کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کدام سفارت؟
سلام .دوستان به نظرشما اقدام برای ویزای توریستی از کدوم کشور بهتره؟1-دوبی 2-ناپل ایتالیا(شنگن دارم)3-آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Madeline_Vermont ، rataclimi ، msar ، TINA.RAD
خوب واضحه دوست عزیز ایتالیا.
یکی از دوستان ما برای مصاحبه(دریافت ویزای توریستی رفته اند )انشاا... بعد از دریافت ویزاشون جریان و مینویسم.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2010-02-24 ساعت 02:08)leili نوشته:  خوب واضحه دوست عزیز ایتالیا.
یکی از دوستان ما برای مصاحبه(دریافت ویزای توریستی رفته اند )انشاا... بعد از دریافت ویزاشون جریان و مینویسم.

امیدوارم دوستتون بتونند بدون مشکل ویزاشون و بگیرند چون دوست من از سفارت آمریکای فرانکفورت با وجود وضع مالی خیلی خوب نتونسته بود ویزا بگیره و بهش گفته بودند که باید از کنسولگری مربوط به کشورت که یا آنکارا میشه یا دوبی اقدام کنی......
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: smith ، msar
خیلی ممنون .دوستان نطر یا تجربه ی دیگه ای نبود؟
پاسخ
تشکر کنندگان: prammainfatte ، msar
]متشکرم لیلا جان
برای دوستتون متاسفم امیدوارم بتونند ویزاشون رو بگیرند.
من که بیشتر از دوستامون مایلم که اونا ویزا بگیرند و همش دست به دعا هستم تا ما هم از تنهایی در بیاییم.بهر حال تا این لحظه که مصاحبه اول را رفتند بهشون گفتند یه سری مدارک دیگه را آماده کنند و بین یک تا سه هفته خبرشون میکنند برای همین فعلا"مجبورند اونجا بمونند .چون گفتند که بازم باید هردو شون باشند.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، morigoarrag ، vosyzoono ، msar
خیلی ممنون.منتظراطلاعات تکمیلی شما و دوستان هستم لیلی جان.
پاسخ
تشکر کنندگان: prammainfatte ، vosyzoono ، msar
من میدونم که با ویزای توریستی در کشور های دیگه نمی شه برای ویزای توریستی برای آمریکا اقدام کرد ولی اگه ویزا توریستی نباشه مثلا تحصیلی باشه میشه اقدام کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: vosyzoono ، msar
(2010-03-06 ساعت 01:17)mehrpouya نوشته:  من میدونم که با ویزای توریستی در کشور های دیگه نمی شه برای ویزای توریستی برای آمریکا اقدام کرد ولی اگه ویزا توریستی نباشه مثلا تحصیلی باشه میشه اقدام کرد

بله.......
پاسخ
تشکر کنندگان: Madeline_Vermont ، smith ، msar
سلام
با کارت اقامت مالزی می توان برای ویزای توریستی امریکا اقدام کرد ؟

با تشکر
[/quote]

منظورتون از اقدام کردن چیه؟شما دارای هر شرایطی که باشید میتونید برای ویزای توریستی آمریکا اقدام کنید ....اگه منظورتون اینه که با کارت اقامت مالزی شرایطتون برای گرفتن ویزا بهتر هست یا نه.............اون دیگه بستگی به شانستون داره که آفیسر تشخیص بده شما موندنی هستید یا برگشتنی...
یه بدی دیگه که ویزای توریستی آمریکا داره اینه که به دعوت نامه و اسپانسر نیاز نداره ....همین موضوع هم گرفتن ویزا رو سخت تر میکنه.....
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، honareirani ، TriammaPsyday ، smith ، msar
دوستان ما با ویزای توریستی امریکا چند روز پیش برگشتند . اونها از تایوان اقدام کرده بودند.
پاسخ
تشکر کنندگان: haunniniown ، vosyzoono ، msar
دختر خاله من هم از دوبی برای ویزای توریستی اقدام کرد اما با اینکه اسپانسر قوی داشت و خواهرشم اونجا بود بهش ویزا ندادند
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
پاسخ
با سلام
برادرزاده من امروز در دبي مصاحبه داشت و با داشتن اسپانسر و مدارك مالي قوي نتوانست ويزا بگيرد البته ويزاش از نوع دانشجويي بود.Sad
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: vosyzoono ، msar
کسی می دونه برای ویزای توریستی سفارت قبرس چطوره؟
شماره کیس: 2010AS10300
تاریخ دریافت نامه قبولی: 18 Jun 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 25 Jun 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: Viza Bulletin Jan 2010
تاریخ دریافت فرستادن نامه دوم: Dec 2009
تاریخ مصاحبه:Feb 2010
تاریخ دریافت کلیرنس: March2010 2
جمع تقریبی هزینه ها:
پاسخ
تشکر کنندگان: prammainfatte ، msar
با سلام
من و همسرم و بچه 5 ساله مان قصد داریم بزای ویزای توریستی آمریکا اقدام کنیم . تسلط بر ربان انگلیسی هر دویمان نیز خوب است این را از این بابت میگویم که میتوانیم مصاحبه انگلیسی انجام بدهیم پس لزوما نمیخواهیم چند سفارتی که به فارسی مصاحبه می کنند برویم ،در همین مورد چند سئوال دارم:
1- ایا تفاوتی بین سفارت امریکا در کشورهای مختلف است؟
2- در چه کشورهایی میتوانیم مصاحبه بدهیم؟
3- از لحاظ کلی چه سفارتخانه هایی بهتر ویزای توزیستی امریکا را می دهند
4- پیشنهاد شما کدام کشور است و چرا
5- ایا اقدام کردن از طزیق اژانس های مخصوص این کار جهت وقت گرفتن ویا مسایل دیگر کمکی به گزفت و نگرفتن یا سرعت این پروسه میکند یا نه؟ ضمنا باید بگویم که من در زمنه پر کردن فرمها و مسایل اینترنتی مربوط به سفارتها مشکلی ندارم و زیاد این کارها را کرده ام فقط از بابت مسایل دیگر( حق حساب دادن و... به افیسرها ویا ...) احتیاج به اژانس را احساس میکنم.
با تشکر از حوصله دوستان

پاسخ
تشکر کنندگان: rataclimi ، msar
دوستان من ویخام ویزای دانشجویی بگیرم....هزینه برام مهمه....به نظر شما با یه خرج دانشجویی سفارت عشق آباد ارزونتر درمیاد یا آنکارا؟؟ هر دو رو زمینی فرض کنید. در واقع هزینه هایی رفت و برگشت و هتل و ......مد نظرم هست. با تشکر
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان