کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گلاب به روتون رفتن دستشویی در آمریکا!
بالاخره باید عادت کرد. 1 ماه اول خیلی چندش آوره ولی وقتی عادت میکنید، روش ایرانی چندش آور میشه.
در کل اگر بخواهید با اعصاب راحت زندگی کنید، باید مثل همه زندگی کرد، نخواهید تغییر کنید عذاب میکشید.
از ما گفتن D:

پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، usa.lover ، shahram1347 ، rs232 ، homeless ، online27H ، Dr.Fox ، mirman ، kamilia modi ، Tomas ، daad ، Dr Sara ، farhad8893 ، philter ، r-g ، taherifar ، msar
با سلام خدمت همشهري عزيزم جناب rs232

بابا واقعا گل گفتي . همش دارم به اين موضوع ميخندم . با توجه به فرمايش شما . من حال و حوصله رفتن و دنبال گشتن قيچي باغباني - شلنگ - واشر - سرپيچ - آچار شلاقي و اينجور چيزها را ندارم چون ميترسم كار از كار بگذره RolleyesSad . پيشنهاد ميكنم ( با عرض پوزش) اگر ت ...ن...گ...م...ا...ن گرفت با خودمان يك بطري آب معدني ببريم ( بقول شاعر شر كنده و مراد حاصل) . rs232 عزيز گل گفتي ولي خودمونيم تا بيائيم با زبان انگليسي دست و پا شكسته به آمريكائيه مقصود خودمان را برسانيم و وسايل بالا را تهيه كنيم ، دمار از روزگار كليه و معده دراومده Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
[font=Arial] دستاني كه كمك ميكنند از لبهائي كه دعا ميكنند مقدس ترند . ( كوروش كبير )[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، rs232 ، 20reza ، mirman ، soheil_m ، سمانه777 ، Tomas ، daad ، Dr Sara ، pari pariaaa ، taherifar ، msar
آقا این پست به عنوان برترین پست سال معرفی میگردد!
ولی بدون شوخی میگم . من یک زمانی کل اینترنت رو گشتم یک مطلب موشکافی شده در مورد این پدیده مهم بشری نیافتم .
این ریزه کاری ها با زندگی آدم خیلی مربوطه! دلیل نمیشه چون هر روز ازش استفاده میکنیم بیخیالش بشیم.
من اصلا پیشنهاد میدم یک تالاری برای نیاز های اصلی زندگی انسان باز بشه (نخند آقا نخند Big Grin) به عنوان مثال غذا خوردن ، شاید بعضی ها واقعا نتونن طبع غذایی خودشون رو تغییر بدن حالا به هر دلیلی (مذهبی ، عادت و ...) این ها رو توضیح بدیم و راه حل ها رو بررسی کنیم .در مورد گوشت ذبح اسلامی غیر اسلامی ، گوشت خوک ، انواع نوشیدنی های بدون الکل و با الکل.
آداب غذا خوردن در رستوران مهمانی و .....

بازم متشکرم
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
پاسخ
(2009-10-26 ساعت 18:01)usa.lover نوشته:  شهرام جان منظورتان مثانه و روده بود دیگه؟ Big Grin

ببخشيد اشتباه لپي بود و شما دوست گرامي آنرا اصلاح كرديد ممنونم. ولي باور نميكني ديروز هنگام خريد و رانندگي همش دارم به اين موضوع ميخندم.

راستي من بنوبه خودم اگر قسمت شد به آنجا مهاجرت كنم و با توجه به مطلب ارائه شده توسط دوست گرامي جناب rs232 ،اگر سوئيتي خواستم اجاره كنم ، حتما به كارشناس بنگاه مسكن آنجا ميگويم آقا سوئيتي ميخوام كه حتما نزديك به مغازه ابزار فروشي باشه و يا يك جايي مثل ميدان حسن آباد تهران ( مركز ابزار فروشها) در آنجا برايم پيدا كند تا دسترسي راحت به وسايل بالا را داشته باشم و در گوشي به او بگم : آقا تجربه ثابت كرده كه اين مسئله خيلي حياتي و حيثيتي و استراتژيه !!!!Big GrinBig GrinBig Grin

تا يادم نرفته بگم دوستان راه حل بالا بهتره ؟ يا با خودمون چندتا گوني پوشك ماي بي بي سايز بزرگ ببريم اونجا بهتره؟ و يا چه ميدونم همان بطري آب معدني خوبه ؟ ولي توصيه ميكنم حتما در كنارش ژل آنتي باكتريال دست لطيفه يا صحت با خودمون ببريم لازمه. Big Grin
[font=Arial] دستاني كه كمك ميكنند از لبهائي كه دعا ميكنند مقدس ترند . ( كوروش كبير )[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، Tomas ، tajhizgaran ، daad ، Dr Sara ، taherifar ، msar
سلام
ميگم دوستان عزيز نظرشون در مورد راه اندازي يک شرکت بزرگ بمنظور تجارت «آفتابه» و مشاوره در خصوص نحوه استفاده چيه؟ Big Grin
بعد که يه کم کارو بار گرفت، ميريم سراغ سنگ دستشوئي ايراني. چطوره؟
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، shahram1347 ، usa.lover ، online27H ، da2016 ، سمانه777 ، Tomas ، daad ، Dr Sara ، r-g ، taherifar ، msar ، False Shepherd
نوید جان

اونی که همیشه گیر میده و حسابی قلدره، اول آی دیش با "صدر...." شروع میشه.Big Grin

اگر اونی رو میخوای که هم گیر میده هم نصیحت میکنه اون بزرگ محله هستش که آی دیش با "پیا...." شروع میشه.Wink

اما اگر اونی رو میخوایی که همیشه خدا ساز مخالف میزنه و گیر سه پیچه و به هیچ صراطی مستقیم نیست، نیازی نیست بگی من هستم، خودم میدونم. Big Grin
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، shahram1347 ، usa.lover ، Tomas ، tajhizgaran ، daad ، taherifar ، msar
(2009-10-27 ساعت 12:05)indmehdi نوشته:  سلام
ميگم دوستان عزيز نظرشون در مورد راه اندازي يک شرکت بزرگ بمنظور تجارت «آفتابه» و مشاوره در خصوص نحوه استفاده چيه؟ Big Grin
بعد که يه کم کارو بار گرفت، ميريم سراغ سنگ دستشوئي ايراني. چطوره؟

ايند مهدي جان

اينهايي كه ميگي درست منم با شما موافقم. ولي ما ايرانيها شانس نداريم تا بخواهيم شركت آفتابه سازي و مشاوره راه اندازي كنيم . آمريكائيها نوع ديجيتالي و رباتيك را ارائه ميدهند و بازارمان كساد ميشود. بد شانسي هم زماني رو بياره كه وقتي ( ببخشيد دستشوئيمان گرفت) ربات بما اخطار و يا error بده و بگه شما مجاز به ورود نيستيد لطفا شناسه كاربري و رمز عبورتان را صحيح وارد نمائيد و يا چه ميدونم بگه شما بعنوان مهمان وارد شده ايد جهت استفاده از امكانات بيشتر لطفا ثبت نام نمائيد !!!!!.SadBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، usa.lover ، saied-k ، armanbala ، سمانه777 ، Tomas ، daad ، taherifar ، msar
تقریبا در این تاپیک دوستان به تمام زوایای تاریک این قضیه اشاره کردند و گمان نمیکنم نکته خاصی جا افتاده باشد. فقط میماند یک توصیه ایمنی و آن این است که اگر چنانچه قصد دارید مواد منفجره دفع نمایید هرگز از روش سنتی برای نشتن بر روی کاسه فرنگی استفاده نکنید.
پاسخ
آرش جان یه سوال کوچک دارم:
اگه به روش فرنگی مواد منفجره دفع کنیم، صداش اکو نمیشه؟ Big Grin
چون در این صورت صدا توالی پیدا میکنه و ممکنه گول زدن ایرانی برای انداختن گردن کسان دیگر بی فایده بشود.
پیشاپیش تشکر میکنم...
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، rs232 ، shahram1347 ، amirbakhshi ، سمانه777 ، Tomas ، tajhizgaran ، moein_sg ، daad ، Rosalind ، r-g ، taherifar ، msar ، bidad
البته بستگی به فرکانس آن دارد ولی چون کاسه فرنگی اکوستیک است معمولا رزونانس ایجاد نمیکند!
راستی یادم رفت بگم که امریکاییها دو اخلاق بد دیگه هم دارند. یکی اینکه وقتی تو دستشویی هستند در آن را نمیبندند و حتی با دیگران هم صحبت میکنند. در ضمن اگر حمام و دستشوییتان با فرد دیگری مشترک باشد, وقتی شما دوش میگیرید آنها داخل میشوند و دستشویی میروند. برای همین است که من زمانی که اطاق اجاره میکردم حتما میخواستم حمام و دستشویی مستقل داشته باشم.
یک عادت بد دیگری هم که مردان امریکایی دارند این است که درب لولایی کاسه فرنگی را که مخصوص نشستن است بالا میزنند و به صورت ایستاده مایعات دفع میکنند. معمولا هم گند میزنند به اطراف آن و برای همین من از این کارشان متنفرم.
پاسخ
خواهش میکنم نوید جان. اتفاقا دیشب رفته بودم هالوین پارتی. ساعت 12 بود که دیگه مجبور شدم برم دستشویی. آقا اگه بدونید چه خبر بود. همه مست و پاتیل و خنده و البته گند زدن به همه جا! دستشویی زنها که یکی جلوی در ورودی بالا آورده بود و همه داشتن بلند بلند بهش بد و بیراه میگفتند و میخندیدند. خلاصه بعد از توی صف ایستادن یه کابین گیر آوردم و رفتم تو. ولی هر 20 ثانیه یکبار هی در میزدند و میگفتند بسه دیگه بیا بیرون! منهم هی میگفتم الآن میام! خلاصه وضعیتی بود!
پاسخ
راستی یه سوال
با وجود اون همه ایرانی و عرب کاسه دستشویی ایرانی پیدا نمیشه؟
آخه وقتی نون سنگگ و بربری پیدا میشه اون چیز دیگه هم باید باشه دیگه Big Grin

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، shahram1347 ، Tomas ، daad ، Dr Sara ، taherifar ، msar
اتفاقا توی هر مهمونی ایرانی که در امریکا میرید یکی از بحثهای جالب اینه که مردها دور هم جمع میشوند و میخواهند شریک شوند و تولیدی کاسه ایرانی یا همان موال خودمان را راه بیندازند! حالا اینکه بالاخره یکی این کار را کرده باشد یا نه من خبر ندارم. حتی بعضی ها میخواستند یک چیزی مثل منبر درست کنند که روی کاسه فرنگی نصب میشه و چند تا پله میخوره میره بالا!
پاسخ
امان از دست شما آرش...
از اون روزی که آرش جان به این سایت اومده، من زندگی ام یه جورایی عوض شده. هر روز می خندم.
حرفهایت خیلی خنده دار هستند.(منبر) Big Grin
آرش جان توالت های عمومی هم، آب گرم و سرد دارند؟ یا فقط آب سرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، ChairMan ، amir_arian ، Tomas ، daad ، taherifar ، msar
من دیگه شغل آیندم در امریکا مشخص و تضمین گردید!
شرکت کاسه توالت و دستشویی غرب
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، rs232 ، ChairMan ، mavarfan ، Dr.Fox ، Tomas ، tajhizgaran ، daad ، Dr Sara ، deineath ، taherifar ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان