کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال های مطرح شده برندگان 2010
--------------------------------------------------------------------------------

دوستان عزیز بعد از اینکه کارنت شدید میتونید همون روز به kcc ایمیل بزنید و ازشون بخواهید که تاریخ مصاحبتون رو بهتون بگن این یه نمونه متنی هست که میتونید استفاده کنید

Case Number : 2010AS000
PA NAME:
Date of birth :
Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability : Iran

Dear Sir,

According to the “VISA BULLETIN FOR .... 2009” my case number is current. I will appreciate it if you could send me a copy of the second letter via e-mail for knowing the fixed date of our interview in embassy of the united state of America in ..., U.A.E

****** Sincerely
,بعد از اینکه kcc بهتون تاریخ مصاحبه رو اعلام کرد بعد به سفارت مربوطه ایمیل kcc رو forward میکنید و ازشون میخواهید که بهتون ساعت مصاحبه رو بگن مثل این متن

Dear sir

I was informed by KCC that my interview at the American Consulate/Embassy of ........is scheduled

on ../.../2009 .

KCC suggested me to contact with this embassy for further questions
and I have a question regarding my interview.- Could you please let me know the time of my interview that is scheduled on .../.../2009 ?
I do appreciate if you provide me this information.

Sincerely
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
پاسخ
تشکر کنندگان: neli-basi ، sh-b ، masih ، reza22
با سلام پیرو بحث شیرین اسپانسر یک نامه حاوی فرم 134 -I و راهنمای آن، تکمیل شده جهت اسپانسر عزیزم فرستادم (اسپانسرم با اینتر نت جور نیست و من هم حاضر نیستم ایشان زحمتش زیاد شود) و چون نه عجله دارم و نه پول زیاد بردم پست ایران و اون هم برام سفارشی فرستاد آمریکا. و مبلغ 3500 تومان گرفت و سوال من این است آیا واقعا با 3500 تومان میبرند آمریکا متصدی پست می گفت حتما 10 روزه میرسد و بماند که بنده اصرار داشتم 35000 تومان می شود اشتباه کردی. آیا تجربه ای در این خصوص هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: reza22
کسی هست هنوز نامه اولش نرسیده باشه؟ماله من هنز نرسیده بهشون ایمیل زدم.شنبه یکشنبه تعطیلن اونا؟کسی خبر داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
لطفا جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
نیما جان
تنها کسی که اینجا مثل شما نامش نرسیده و از طریق سایت از برنده شدنش با خبر شده آقای masih هستند.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان:
مسیح جان شما کی بهشون نامه زدی که گفتن چند روز دیگه کیس نامبرتو میفرستن؟منم هم جمعه و هم شنبه ایمیل زدم ولی هنوز بهم خبر ندادن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام نیمه جان:

تبریک میگم.نگران نباش باید 2 شنبه شب بشون میل بزنی ولی فکر میکنم به مسیح گفته بودن تا 10 مرداد باید صبر کنه بعد باید فرم رو پر کنه بفرسته. فعلا اولین کارت این باشه که 2 شنبه میل بزنی معمولا 24 ساعت تا 48 بعد جواب میدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
شماره کیس:2010AS00012xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June-29 -2009
کنسولگری:Ankara ولی تقاضای ابوظبی کردم
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July-11-2009

همان طور که در پست های قبل عرض کردم مشکل همسر بنده که برنده اصلیه نداشتن پیش دانشگاهیه و دیپلم اون کار و دانش است .کلی تماس گرفتم و پیگیری کردم ولی هنوز نتیجه نگرفتم.حتی بعضی ها می گن کار و دانش پیش دانشگاهی نداره!
به هر حا ممکنه ردیف کردن مدرک پیش دانشگاهی تا تیر 89 طول بکشه!!!
سوال مهم من اینه که با توجه به کیس نامبرم تاریخ احتمالی مصاحبه کی می شه و مهمتر اینه که من تاریخ مصاحبه رو تا کی متونم عقب بندازم و به چه شکل؟؟؟؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
javan134 نوشته: سوال مهم من اینه که با توجه به کیس نامبرم تاریخ احتمالی مصاحبه کی می شه و مهمتر اینه که من تاریخ مصاحبه رو تا کی متونم عقب بندازم و به چه شکل؟؟؟؟
ممنونم
روند کارنت شدن ها اگه مثل پارسال باشه شما تو بهمن یا اسفند کارنت میشید.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان:
javan134 نوشته: سلام
شماره کیس:2010AS00012xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June-29 -2009
کنسولگری:Ankara ولی تقاضای ابوظبی کردم
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July-11-2009

همان طور که در پست های قبل عرض کردم مشکل همسر بنده که برنده اصلیه نداشتن پیش دانشگاهیه و دیپلم اون کار و دانش است .کلی تماس گرفتم و پیگیری کردم ولی هنوز نتیجه نگرفتم.حتی بعضی ها می گن کار و دانش پیش دانشگاهی نداره!
به هر حا ممکنه ردیف کردن مدرک پیش دانشگاهی تا تیر 89 طول بکشه!!!
سوال مهم من اینه که با توجه به کیس نامبرم تاریخ احتمالی مصاحبه کی می شه و مهمتر اینه که من تاریخ مصاحبه رو تا کی متونم عقب بندازم و به چه شکل؟؟؟؟
ممنونم

آقای جوان من به سوال شما در این قسمت جواب دادم...........Big Grin
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=727&page=2
در مورد تغییر تاریخ مصاحبه در بالای صفحه قسمت جستجو را زده ودر آن کلمه ی لینکدونی را وارد کنید .............در آن چگونگی تغییر در تاریخ و محل مصاحبه وجود دارد امیدوارم جوابتون و بگیرید................
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
ممنون از راهنمایی و همکاری همتون اما لطفاً به این قسمت سوالم دقیقتر جواب بدین.
" من تاریخ مصاحبه رو تا کی می تونم عقب بندازم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(آخرین مهلت مصاحبه بطوری که حقی از من گرفته نشه و شانسم از دست نره!)
و به چه شکل ؟از طریق ایمیل به kcc و چه زمانی اینکار رو بکنم؟؟؟؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانی که کلیر نس انها امده چقدر به انها وقت داده شده تا به سفارت برن/دلیل اینکه این را می پرسم اینه که من دانشجو ام وهر ترم یکبار بیشتر نمی توانم از کشور خارج شوم پس لطفا یک بازه زمانی را به من بگیید مثلا 1 ماه 2ماه یا 6ماه

شماره کیس: 2010AS9XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 29april2009
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 27-07-2009
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
پاسخ
تشکر کنندگان:
sniffer نوشته: سلام
من 2 تا امضاء دارم فارسی و انگلیسی به من بگین روزه آخره مصاحیه گدام امضاء را بزنم پاسپورتم یا انگلیسی؟؟؟؟؟

شما همون امضایی رو که قبل از ارسال رو فرمها زدی باید بزنی.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، masih
Ashkan.R نوشته: دوستانی که کلیر نس انها امده چقدر به انها وقت داده شده تا به سفارت برن/دلیل اینکه این را می پرسم اینه که من دانشجو ام وهر ترم یکبار بیشتر نمی توانم از کشور خارج شوم پس لطفا یک بازه زمانی را به من بگیید مثلا 1 ماه 2ماه یا 6ماه

از روزی که کلیرنس میاد 60 روز وقت هست برای گرفتن ویزا.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
بچه ها لینک بولتن آگوست یه آماری داده http://travel.state.gov/visa/frvi/bullet..._4539.html این تعداده برنده های 2010 هست یا شرکت کننده ها؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: masih

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان