کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روند کند نتایج بک گراند چک 2008
سلام به همه دوستان عزيز
ميخواستم بدونم دوستانى كه منتظر بک گراند چک هستند چند وقت از تاريخ مصاحبه گذشته من در ماه may 2008 مصاحبه داشتم و هنوز منتظر جواب بک گراند هستم روزها براى ما خيلى دير ميگذره انشالا همگى خبر خوب را همين روزها دريافت كنيم ميخواستم از دوستان قديمى بپرسم پارسال هم روند نتايج كند بوده ممنون ميشم.
تشکر کنندگان:
Anyone on the list waiting since Oct
My parents went for interview in Oct 5 and their AP has been pending since then
تشکر کنندگان:
سلام کامران عزیز
من و همسرم هم شرایطمان همانند شماست . بنابر این نگران نباش چون این وضعیت ظاهرا عمومی است. من نگرانیم روی مطلبی است که روی برگه آبی نوشته شده است؟ نوشته:در صورت طول کشیدن فرایند--
از تاریخ 30 سبتامبر به بعد ویزا دیگر صادر نمی شود.
این مفهومش اینه که افرادی که کارشون زیاد طول بکشه دیگه نمی تونند ویزا بگیرند؟

تاریخ اولین نامه: june 2007
CN:2008AS8XXX
تشکر کنندگان:
متاسفانه نه.
و اما میشه آنهایی که اون برگه آبی که مربوط به نقص مدارک است را گرفته اند ؛ کلیه مواردی را که در برگه آمده بنویسند ؟یا اگه یک نسخه ازش را اینجا ضمیمه کنند ممنون می شویم.
hope for the best, except the worst
تشکر کنندگان:
طبق قانون ویزاهای لاتاری باید تا آخر سپتامبر صادر بشه و بعد از اون تاریخ کنسولگری اجازه صدور ویزا را نداره، اما سال گذشته با نزدیک شدن به این مهلت روند بک گراند چکها به سرعت بالا رفت و خیلی از کسانی که منتظر بودن جوابشون اومد. هنوز تا آخر سپتامبر خیلی وقت هست، نگران نباشید، انشااله امسال هم مثل سال گذشته همه چیز به خوبی پیش میره.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان: کامران
خواستم بگم بالاخره بعد چند هفته کندی. دیروز (15 ژولای)5 کیس نامبر جدید کلیرنس شدند که تا حدودی باعث خوشبینی به از سرگیری اعلام نتایج بک گراند چک دوستان است و کیس نامبرهای جدید
4777 و6917 و7789 و9866و12319هستند...
First NL:April 2007
CN:2008AS8XXX
Interview:May2008
Present Status:Background check
تشکر کنندگان:
سلام
امیدوارم که تا قبل از 30 septembr همه وضعیتشون روشن بشه ----
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان