کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
غذاهای چینی
[عکس: image001.png]
[عکس: image017.png]
[عکس: image021.png]
[عکس: image015.png][عکس: image013.png]
[عکس: image011.png]

پارسال یک عده چینی تشریف آوردن آبادان تا بازاری تاسیس کنند که حالا داستانی داره برای خودش! خودتون میدونید! اوایل که اومده بودند، سگ و گربه از بومیان اینجا میخریدند و میخوردند، بعدش آشغالها و استخوان های حیوانات بیچاره رو میرختند تو یه خرابه تا ماموران شهرداری بیایند و برشون دارند! اینقدر این اشغالهاشون بو میداد که مردم شکایت کردند! بیچاره ها فکر میکردند اینجا نیویورکه! Big Grin چند وقت پیش بازازشون که به بازار چینی ها در آبادان معروفه، توسط ...ها به آتش کشیده شد، و باعث شد که خیلی هاشون فرار کنند و چندتاشون موندن و عطر و کلاه و لباس و ... میفروشند! Sad بیچاره ها حق آوردن هیچ جنسی ندارند جز کالاهایی که ایران براشون معین کرده!
راستی من فقط غذاهای جانوریشون رو گذاشتم اگر کسی عکس یا اطلاعاتی از غذاهای گیاهیشون داره، لطف میکنه بگذاره!
[عکس: image009.png]
[عکس: image005.png][عکس: image019.png]
[عکس: 4p98ub7.jpg]
[عکس: 01.jpg][عکس: keyk2.jpg]
[عکس: makaroni.jpg]
[عکس: salad.jpg]
[عکس: soup.jpg]
[عکس: image009.jpg]
[عکس: image001.jpg]
[عکس: image005.jpg]
[عکس: image007.jpg]
[عکس: image003.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، seravin ، laili ، mehrdadi ، drkamrani1 ، kianoush ، Iman-gta ، msar ، maryam.azad
Sad
من یکی که اشتهایم برای 48 ساعت کورشد،شمارو نمی دونم.
Sad
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، kavoshgarnet ، laili ، ADONIS ، MORFIN ، nika ، alirezanz ، msar ، maryam.azad
واي واي واي واي واي واي يا به قول اباداني ها ويويويويويويويويويوي.اخه اين اشغال ها چيه نه حيفه اشغال.اين.... چيه كه اين چيني ها ميخورن.بابا برين كلم بخورين كاهوبخورين .شيما خانوم حق داره كه گياه خوار شده از بس از اين صحنه ها ديده.من نميتونم ببينم.من نميتونم
-"خداوندا من با تمام کوچکیم یک چیز از تو بیشتر دارم و آن هم خدای است که من دارم و تو نداری
دکتر علی شریعتی
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، kavoshgarnet ، laili ، سارا کوچولو ، msar ، maryam.azad
چيني ها هر جنبنده و هر جانداري را مي خورند. (البته گمان كنم به جز انسان) دليلش هم جمعيت زياد آنجاست و از زور گرسنگي عادت به اين چيزها كرده اند و الان هم كه وضعيت اشان بد نيست چون مزه اينها را در زمان گرسنگي چشيده اند و عادت كرده اند و يا حتي خوششان آمده هنوز هم اين عادات غذايي را ادامه مي دهند.

براي من كه تصور ماكاروني كرم يا كباب هزارپا غير ممكنه حتي زير شكنجه هم نمي خورم.
حالا اون كرمهاي پفكي تپل مپل رو اگر شكنجه بشم شايد بخورم. لارو مورچه هم تحمل پذيره، گوشت مار كه دوست دارم. ستاره دريايي هم كه با كمال ميل مي خورم. رتيل رو هم دوست دارم امتحان كنم ولي باقيش ديگه نه همين الان داره حالم بد مي شه.
بذار يه نگاه ديگه بيندازم!!!
كنسرو قورباغه و ملخ رو هم اگر شيما خانم اجازه بدند امتحانش بد نيست.
واي واي من اگه برم چين اون شيشه ها كه نمي دونم چيه كه توش عقرب و مار و اين چيزا انداختند كه اول از همه يكي امتحان مي كنم. گمان كنم خيلي خوشمزه باشه يه ته استكانش.
نه نه من و خوردن قورباغه نه من تكذيب مي كنم چون تصورش هم برام سخته آخه من بچگي هام به جاي اسباب بازي گاهي با قورباغه ها بازي مي كردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، kianoush ، ADONIS ، Danoosh ، msar ، maryam.azad
(2010-03-02 ساعت 01:31)kavoshgarnet نوشته:  چيني ها هر جنبنده و هر جانداري را مي خورند. (البته گمان كنم به جز انسان) ...
خانمها نخونند!!!

متاسفانه خوردن جنین نوزاد انسان در چین وجود داره و به فاجعه قرن 21 معروفه! چه به صورت سوپ یا کنسرو!
قیمت این سوپ که به گفته چینی ها سوپ تندرستی است، چهار هزار دلار هست!
جنین سقط شده نوزاد رو 8 ساعت آبپز میکنند و با گیاهان مغذی و خلال سیب زمینی ک.و.ف.ت میکنند!
فکر میکنم از ایالت کانتون چین نشاًت گرفته و امیدوارم که هر چه زودتر جلوی این ک.ث.ا.ف.ت کاری گرفته بشه! با عرض پوزش...
این عکسها غمناک ترین و فاجعه بارترین عکسهای تاریخ بشریت است...
خانمها و نیز سایر دوستانی که چندششون میشه، ناراحتی اعصاب یا قلبی دارن، زیر 16 سال دارن و ...یا به هر دلیلی نمی خوان یا نباید عکسها رو ببینن خواهش میکنم لینک رو باز نکنند!
اینهایی که عرض کردم، فقط برای اطلاعات عمومی هست که دانستنش بسیار ارزشمند است! ممکن هست در آینده به دردتون بخوره!!!

http://www.box.net/shared/rbsi6ovp44

باز هم معذرت خواهی میکنم اگر غمگین بود، ولی خب، دانستن به از ندانستن است!
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، laili ، mehrdadi ، sara24 ، kianoush ، Danoosh ، rainyboy ، msar ، maryam.azad
(2010-03-02 ساعت 02:03)usa.lover نوشته:  
(2010-03-02 ساعت 01:31)kavoshgarnet نوشته:  چيني ها هر جنبنده و هر جانداري را مي خورند. (البته گمان كنم به جز انسان) ...
خانمها نخونند!!!

متاسفانه خوردن جنین نوزاد انسان در چین وجود داره و به فاجعه قرن 21 معروفه! چه به صورت سوپ یا کنسرو!
قیمت این سوپ که به گفته چینی ها سوپ تندرستی است، چهار هزار دلار هست!
جنین سقط شده نوزاد رو 8 ساعت آبپز میکنند و با گیاهان مغذی و خلال سیب زمینی ک.و.ف.ت میکنند!
فکر میکنم از ایالت کانتون چین نشاًت گرفته و امیدوارم که هر چه زودتر جلوی این ک.ث.ا.ف.ت کاری گرفته بشه! با عرض پوزش...
این عکسها غمناک ترین و فاجعه بارترین عکسهای تاریخ بشریت است...
خانمها و نیز سایر دوستانی که چندششون میشه، ناراحتی اعصاب یا قلبی دارن، زیر 16 سال دارن و ...یا به هر دلیلی نمی خوان یا نباید عکسها رو ببینن خواهش میکنم لینک رو باز نکنند!
اینهایی که عرض کردم، فقط برای اطلاعات عمومی هست که دانستنش بسیار ارزشمند است! ممکن هست در آینده به دردتون بخوره!!!

http://www.box.net/shared/rbsi6ovp44

باز هم معذرت خواهی میکنم اگر غمگین بود، ولی خب، دانستن به از ندانستن است!

هر چیزی را که در اینترنت می بینید یا با ایمیل دریافت می کنید باور نکنید! این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد و تصاویری که گذاشته اید یک پروژه به اصطلاح هنری! یک به اصطلاح هنرمند تایوانی است (به نظر من بیمار روانی است):

اینجا را برای اطلاعات بیشتر ببینید:
http://www.truthorfiction.com/rumors/e/eatingbabies.htm

من دوست چینی دارم و تا حدود زیادی با عادتهای غذایی و فرهنگ آنها آشنا شده ام. چین کشور خیلی بزرگی است و تنوع فرهنگی در بخشهای مختلف آن به چشم می خورد. چینی ها تقریبا با خوردن هیچ موجودی مشکل ندارند (البته این منحصر به آنها نیست برای مثال خوردن حشرات در کشورهای شرق آسیا هم رواج دارد)، اما همانقدر که مثلا خوردن کله پاچه در ایران و مراکش برای غربیها عجیب است خوردن سوسک و مار و قورباغه هم توسط چینیها برای ما عجیب به نظر می رسد. اما مطمئن باشید هیچ چینی آدمخوار نیست و آنها هم مثل شما عواطف و احساسات انسانی دارند.
کانال دیسکاوری برنامه ای دارد با نام غذاهای عجیب و غریب که مجری آن به نام Andrew Zimmern به نقاط مختلف جهان سفر می کند و عجیب ترین غذاها را جلوی دوربین امتحان می کند. با دیدن این برنامه خواهید دید که در ایالتهای جنوبی آمریکا خوردن راکون و سنجاب، در ویتنام کباب خفاش، در عربستان خورش سوسمار، در فیلیپین خوردن تخم مرغ نیمه جوجه شده، در رومانی شکمبه و روده خوک و .... برای عده ای کاملا عادی محسوب می شود و برای بینندگان برنامه عجیب و غریب. جالب اینکه Andrew در مراکش بعد از خوزدن کله پاچه گفت من غذاهای عجیب و غریب زیاد امتحان کرده ام اما هیچ کدام به افتضاحی کله گوسفند نبوده! ویدوئهای این برنامه را با جستجوی نام مجری می توانید در یوتیوب ببینید.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ
سلام محمد . بالاخره آمدی ؟ خبری ازت نبود . مطلبت هم جالب بود و هم تنوع ایجاد کردی . فکر کنم موضوع مفقودین مهاجر سرا تو بودی . Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، maryam.azad
(2010-03-02 ساعت 13:59)mehrdadi نوشته:  سلام محمد . بالاخره آمدی ؟ خبری ازت نبود . مطلبت هم جالب بود و هم تنوع ایجاد کردی . فکر کنم موضوع مفقودین مهاجر سرا تو بودی . Shy

مهردادی عزیز دل برادر به جان خودم من اصلا این تاپیک رو نخوندم، نمیدونم ولی الان میخونم!
ولی ما مهاجرسرایی ها پلاک داریم، وقتی شهید هم میشیم، مفقود نمیشیم! Big Grin ادمین عزیز لطف فرمودند و من رو آزاد کردند! Shy
امیدوارم دیگه کسی پیش خودش فکر نکنه که من چند پهلو مینویسم! به جان خودم من نیم پهلو هم نمینویسم! Smile
ما همیشه زیر سایتونیم! Wink

امیدوارم بچه ها این موضوع رو ادامه بدن! چون من غذاهای گیاهی چینی ها رو خیلی دوست دارم ولی اطلاعاتی در موردشون ندارم!
پاسخ
تشکر کنندگان: nnazi_2005 ، kavoshgarnet ، sara24 ، سارا کوچولو ، msar ، maryam.azad
من عاشق غذاهای چینی ام ...البته نه از اونهائی که محمد عکسشون و گذاشتهSmile
از اینها:
http://home-and-garden.webshots.com/albu...1135IWQRLB
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sara24 ، سارا کوچولو ، usa.lover ، ADONIS ، سمانه777 ، msar ، maryam.azad
(2010-03-02 ساعت 22:14)laili نوشته:  من عاشق غذاهای چینی ام ...البته نه از اونهائی که محمد عکسشون و گذاشتهSmile
از اینها:

من یک بار در داون تان لوس آنجلس، سوشی و یک غذای دیگه چینی خوردم ، که بیمزه و بیرنگ بود. خلاصه خوشم نیومد. اگر شما غذای خاصی را امتحان کردی و بنظرتون خوشمزه بوده، بنویسید تا ما هم امتحان کنیم.
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، msar ، maryam.azad ، maryam.azad
(2010-03-03 ساعت 00:08)nicole.gemini نوشته:  
(2010-03-02 ساعت 22:14)laili نوشته:  من عاشق غذاهای چینی ام ...البته نه از اونهائی که محمد عکسشون و گذاشتهSmile
از اینها:

من یک بار در داون تان لوس آنجلس، سوشی و یک غذای دیگه چینی خوردم ، که بیمزه و بیرنگ بود. خلاصه خوشم نیومد. اگر شما غذای خاصی را امتحان کردی و بنظرتون خوشمزه بوده، بنویسید تا ما هم امتحان کنیم.

منم باهاتون در مورد سوشی هم عقیده ام.کلا سوشی بیشتر جزو غذاهای ژاپنی به حساب میاد تا چینی.در مجموع کل اسپرینگ رول های چینی و انواع میگو پفکی به سبک چینی و هر بیف و سبزیجات یا مرغ و سبزیجاتشون خوشمزه است.البته بهتره با برنج یا نودل بخورید.
من اسم غذای خاصی رو یادم نیست بیشتر از روی شکلشون سفارش میدمSmile
به رستورانهای زنجیره ای پاندا اکسپرس سر بزنید هم قیمتهاش به نسبت رستورانهای چینی بهتره هم غذاهاشون خوشمزه و سالمه.
کلا ذائقه ی آمریکائی غذاهای چرب و دوست داره که در این میون غذاهای چینی به خاطر کم بودن روغن و سبزیجات زیاد و در صورتی که از آرد ذرت زیادی که در پخت اون استفاده میشه فاکتور بگیریم تقریبا غذای سالمیه.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، payam_prz ، nicole.gemini ، kianoush ، Danoosh ، msar ، maryam.azad
(2010-03-03 ساعت 01:36)laili نوشته:  
(2010-03-03 ساعت 00:08)nicole.gemini نوشته:  
از اینها:

منم باهاتون در مورد سوشی هم عقیده ام.کلا سوشی بیشتر جزو غذاهای ژاپنی به حساب میاد تا چینی.در مجموع کل اسپرینگ رول های چینی و انواع میگو پفکی به سبک چینی و هر بیف و سبزیجات یا مرغ و سبزیجاتشون خوشمزه است.البته بهتره با برنج یا نودل بخورید.
من اسم غذای خاصی رو یادم نیست بیشتر از روی شکلشون سفارش میدمSmile
به رستورانهای زنجیره ای پاندا اکسپرس سر بزنید هم قیمتهاش به نسبت رستورانهای چینی بهتره هم غذاهاشون خوشمزه و سالمه.
کلا ذائقه ی آمریکائی غذاهای چرب و دوست داره که در این میون غذاهای چینی به خاطر کم بودن روغن و سبزیجات زیاد و در صورتی که از آرد ذرت زیادی که در پخت اون استفاده میشه فاکتور بگیریم تقریبا غذای سالمیه.

اگر به دوست چینیتون بگید بریم پاندا اکسپرس یا جاهای مشابه غذای چینی بخوریم احتمالا عصبانی میشه و میگه این غذاها چینی نیست! حق هم دارند چون اکثر رستورانهای چینی در آمریکا برای به دست آوردن مشتری آمریکایی غذاها را چرب و مخصوصا شیرین کرده اند و بعضی وقتها فقط اسمی از غذا باقی مونده و ماهیتش کلا عوض شده! بعضی غذاهای اصیل چینی بستگی به اینکه مال کدام منطقه از چین باشه برای غیر جینی ها یا خیلی تند هست، یا بوی میده یا زیادی خام هست! اگر رستوران اصیل چینی پیدا کردید اردک بریان شده را امتحان کنید، همچنین اگر با بوی ماهی می تونید کنار بیایید سوپهای خوشمزه ای دارند. به نظر من در منطقه خاور میانه ما اونقدر به مواد غذایی ادویه می زنیم و زمان پخت طولانی داریم که هم خاصیت خیلی از اونهامخصوصا سبزیجات از بین میره هم مزه اصلیشون در بقیه مزه ها و ادمیه ها گم میشه (من طرفدار غذاهای ایرانی و عربی هستم ولی ایراد کم خاصیت بودن و پرزحمت بودن را بهشون وارد میدونم).
در مورد سوشی اگر تا حالا امتحان نکردید حتما از یک رستوران خوب اولین تجربه را شروع کنید چون ممکن هست برای همیشه زده بشید، ولی اگر سوشی خوب پبدا کنید مشتری دائمی میشید! اولیم بار یک نفر باید ترکیب مناسب سوس سویا و یک ادویه دیگه به اسم Horse Radish را بهتون یاد بده تا بوی ماهی اذیتتون نکنه. چون سر آشپزهای ژاپنی خیلی کلاس بالا هستند و دستمزد گرانی هم دارند خیلی از رستورانهایی که در امریکا اسم ژاپنی دارند توسط کره ایها و چینیها اداره میشن و سوشی اصیل ندارند. ظرفهای سوشی هم که در سوپرمارکتها می بینید معمولا با سوشی خوب فاصله زیادی دارند. برای ذائقه آمریکاییهای چاقالو بعضی رستورانها سوشی سرخ شده یا پخته هم دارند که اگر در ژاپن اسمش را بیارید احتمالا به جای سوشی کتک می خورید.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ
در مورد غذاهای عجیب و غریب بالا من کنسرو سوسک، ملخ سوخاری، کرم ابریشم سرخ شده و کباب مار را تست کردم ( به غیر از انواع حیوانات مختلف دریایی و غیر دریایی) در حال حاضر دو تا غذا را اگر در جای درست و حسابی ببینم میخورم: ران قورباغه، حلزون
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، Ali Sepehr ، msar ، maryam.azad
اقا ما که ناز می کردیم مامان ابگوشت درست نکن دوست ندارم ،صد دفعه گفتم کله پاچه را جلو من نخورید امدیم این لنگه دنیا دم گاو ،میگو که پوستش کنده نشده و خرچنگ و صدف می خواریم
اخ چقدر دلم برا هایدا و پت و مت تنگ شده
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، usa.lover ، سمانه777 ، rainyboy ، msar ، maryam.azad
همانطور که دوستان گفتن، این عکس ها اگر هم واقعی باشه لزوما مربوط چین نیست خیلی از کشور های جنوب شرق آسیا غذاهای عجیب قریب از نظر ما میخورند. غذاهای چینی اتفاقا خیلی هم خوشمزه هست...البته اونایی که خودشون میخورن خیلی بد بو و بد مزست ولی اگر رستوران خوب برید غذاهای خوش طعمی هم دارن.

من اولین باری که سوشی خوردم نتونستم قورتش بدم و تا چند ساعت حالم بد بود ولی یک با ر تو یه رستوران خوب امتحان کردم و دیگه مشتری شدم. اینم لینک اون رستوران هست اگر مسیرتون به هیوستون افتاد به امتحانش می ارزد. به نظر من بهترین سوشی ها را دارد.
http://www.redfishhouston.com/
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان