشته باشی, در هماهنگی محض و کامل با کائنات هستی.*

10 فروردین_ روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، ChairMan ، kavoshgarnet ، honareirani ، lexington ، alireza.nayyeri ، kianoush ، msar
[عکس: laugh.gif][عکس: haha.gif] نويد اين چيه ديگه گذاشتي تو امضات؟ [عکس: biglaugh.gif]
اين اولين امضاييه كه منو خندوند.Big GrinWink
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، ChairMan ، honareirani ، kavoshgarnet ، ساشا ، kianoush ، msar
* باب پروکتر که در فیلم راز حضور داشت, توصیه می کند که خواسته هایت را بنویسی. هر جمله را این طور : هم اکنون بسیار خوشحال و سپاس گزارم که... و بقیه را خودت بنویسی. وقتی بابت چیزهایی که انگار از قبل دریافت کرده ای خدا را شکر کنی, علامت قوی به کائنات می فرستی. این علامت به تو می گوید که از قبل این ها را داری, چون هم اکنون از بابت آن ها شاکر هستی. عادت کن هر روز صبح قبل از این که از تخت خواب بیرون بیایی, برای روزی که در پیش داری شکر گزار باشی,انگار همه چیز بر وفق مراد است. *

11فروردین_ روز شمار راز

البته من خودم این کارو نکردم(نوشتن), و فقط نقل قول کتاب رو اینجا منتقل میکنم ولی واقعا با جمله آخر موافقم."شاکر بودن".

پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، honareirani ، kavoshgarnet ، laili ، OverLord ، lexington ، alireza.nayyeri ، kianoush ، msar
(2010-03-31 ساعت 14:07)R.F نوشته:  * باب پروکتر که در فیلم راز حضور داشت, توصیه می کند که خواسته هایت را بنویسی. هر جمله را این طور : هم اکنون بسیار خوشحال و سپاس گزارم که... و بقیه را خودت بنویسی. وقتی بابت چیزهایی که انگار از قبل دریافت کرده ای خدا را شکر کنی, علامت قوی به کائنات می فرستی. این علامت به تو می گوید که از قبل این ها را داری, چون هم اکنون از بابت آن ها شاکر هستی. عادت کن هر روز صبح قبل از این که از تخت خواب بیرون بیایی, برای روزی که در پیش داری شکر گزار باشی,انگار همه چیز بر وفق مراد است. *

11فروردین_ روز شمار راز

البته من خودم این کارو نکردم(نوشتن), و فقط نقل قول کتاب رو اینجا منتقل میکنم ولی واقعا با جمله آخر موافقم."شاکر بودن".

کار بسیار جالبی هست.
من خودم تا به حال دفتر این جوری زیاد پر کردم و نتیجه گرفتم جالب اینجاست که یه خروار از این دفتر ها دارم و وموقع بیکاری میخونمشون و میبینم که به چی رسیدم و به چی نرسیدم و چقدر خواندنشون لذت بخشه .
تبارک الله احسن الخالقین
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، R.F ، OverLord ، kavoshgarnet ، lexington ، Ashkan78 ، kianoush ، msar
* خنده لذت را جذب و منفی گرایی را رها می کند و به شفابخشی معجزه آسایی می انجامد. * Smile

12فروردین_ روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: nicole.gemini ، kavoshgarnet ، ChairMan ، lexington ، honareirani ، OverLord ، Ashkan78 ، kianoush ، msar
* هر چیز ممکنی از قبل وجود داشته است. تمام اطلاعات, اکتشافات و اختراعات آینده احتمالاتی در یگانه ذهن عالم بوده اند و در انتظار ذهن بشر تا آن ها را به سوی خود بکشاند . هر ایجاد و اختراعی در طول تاریخ از ذهن عالم بیرون کشیده شده است, خواه آگاهانه یا ناآگاهانه.*

13 فروردین_روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، alireza.nayyeri ، kavoshgarnet ، ChairMan ، kianoush ، lexington ، msar
* هیچ قدرتی در عالم بزرگ تر از قدرت عشق نیست. تو با احساس عشق می توانی بلندترین فرکانس را از خودت ساطع کنی. اگر می توانستی هر فکرت را در لفاف عشق ببینی و هر چیز و هر کس را دوست داشته باشی, زندگی ات متحول می شد. *

14 فروردین_روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: alireza.nayyeri ، ساشا ، honareirani ، kavoshgarnet ، ChairMan ، kianoush ، lexington ، msar
رزا جان امروز يك روز از تقويم رسمي كشور عقب افتاديا!!!
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، ChairMan ، msar
(2010-04-03 ساعت 14:20)sadra_sepehr نوشته:  رزا جان امروز يك روز از تقويم رسمي كشور عقب افتاديا!!!

آره, ولی درست شد!Big GrinWink
دیروز چون "13 به در" بود! دیدم کسی نیاز به روز شمار راز نداره! همه با سبزه گره زدن خودشون رو به کائنات وصل کردن دیگه!Wink
از شوخی بگذریم دیروز نبودم واسه همین با تاخیر روزشمارِ دیروز و امروز رو امروز نوشتم.Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، kavoshgarnet ، N.D ، OverLord ، ChairMan ، hamed_gh ، Ali Sepehr ، kianoush ، mehrdadi ، msar
این جمله ها اصلا مغز آدمو باز میکنه، من خودم خیلی منطقی با مسایل برخورد میکنم ولی همیشه اگه چیزی بهتون حس خوبی داد هرچند که توجیه منطقی برای شما نداشت قبولش کنید و برید دنبالش تا به آرامش برسید، خدا هم توجیه منطقی نداره ولی قلب و روح ما به حضورش احتیاج داره Wink
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک..Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، honareirani ، R.F ، OverLord ، maryamjay ، kianoush ، ensan ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان